PDA

View Full Version : Кой са ни приятели



08-18-2007, 06:38
Искам да знам ващо мнение да кажете кои са ваши добри приятели не да описвате имената им а как познавате кой е приятел и кой е двуличник общо зето да ми кажете какво значи добър приятел че аз ушким имах ама явно ме изплзвал

sladku_bebzi
08-18-2007, 07:05
При мен е малко сложно...Имам 1 най-добра приятелка, 1 която също ми се води най-добра приятелка (ама на мен ми е повече просто добра приятелка) и 2 много добри фр.
С най-добрата ми фр се познваме от 8 годишни.За тва време аз определено съм я опознала и за нищо на света не бих я излъгала или квото и да било нещо гадно.Споделяме си всичко.Говориме си за кво ли не.На всякъде сме заедно (без на море :smt011 )
Другата ми "best" fr...ами и с нея си споделям доста, ама много често се е случвало да не иска да ми каже някои неща и точно за тва не е best.
С двете ми много добри фр често излизаме.И с тях също си споделям доста неща, но не абсолютно всичко.И с тях също обсъждаме доста неща :smt005
Общо взето като ми се излиза или да имам да казвам нещо, определено се намира някой 8)

~sweet_girl_th~
08-18-2007, 07:07
Ами аз имам много приятели.Имам една много добра френдка и още 4 не толкова добри,но с които можеш да си кажеш всичко и знаеш,че те няма да те издадат.Имам приятел-едно момче,с което се поазнаваме откакто сме се родили.Паднахме се в един клас и от момчетата той ми е най-добрия приятел. O:)

deem registered
08-18-2007, 07:40
Искам да знам ващо мнение да кажете кои са ваши добри приятели не да описвате имената им а как познавате кой е приятел и кой е двуличник общо зето да ми кажете какво значи добър приятел че аз ушким имах ама явно ме изплзвал

От излъчването може да се научи много за човек.

shaka_kan
08-18-2007, 08:09
Imam t04n0 dve priatelki s k0it0 si sp0delqm ne6tata 0t jiv0ta mi..Oba4e s razlikata,4e ednata q p0znavam i daje sme se r0dili na edin i sa6t den i maikite ni sa bili v edna i sa6ta staq..ta s neq mi e hubavo,m0ga da tvardq ,4e q 4uvstvam kat0 sestra..za drugata ne m0ga da kaja sa6t0t0..i neq obi4am i uvajavam,n0 tq me dani p0st0iann0..sp0delq i ne6t0 i znam,4e ne g0 sp0delqm sam0 na neq! P0st0qnn0 tq sp0delq s k0i li ne kakv0 sum i kazala, kakt0 i tq mi sp0delq ne6ta, k0it0 sa i kazali drugi neini priateli, tap0 e sp0red men taka! Ta imam edna priatelka...istinska priatelka!

find_m3
08-18-2007, 08:25
Мисля ,че имам 3 най-добри приятелки.Аз обаче не съм човек, който може да сподели всичко има неща ,които просто не мога да кажа на НИКОГО било то от срам или от притеснение да не си помислят нещо за мен.Хм 1-та ми приятелка я познавам от почти 10 години и я имах за мнооого близка ,но както каза тя "цял живот сме били заедно ,но накрая съдбата ни раздели", аз отидох да уча и живея в друг град и сега се виждаме веднъж годишни,но това не променя факта ,че аз я познавам по-добре от всеки друг и я обичам с недостатъците й ....,както и тя мен.При другите ми 2 приятелки е по-сложно.Те самите са били заедно 10 години и продължават да са , а аз съм леко като последна дупка на кавала.Те ме обичат, аз за тях си давам живота ,но това не променя факта,че ако се случи така да трябва някоя да избира между мен и другата аз ще остана сама.Леко е подтискащо щото те си имат свои занимания ,в които аз не мога да участвам.....абе много си ме тормози това ,но те не ме разбират в това отношение и не знаят аз какво положение се намирам.Емозионална дупка....Това обаче ,че ме приеха в "групичката" си и сме заедно често за мен значи ,че са ми добри приятелки.

