PDA

View Full Version : Tokio Hotel



azззз
08-18-2007, 09:53
Ами какъв се води то4но стила??? На скоро бях чула дори да ги нари4ат емота,което всъщност наистина ме изненада!?

Shadow_Walker
08-18-2007, 10:22
Ами какъв се води то4но стила??? На скоро бях чула дори да ги нари4ат емота,което всъщност наистина ме изненада!?
ми доколкото съм ги слушал (не съм им фен, ама съм скивал разни песни по тв-то) бих ги цапнал като
поп-рок, алтернативен рок.
П.П. вокала може да изглежда супер смешно, ама има добър глас.

Disrespect
08-18-2007, 11:49
поп

Shadow_Walker
08-18-2007, 12:00
поп
Добре де, хубаво, и мене не ме кефят, смотани са, но това не значи че са поп.
Забравете за малко, че не са яки и погледнете реално какъв стил са.
Поп са Мадона, Кристина Агилера и Гуен Стефани...

Disrespect
08-18-2007, 12:26
поп














:-D

lilit_666
08-19-2007, 09:53
Ами какъв се води то4но стила??? На скоро бях чула дори да ги нари4ат емота,което всъщност наистина ме изненада!?
ми доколкото съм ги слушал (не съм им фен, ама съм скивал разни песни по тв-то) бих ги цапнал като
поп-рок, алтернативен рок.
П.П. вокала може да изглежда супер смешно, ама има добър глас.

Eto edin 4owek,koito da ocenqwa muzikantite po glasa i umeniqta,a ne po towa ,dali im hareswa wyn6niq wid-brawo,mn.ti se radwam na otgoworite!
Ina4e na men mi hareswa i kak izglejdat i kakwa muzika prawqt.
Wse mi se struwa,4e powe4eto mom4eta,koito ne gi hareswat i se izkazwat naprawo gadno za tqh,prosto im zawijdat,za6toto se prewry6tat w ne6to kato sexsimwoli na momi4etata!

Disrespect
08-19-2007, 10:16
извинявай...кое нормално момче ще завиди на такова нещо? превръщат се в секс символи на 13 годишните лапетии

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 10:21
Ами какъв се води то4но стила??? На скоро бях чула дори да ги нари4ат емота,което всъщност наистина ме изненада!?
ми доколкото съм ги слушал (не съм им фен, ама съм скивал разни песни по тв-то) бих ги цапнал като
поп-рок, алтернативен рок.
П.П. вокала може да изглежда супер смешно, ама има добър глас.

Eto edin 4owek,koito da ocenqwa muzikantite po glasa i umeniqta,a ne po towa ,dali im hareswa wyn6niq wid-brawo,mn.ti se radwam na otgoworite!
Ina4e na men mi hareswa i kak izglejdat i kakwa muzika prawqt.
Wse mi se struwa,4e powe4eto mom4eta,koito ne gi hareswat i se izkazwat naprawo gadno za tqh,prosto im zawijdat,za6toto se prewry6tat w ne6to kato sexsimwoli na momi4etata!

Моля????? Моля?????? :-s Тез женчовци ли бе???????? :shock: Дет сигурно ползват черния молив на майките си!!!!!
](*,) Никога няма да харесам такова момче..... как може едно момче въобще да се гримирва...??????? Че то това момче ли е?????? ](*,)
Иначе са си емота да.... и свирят поп-рок... в това съм сигурна.. :wink:
И ако ми кажеш.... че външния вид... няма значение.. при звездите.. (квито и да са те...) просто няма да ти повярвам!!!
Едно нормално момиче никога няма да хареса... момче като тея от Токио Хотел... тях ги харесват само себеподобните им!!!! :wink: И само за тях са секссимволи!!!
А момчетата никога не биха завиждали... на такива като тях.... просто защото няма за какво... глупаво е даже че го мислиш!!!!! :smt012

ArTanDra
08-19-2007, 10:28
Преди няколко дена даже незнаех кои са тези Видях един клип и се чудех вокала момче или момиче е Стигнах до извода , че е хермафродит. Не мога да разбера защо са толкова обсъждани като песните им не са кой знае какво? Да не говоря , че повечето които ги слушат сигурно даже незнаят какво значат текстовете им. Аз съм си ги превеждала и просто чалга текстовете са по-хубави от тяхните. Такива драми , такова чудо и на тях ще им мине модата , както на всичко

Shadow_Walker
08-19-2007, 10:38
Иначе са си емота да.... и свирят поп-рок... в това съм сигурна.. :wink:

Чуваш ли се :lol: емота пък да правят поп-рок :lol:
ако бяха емота щяха да праят...емо?

