PDA

View Full Version : На къде сме тръгнали?



Не е важно
08-18-2007, 12:22
ne samo si 4uvala mi e i taka i ne akolko u4ili6tata i v tqh i znae6 li kade o6te i pred vas i do magazina i v detskata gradina navsqkade az ne sym protiv narkotici samo da kaja az sym za i ne trqbva da se ujasqva6 ot tva 6tot tva e e realniq jivot :)

Babsyy mersi
na men mi e nqkvo qko da sa prodava v daskalo 6tot moga si kypuvam kogato si iskam dokato sym na daskalo kazvam 4e otivam do toaletna i poznaite pri koi otivam :)

аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..

Повръщал от цигари?....... Дори синиото ми е леко вече бахти тъпата работа а преди се напушвах от некви женски лайна. Ехх минало минало


Ами пуша от около половин година.Карелия Ултима-1 кутия ми стига за около 4-5 дни. :roll: Пуша като съм на вън или преди да заспя.
Карелия УЛТИМА...и 4-5 дни...как изобщо можеш да кажеш,че пушиш :smt005
Пуша кфито ми падне, предимно Карелия(НОРМАЛНА) и ми стига за около 2 нааай-много 3 дни...май тряа да и спра ама още не съм се решила. Ако няма карелия-Виктори Силвър :smt006

Да Наистина това е реалния живот ??!?!?! боже опази дА НЕ СЕ разжат такива като теб.
Училището е място за просвета , учение и извисяване (умствено) това ще ти диктува живода по късно , но не ти ще купуваш треви и други там.. БРаво мога само да ти кажа! (дано доживееш до 30 да видиш какво нищожество ще си :smt009 )

Да найстина мацка с цигара... няма такава красота :smt012


Тоя пък се гъзари с това колко пушел ?!?! are you ok?

Последния цитат също се откася до надхвалването кой колко пушел...

1-во искам да кажа , че не пуша цигари. Само козче и когато съм с компания.
2-ро искам да кажа , че знам какво съм писал и съм сигурен , че един осъзнат човек ще ме разбере.
3-то... няма 3-то хахьа Не всъщност има . Всеки си избира живота , но как по дяволите може да се хвалиш със такива неща ?!?!?!?! и то във форуми... където всеки може те метне...

b0Nb0n
08-18-2007, 12:45
6te vidim kato dojiveq do 30 kakvo 6te stane kat stana na 30 togava 6te sravnqvame koi e po golqmo ni6tojestvo az zalagam na teb

IlLuSi0nS`
08-18-2007, 13:06
колко си проницателен =D> ама я чакай, и ти си като всички тях, които се правят на мн умни и знаещи.. е, ще те разочаровам, но не си! а пушел коз.. хм интересно.. а защо тогава не си разбрал главния смисъл на тази вяра - мир, любов, красота.. радост от всичко, за всички, пренебрегване на дребните и незначителни неща от глупавата реалност.. жалък си.. срамувам се, че има хора като теб (мними тревомани), които позорят това да пушиш трева.. поне не се излагай.. и да, мамка му. красиво е!!!!!! ЗА МЕН! не за теб, не за лапето от другата страна на компа, не за бабата на пейката или за който и да било друг.. а за мен! и това не ти влиза в работата..

_PuNk`PrInCeSs_
08-18-2007, 15:30
всеки си има правото да избира живота си! и всеки си тегли последствия от действията. но най-важното е да имаш РЕАЛНАТА представа кое е добро и кое не. лошото е, 4е всеки има разли4на представа за това... тоест да кажем...няма стандарт :wink:

IdiOtKa
08-18-2007, 16:06
аз пък пропуших цигари, защото ми изглеждаше красиво.. обичам пороците и хора с пороци.. не знам защо.. просто е красиво да държиш цигарата, да усещаш дима, мириса, вкуса, който остава по устните ти.. ехх, вредно е, но толкова красиво.. обичам да пуша, а докато обичам, няма как да спра..
хмм подкрепям това мнение ...а любимото ми е вечер на спокоиствие тъмно и да си изпуша една цигара ...или пък някъде на открито с френдс да седнем и да изпупим ако има коз ау ..и след тва да си запаля една цигара ...еи толкова са ми любими тези неща... знам че никои нищо не разбра, но просто не мога да го обясня, но е толкова яко .... :-D :-D

theEXPLOITED
08-18-2007, 19:28
Цигарка след коз4ето.........мммммммммммм.... ...това не е само красиво....този момент е неуписуем................................ .....................................

DevilWish
08-20-2007, 22:29
Аз пък съм съгласна с тея хора :P Пъккк и ф мойту даскалу ако се продава няма да се разсърдя :-s :lol:

SuNsEt
08-21-2007, 14:21
Хмм...зарибяването в у4илищата никак не ми харесва...аз никога не бих си купила наркотици или да пропуша :wink: Но всеки сам си избира как да си трови живота :wink: Някои решават,4е да си наркоман...тревоман...пуша4 е красиво или яко,щото и другите го правят :-s :smt043 Самозалъгват се...някой ден ще разберат какво са загубили,но времето няма да се върне назад :wink:

ThunderGoddess
08-21-2007, 16:55
И аз не бих си тровила живота. В крайна сметка със сигурност в него ще си имам достатъчно проблеми, за да си забърквам сама още от тях.

феичка
08-21-2007, 17:02
колко си проницателен =D> ама я чакай, и ти си като всички тях, които се правят на мн умни и знаещи.. е, ще те разочаровам, но не си! а пушел коз.. хм интересно.. а защо тогава не си разбрал главния смисъл на тази вяра - мир, любов, красота.. радост от всичко, за всички, пренебрегване на дребните и незначителни неща от глупавата реалност.. жалък си.. срамувам се, че има хора като теб (мними тревомани), които позорят това да пушиш трева.. поне не се излагай.. и да, мамка му. красиво е!!!!!! ЗА МЕН! не за теб, не за лапето от другата страна на компа, не за бабата на пейката или за който и да било друг.. а за мен! и това не ти влиза в работата..
А пък,мамка му,ти си супер жалката! ХАхах козът какво общо има с тая "вяра - мир, любов, красота.. радост от всичко, за всички, пренебрегване на дребните и незначителни неща от глупавата реалност"? ХАхах нека разбирачката да каже...моля...(:
За мен си като всички останали...тези дето се мислят за различни,дето знаят какво е щастие и мир...и т.н!Кофти е,че за да си щастлива и всичко около теб да е розово... на теб ти трябват боклуци!Жалко е...
Да,ти си си щастлива и доволна по свой начин,обаче живееш в бахти илюзията.
Не искам да поучавам никого! Не е това целта ми.

С усмивки...Феичка (:

FunkyFresh
08-21-2007, 17:15
Хмм...зарибяването в у4илищата никак не ми харесва...аз никога не бих си купила наркотици или да пропуша :wink: Но всеки сам си избира как да си трови живота :wink: Някои решават,4е да си наркоман...тревоман...пуша4 е красиво или яко,щото и другите го правят :-s :smt043 Самозалъгват се...някой ден ще разберат какво са загубили,но времето няма да се върне назад :wink:

=D> :smt023 napulno podkrepqm SuNsEt..

Val4etoO
08-21-2007, 19:46
колко си проницателен =D> ама я чакай, и ти си като всички тях, които се правят на мн умни и знаещи.. е, ще те разочаровам, но не си! а пушел коз.. хм интересно.. а защо тогава не си разбрал главния смисъл на тази вяра - мир, любов, красота.. радост от всичко, за всички, пренебрегване на дребните и незначителни неща от глупавата реалност.. жалък си.. срамувам се, че има хора като теб (мними тревомани), които позорят това да пушиш трева.. поне не се излагай.. и да, мамка му. красиво е!!!!!! ЗА МЕН! не за теб, не за лапето от другата страна на компа, не за бабата на пейката или за който и да било друг.. а за мен! и това не ти влиза в работата..
А пък,мамка му,ти си супер жалката! ХАхах козът какво общо има с тая "вяра - мир, любов, красота.. радост от всичко, за всички, пренебрегване на дребните и незначителни неща от глупавата реалност"? ХАхах нека разбирачката да каже...моля...(:
За мен си като всички останали...тези дето се мислят за различни,дето знаят какво е щастие и мир...и т.н!Кофти е,че за да си щастлива и всичко около теб да е розово... на теб ти трябват боклуци!Жалко е...
Да,ти си си щастлива и доволна по свой начин,обаче живееш в бахти илюзията.
Не искам да поучавам никого! Не е това целта ми.

С усмивки...Феичка (: Az puk moga da vi kaja 4e mneniqta na IlLuSi0nS`"] super mnogo me kefqt!!! Shtoto vinagi trqbva da gleda6 ot krasivata strana,za6to da si trovim jivota s lo6i misli kato e prekaleno kratuk

IdiOtKa
08-21-2007, 20:36
"Това което не ни убива, ни прави по силни...."
е наркотиците не ни убиват ...само в някой частни случаи ... :-D :-D

Sladka_kiss
08-22-2007, 07:25
ХаХаХХА тая тема ще ме убие :-D Пушенето било красиво...Е ттва,разбира се, е ваш проблем,но за мене тези,които смятат така са пристрастени и вече не са нормални. Аз няма да си тровя живота с боклуци , защото след време те си оказват влияние.

CuRly_Doll
08-22-2007, 08:04
ХаХаХХА тая тема ще ме убие :-D Пушенето било красиво...Е ттва,разбира се, е ваш проблем,но за мене тези,които смятат така са пристрастени и вече не са нормални. Аз няма да си тровя живота с боклуци , защото след време те си оказват влияние.
na4i 6e kaja samo,4e az ne sam pristrastena.......taka pu6eneto izglejda krasivo....ot esteteti4eska gledna to4ka-DA krasivo e......okazvat si vliqnie-da vqrno,oba4e ako si poddarja6 kojata?..... :smt011

IdiOtKa
08-22-2007, 08:14
ХаХаХХА тая тема ще ме убие :-D Пушенето било красиво...Е ттва,разбира се, е ваш проблем,но за мене тези,които смятат така са пристрастени и вече не са нормални. Аз няма да си тровя живота с боклуци , защото след време те си оказват влияние.
na4i 6e kaja samo,4e az ne sam pristrastena.......taka pu6eneto izglejda krasivo....ot esteteti4eska gledna to4ka-DA krasivo e......okazvat si vliqnie-da vqrno,oba4e ako si poddarja6 kojata?..... :smt011
ае ква кожа ...ти маи си мно зле ...увреждането на кожата ти е последния проблем ....о боже !

CuRly_Doll
08-22-2007, 08:16
ne imah predvid za bra4kite...deto izlizat po rano.....ina4e mn qsny,4e vredqt na belite drobove....ae izob6to na mn ne6ta....ama se pak ne se umira ot tqh..... [-X

08-22-2007, 09:53
6te vidim kato dojiveq do 30 kakvo 6te stane kat stana na 30 togava 6te sravnqvame koi e po golqmo ni6tojestvo az zalagam na teb

bonbon otkakto 4eta mneniqtati ti sum zukliu4il 4e ti si edin tup obarkan narkoman koito jivee za denq misli6 si 4e kolkoto pove4e se drusa6 tolkova po "ne-zadrasten si" kato se hvali6 se misli6 za golqmata rabota n o kakto i da e ti si nai jalkiq vid narkoman

CuRly_Doll
08-22-2007, 10:01
4e koi ne jivee den za den