theEXPLOITED
08-18-2007, 10:32
Аз имам само един най-добър приятел израснали сме заедно мнооо ама мнооо си го обичам,всеки ден сме си заедно мноо си го обичам сега е с мен на морето и се забавляваме страхотно,даже в момента го чакам да се събуди да ходим на плаж..............

find_m3
08-18-2007, 12:07
Абе аз май си промених решението .... най-добрия ми приятел е момче и е с 2 години по-малък от мен....като ,че ли той ме познава най-добре :-) :-) :-)

08-18-2007, 13:02
Аз май имам само 1 истински.. или полу-истински приятел.. с другите се сприятелявам, но..
ето напр. цяла година съм фр там с едни, и в края на уч. година нещо им става и ме обвиняват в нещо и те та'а е..

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-18-2007, 13:41
как разбрах че са ми фр ли?2 са... по много неща ... като за начало в класа им има едни момичета които нещо не ме харесват.. не ме бърка особено ии те взели че ги чули да говорят нещо за мен зад гърба ми и се изпокарали с тях.. ::: още... когато веднъж всички ме бяха нападнали за едни неща (няма да изпадам в подробности) точно те бяха тези които ме подкрепиха само и единствено те ме разбраха ии бяха плътно до мен .. просто за 4 години толкова много неща са се случили повечето не ги помня но наистина са правили много неща за мен имаме много спомени заедно и аз също се държа така с тях.. така че смятам че са ми истински фр а и още нещо...едната е спр религиозна изучава библията и т.н. има си принципи момичето.. но знам че заради мен тези принципи ги преглътна колкото и кофти да и беше... :-s (пак няма да изпадам в подробности но...) :) та много си ги обичкам :smt008

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 13:50
Мн хубава тема :wink:

Аз лично имам две истински приятелки.. по какво съм разбрала че са такива???
Много пъти ми се е налагало.. да ги моля за услуги.. (чак вече ме е срам.. :roll: ) но те винаги са били готови да ми помогнат.. Познаваме се от 3 години (да вярно не са мн..) и сме били в един клас.. но до сега.. те винаги са ми доказвали, че мога да разчитам на тях..
Надявам се и те да знаят, че могат да разчитат на мен..
Карали сме се мн пъти.. и то за сериозни неща... но никога не сме позволявали.. нещо или по точно НЯКОЙ да ни развали приятелството.. :wink:
Надявам се да останем за винаги приятелки.. защото сега мн трудно се намират.. ИСТИНСКИ приятели.. :wink:

Скъпи В.Б и В.Дж мн ви обичам.. и мн ви ценя, винаги ще ви помагам с каквото мога :wink: :smt008

Zarity
08-18-2007, 14:12
Ами аз имам една най-добра приятелка,а другитеса ми посто...добри приятелки!Ами с най-добрата ми приятелка...мииии споделяме си почти сичко,да не кажа сичко,супер мн я обичам,и тя мен де(е така вика)винаги е на срещ за да ми помогне,винаги може да ме испокой,...така....приятелчиц и сме.. :-D

bobka
08-18-2007, 14:21
mi nz mn 4esto popadax na dvuli4nici prez u4ebnata godina no ot izvestno vreme "dobriqt mi kusmet" vvze da mi izneverqva i ne sum sre6tala takiva skoro :-D ina4e prosto gi razbiram kfi sa izgnili otvutre mn kusno za sujalenie i za tva ve4e se doverqvam na xorata po trudno.

`Death`Whore``
08-19-2007, 03:52
Аз съм наивно същество. Вече не смея да кажа, че някой ми е приятел...мога да кажа за 2 или 3 момичета...може би 4...от които една ми е много близка....

Няма как да познаеш. Патила съм си много.

08-19-2007, 04:01
КоИ са ми приятели?

b3b1tyYy
08-19-2007, 06:54
ами аз се сабирах в компания на 4 мацки и постепенно всичко стана едно голямо силно и здраво приятелство..но се наложи да замина да живея в друг град и за месец и половина през който вечене сам с тях много неща се промениха...освен тях имам и една наистина добра приятелка с която сме заедно от 4 години и макар да не се виждаме всеки ден се подкрепяме във всичко и всичко си споделяме.тя е по голяма от мен но винаги ме разбира.