PDA

View Full Version : Искам да рапирам



08-18-2007, 14:05
Здравейте.Моят проблем е следния , значи всъщност съм много зарибен къп рап музиката специално в Бг.Искам да рапирам и да дам всичко от себе си но просто в този град няма няма хора които да ми помогнат с това.Всеки гледа за себе си. Просто искам да покажа какво мога.Всичко в този град хейтва , и мисля че не съм роден на правилното място.Просто живота тук е страшно объркан не знам какво да правя. Моля помогнете.

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

b0Nb0n
08-18-2007, 14:15
napravi pesen za tva ;)

tuka6na
08-18-2007, 14:18
Всички така казват. :-D
Еми кво да ти кажа-като не си за там 'Ела у градо,ше те отворим на живот'.Така правят обикновенно.

08-18-2007, 14:22
Еми да направя песен, и този вариант съм мислел, и ме свежда до следното мнение. Микрофон 70 лв за домашна обстановка , или в студио срещу 40 лв за песен и още толкова за инструментал.Някак не се връзват работите.

vik4eto
08-18-2007, 14:50
ami poseti nqkakvi saitove za takiva raboti ili otidi v po golqm grad i se interesyvai ako naistina go jelae6 6te yspee6 za6toto s jelanie si4ko se postiga YSPEX

sherry
08-18-2007, 14:55
http://www.bghiphopstar.com/start.htm

Разгледай тоя сайт, може да ти е от помощ! :wink:

Jamalska
08-18-2007, 15:12
аман от такива
от къде си?
Ти ако си покажеш че можеш дори да не е на качествен запис ами на майк за 5 лева все ще не замери кой да ти даде шанс да запишеш една песничка без пари.Но все пак ако не можеш да си осигуриш качество по-добре си иди на студио...трябва да се правят жертви.Не може само да се изкарват пари без да се влагат...
И друго нз защо питаш тука,а не например някой в 359ката...там поен хората(някои) ИМА ПРЕДСТАВА от РАП

08-18-2007, 15:17
Не съм казал че искам за изкарвам пари от музика.Напротив искам да пея свободно.

~*SILVER*~
08-18-2007, 15:24
Пич... всеки се чувства с отрязани криле и някой друг му е виновен. Класическото мислене на българина.
Ти си човека, който може да промени живота си. Като гледам си на около 13-15... познах ли? Малко ти е рано да се отчайваш от липса на кариера. За сега си гледай уроците и задълженията си, а когато му дойде времето ще мислиш за ... рапърстване :roll:

Jamalska
08-18-2007, 15:38
Не съм казал че искам за изкарвам пари от музика.Напротив искам да пея свободно.
именно.ама това не значи че не тряа влагаш...
Иначе чисто и просто се събирай с авери и си правете бийтбокс и фрийстайл...
кажи сега от де си?

08-18-2007, 15:42
~*SILVER*~ вероятно съм по голям от теб.


Jamalska от Сливен съм .

08-18-2007, 15:45
А тва дето викаш за беатбокс-а и фрийстайл , просто тука чалгата е завладяла града , и нямам авери които са зарибени към хип хоп/рап културата. Има една група на която се възхищавам и може би са единствените в града Над Закона ..

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 15:48
Просто си трай и се кефи на музиката :wink:
Като му дойде времето ще минеш по нагоре :wink:

Бунтар
08-18-2007, 16:34
няма "трай си"!

ено време знайш кви текстове пишех, сега няма муза, брат ми, и ме е яд, че не съм зел микрофона на ванката, не съм скалъпил някъв бийт и не съм си записал говорните дефекти, егаси...

PollyPoi
08-18-2007, 17:44
Не съм казал че искам за изкарвам пари от музика.Напротив искам да пея свободно.
еми ела тогава на мен да ми попееш без пари :-D

Бунтар
08-18-2007, 17:51
Не съм казал че искам за изкарвам пари от музика.Напротив искам да пея свободно.
еми ела тогава на мен да ми попееш без пари :-D
много оригинално, няма що. гръмни се (:

PollyPoi
08-18-2007, 17:52
Не съм казал че искам за изкарвам пари от музика.Напротив искам да пея свободно.
еми ела тогава на мен да ми попееш без пари :-D
много оригинално, няма що. гръмни се (:
ти се гръмни.тъпак. :smt012

08-18-2007, 21:27
Не съм казал че искам за изкарвам пари от музика.Напротив искам да пея свободно.
еми ела тогава на мен да ми попееш без пари :-D
много оригинално, няма що. гръмни се (:
ти се гръмни.тъпак. :smt012


Хаха , комплексар/ка такива долно компроментиращи копелета които нямат къде да си избиват комплексите не са за тук.Аре беги да пасеш овцете.Хейтър който не смее да се покаже защото ако го кажеш на някой в лицето най много да ти изпадат половината зъби и да се прибереш с разбито чене.Марш в съблекалнята !

selassie
08-19-2007, 00:30
Като за начало започни да търсиш хора които се занимават с музика , все пак могат да ти бъдат с нещо полезни.Ако искаш наистина да запишеш своя песен си изтегли Cubase ,Reason или може FL Studio, стават доста добри инструментали и бих казал че повечето от българските MC-та си ги правят с тези програми.Разбира се ако можеш да намериш и човек който разбира от тези програми ще ти бъде от полза.Това е .. Айде респекта ..

emilstil
08-14-2014, 21:17
Как да рапираш не е кой знае каква философия
Просто се освободи от напрежение и всякви видове агония
Не слушай какво ти отговарят в сайта, тоя и оня
Слушай себе си човек аз съм самоук
Започнах от някъде и стигнах никъде но съм тук
Всеки тук ти дава акъл а никой никакъв примери
Всеки знае да отешава но в главата има трипери !
Обучавам се сам и така трябва да прави всеки друг
От Враца директно се включвам, отварям на съзнанието люк
Не промивам мозъци и не втълпявам мойте мисли
Но с лирика убивам всички които вместо мозъци притежават кисти
Освобождавам представи за бъдещи преспективи
Докато всички други тук ти втълпяват мисли гнили ...

anonymous895156
08-14-2014, 22:01
отвратително е ^