ъъ и що ма изкарахте, че им се кефя :shock:

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 10:44
Абе за музиката и аз не съм мн сигурна... но съм сигурна, че са емота то просто им личи.. + това те като гръмнаха точно тогава.. и модата емо излезе... така, че поне тук няма как да греша :wink:

Shadow_Walker
08-19-2007, 10:46
виж душко, външният вид не е всичко....

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 10:51
Хаха, знам душко.. аз и не казвам това :wink:
Те може да пеят добре... (тук нз.. защото не разбирам от музика... нали самата аз грача.. :lol: ) но по важно е какви песни правят.. а техните.. дето пишеше и в едно по горно мнение.. са по гадни и лигави от чалгата :wink:
Външния вид просто е допълниние.. :wink:
Например на мен не ми харесва James Blunt, но момчето има мн як глас и песнички :wink:

Shadow_Walker
08-19-2007, 11:03
не лбе, имах предвид, че тва, че изглеждат като емо не ги прави такива.

08-19-2007, 11:03
Абе за музиката и аз не съм мн сигурна... но съм сигурна, че са емота то просто им личи.. + това те като гръмнаха точно тогава.. и модата емо излезе... така, че поне тук няма как да греша :wink:

Ахахах в тях няма грам емовско!!
Това,че Билка е прилича на момиче,не значи че са емота.
И какво от това,че по него време е излязла модата,не значи че са емота.

А и бтв емото го има от 80-те години,а ТХ са от 2005(като ТХ,инъче някъде от 2001-2002 ги има под името Девилиш).
Това е което знам аз.

sexa_na_kompleksa
08-19-2007, 11:09
Не знам как точно се нарича музиката,която правят,нито дали са някви секссимовли,гейове,емота ... Слушам музиката им,защото ми харесва.

marley
08-19-2007, 11:09
stila e EMO!textovete sa emo,vida im e emo.kvo pove4e se 4udite?!

08-19-2007, 11:11
Преди няколко дена даже незнаех кои са тези Видях един клип и се чудех вокала момче или момиче е Стигнах до извода , че е хермафродит. Не мога да разбера защо са толкова обсъждани като песните им не са кой знае какво? Да не говоря , че повечето които ги слушат сигурно даже незнаят какво значат текстовете им. Аз съм си ги превеждала и просто чалга текстовете са по-хубави от тяхните. Такива драми , такова чудо и на тях ще им мине модата , както на всичко
Be ti ako ne gi hareswa6e nqma6e da si prawi6 truda da im prewejda6 pesnite,a kato izklu4im,4e gi ima prewedeni w 1000sata!
Hareswat mi za6toto sa po-razli4ni ot drugite,a na Bill 4erniq koliw si mu hodi,ne za6toto e pedal.Moje da se poraztyrsite i da ponau4ite za ne6to,predi da izkazwate mnenie za tova pedali li sa....

Disrespect
08-19-2007, 11:22
stila e EMO!textovete sa emo,vida im e emo.kvo pove4e se 4udite?!

ти емо знаеш ли кво е изобщо?

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 11:59
И кво е ако не е тайна??? :-s

Disrespect
08-19-2007, 12:04
И кво е ако не е тайна??? :-s

САМО стил музика

и токио хотел определено не са представители на този стил

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 12:05
Преди няколко дена даже незнаех кои са тези Видях един клип и се чудех вокала момче или момиче е Стигнах до извода , че е хермафродит. Не мога да разбера защо са толкова обсъждани като песните им не са кой знае какво? Да не говоря , че повечето които ги слушат сигурно даже незнаят какво значат текстовете им. Аз съм си ги превеждала и просто чалга текстовете са по-хубави от тяхните. Такива драми , такова чудо и на тях ще им мине модата , както на всичко
Be ti ako ne gi hareswa6e nqma6e da si prawi6 truda da im prewejda6 pesnite,a kato izklu4im,4e gi ima prewedeni w 1000sata!
Hareswat mi za6toto sa po-razli4ni ot drugite,a na Bill 4erniq koliw si mu hodi,ne za6toto e pedal.Moje da se poraztyrsite i da ponau4ite za ne6to,predi da izkazwate mnenie za tova pedali li sa....

