PDA

View Full Version : Няколко съвета за начинаещи



Valar
08-18-2007, 10:42
1) Когато направиш контакт с очите с красива жена при разминаване, усмихни се и си продължи това, което правиш. Ако тя задържи контакта с една идея повече, вече трябва да си се представил. Никога не поглеждай надолу след контакт с очите – това е знак на подчинение.

2) Никога не казвай „Не знам, ти какво искаш да правим?”. Това е самоубийство!! Ако някога използваш тази фраза, или нещо подобно, вече си изгърмял всичките си шансове. Това, което всъщност предаваш с тази фраза, е „Да, аз ще бъда твоето добро кученце. Само кажи какво искаш и то ще е твое”. Ти направи избора. Много добре знаеш дали ти се прави нещо или не. Не се страхувай да го кажеш.

3) Ако тя каже или направи нещо, за да се опита да се възползва от теб, направи така, че да стане ясно, че си го усетил веднага. Ако й позволиш да се измъкне безнаказано, тя ще продължи да го прави. И тогава ти, приятелю, си й показал, че не заслужаваш уважение. Жените искат МЪЖ, когото да уважават.

4) Знам, че е писано безброй пъти, но докосването е задължително. Ако мислиш, че не знаеш как да го правиш, значи страхът те спира. Докосни я по ръката. Доближи се да й кажеш нещо, сложи ръка на рамото й, и й кажи нещото тихичко на ухо. Когато свършиш, се отдалечи и леко прокарай пръстите си по гърба й. Не се обръщай, докато си тръгваш. Не забравяй, че докосването трябва да се използва рядко и, все пак, не я насилвай!

5) Ако нямаш вяра на възможностите си, отиди с 2-3 приятели на някое горещо място. На плажа има много нощни клубове. И просто се забавлявай. Ако видиш момиче, с което „мислиш”, че нямаш шансове, иди и започни някакъв разговор. Дори и да те отреже, повече никога няма да я видиш. Няма нужда да се безпокоиш и да се чувстваш странно около нея. Няма какво да губиш. А можеш само да спечелиш опит. Можеш да се обърнеш назад и да разбереш кое в играта ти има нужда от подобрение

Накрая, всичко се свежда до състоянието на ума. Трябва да знаеш, а не да мислиш, за ЗНАЕШ, че не ти трябва жена, за да си щастлив. Това не е промяна, която ще направиш от днес за утре. По този аспект можеш да работиш всеки ден. Трябва да започнеш да се наслаждаваш на живота и да спреш да се тревожиш. Всичко ще се нагласи. Повярвай ми. Само трябва да си повярваш. Вярвай в себе си и вярвай в живота. Ако позволиш на страха да се промъкне в мозъка ти при отношенията ти с жените, значи вече си загубил. Все пак, „Ние (мъжете) нямаме от какво да се страхуваме, освен от самия страх”.
Само да обобщя: причината, момчето да бъде зарязано, не е добротата. Убийственото трио пасивност, скука и липса на самоуважение успешно приключва романтиката.
Всички въпроси са ми добре дошли! :)

thefreak
08-18-2007, 10:58
Мммм... малко е непълно, ти си обхванал точно конкретни ситуации, трябваше по общи неща да кажеш.
Иначе съгласен съм с всичко освен с това за докосването.
Аз съм открил, че ако страня физически, но й говоря мили думи, тя ще започне да докосва мен :twisted:.

IceCold{Frozen`Heart}
08-18-2007, 13:29
to4ki 2 i 4 sa mn vajni :wink:

koalka
08-18-2007, 15:08
Добра тема, сега остава някой да се вслуша в тях и да ги приложи.

Valar
08-18-2007, 18:16
Мммм... малко е непълно, ти си обхванал точно конкретни ситуации, трябваше по общи неща да кажеш.
Иначе съгласен съм с всичко освен с това за докосването.
Аз съм открил, че ако страня физически, но й говоря мили думи, тя ще започне да докосва мен :twisted:.

Това са най-общите ситуации!
И целта е винаги ти да водиш от свалката през първото докосване до секса!
Ти си мъж ти водиш! :wink:

MayKyTy
08-18-2007, 20:37
Мммм... малко е непълно, ти си обхванал точно конкретни ситуации, трябваше по общи неща да кажеш.

Съгласна :)

bloodranger
08-18-2007, 20:43
Predi 2 sedmici be6e pusnal sa6tata tema sas sa6toto ne6to ama ne q napraiha vajna i se zatri nekade po arhivite.Dano toq pat nekoi si dade zor
P.S.good job :wink:

woshata
08-18-2007, 20:47
tva za ku4enceto e mn pravilno...az mn mrazq mom4eta koito se suglasqvat sas si4ko tva e golqma gre6ka spored men da kaje6 "ne znam ti kaji"se e dno sa nekvi bezmozu4ni..brao za temata dano se nau4at nai-nakraq tiq muje kvo da praqt ..malko sa tiq det si znaqt rabotata ::: [/b][/list]

iNl0Ve_wItX_liFe
08-18-2007, 21:00
Едно е да е като кученце, а друго е да води във всичко...не съм съгласна.

morenita
08-18-2007, 21:13
Bravo na avtora saglasna sum s vsichko napisano. Mnogo polezni saveti + che zasqga temi deto na mnogo muje im obqgvat i pravqt ogromni greshki. Tova za kuchenceto si e absolutnata istina. Mnogo

M[m]M
08-20-2007, 01:58
Аве темата бива ама тъпи коментари от тъпи жени .... Най сетне да сме се научили вий да несте перфектни и да знаите ко да праите аре марш

s3s
08-21-2007, 12:38
Това са най-общите ситуации!
И целта е винаги ти да водиш от свалката през първото докосване до секса!
Ти си мъж ти водиш! :wink:

Някой е Крал........ (Говоря като цяло ) ! :smt012

Valar
08-21-2007, 12:57
Това са най-общите ситуации!
И целта е винаги ти да водиш от свалката през първото докосване до секса!
Ти си мъж ти водиш! :wink:

Някой е Крал........ (Говоря като цяло ) ! :smt012
Аз съм кралят на кралиците не знам дали го знаеш заблуденнико! :-D
И от къде по-точно съм откраднал това като обвиняваш поне го прави с доказателства защото ставаш жалък!
Поне ми върна хубавата темичка де!
Всичко в нея го знам от личен опит!