PDA

View Full Version : Срина като домино живота ми ...



Doli
08-18-2007, 10:02
Здравейте! Искам да ви разкажа за един човек ,който буквално ме превърна в развалина.Той е този,който аз 3 години обичах,този заради който многократно пренебрегвах приятели и родители.Отново сме заедно вече почти 1 година.Когато пак се събрахме (след неимоверно много мои усилия) бях най-щастливото момиче на света,а сега отчаяно искам да го откъсна от себе си.В момента той е в друг град до края на лятото.Говорим си постоянно,но вече дори нямам желание да вдигам телефона.Снощния ни разговор беше ужасен.Той ми се смееше и казваше,че сам луда,когато му споделях,че ме боли от държанието си.Подиграваше ми се и постоянно извърташе думите ми.С него не ходим заедно на дискотека,не излизаме.Той ме ограничава непрекъснато,а аз се надявам ,че ще се промени.Вече не съм онова весело и усмихнато момиче.Изпитвам отчаяна нужда ,да получа свободата си,той ме побърква,страшно жесток е.Има моменти когато е мечта,но знам ,че не си заслужава.Прсото ме е страх,че много ще страдам без него,че го обичам прекалено много,но немога да го понеса :( Объркана съм,моля ви посаветвайте ме нещо,защото накрая ще полудея :smt010

Съветче
08-18-2007, 10:12
Според мен,първата ти грешка е ,че въобще си тръгнала с него.Явно доста късно си го осъзнала...Събета ми е:поговори с него,кажи му че те задушава!Един въпрос-след ксто сте ходили преди време,защо си искала да сте отново заедно,а сега решаваш,че не го искаш(на теб май момчето не може да ти угоди 8-[ )

theEXPLOITED
08-18-2007, 10:12
забрави го пък и ти има мноо по-интересни неща за правене от това да чакаш цял ден няк'во си обаждане..........наистина не те разбирам лято е забавлявай се по дяволите!

Mementomori
08-18-2007, 10:13
Здравей,Doli!Най-добре за теб ще е да се откъснеш от него,с държанието си той се отнася подигравателно към теб,не те заслужава!Ти сама каза,че искаш свобода и почивка от всичко това,затова поговори с него и му го обясни!Има моменти,в които човек трябва да остане сам!Понякога с неимоверни сили се борим за нещо и накрая осъзнаваме,че нещото не е нито толкова хубаво,нито пък достойно за нашата борба!Мисли за себе си!Помогни си сама,за да могат да ти помогнат и приятелите ти и роднините!Успех,Мила!

techCandy
08-18-2007, 10:14
Откровено казано, ниога не съм разбирала жените като тебе...Как може
да обичаш някой, който ти причинява болка, който проваля живота и мечтите ти. Измъчвал ти, пречел ти да живееш пълноценно, обаче не можеш да живееш без него...Не виждаш ли парадокса? Ще ти кажа само следното, така и така с него ти е криво, и нищо не може да се направи, ясно е, че той се възползва от тебе, ако си без него пак ще ти е криво, но поне ще си му била шута. Замисли се, не е ли по- лесно да обвиняваш него за собствения с крах, отколкото себе си? Препоръчвам ти да се вземеш в ръце....

kazablanka15
08-18-2007, 10:16
Първо ще те посъветвам да се успокоиш и да се вземеш в ръце!Това е твоя живот помисли какво искаш и дали си заслужава да останеш с него.Ако бях на твое място щях да скъсам защото така ще ме боли извесно време и ще свикна без него а ако остана с него ще ме боли повече.Само се успокои и мисли преди да вършиш нищо!Успех

thefreak
08-18-2007, 10:20
Ем събираш кураж и го зарязваш...., но...., това че си слабохарактерна хич няма да помогне.

alkobalko
08-18-2007, 10:24
Прекъсни една такава връзка. Щом не те удовлетворява и те кара да страдаш, няма смисъл да си с такъв човек.

Doli
08-18-2007, 10:27
Преди 3 години ,когато бях на 14 се запознах с него,бяхме малки и изживяхме най-прекрасните 11 месеца.По стечение на обстоятелствата се разделихме.През цялото време когато не бяхме заедно го обичах страшно много,борех се за него ,дори и да звучи прекалено наистина направих всичко по силите си за да сме заедно.В мен живееше образа на онова нежно и мило момче,с което изживях незабравими моменти.Последната година осъзнах ,че него вече го няма,пораснал вече ,се е превърнал в груб и егоистичен човек.Знам,че е много трудно да се разбере,защо въобще хвърлям толкова нерви и сълзи,но отговора е прост-обичах го,докато не разбрах що за същество е.Просто толкова време се опитвах,а сега когато виждам ,че всичко е загубено ми е трудно : :smt010

GaBiTyYy
08-18-2007, 10:32
Изпитвам отчаяна нужда ,да получа свободата си,той ме побърква,страшно жесток е.

Togaa kfo prai6 pri nego?!

sladko_dete
08-18-2007, 14:28
Хората се променят, или той просто си е показал истинската същност (въпреки, че са 11 месеца) ... Ти не можеш да направиш нищо за да го промениш към по - добро, примири се, че той не е момчето което ти си обичала толкова много... остави го и смело гледай напред. Успех

koalka
08-18-2007, 15:06
Не ти ли е идвало на ума да се разделиш с него?Едно на ръка, че не е заслужавал тази любов, но пък и ти-колкото и да го обичаш, да търпиш това...

IKisseDAGirL
08-18-2007, 15:58
Гледам, че напоследък случаи като твоите не са рядкост, на мен лично не ми се е случвало и дано и никога да не стане, но пък съм ставала свидетел на подобен парадокс както го нарече... дори може да се каже, че отчасти и аз съм го преживяла, защото е свързано с най-добрата ми приятелка и всеки един лош нейн момент съм го изживявала като свой. :roll:

Нямаш си на представа колко е жалко от страни. Да гледаш как един човек е толкова слаб, че няма сили да се оттърве от зависимостта си от друг..
Такива хора като приятелят ти са паразити, но изборът да се мъчиш си е твой и ти сама ако не поискаш, никой не може да ти помогне. Идея си нямаш колко разговори съм водила, колко неща съм изприказвала, ту ядосана, ту със съжаление, ту опитвайки се да бъда безразлична, защото ми беше писнало... просто е безсмислено.
Докато тази моя приятелка сама не успя да се види колко е смешна от страни, с постоянните си клетви, че "с него вече никога" и след това с постоянните си завръщания отново при него, нищо не успя да я спре да се самоунижава пак и пак.
:?

Така че считам темата ти за безсмислена.. никой не може да ти помогне, защото на този етап ти самата не го искаш.

sladkish_14
08-18-2007, 16:31
Хората се променят, или той просто си е показал истинската същност (въпреки, че са 11 месеца) ... Ти не можеш да направиш нищо за да го промениш към по - добро, примири се, че той не е момчето което ти си обичала толкова много... остави го и смело гледай напред. Успех

:smt023

MoHuTo
08-18-2007, 16:33
Прекъсни една такава връзка. Щом не те удовлетворява и те кара да страдаш, няма смисъл да си с такъв човек.

w0sh
08-18-2007, 16:36
М единствената част от живота ти която е сринал е била свързана с граматиката и ученето, иначе ко токоз кат не те кефи вече бум ч шут в гъза и ауфвидързеен

Cvetito_master
08-18-2007, 16:46
Времето си минава и хората се променят,явно и той се е променил доста така,че няма смисъл да се тормозиш за човек,който иска само да се възполза от теб.Ти обичаш неговото предишно "аз",разбирам те след като сте изживяли толкова хубави моменти,нопмално е,но...щом си разбрала що за човек е.Колкото и да е трудно го зарежи и се опитай да го избиеш от главата си.успех ;-)

only_hope_f
08-18-2007, 19:47
Щом се държи така с тебе какво правиш с него за бога. Я се осъзнай малко той да не е единствения на този свят ще срещнеш още много момчета които ще ти бъдат по интересни. Пък и си била три години с него естествено че сте се изчерпили и нищо не е както в началото. Така че аз те съветвам да го зарежеш и да си намериш някой нов. :)

MayKyTy
08-18-2007, 20:06
Ем събираш кураж и го зарязваш...., но...., това че си слабохарактерна хич няма да помогне.
Съгласна!!!

monityY
08-19-2007, 12:07
Здравейте! Искам да ви разкажа за един човек ,който буквално ме превърна в развалина.Той е този,който аз 3 години обичах,този заради който многократно пренебрегвах приятели и родители.Отново сме заедно вече почти 1 година.Когато пак се събрахме (след неимоверно много мои усилия) бях най-щастливото момиче на света,а сега отчаяно искам да го откъсна от себе си.В момента той е в друг град до края на лятото.Говорим си постоянно,но вече дори нямам желание да вдигам телефона.Снощния ни разговор беше ужасен.Той ми се смееше и казваше,че сам луда,когато му споделях,че ме боли от държанието си.Подиграваше ми се и постоянно извърташе думите ми.С него не ходим заедно на дискотека,не излизаме.Той ме ограничава непрекъснато,а аз се надявам ,че ще се промени.Вече не съм онова весело и усмихнато момиче.Изпитвам отчаяна нужда ,да получа свободата си,той ме побърква,страшно жесток е.Има моменти когато е мечта,но знам ,че не си заслужава.Прсото ме е страх,че много ще страдам без него,че го обичам прекалено много,но немога да го понеса :( Объркана съм,моля ви посаветвайте ме нещо,защото накрая ще полудея :smt010

требвало е да го опознае6 по добре и после да тръгне6 с него...сега.. мм кажи му това което казва6 на нас ;) кажи му 4е иска6 да се разделите.. няма на сила да те накара да остане6 с него нали?

monityY
08-19-2007, 12:08
Здравейте! Искам да ви разкажа за един човек ,който буквално ме превърна в развалина.Той е този,който аз 3 години обичах,този заради който многократно пренебрегвах приятели и родители.Отново сме заедно вече почти 1 година.Когато пак се събрахме (след неимоверно много мои усилия) бях най-щастливото момиче на света,а сега отчаяно искам да го откъсна от себе си.В момента той е в друг град до края на лятото.Говорим си постоянно,но вече дори нямам желание да вдигам телефона.Снощния ни разговор беше ужасен.Той ми се смееше и казваше,че сам луда,когато му споделях,че ме боли от държанието си.Подиграваше ми се и постоянно извърташе думите ми.С него не ходим заедно на дискотека,не излизаме.Той ме ограничава непрекъснато,а аз се надявам ,че ще се промени.Вече не съм онова весело и усмихнато момиче.Изпитвам отчаяна нужда ,да получа свободата си,той ме побърква,страшно жесток е.Има моменти когато е мечта,но знам ,че не си заслужава.Прсото ме е страх,че много ще страдам без него,че го обичам прекалено много,но немога да го понеса :( Объркана съм,моля ви посаветвайте ме нещо,защото накрая ще полудея :smt010

требвало е да го опознае6 по добре и после да тръгне6 с него...сега.. мм кажи му това което казва6 на нас ;) кажи му 4е иска6 да се разделите.. няма на сила да те накара да остане6 с него нали? 8-[

mir4ovski
08-19-2007, 12:12
kasai!kvo se zanimavash s nekav marlio.spored men si mn svqstna i toi ne zaslujava da si s nego.nameri nqkoi koito te obi4a.sajalqvam 4e si propilqla tolkova vreme.zapo4ni na 4isto

08-19-2007, 12:33
vij az izjivqx su6toto ne6to predi nqkolko meseca....xodix s 1 mom4e ot moeto daskalo i mn macki mu se kefexa kat razbraxa 4e sme zaedno i samo mi praexa problemi az ne se otkazax ot nego borex za "bude6teto na vruzkata" toi e mn revnik i e golqm paranoik no az ne obi4am go s nego 6se sum... ](*,)
i xodixme 6 meseca prez koito sum pravila vs za da e 6tastliv TOI,no 4a6ata prelq kato toi dori ne mi 4estiti RD i izvinenieto mu be6e:
"4e otkude da go znam koga e"
pobesnqx est :smt013 :smt013 :smt013 no takuf e jivota sega sum bez nego e lipsva mi :| ama znam 4e sum po dobre bez nego :wink:

iveto89
08-19-2007, 14:03
mili4ka....opredeleno situaciqta v koqto si e dosta trudna i oburkana.....naistina mi e mu4no kato 4eta napisanoto ot teb i mi se iska da ti pomogna nqkaksi,no edinstvenoto koeto moje6 da polu4i6 ot men sa nqkolko dumi i suveti....spored men,kogato 4ovek obi4a nqkoi istinski trqbva da mu pro6tava,NO ti si mu pro6tavala mn puti.....ponqkoga lubovta e noj s dve ostrieta....ti prispada6 kum tozi slu4ai.....kolkoto i da ti e tejko sega i kolkoto po-trudno 6te ti e bez negoo,tolkova po-burzo 6te se spravi6 i 6te po4uvstva6 otnovo svobodata...az smqtam ,4e nikoi ne zaslujava,ama absolutno nikoi......takova durjanie,otno6enie,a nai-malkoto edna dama kato teb!vsqko mom4e e dlujno da se otnasq s uvajenie kum izbranicata si i da nosi svoqta otgovornost,ako ne moje i ne se spravq........sloji kraq.az napravih taka.obi4ah bezumno i produljavam da obi4am edno mom4e,s koeto prekusnah vruzkata si predi 1 god i polovina,no produljavam da go obojavam.tova koeto me nau4i jivotat e ,4e vremeto lekuva...pomaga i e nai-dobriqt ti suvetnik..v edin moment 6te sre6tne6 to4niqt 4ovek,koito 6te te obi4a,kakto ti bi iskala,6te ti dava vsi4ko,ot koeto ima6 nujda i togava ve4e 6te pokaje6 dobroto si otno6enie kum nego,za6toto toi 6te go e zaslujil....taka stana s men.ubedena sum 4e i s teb 6te e taka,za6toto na dobrite hora se slu4vat hubavi ne6ta..rano ili kusno...mn kusmet i uspeh..stiskma ti palci i sum s teb

JuS7^YourS
08-19-2007, 19:23
сигурно ако започнеш да му говориш за това, пак ще ти се смее и ще извърта, затова се опитай да подходиш като него - леко небрежно, така сякаш не ти пука особено какво ще стане с връзката ви. От реакцията му ще видиш дали си заслужава изобщо да продължавате.

Ivanna99
08-19-2007, 20:44
Az mislq,che sega,dokato e dalech ot teb e nai-dobriq moment da zapazish kapka dostoinstvo-izobshto da ne go tursish,kamo li puk da mu vdigash,zashtoto za men tova momche ne zaslujava dori tvoite obqsneniq i ne zaslujava dori da razbere,che kusate...prosto izvednuj spri vsqkakuv kontakt s nego,no TI...Ti ne mu vdigai,ti ne go tursi,ti ne misli za nego,a kogato se vurne i te potursi-da,togava mojesh spokoino,no veche sviknala bez nego,po-silna da izlezete i da mu kajesh vsichko onova,koeto kaza na nas,no s dostoinstvo,zashtoto ako go napravish sega i tona ti shte e razlichen i shte zvuchish jalka,dori moje bi shte se razplachesh [-X Ne znam mila,jelaq ti uspeh :-)

KocMoHaBTa
08-19-2007, 23:46
http://www.bgben.co.uk/data/images/sadam%20obesvane.jpg :arrow:

LoveHim
08-20-2007, 01:35
Mila iskam da te pitam predi na kolko godini bqhte i saotvetno sega na kolko ste i dali si spala s nego parviq pat ili sega vtoriq pat ??? Ako mi kajesh moga da ti obesnq darjanieto mu shtoto sam v sashtata situaciq ili pone predi 2 sedmici bqh :)

bqsna_teenagerka
08-20-2007, 05:45
толкова ли е трудно след като нямаш топли 4увста към него да кажеш "КРАЙ"?