Едно нещо като не ме интересува не търся информация за него...
Не ги знам.. дали са педали наистина или не са... обаче такива изглеждат! :wink:

Shadow_Walker
08-19-2007, 12:18
stila e EMO!textovete sa emo,vida im e emo.kvo pove4e se 4udite?!тея са толкова емо, колкото аз съм от луната :-D

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 12:29
stila e EMO!textovete sa emo,vida im e emo.kvo pove4e se 4udite?!тея са толкова емо, колкото аз съм от луната :-D

Че кой те знай тебе от къде си? :-D

~sweet_girl_th~
08-19-2007, 19:37
O,боже,хора,като не сте чували за токио хотел и не сте ги виждали,просто...Наистина Бил прилича на емо,но не е емо.Том е с расти и е с руса коса,носи хип-хоп дрехи-размер xxl и са му супер големи.Георг и Густав са обикновени момчета и нямат определен стил,харесват Metalica.И ако това са емота,значи аз незнам кои са токио хотел... :-k

lilit_666
08-20-2007, 12:38
Ми те и блек метълите носят грим,ама не са педали!!!
То ако по това се разбираше.... =;

Disrespect
08-20-2007, 12:48
Ми те и блек метълите носят грим,ама не са педали!!!

напротив :lol:

Shadow_Walker
08-20-2007, 12:59
Ми те и блек метълите носят грим,ама не са педали!!!

напротив :lol:
тихо, че ще призова сатаната :twisted: :lol:
а и блек метълистите носят грим със стил... 8) е, някои поне :lol:

Gaara
08-21-2007, 07:43
кфо ?само с 1 слушане може да разбереш какво са 'то' , банда педали чиято 'вокалистка' са я намерили от някои публичен дом и никога не би разбрал че е момче стига да не чуеш шибаното име Билл , музиката им е скапана ? кои изръси поп или алтернативе или нещто от сорта? АГАГАГАГАГАГАГА омг съпоставка слипкнот - алтернативе НИЩТО общо с тая педалска музика поп ? омг та тея не могат пеят истината е че се мъчат да правят емо музика за шибани Suicider-чета които не знаят за какво живеят. бтв 99% от емотата са позиори режат си рацете за гъзария и етц ОМГ
-------------------ИЗВОД-----------------
не слушаите тази музика води до педерастия
ако я слушате се опитаите да я спрете
ако не можете тихо и кротко се самоубиите както решите за добре
приятна ваканция на живите.

08-21-2007, 08:34
с тея глупави комитети вече е прекалено,и да призовавате и да не призовавате хората дето ги слушат,няма да спрат да ги харесват/слушат.

аз лично ги харесвах по едно време ама ми бактиса от педераски изпълнения и чпки в китката.
ама има хиляди други които са луди фенове и няма да спрат да ги харесват
вижте в тоя форум само колко много са
tokiohotelus-forum. com

Gaara
08-21-2007, 10:03
с тея глупави комитети вече е прекалено,и да призовавате и да не призовавате хората дето ги слушат,няма да спрат да ги харесват/слушат.

аз лично ги харесвах по едно време ама ми бактиса от педераски изпълнения и чпки в китката.
ама има хиляди други които са луди фенове и няма да спрат да ги харесват
вижте в тоя форум само колко много са
tokiohotelus-forum. com
Спрял/а да ги слушаш за това си жив/а иначе за другите горните изводи.

OnFire
08-21-2007, 10:16
КВО ДА СЕ КОМЕНТИРА ЗА ТЕЯ ТО СИЧКО СЕ ВИЖДА. ГАДНИ ГЕЙТАЦИ С НЕКВИ ОЩЕ ПО ГАДНИ ПРИЧЕСКИ И ОБЛЕКЛА. АЗ ЕДВА ОТ 5ТИЯ КЛИП КОЙТО ГЛЕДАХ АНТИ-ТЯХ РАЗБРАХ ЧЕ ВОКАЛА ИМ БИЛ МОМЧЕ. :shock: ВИЕ КАТО ГО ВИДИТЕ КВО ШЕ СИ КАЖЕТЕ, ЧЕ Е МОМЧЕ ЛИ? НИКОГА. ТВА Е ГЕЙ С НЕИЗЖИВЯНО ДЕТСВО И ОЩЕ НЕЩО

mimkata_kaulitz
08-22-2007, 07:58
За дези които нещо не са съвсем на ясно нека кажа , че хермафродит е този който има и яйчник и тестис , а не този който прилича на момиче или момче :wink: Образовайте се малко !

Shadow_Walker
08-22-2007, 09:22
Gaara, Slipknot са алтернативен метъл, мойто момче, според доста хора даже са траш....
тея тх са алтернативен поп-рок - какво да са друго?
оф и не ми казвайте, че са имо, наистина, научете какво е и тогава пишете.
П.П. Взел си се много насериозно да ги мразиш.Прави като мен - просто не ги забелязвай 8)