PDA

View Full Version : Направих грешка



08-18-2007, 10:58
Здравейте.Ще ви помоля за съвет.Значи с приятеля ми ходим от скоро,но вчера му пратих смс,в който му написах,че не го заслужавам и му трябва по добра от мен.Той ми званя след това,но аз не му вдигнах.Доста плаках .... и днес като се събудих видях че на скайпа му не е нашата снимка,а някаква друга.Не ми е писал,не е пращал смс-и.Много ми е гадно и ме боли от всичко това.Искам да говоря с него,но незнам как да му кажа.Чудя се и да не би да ми е сърдит за смс-а и това,че не му вдигнах.Моля ви кажете ми какво да правя?Не мога без него ... въпреки,че знам,че не го правя достатъчно щастлив.Това нещо са ми го казвали приятелки ... т.е. казват ми,че съм се държала гадно и не си личало че имам чувства към него.И реших да не го карам повече да страда с мен,но сега страдам аз и ме боли.Не искам го загубя. :smt010 :smt009

cracken
08-18-2007, 11:02
И ти незнаеш кфо искаш май?

lady_darkness
08-18-2007, 11:05
Първо не успях да разбера,защо си му пратила този смс? #-o След като сте се обичали,значи и двамата сте се заслужавали взаимно...И защо не си му вдигнала?Най-добре му се обади,разберете се да се срещнете някъде и поговорете спокойно!Изкажи свойте страхове пред него-кажи му това което написа тук!Пожелавам ти успех

Ch0c0la73
08-18-2007, 11:12
Naistina po dobro mu kaji tova koeto 4uvstva6 i tova koeto si napisla tyk i se razberete ne se vliai ot priqtelite si a ot samata sebe si ... te ne mogat da re6at dali go obi4a6 dostatu4no i t.n tova 4e ne go pokazva6 e popravimo...pojelavam ti uspeh...

loshokote
08-18-2007, 11:15
Е за къф дявол си му писала тоя смс, след като го обичаш и знаеш, че и той те обича =D> На него му е станало гадно и за това не ти пише, логично е. По-добре го потърси, излезте и му се извини, кажи му какво всъшност мислиш.

KiSs_mY_LiPs
08-18-2007, 11:22
И ти незнаеш кфо искаш май? МдА И аЗ сАм На Тфа мНеНие 1 Му ПиШеШ сМс чЕ нЕ го иСкАш , Не Си Гу ЗаЛуЖаВаЛа ПаК сЯ гУ иСкАш ПаК.. [-X [-X

miloto_girl_4e
08-18-2007, 11:57
И на мен гаджето ми да ми пише такъв смс и посла да не ми вдигне .. еми ще му тегля една .., а и ще реша, че вече ме е зарязал :roll: Такаче е нормално да се държи така ... може би вече бившият ти ?
Като искаш да говориш с него - или му звънни или отиди до тях, тогава няма как да ти избяга :wink:

H8_mE
08-18-2007, 12:06
AMi izqsni si ne6tata sus sebe si ,otidi do tqh i si izqsnete ne6tata,za6toto ako mu pi6e6,toi moje da ne otvurne,ako mu zvuni6 moje da ne digne,ne 4e ne moje da se napravi,4e ne e v ku6ti kogato otide6,no 6te bude po-sigurno!Taka otidi i govorete!Govoreneto mu e maikata na 4ove6kite otno6eniq!

Iv4eTy
08-18-2007, 12:07
Е ти защо въобще си го напрайла тва?! Май и ти незнаеш...

sladkish_14
08-18-2007, 12:11
Е за къф дявол си му писала тоя смс, след като го обичаш и знаеш, че и той те обича =D> На него му е станало гадно и за това не ти пише, логично е. По-добре го потърси, излезте и му се извини, кажи му какво всъшност мислиш.

Дам :roll: Знаеш ли и аз съм я правила тая грешка #-o и същото стана и с мен :smt009 Трябва да му кажеш всичко това което написа...Аз го казах,а той ми отговори че ме обича и че ако не съм го правила щастлива и ако не съм била достойна за него нямаше да е с мен,каза че той решава това и че не трябва да се притеснявам....и така..Та да знаеш много му е гадно и затова е така.И повече недей да му го казваш НИКОГА,момчетата много се дразнат така,а и може самият той да почне да се съмнява...Успех O:)

morsko_momi4e
08-18-2007, 12:24
Ами ти защо правиш неща без да мислиш? :roll: Ти май не си сигурна в чувствата си.

08-18-2007, 12:36
послушах ви и гороих с него.каза че не ми се сърди,но сега не може да говори защото е на работа.Мерси много на всички

MiMcHeToOo
08-18-2007, 12:44
гръмни се направо... стегай се кви са тия глупости де ги прайш ? докат се държиш кат малките деца, няма да имаш нищо и ще те боли..

sladkish_14
08-18-2007, 12:44
послушах ви и гороих с него.каза че не ми се сърди,но сега не може да говори защото е на работа.Мерси много на всички

Пак заповядай :wink:

IKisseDAGirL
08-18-2007, 16:10
Като не искаш да му е гадно, редно е не да му пишеш такива SMS-и, а да оправиш държанието си. Това ще е по-голямо доказателство за любовта ти от колкото тези детински излияния.

flowerlina
08-18-2007, 17:59
Когато е свободен поговори с него по-обстойно и си разяснете нещата.След като се обичате не бива да допускате да се разделяте за глупости

MayKyTy
08-18-2007, 18:04
В не една теми сме коментирали че на приятелите не бива да се вярва твърде безрезервно, а ти за къф чеп си им повярвала и не само си им повярвала ами може би и си скъсала с гаджето си (което доколкото разбрах обичаш, да не говорим че и той те обича) без ти самата да го искаш !!!!

monityY
08-18-2007, 18:20
Здравейте.Ще ви помоля за съвет.Значи с приятеля ми ходим от скоро,но вчера му пратих смс,в който му написах,че не го заслужавам и му трябва по добра от мен.Той ми званя след това,но аз не му вдигнах.Доста плаках .... и днес като се събудих видях че на скайпа му не е нашата снимка,а някаква друга.Не ми е писал,не е пращал смс-и.Много ми е гадно и ме боли от всичко това.Искам да говоря с него,но незнам как да му кажа.Чудя се и да не би да ми е сърдит за смс-а и това,че не му вдигнах.Моля ви кажете ми какво да правя?Не мога без него ... въпреки,че знам,че не го правя достатъчно щастлив.Това нещо са ми го казвали приятелки ... т.е. казват ми,че съм се държала гадно и не си личало че имам чувства към него.И реших да не го карам повече да страда с мен,но сега страдам аз и ме боли.Не искам го загубя. :smt010 :smt009


1vo ne slu6ai kfo ti govorqt priqtelite,toi 6tom e s tebe zna4i e 6tastliv stebe i si te iska 8-[ ,2ro 4e ti neznae6e li 4e go obi4a6 i 4e nqma da moje6 bez nego ako mu napi6e6 sms,4e ne go zaslujava6,za6toto.. ako go obi4a6e edva li 6te6e da ne mu diga6 tela i t.n i posle da se pita6 ama surdit li mi e kak da go nakaram da se vurne pri men i nz si kfo.. em macka sama si si vinovna i az na mn mom4eta im se 4yda 6to xodi6 s mene(primerno gadjeto mi) i go pitam s kfo sum po dobra ot drugite kazvam mu 4e ne me zaslujava,no ne bih go zarqzala za tfa 4e si misla 4e ne me zaslujava... 6toto ti si napraila to4no tova,zarqzala si go.. toi ako misle6e 4e ne go zaslujava6 nqma6e da e s teb,zapomni tova za napred.. sega mu se obadi i se razberete.. posle razkaji kfo e stanalo ae uspeh!

BuBi008
08-18-2007, 19:22
Abe mai hormona te e udaril mnogo qko. Ne moje ei taka izvednyj da depresirash momcheto zashtoto neshto ti e hrumnalo. I kakvo ot tova che priqtelkite ti sa ti kazvali che si se durjala gadno tova ne e tqhna rabota ako toi misli taka toi shte ti kaje . A i kakvo ochakvash momcheto da ti se klanq li to si misi che si go zarqzala ... vse pak e momche ne oje da pokazva takava slabost shte mu nakurni egoto....Ti si vinovnata mila taiche mai shte imash dosta rabota vurshish za da se revanshirash.

armani169
08-18-2007, 19:24
Не слушай приятелките си :smt018 !!! Бързо зимай телефона и му се обаждай , че може и да ти го откраднат !!! :wink:



П.С. Няма да е зле ако имаш повече самочувствие ! Нали :wink: :wink:

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 19:34
След като не можеш без него.. защо си му пратила този смс...??
Изглежда като гаден бъзик...
Поговори с него... ако не иска не се отказвай... докато не стане :wink:
И не слушай приятелките си.. защото вие дватама си знаете най добре.. ако се държеше гадно с него.. не мислиш ли че той щеше да ти го каже???
Успех.. дано отново се съберете.. :wink:

lovers
08-18-2007, 19:47
Samo 6te ti kaja 4e tova sa "Priqtelki" s ogromni kavi4ki iskam da pod4ertaq...Naro4no ti go kazvat neiskat da ste zaedno...Drugoto da surdit ti e 4e ne si mu dignala spored men...I posledno ako toi misle6e 4e ne e dostatu4no 6tastliv s teb odavna da e priklu4ilo vsi4ko! =;

bloodranger
08-18-2007, 20:56
Ebasi tapoto .Kak 6e mu napi6e6 takoz ne6to.4oveka si e pomislil 4e kasa6 s nego.O_o da te zarejat s SMS lele ti si mladiq antihrist #-o .
Ebasi skasala si mu sarceto sig 4e i ne mu diga6 lele i posle ama toi ne mi pisa v skaipa .E kak 6ti pi6e az ako sam 6ta mahna ot spisaka s abonati O_o :-({|=

Nicole_Richie
08-18-2007, 23:52
Stupid... dosta tapa & bezumna postapka...

MoHuTo
08-19-2007, 00:33
Ами ти защо въобще си го направила..май не знаеш какво искаш :-s По-добре намери начин да говориш с него и му обясни как стоят нещата...може и да те разбере, а в най-добрия случай и да ти прости.. :?

morenita
08-19-2007, 01:59
Tebe mai hem te sarbi, hem te boli. Reshi nai-nakraq kakvo ikash za da znaesh za kakvo se borish. I ne budi such a drama queen- momchetata ne si padat po salzlivi sms-cheta ot momicheta sus nisko samochuvstvie!

Vikitooo
08-19-2007, 02:11
Какъв дявол те накара да направиш това? Доста глупава постъпка от твоя страна. И чесно да ти кажа, аз след такава постъпка едва ли ще имам очи да го погледна пак...Но по-добре опитай да поправиш стореното.

08-21-2007, 15:04
re6i kakvo to4no iska6 da ostane6 s nego ili da go zabravi6.ne e triabvalo da mu pi6e6 tozi sms no ako iska6 da popravi6 gre6kata si davai dokato ne e stanalo tvurde kusno :!: