PDA

View Full Version : Любовни споменчета!!! :)



sladurkata92
08-18-2007, 13:48
Zdraveite! V tazi tema pi6ete samo lubovni spomeni,koito mogat da te raz4uvstvat i v sa6toto vreme da se dokosnat do sarceto na 4itatelq.Mislq,4e spomenite 6te sa polezni na vsi4ki! Priqtno 4etene! :!:

sladurkata92
08-18-2007, 13:54
1. Obi4am te!4uva6 li kak tupti moeto syrce?To tupti za teb i iska da ti kaje:Obi4am te!

2. Obi4am te i ste te obi4am!Lubovta mi stava vseki den po-silna.Obi4am te!

3. Sega i zavinagi sym tvoi!Sega i zavinagi AZ i TI!Obi4am te sega i zavinagi!

4. Obi4am te pove4e ot v4era i po-malko ot utre!

5. Iskam da ti dam moqta lubov sega v tozi jivot.Iskam da sym s teb v dobro i losho.

6. Kogato za pyrvi pyt te vidqh se vlubih v teb.Kogato za pyrvi pyt te celunah -neiskah da te pusna.

7. Nikoi ne te obi4a,nikoi ne te jelae,nikoi ne misli za teb kakto az.Obi4am te milo!

8. V glavata mi ima edna misyl i tq e za teb.I tazi misyl kazva "Obi4am te!"

9. Pomirisah Roza.Probodoh se na bodlite i i s kryvta si napisah "Obi4am te!"

10. Pri vseki udyr na syrceto mi mislq za teb.I dokato syrceto mi tupti ste mislq za teb.Obi4am te!

11. Samo s teb sym stastliv.Ti ocvetqvash moqt jivot I za tova iskam da ti otdam jivota si.

12. Lubovta e po-silna ot vremeto.Edin mig s teb me kara da zabravqm samotnite 4asove!

13.Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinagi!

14. Dumata "LUBOV" ne moje da se opi6e.Moje q 4ustva6 li ne.Az 4uvstvam Lubovta...kogato mislq za teb!

15.Kazah li ti dnes:Obi4am te?Ste ti go kazvam i pokazvam oste bezbroi pyti.Obi4am te!

16. Obi4am te, iskam tvoite ryce da milvat moeto lice.Obi4am te do bolka.Bez teb ne moga az!

17. Poznai koi misli za teb!Poznai koi te obi4a!Poznai koi ti pra6ta tozi sms!

18. Nejno me dokosni i pojelai ot mene vsi4ko ti.

19. Iskam do men da zastane6 I kryvta mi da zapali6 i neka syrcata ni w 1 da se seqt.

20. ..Jaduvam za tvoite celuvki....Jaduvam za tvoite o4i...jaduvam za tvojata usmivka...Jaduvam za teb!

21. Pra6tam ti 3 Rozi.1 za stastie.2-ra za kysmet A tretata ti pra6tam za da ti kaje,4e te Obi4am!

22. Kakvo moga da kaja!Ste ostavq syrceto si da govori:OBI4AM TE!

23. VNIMANIE!Tozi sms nosi dobro nastorenie i za tova se naslajdavai zastoto sega nqkoi misi za teb!

24. Milo..az ...neznam..kak..da ti go..kaja..ama mai...az..takova..az..te...OBI4AM!

25. Vsi4ki moi misli se vyrtqt okolo teb.A vsqka misyl za teb me pravi stastliv!

26. Vsi4kite sykrovishta na sveta gubqt svoqta stoinost kogato ti zastane6 do tqh!

27. Osven glupstite v glavata si imam samo edno nesto.....i tova si TI!

28. Izvynzemna li is?Zastoto takova krasivo syzdanie ne moje da se rodi na Zemqta!

29. Ne moga da zaspq i si mislq za teb.Znam, 4e spinka6 sega i iskam da ti pojelaq sladki syni6ta!

30. Tazi roza @>----- e za teb.Ti me pravish tolkova stastliv!

31. Nai-hubavoto nesto na Zemqta e da sym obi4an ot teb!

32. Nai-prekrasnoto nesto za men e da sym do teb.Obi4am te mili4ko!

33. Iskam da vidq o4ite ti.Iskam da galq liceto ti.Iskam da celuvam ustnite ti.Lipsva6 mi mili4ko...

34.Ako bqh angel 6tqh da napravq me4tite ti realnost.No sym samo 4ovekyt,koito te obi4a.

35.Vednyj nesto se slu4i s men.Tova be nai-sladkoto ne6to na sveta.Be fantaziq,sbydnata me4ta.Tova be denqt v koito to sreshtnah.

36. Izvynzamna li si?Zastoto na Zamqta nemoje da se rodi tolkova krasivo syzdanie.

37. Vqrvashta li si?Zastoto opredeleno ti si otgovoryt na moite molitvi.

38. Ako si izmorena - si pochini.Ako si samotna...ela pri men.

39. Kakto cvetqta se nujdaqt ot slynce i voda taka i az se nujdaq ot TEB za da jiveq!

40. Statie e za men kogato slynceto i zvezdite greqt v ochite ti ot radost.

41. Jivotyt e edin pyzel i ti si parchenceto, koeto mi lipsva.

42. Vselenata sys svoite planeti i zvezdi e bledo kopie na tvoite ochi.

43. Ustnite ti sa sochni.Ochite krasivi.A celuvkite ti topli...Molq te celuni me.

44. Tova e sms ot momche, koeto te namira za charovna,sladka,mila,seksi,prekrasna,krasiva....

45. Ti si vyzduhyt za men...a kak da jiveq bez vyzduh!

46. Vie ste arestuvana!Prichina: zavyrtqhte mi glavata!Prisyda: vecherq s men!

47. Ti prevryshtash moqt Softwear v Hardwear!

48. Iskash li da vidish nai-krasivoto momiche na sveta?Mi togava pogledni v ogledaloto!

49. Chestito!Spechelihte konkursa "Nai-krasiva jena". Pechelite vecherq s men!

50. Hi.Zagubih si klucha otvkyshti.Moga li da doida pri teb?

51. Hi. Az sym Flirt SMS.Izprashtam se samo na krasivi i mili hora!

52. Bi li se usmihnala?...Da, tochno taka!....Tolkova si sladka!

53. Hei!Ste se obadq v policiqta....Ti mi otkradna syrceto!!!!

54. Kazaha mi,che celuvkitre pravqt horata staslivi...Iskash li da te napravq stastliva?

55. Pojelah si te kogato vidqh padashta zvezda!

56. Popitah raq dali lipsva 1 angelche, zastoto angelche kato teb na Zemqta ne moje da se rodi!

57. Slynceto izgrq ili ti se usmihna?

58. Celuvkata e ezikyt na Svetyt.Iskash li da si pogovorim?

59. Lubovta e igra, v koqto ima 2-ma pobediteli.Iskash li da mi bydesh protivnik?

60. Ako poznaesh koi sym ste poluchish ot men 57483564653468574654356435 celuvki :)))

61. Ti si nai-hubavata mi misyl, nai-sykrovennoto jelanie, nai-svetlata lubov!

62. Ako beshe sylza v moite ochi ne bih zaplakyl nikoga za da ne te izgubq!

63. Ako mojeh sys sylzi da te vyrna, bih plakyl cql jivot za da te imam!

64. Kogato vratata na stastieto se zatvori,to druga se otvarq.No dokato gledame v zatvorenata vrata,nqma da vidim otvorenata.

65. Sybujdam se i zaspivam s misylta za teb lubov moq!

66. Samotna si?Kak kato neprekysanto si v mislite mi!

67. Iskah da izpratq lubovta si po poshtata,no poshtaliona kaza,4e e prekaleno golqma!

68. Lipsva mi tvoqta usmivka,tvoite celuki i nejnata ti koja.Iskam te!

69. Ako syrceto ti e zatvor,to az iskam da sym zatvornik v nego zavinagi!

70. Svetyt stava po-krasiv, kogato ti si do men!

71. Dumite sa lesni kogato ezikyt e LUIBOV!

72. Ako si mi qdosan/a mojesh da mi vyrnesh vsichkite celuvki :)

73. Za sveta moje da si nqkoi,no za nqkogo ti si svetyt!

74. Ne mislq 4esto.Ne mislq mnogo.No kogato mislq,az mislq za teb!

75. Da se vlubish e kogato tq zaspi v tvoite ryce i se sybudi v tvoite mechti!

76. Kakto rozata se nujdae ot voda,poetyt ot moliv,skulptoryt ot muza,taka i az se nujdaq ot teb!

77. Celuni me i ste vidish zvezdite.Obichai me i ste ti gi dam!

78. Lubovta e...da obichash poveche i poveche vseki den!

79. Iskam da sym s teb v utreshniq den.Bez teb denqt ste e izpylnen s bolka!

80. Iskam da sym do teb i syrcata ni da tuptqt kato edno....zavinagi!

81. Jenite haresvat myja zashtoto e silen,no go obi4at zaradi negovata slabost!

82. Ne e 4udno,4e te obi4am.No tova,4e me obichash me kara da letq ot radost!

83. Bez lubov ne moga da jiveq.Ti si lubovta i za tova ne moga da jiveq bez teb!

84.Az silno te obi4am i sarceto mi za teb tupti.Bez teb jivota mi e sku4en.Bez teb nemoga razberi

85.Ako 6tastieto e ptica,neka nikoga ne sprira neiniqt polet!Ako liubovta e more,neka nikoga ne vidish brqg

86.Surceto mi ne e puteka da minesh i da si zaminesh.Surceto mi ne e kamina da doidesh i da se stoplish.Surceto mi e HRAM I vlezesh li ostavash TAM!

87.Da te pomnq mi kazva sarceto.Da te pomnq mi kazva du6ata.Da me pomni6 ne te zadaljavam, no me pomni ako zaslujavam.

88. .Nqma ni6to po-tamno ot no6ta.Nqma ni6to po-cvetno ot dagata.Nqma ni6to po-silno ot lubovta i ni6to po-sladko ot teb

89.Kogato pticite letqt v efira, kogato vqtura gali svejite lista i ezeroto s xorizonta se subira, togava idva lubovta!

90.V jivota si te sre6tnah slu4aino.Vlubih se v teb bezkraino i 4e te obi4am nqma samnenie.Da te zabravq nqmam namerenie.

91.Gospod e sazdal sveta za 6 dni, no mu e otnelo vekove da sazdade nqkoi tolkova krasiv,umen i inteligenten kato teb.

92.Edno syrce bezumno te obi4a.Edno syrce bezumno te kylne, 4e ve4no tebe 6te obi4a,4e ve4no tebe 6te kylne. No znai 4e be6e pyrvata mi obi4 i poslednata 6te byde6 ti!

93.Kakvo e Jivota? Jivota e Lubov. Kakvo e Lubovta? Lubovta e Celuvka. Kakvo e Celuvkata? Ela tuk da ti pokaja!'

94.Ako obi4a6 nqkoi i tova boli,obi4ai go dori i naranen da si.Ako nqkoi teb obi4a zapomni bi trabvalo i nego da boli.

95.Ako obi4a6 nqkogo napi6i imeto mu v krag,vmesto v sarce,za6toto sarcata bivat razbiti,no kragovete se vartqt ve4no.

96.Kazaha Mi 4e Edin Den e 24 4asa,4e Edin 4as e 60 Minuti, No Nikoi Ne Mi E Kazal 4e 1-na Minuta Bez Teb E Cqla Ve4nost

97.Obichai ne tozi,koito ti kazva `Obicham te!` , a tozi,koito sas salzi te moli `Obichai me!`

98.Ako ti jivee6 100 godini,to az iskam da jiveq 100 godini,bez 1 den,za da ne se nalaga nikoga da jiveq bez teb!

99. Kliucha kam sartseto mozhe da bade samo edna mila duma ili nezhna tseluvka... Pozvoli mi az da ti q dam!

100. Ne se li izmori... da prepuskash iz mislite mi. Obicham te. Lipsvash mi.

101. Hm.. nai-dobre e da ti kazha samo "Obicham te". Dostatachno e, zashtoto znam, che i ti me obichash!

102. Denqt e tazhen bez teb!

103. Boli... i e pusto, i bavno minavat minutite... kogato te nqma.

104. Jelaq da chuq glasa ti, ochakvam dokosvaneto ti, mechtaq za teb.

105. Az gubq kontrol, kogato si blizo do men. Az gubq kontrol, kogato si mislq za teb. Az gubq kontrol, zashtoto te obicham.

106. Predi malko mi se obadiha ot raq, tarsiat edin agnel! No nqma strashno, ne sam te izdal.

107. Obozhavam te. Iskam te.

108. V uchilishte ni uchat, che 1 chas e 60 min. I che 1 minuta e 60 secundi. No nikoi ne mi e kazval, che edin mig bez teb e tsiala vechnost.

109. Bih iskal da ti kazha mnogo, no ne moga. Bih iskal da ti kazaha vsichko, no ne trqbva. Obicham te, tova e mnogo. Obicham te, tova e vsichko.

110. Obi4am te,iskam tvoite ryce!

111. Obi4am te, iskam da milvam tvoeto lice!

112. Obi4am te do bolka I bez teb ne moga az!

113. Celuvai me, celuvai me I neka bolkata da spre!

114. Znai,4e bez teb ne moga az I igraesh si ti s moq ogyn!

115. Bez teb ne moga da obi4am! Bez teb jivota nqma smisyl!

116. Bez teb ne moga da disham az! Bez teb e myrtva lubovta!

117. Samo ti si nejna I grehovna! Samo ti si vesela I charovna!

118. Znai, 4e ti si vinovna za ogynq v syrceto mi!

119. Lunata noshtem za nas izgrqva I syrcata ni v toz chas strastno se tyrsqt I izgarqt!

120. Klada ot strast v men gori I kamyk ste zaplamti shtom te OBICHAM az!

121. Obichai men, obich v moeto syrce I dushata si vlei ti v moeto more!

122. Obichai me s pareshti ryce I za mig zavladei moeto syrce!

123. Mechtaq za lubovta I vijdam samo teb!Letqh I 4akah az noshta za doidesh ti v synq!

124. Kogato te vidqh az razbrah, 4e ti si moqta svetlina I s teb otkrih lubovta!

125. Bydi za men lubov-sydba I darime s nejna toplina!

126. Jivotyt moi tova si ti!Obichai me I s men bydi!

127. Bydi za men edno nachalo I da stamen s teb edno nejno cqlo!

128. Sveta za men sega si ti!

129. Lubovta ti mi e nujnda I s teb iskam da rusha pokoq na noshta!

130. Kogato s teb sme samo,govori mi s 2 o4i,govori I mi kaji jaduvana lubov si ti!

131. V miga v koito me pogledna povqrvah v teb – ti be lubovta!

132. Obicham vsichko v teb tvoeto lice I tvoite ryce!

133. Obicham da sym s teb, zashtoto s teb se chuvstvam jiv I stastliv!

134. Imam samo teb zvezdichke moq!Ti si sylzata I pokoq!

135. Nejno, nejno me dokosni I pojelai ot men vsichko ti!

136. Zavinagi ostavam s tebe az, zavinagi dori v stud I mraz!

137. Syrceto mi nashepva,4e si s men I moqt svqt s tvoq spodelen!

138. Pyt kym teb tyrsq za da te otkriq. Pusto e stom ne si do men!

139. Bydi s men I do kraq ostani, lubovta mi priemi!

140. moeto syrce drug ne iska, bez lubov samo ste umre!

141. Vseki mig bez teb ujasen!Vseki mig bez teb strashen!

142. Dushata mi e jiva rana ako teb do men te nqma!

143. Boli da synuvam.Boli da jaduvam. Boli ot lubov!!!

144. Ako te ima, ela v jivota mi.Ela ako te ima na sveta!

145. Ela s men za da poznaesh lubovta. Ste te darq s lubov I ste si zagubish uma!

146. Iskam te do men bezumna moq lubov!

147. Piq svetlina ot ochite ti, sbydva se sunq da sleem 2 sudbi.

148. Pozvoli mi da buda s teb!Pozvoli mi da te obicham!

149. Chuvam vseki takt na surceto ti sqkash vlak kum men w noshta leti.

150. Tujen dyjd v men vali kato spomen si ti, a kogato zaspq ti nahluvash v sunq!



151. Vij dushata mi kak gori i kum tvoqta dusha polita, i tazi nosht s men ela!

152. Chui surceto mi kak tupti i tancuvai s buen ritym, dai mi svoqta obich sega!

153. Pozvoli mi da sum do teb i obich moq da te naricham!

154. Kaji mi nejno,che me obichash i ste poluchish moeto syrce zavinagi.

155. S ustni nejno dokosvai me i syrceto podludi mi.

156. Iskam pak da me celunesh i syrceto mi pak da spre ot luboveniq trepet.

157. Iskam te! Jelaq te!Kopneq za teb!

158. 2 surca, 2 sydni, 2 tela prepleteni v edno!Az i ti!

159. Az i ti, 2 syrca izgarqshti ot lubov!

160. Lubovta e po-silna ot men i teb,tq pravi chudesa!

161. Ponesi me kym zvezdite i v syrceto si vzemi me!

162. Vzemi me v syrceto si i ot teb ne shte si trygna az!

163. Pazq v dushata si obich edna s koqto ste te darq!

164. Kogato s pogled me ogreesh i galish s race togava veche znam shtastlivo shte e moeto sarce!Lubov shte dam, a ti shte mojesh li neznam!?

165. Daleche si i ne shte usetish celuvkite i tihia mi zov!No iskam da usetish dushata mi i moiata lubov!

166. Az tragvam..ti svivash ramene!Uveren si che shte se varna!Naprazno!!!Ti vsichko mi otne dori silata da se obarna!!

167. Predi da si otidesh-ostani!Predi da tragnesh-me vzemi!Predi da me zabravish-za men si spomni!No shtom ne iskash-zabravi!

168. Triabva da izgubish niakogo za da razberesh che si go imal!Triabva da izgubish lubovta za da razberesh che si obichal!

169. Zashto sarceto ti e ot led?Zashto se vlubih tochno v teb?Zashto reshi taz zadba da si igrae s lubovta!

170. Obicham te zashto da kria!Obicham te nima e griah!Sarceto si pred tebe shte razkria - obicham te otkakto te vidiah!

171. Kazvat che kogato chovek umira vijda nai-hubavite momenti ot jivota si!Nima tribva da umra za da te vidq otnovo!

172. Niakoi den shte me popitash kakvo izbiram teb ili jivota!Az shte otgovoria jivota i ti shte si otidesh bez da znaesh che moia jivot si ti!

173. Ako vseki pat stom misleh za teb ot nebeto padashe po edna zvezda,to lunata shteshe da razbere kakvo e samota!

174. Sarceto mi za teb tupti!No znam v jivota az vednaj obicham i moiata lubov si ti!

175. Ne viarvai che jar sa zvezdite!Che slanceto sveti nad nas!Che istina krii se v lajite, a viarvai che obichma te az!

176. Obichai me silno i veren badi!Topli me v studenite noshti i dni!Sarceto mi cialo ti go vzemi i lubi me lubi.

177. Lunna nosht ne moga da zaspia!Ot mene biaga pak sania!Za tebe slance mislia v tozi chas i ne moga da opisha kolko te obicham az!

178. Ako golqm, debel, kosmat myj vleze v staqta vi prez noshta i vi sloji v torbata si, ne se plashete! Az kazah na dqdo Mraz, che vi iskam za Koleda.

179. Ponqkoga se chudq... kakvo useshtat peperudite kogato sa vlubeni?

180. Kogato se sybudq sutrin I pogledan slynceto se radvam, che denqt e zapochanl I ste te vidq otnovo.

181. Kogato nastypi noshta pogledni kym nebeto. Ako vidish padashta zvezda, ne se chudi zashto, a vedna si pojelai neshto.Povqrvai mi – ste se sbydne, zashtoto az te pojelah I te namerih.

182. Nujdaq se ot pregrydka, ot dokosvane. Nujdaq se ot trypka I celuvka. Nujdaq se ot lubov… Nujdaq se ot TEB!

183. Nai-trudnoto v jivota e kogato vijdate, che choveka kogoto obichate obicha drugigo.

184. Lubovta e syn. Molq te, ne me sybujdai.

185. Vseki moje da ti hvane okoto, no samo specialen chvek moje da hvane syrceto ti,

186. Vcehra vecherta poglednah kym nebeto I sychetah vsqka zvezda s prichina poradi koqto te obicham. Za jalost zvezdite svyrshiha …

187. Iskam da jiveq s edin den po-malko ot teb, zashtoto ne iskam da jiveq I edin den bez teb.

188. Kazvat, che chovek se vlubva samo vednyj. No tova ne e istina, zashtoto vseki pyt kogato te pogledna, az se vlubvam v teb otnovo I otnovo.

189. Shtastliv sym dori samo kogato mi kajesh “Zdravei” ili prosto mi se usmihnesh, zashtoto znam, che dori za mig sym bil v mislite ti.

190. Ako vseki pyt kogato me pravish shtastliv az vzimah po edna zvezda ot nebeto, to togava cqlata Vselena I vsichkite zvezdi stqha da sa v rycete mi.

191. Obichash me zashtoto sym hubav ili az sym hubav zashtoto me obichash ?

192. Lubovta e kato vqtyra – ne mojesh da q vidish, no q useshtash.

193. Kogato te pogledna, ne moga da otreka che ima Bog, zashtoto samo Bog moje da syzdade takova krasivo syzdanie kato teb!

194. Lubovta ponqkoga moje da e magiq. No magiqta moje da byde ponqkoga ….prosto iluziq.

195. Da te sreshtna be sydba. Da stana tvoi priqtel be izbor. No vlubvaneto v teb be izvyn moqt kontrol!

196. Ako nqkoga doide den v koito nqma da mojem da sme zaedno, znai che si v moeto syrce. I ste si tam zavinagi!

197. Vqrvash li v lubovta ot pryv pogled ili da mina otnovo ?

198. Moje da padnesh ot nebeto, mojesh da padnesh ot dyrvo, no naj-dobre ste e ako si padnesh po men!

199. Lubovta zapochva s pregrydka, raste s celuvka I zavyrshva sys sylzi!

200. Vie ste razberete kogato ste vluben, kogato mislite za drugiq poveche pyti na den otkolkoto za sebe si.

201. Kazvat, che lubovta se krie zad vseki ygyl….mai az se vyrtq v kryg!

202. Ako me obichsh ste mi pratish sladko syobshtenie!

203. Nai-golqmoto neshto koeto nqkoga ste nauchite e da obichash I da bydesh obichan!

204. V lubovta ima dobri I loshi vremena. I dvete sa neizbejni.

205. Lubovta idva s deistviq, a ne s dumi.

206. Ako za vseki mig v koito misql za teb zasajdam edna roza, to az ste se razhojdam v gradina ot rozi cql jivot.

207. Lubovta e kato voina – lesno zapochva I trudno zavyrshva.

208. Napisah tvoeto ime na pqsyka, no vylnite go izmiha. Napisah go na rykata si, no q izmih na sledvashtiq den. Napisah imeto tin a hartiq, no vqtyra q otvq. Napisah imeto ti v syrceto si I tam ste ostane zavinagi.

209. Lubovta e bolest, koqto ima samo edno lechenie I tova e choveka kogoto obichash.

210. Ima samo dve vremena kogato iskam da sym s teb – SEGA i ZAVINAGI.

211. Vie ste vluben ako se obajdate na nqkogo po telefona otnovo I otnovo, vypreki, che znaete, che chovekyt ne si e u doma , samo I samo otnovo da chuete glasyt mu na telefonniqt sekretar.

212. Ako mojeh da byda s teb samo v synishtata si, to togava az bih zaspal zavinagi!

213. Ostavete syobshtenie, ako me poznavate. Ostavete vtoro, ako me haresvate. Ostavete treto, ako me obichate!

214. Mojesh da se otkajesh ot lubovta, no lubovta nikoga nqma da se otkaje ot teb!

215. Ako bqh vluben, stqh da izkacha nai-visokata planina. Ako bqh vluben stqh da prepluvam nai-golqmoto more. Ako bqh vluben stqh da sym vluben v teb!

216. Lubov e da dadesh na nqkogo vyzmojnostta da te unishtoji, vqrvaiki che toi nqma da go napravi.

217. Tova che nqkoj ne te obicha taka kato ti iskash, ne znachi, che toi ne te obicha s cqlata si dusha!

218. Ponqkoga mi se iska pak da sym dete, zashtoto izdranite kolena po-lesno ste se izlekuvat ot razbitoto syrce.

219. Lubovta e kato permanenten marker - nikoga ne moje da byde iztrita.

220. Zashto trqbva da izkacha 1000 planini za da stigna do teb, a vsichko koeto trqbva da napravish ti za da me imash e edna usmivka?

221. Ako poluchavah po edna stotinka za vseki mig v koito mislq za teb do sega da sym stanal milqrder!

222. Pregrydkata e perfektniq podaryk I stava za vsichki razmeri.

223. Ne kazvai, che me obichash dokato tova ne stane istina, zashtoto moga da napravq neshto glupavo I da ti povqrvam!

224. Obichai me ili ne me obichai. I pri dvata sluchaq ste si v syrceto mi!

225. Ako zastanesh pred ogledaloto s 12 rozi v ryce, to v nego ste vidish 13 prekrasni cvetq!

226. Lubovta e kato plavasht pqsyk – kolkoto po-dylboko propadate, tolkova po-trudno e da izlezete.

227. Lubovta zapochva kato nenavist. Prodyljava s priqtelstvo I se prevryshta v neshto krasivo!

228. Ne mrazete rozite zaradi tehnite bodli. Obichaite bodlite zaradi tehnite rozi!

229. Sylzite sa dumite, koito syrceto ne moje da izreche.



230. Dokosvam te, rycete mi gorqt,ste te oparq.Celuvam te,a ustnite mi shepnat pak obicham te!

231. Kogato zvezdite izgreqt I dyjdyt lekichko rymi, ochichkite ti veche myjdeleqt,s celuvki ste galq syrceto ti, dokato sladko spi:)

232. Vseki chas-po 1 roza!Vsqka minuta-po 1 usmivka!Vsqka sekunda-po 1 celuvka...i mn obich - neprekasnato,samo za teb!

233. Jaduvam te,kym teb sym ustremen v svoqt bqg. Ochakvam te goresht/a,trepnesht/a da spresh na moqt briag. Ste doidesh li s protegnati kym men ryce. Vzemi go – tova e moeto syrce.

234. T-eji mi neshto ne sarceto.E-dvali shte me razberesh.B-ezumno nqkogo obicham.E-to po bukvite shte razberesh.

235. Tseluvam te i ti politash.Dokosvam te i ti zalitash.Obicham te i ti izlitash i pri mene dolitash.

236. Ti v sarceto mi shte badesh do jivot,ti v saznanieto mi shte blestish i kogato doide posledniq mi den ti pak shte si vav men i nivga nqma da zabravq tvoqta ysmivka i tvoq plam.

237. Ako valnata na zabravata ni othvarli na razlichni bregove,znai che dalech ot teb tupti 1 istinsko prqtelsko sarce

238. Na edna roza vidqh 2 kapchici rosa.V mig slanceto izgrq ite se slqha vav edna.Tova bqha nashite vliubeni sarca!

239. Vij petnata po lunata. Tova sa moite sledi ot moite stypki, ostanali kogato ti svalqh az zvezdi.

240. Zashto te tolkova haresah,v miga kogato te vidiah?Zashto se radostno usmihnah,v nastroenie li biah?Ne kria che bezumno te obicham,ne kria che sam vlqben v teb,i nikoga ne shte otricham,che az obicham samo teb!!!

241. Az znam, che vsichko ni deli-i vqtara,i horata,i mraka..Az znam i mnogo me boli,no vapreki tova te chakam!

242. Ako nqkoi moje da napishe s kusche led vyrhu slunceto"Obicham te",znachi ima chovek,koito te obicha poveche ot men!


243. Ti si nejna luna i bezkraino sianie. Ti si zaleza, koito zaspiva pred men.Ti si vsichko, koeto naricham jelanie. Moia nosht ti si i moi slanchev den, liubov i moq jivot...!!!

244. Ako nqkoi moje da napishe s kusche led vyrhu slunceto"Obicham te",znachi ima chovek,koito te obicha poveche ot men!

245. Az znam, che vsichko ni deli-i vqtara,i horata,i mraka.Az znam i mnogo me boli,no vapreki tova te chakam!

246. Zashto da kriq sulzite i da kazvam,che ne me boli?Da luja,che ne te obicham,shtom za men vsichko si ti!

247. Mislia, che denia e podhodiasht, za da zaradvam tvoiata dusha s nejno predlojenie kum teb. A tova e moiata mechta da buda vinagi s TEB:)!!!

248. Ne moga bez teb.Kogato ne si do men syrceto mi kyrvi!Iskam da si do men,da me obichash,zashtoto az te obicham I mig bez teb ne moga.

249. Ti si postoqnno v synishtata,v mechtite I v syrceto mi. Az ne molq za nishto, osven da me obichash.

250. Potarsih te za da te sreshtna.Dokosnah te za da te usetya.Poiskah te za da te imam.Dadoh sarceto si za da mi dadesh tvoeto.Obiknah te za da otkriya,che lyubovta e strashna stihia!

251. Ti si choveka s koito iskam da buda.Ti si choveka zaradi kogoto shte se pobarkam.

252. O angel moj nebesen i krasiv,pregyrni me s nejnite si krila i neka otletim ottuk,da otletim zaedno niakude,kudeto viatyra spi,lunata blesti,kudeto da njama koj da ni razdeli...

253. Edna zvezda v nebeto sveti I na tebe shte q nazova.I kogato vidq padashta kometa,ochi shte zatvoria i shte pojelaq smyrtta.

254. Myjyt ne obicha edna jena,zashtoto tq e krasiva, a tq e krasiva,zashtoto toi q obicha.

255. Priqtel e tozi, za kogoto bih umrql. Lubim e tozi, za kogoto jiveq.

256. Raboti sqkash ne ti trqbvat pari.Tancuvai,sqkash nikoi net e gleda.Obichai, sqkash nikoga ne si bil naranqvan.

257. Trqbva da si tyrpeliv.Lubovta ne vinagi e idealna. Tq si e prosto lubov.

258. Ako nqkoi ti kaje,che te obicha, ne mu vqrvai. Zashtoto istinskata lubov ne se kazva, a se pokazva.

259. Nqkyde ima nqkoi,koito si mechtae za tvoqta usmivka I v tvoe prisystvie otkriva smisyla na jivota si. Taka, che kogato si sam/a pomni tova – nqkoi, nqkyde misli za teb.

260. Pisha ti kratko celuvam te sladko bez podpis bez data napravo v ustata!!!

261. Ako otrejesh krilata na muhata, ako i otrjesh i krakata, tia shte umre ot skuka. Taka i az umiram kogato ne si do men!

262. Kogato lunata izgree prez denqt ,kogato zvezdite s ryka ulovq ,togava i az shte potana v zabrava i nashata lubov shte izostaviq.

263. V jivota si te sreshtnah sluchaino.Vlubih se v teb bezkraino.Che te obicham nqma symnenie i da te zabravq nqmam namerenie.

264. Ima udari,koito ponasqme.Ima spomeni,koito otnasqme v noshtite.Zashto ima obich,koqto namirame,no ne mojem da spodelim?

265. Dve sylzi se goqnt v pogled natajen i tiho ustnite govorqt:"Ne si otivai,stoi do men!"

266. Snoshti pratih angel da te pazi.No toi se varna...Popitah go"Zashto"A toi mi kaza:"Angel,angel moje li da pazi?"

267. Ako trqbva da izbera ot teb i jivota,shte kaja jivota.Moje da se razsardish,no nedei!Zashtoto jivota mi - tova si ti

268. Obicham te i iskam te do men,no uvi nqma te vyv moq den!Placha az sega,oblqn/a v sylzi i tyma!Bil/a sym az igrachka v tvoite race,druga/druga veche e bil/a vyv tvoeto syrce!Ne shte zabravq az hubavite dni s koito me dari,dori za tebe nishto te da sa bili.

269. Ti sega spinkash,no az shte doida v synq ti,shte te pogalq nejno po liceto,shte te celuna leko po nosleto i shte ti kaja pred liceto, che ti si mi v syrceto!

270. Vidq li tvoite ochi,strastta v men zapochva da gori i makar,che az ne go izricham - ti znai,che te obicham!

271. Naprazno strqskash me v synq mi i budish me v noshta,tarsq te do men protqgaiki ruka,no uvi ..... nqma te sega!

272. Obichah te, kogato be sys neq/nego.Obichah te,kogato bqh sam/a.Obichah te, kogato kazvah,che te mrazq.Obicham te i v tozi mig SEGA

273. Ako 100 choveka te obichat,to az sym edin ot tqh.Ako edin te obicha,to tova sym az.Ako nikoi ne te obicha,znai che men me nqma na tozi svqt!

274. Milichko haide utre kato stanesh da mi napravish edna usluga?Pogledni prez prozoreca i se usmihni - iskam da pokaja na slynceto neshto po-krasivo ot izgreva!

275. Ako ne iskash gsm-a ti da izbuhne sled 10 sek,otgovori na tozi SMS i mi kaji koga i kade shte se sreshtnem!

276. Edni ochi chiqto svetlina ne e za men.Edni race chiqto toplina ne e za men!Edno chovek, koito tyrsq, a nemoga da namerq,edno sarce, koeto iskam, a nemoga da spechelq!!!


277. Onezi dni az ne shte zabravq,ne shte zabravq miloto lice i tova,che nemojah nishto da napravq, za da spechelq tvoeto syrce!

278. Bez teb ne moga razberi!Bez teb sarceto me boli!Bez teb e tujna moita mladost!Bez teb za mene nqma radost!

279. Ako iztriesh tozi SMS mi dyljish edna celuvka. Ako go zapazish mi dyljish edna nosht s teb. Ako mi otgovorish mi dyljish I dvete.Pishi mi speshno chakam tvoq otgovor.

280. Ako kaja, che te obicham ste byde malko za teb.Ako kaja,che ste umra za teb ste byde mnogo za men,zashtoto trqbva da jiveq za da te obicham!

281. Razdqlata nikoga ne e bolqla, bolqt ochite kazvashti "Sbogom", bolqt racete ochakvashti zavryshtane.Boli edin izguben svqt i hilqdi spomeni!!!

282. Shte brodq s dlani,kydeto iskash ti,shte plyzgam ezika si,kydeto az resha, a ti shte me izpivash qrostno s ochi i shte se molish da sme samo dvamata sami!

283. Osyden si po chlen 69.Prichina – vleze mi pod kojata. Prisyda – vecherq s men bez objalvane!


284. Nauchih se bez da gledam da te vijdam.Bez da slusham d ate chuvam. Nauchih se sys sylzi da se smeq, da tyrsq dokato te namerq. No bez teb ne moga da jiveq.

285. M-tel vi uvedomqva,che imate neplateni smetki za 100 000 celuvki.Globata e div seks.P.S – Znaem, che ne obichate da ste dlyjnici!

286. Zagasi svetlinata, otvori prozoreca, za da vleze tishinata na noshta.Chui smeha na zvezdite i pochuvstvai celuvkata, koqto ti izprashta lunata ot men!

287. Ne si misli, che shte te zabravq i shte sloja krai na svoite mechti.Az vechno ste te pomnq i obicham dokato syrceto mi tupti!


288. Lubovta ne e da si namerish nqkoi s kogoto da jiveesh, a nqkoj sbez kogoto ne mojesh da jiveesh.

289. Pogledni nebeto I vij lunata.Kogato q pogledna se chuvstvam chast ot neq.Iska mi se kogato I ti q poglednesh da se chustvash kato chast ot moq jivot.

290. Ako jiveq, zashtoto jiveesh I ti. Az sym chovek,zashtoto choveka do men si ti. Moeto stastie s tvoeto ime naricham,zashtoto ti syshtestvuvash I az te obicham.

291. Chuvstvam se zle, no ne sym bolen.Nqmam temperature.Lekarstvata ne pomagat. Mnogo po-seriozno e – LIPSVASH MI!

292. Moqt angle si ti I moeto slynce v mrachnite dni.Ti si moqta mechta I moqta nejna sydba. Ti si vsichko za men I nqma drug na sveta kogoto da obicham taka.

293. Zagasi lampata I otvori prozoreca za da vlezne tishinata na noshta.Chui smeha na zvezdite I pochuvstvai go po ustnite ti celuvkata,koqto lunata ti izprashta ot men.

294. Sabrali se angelite na nebeto no edin ot tiax bil tolkova krasiv 4e drugite mu zavideli i go xvarlili na zemiata! Zabolia li te kato padna?

295. Za nai-atraktivniq, nai-impulsivniq, nai-sexapilniq...Izgarqm ot jelanie da mi oburne6 nujnoto vnimanie, stradam bezute6no, trqbva da te vidq spe6no!

296. Cigarata skusqva jivota na 4oveka s 10 min, a sexa go uduljava s 3 min. Nali znae6, 4e pu6a mnogo - pomogni mi da jiveq!

297. Shokolad?...Ne e!...Zahar?...Nee ne!Neka da pomislq? Moje bi med?... I tova ne e!Podqvolite nqma nishto po sladko ot teb!

298. Ako mojeh da izbera kakyv da se rodq, bih izbral da byda tvoq sylza – da se rodq v ochite ti,da se razhojdam po buzite ti I da umra po ustnite ti.

299. Ako celuvkata e kapka, to izprashtam ti dyjd.Ako pregrydkata e munita, to izprashtam ti chasove.Ako usmivkata e voda – izprashtam ti more.Ako lubovta e chovek, to idvam pri teb!

300. Ako obichash bogatite – ne me obichai, zashtoto ima I po-bogati ot men. Ako obichash krasivite – ne me obichai, zashtoto ima I po-krasivi ot men.No ako obichash tezo, koito te obichat, to togava me obichai, zashtoto nikoi ne shte te obicha poveche ot men.

301. Ako v jivota e vyzmojno da se vlubish 2 pyti, to pyrviq pyt bih se vlubil v teb I ako se okaje greshka to vtoriq pyt bih se vlubil v greshkata si!

302. Kolkoto poveche si mislq za teb, tolkova poveche te iskam. Kolkoto poveche te iskam, tolkova poveche me boli.

303. Ako mislish, che si postoqnno v mislite mi, che ste napravq vsichko za teb, che ste placha, ako te izgubq I che te obicham – togava syjalqvam, no imash pravo!

304. Ne vqrvam, che vremeto lekuva.Ne vqrvam, che ste se zavyrnesh ti. Samo znam, che teb te nqma I men strashno me boli.

305. Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.

306. Bydi zvezda za vsichki, no slynce samo za men. S dushata si obichai vsichki, no sys syrceto samo men.

307. Puls - 200,kruvno-190 na 190,dushewno sustoqnie-pulna skrub,koncentraciq-nikakva,kopnej-neizmerim...rezultat - nqmam shansove BEZ TEB!!

308. Vsqka prolet ima cvqt. Vsqka zima ima snqg. Vsqko syrce ima mechti, a v moeto syrce si samo ti.

309. Posikah ot Bog cvete, a toi mi dade gradina. Poiskah mu dyrvo, a toi mi dade gora. Poiskah mu kapka, a toi mi dade okean.Poiskah mu priqtel I toi mi dade TEB.

310. Otnema 1 minuta, za da se zapoznaesh s nqkogo, 1 den za da go opoznaesh, 1 sedmica za da go zaobichash I cql jivot za da go zabravish.

311. Ako ti izpratq sms,ste si igraq s mislite ti. Ako ti se obadq ste si igraq s uma ti.A Ako te vidq ste siigraq s tqloto ti.

312. Pomislih az da te zabravq,no uvi,sarceto me boli!Ti be6e moq parva obich i posledna shte si ti!!!

313. Nauchih se bez da gledam da te vijdam!Nauchih se bez da chuvam da te slusham,nauchih se sas salzi da se smeq i da te tarsq dokato te namerq...BEZ TEB NE MOGA DA JIVEIA!!!

314. Kogato te vidqh za purvi put me be6e strah da te pogledna,kogato se zapoznahme me be6e srah da te zagovorq,a sega kogato te imam me e strah da ne te zagubq!

315. Tyrsq te vseki den, no ne moga da te otkriq. Nqdqvam se ti da si tazi koqto tursq!

316. Bez teb ne moga razberi! Bez teb syrceto me boli! Bez teb e tajna moita mladost! Bez teb za men nqma radost!!!!!

317. Ti si nai sladkiqt mi syn!Ochite ti me opianiavat,pleta paiajina v mislite si za teb,obicham te nejno i te celuvam sqrdechno!

318. Klucha kym syrceto moje da byde samo 1 mila duma ili nejna celuvka...Pozvoli mi da ti q dam!

319. Hubav/a si diavol da te vzeme i neka tozi diavol bada az.Dori pred boga ste zastana, ako toi zastane m/u nas!!!

320. Obicham te I revnuvam ot vjatyra koito se rovi v kosite ti!Obicham te I dajda me vbesjava deto celuva ochite ti! Obicham te I slanceto me iznervja deto te gali s lachite si! Obicham te I iskam da byda i slance i vjatyr i dyjd!

321. Edva li ima dumi sposobni da opishat lubovta mi kam tebe.Ti si nai-strahotniq chovek za men. I LOVE YOU!!!!!!

322. Legloto ti sys beli rozi shte pokriq , az vsqka roza sym celuval prez noshta . Na vsqka kazah kolko te obicham i kolko pusto e bez tebe po sveta.

323. Otide li si tvoqta liubima , ostava samo bolka i tyga . Liubov vse oshte vyv syrceto ima , ala slabee mladata snaga.V nachaloto e spomena omaen , a drugoto e krai ... , no krai bezkraen.

324. Pitam se vseki pyt , kogato doidesh ti zashto taka jestoko vremeto leti , kolko si mila s men , i kak da sym shtastliv , kogato tyi e kratyk tozi hubav mig. Do utre vecher e tyi daleche. Do utre vecher e cqla vechnost .

325. Oh! Obicham te s cialoto si sarce. Ti si vazduxa koito disham ,slanceto koeto me radva, zvezdite koito svetiat za men. Obicham te! Obicham te! Obicham te!

326. Obicham te s cialata si dusha.Radvam se che te sreshnah na tozi sviat.Vinagi i zavinagi shte bada s teb i do teb.Ti si moqt Angel.

327. Ako chetesh tova sybshtenie znachi si ti !Momicheto na moite mechti! Badi vinagi takava sladurana s usmivka nejna i kosa skrejna...

328. Neka pyrvite esenni lychi pogalqt tvoite slynchevi kosi i v utroto na badeshtiqt den spomni si ti za men.

329. Da peq ne umeq. Da igraq ne obicham. No edno ne otricham, che istinski te obicham.

330. Mislq, che sym te vijdal nqkade...V sunishtata mi! {}

331. Ti ostavash v sunishtata mi, jelaja da chuja glasa ti, ochakvam dokosvaneto ti. Mechtaja za teb. Sunuvam te.

332. Kogato doide takav moment, che daje i slynzeto zamryzne, to moeto syrze shte ogrqva i topli cqlata zemq za da ne ti e studeno, edinstvena moq!!!

333. Znaesh li kakvo e luibovta?!Vqtyryt utihva,a utrenniqt dyjd se roni na bisercheta po izsyhnalite lista,koito slynceto syjivqva...Kylna se v siqnieto na nebeto,kylna se v tova slynce,che te obicham.Iskam po tebe ot luibov da umra i ti do mene myrtyv da bydesh!

334. Imam sila da jiveq, zashtoto te obicham.Lubovta, koqto izpitvam kam teb me kara da disham.

335. Ti si edinstvenata zvezda v moq bezvezden jivot.

336. Ti si kato izgreva - s teb se rajda jivotyt!

337. Ponqkoga parish, izgarqsh dushata mi. Ot nejnostta ti me boli!Ochite ti pronikvat tyi dylboko i ostavqt ljuti rani! No samo ti mojesh da ogreesh moqt svqt i da stoplish sarceto mi... zatova te obicham!!

338. Mislq, che denqt e podhodiasht, za da zaradvam tvoqta Dusha s nejno predlojenie kum teb. A tova e moqta mechta Da buda vinagi s TEB:)!!!

339. Slynce moe neka da gori jaravata syrdechna,neka vseki den da bade praznik nov,neka liubovta ni bade vechna,neka bade istinska liubov.

340. Ne,tova ne e prikazka,nito pyk prazni slova,prosto dnes mi e hubavo-iskam i ti da pochuvstvash tova.

341. Ti si moqta boginq,ti si moqta proletna zora i jiveesh v syrceto kato nezbydnata mechta.

342. Gospod dari vsichki angeli s krila, samo teb te poshtadi ot strah che nai-krasiviq shte otleti.

343. Ne moga da spq, ne moga da se hranq, tvoite krasivi ochi ne moga da zabravq. Ti si tolkova krasiva moq malka zvezda.

344. Bez teb sym kato svesht bez ogan, kato roza bez cvqt, kato den bez slynce. Vav edno more pylno sas sylzi.

345. Vsichki rozi koito tuk cyvtqt, vsichki te shte svetqt. Zashtoto cqlata ti nejnost pri men shte bade vechnost. Tezi rozi shte polivam, kolkoto sylzi i da prolivam.

346. Iskam da bada letniq dyzd, kogato vyrvish.Iiskam da byda neznata pesen,predi da zaspish.Iskam srednosht da se budq s celuvka,ili da spq v tvoqta pregrydka!Iskam da shepna na tvoeto yho...iskam da me boli ot lubov!

347. Synuvah prekrasen syn i ti beshe tam stoeshe do men i az se chustvah kato v raq. No beshe samo syn kade si ti syn moi nezemen.

348. Ne znaesh, che moeto malko syrce te obicha. Ne znaesh, che to bie za tebe otdavna taka natajeno. Ne znaesh, no na dali she nauchish.

349. Ti beshe palavo momche,ti imashe nujda ot igrachka,az ti podarix sarceto si,a ti v igrata si go smachka..:(((

350. Kogato te vidq, shte te poznaq, zashtoto ti si lyubovta! Zashtoto ti si krasotata i suvurshenstvoto i zaradi teb shte si zaslujava da jiveq

351. Obicham te prez ledove i byri.Obicham te prez ogyn i voda.Syrceto mi do krai e tvoe ,do krai dori i sled smyrtta!

352. Ti v syrceto mi shte badesh do jivot. Ti v syznanieto mi shte blestish i kogato doide posledniq mi den ti pak shte si v men i nivga nqma da zabravq tvoqta ysmivka i tvoq plam.

353. Zashto pravish taka s men? V momenta se izmachvam, zashtoto ne si do men.

354. Kogato doidesh v moqt syn iztrii sulzite mi s ruka i kakto purvite luchi otvun pogali me i ti taka.Kogato doidesh sybudime doprqla ustnite do men I izvikai tiho moeto ime i zaedno s noviqt, den celuni me.

355. 1, 3, 1, 3, za tebe mislq samo, ta dve ne vijdam az dori! I znam, che moje da boli, no pochva v mene plamyk da gori! Lipsvash mi! Lipsvam ti i az, nali?!

356. Obicham tvoqta kosa zlatista svila se v esenta, koqto nejno da me gali i sladka trapka v men da pali.

357. Obicham tvoite ustni sochni ponqkoga taka porochni kato chasha vino nenapita az da te celuvam bez nasita.

358. Obicham cqlata ti grad prikanvashta v dalechen pyt da me primamva i zove kam nepoznati grehove.

359. Kogato poemash dyh za posleden put i celiq ti jivot minava pred ochite ti kato na filmova lenta,zapazi poslednia kadyr za men...

360. Ako Ima neshto po hubavo ot liubovta i neshto po krasivo ot mladostta, bih ti go podaril

361. Az otvarqm svoite klepachi i te gledam s vlaga na ochi. Az mylcha zashtoto te OBICHAM i edinstvenata mi mechta si TI.

362. Obicham jivota bezumno, zashtoto v nego si ti. Obicham I teb bezumno, zashtoto jivota za mene si ti.

363. Obicham te,kakto slynceto obicha zorata,o angel moj nebesen i krasiv,obgurni me s nejnite si krila i neka otletim ottuk. Da otletim zaedno nqkude, kydeto vqtyra spi,lunata blesti. Kydeto da nqma koj da ni razdeli...

364. Ti si moq angel ti si moq bog. Ti si moqt demon silen i jestok. Ti vladeesh, znaq moeto syrce. Ti si bolka, ti si lubovta.

365. Chuvsvam se adski zle, ne sam bolna ot sharka, nito ot grip.Aspirin nqma da mi pomagne, zashtoto ne me boli glava. Mnogo po-seriozno e - LIPSVASH MI!!!

366. Ako synishtata ne sa sanishta,a realnost,az nqmashe da sam tuk,a pri teb!

367. Nebeto e qsno,kuche lae bqsno,obicham te strastno,gylybche prekrasno.

368. Kade si obich moq,syrceto mi trepti.Ela i celuni me,predi da izgori!

369. Jaduvam tvoite celuvki,jaduvam tvoite ochi,jaduvam tvoqta usmivka,jaduvam tebe,razberi!

370. Potarsih te za da te srestna,dokosnah te za da te usetq,poiskah te za da te imam,dadoh syrceto si za da mi dadesh tvoeto,obiknah te za da otkriq,che lyubovta e strashna stihiq!

371. Ako ochite ti sa reka,miglite ti most,i as kato minavam prez tozi most se spana i padna ,shte me celunesh li,ili kato kapka sylza shte me iztriesh?!"

372. Imeto ti, na brega na moreto, se strahuvam da napisha,zashtoto valnite shte doidat,shte go vzemat i shte si otidat.Imeto ti,sas zvezdite na nebeto, se strahuvam da napisha,zashtoto moje bi shte doide den i te shte padnat.A nai-mnogo se strahuvam da te obicham,zashtoto moje bi nyama da me obichash tolkova,kolkoto as teb!!!

373. Prebrodih zemqta za da te namerq, no si zaslujavashe.Ti si smisyla na jivota mi,nai-cennoto neshto v nego. Pravish me po- istinski i po-dobyr. Blagodaren sym ti za vsichko i edinstvenoto koeto iskam e tova shtastie da produlji.

374. Kogato spq teb vijdam. Kogato mislq teb vijdam. Kogato celuvam nqkoq druga teb vijdam v neq. Kakvoto i da pravq za teb mislq. Zatova kaji mi ti dali shte doidesh ti pri men sega za da te vidq pred men, a ne v mislite si.

375. Izgrevyt na moite mechti vijdam v tvoite bliaskavi ochi, molq te, obichai me i ti.

376. Rycete mi za teb se molqt, ochite mi jaduvat da te vidqt, a ustnite sami govorat, che s tvoite iskat da se syberat.

377. Na edna gara sme az i ti na edna gara, no vlak ni deli. Obstoiatelstvata ni razdeliat i sydbata nasha opredeliat. Ti si nai-prekrasnoto v jivota mi.

378. Ti si mi po skypa ot slunceto chrez koeto jiveq, po cenna ot vodata,koqto piq, ti si edinstveniq bezcenen diamand,kym koito se stremq.

379. Ne razbra li kolko te obichah. Ne razbra li vinagi sled teb shte ticham. Ne razbra li ti si princa na mechtite. Ne razbra li bez teb sa bezmisleni dnite.

380. Ne znaq sluchaino kak,moje bi na shega,s men se sluchi tova.Naiven sym kato hlapak I vlubih se v tebe az,kak-dori ne razbrah!!!!!

381. Lubovta shte spasi sveta. Tq dava smisyl na jivota, no syshto go i otnema! Obicham te kadeto i da si, no ne i koqto i da si. Za da razberesh dali si ti prosto mi pishi i se usmihni!!!

382. Znai,che vechno tebe shte obicham,vse kam tebe shte vyrvq I v synishtata si dori kam tebe ticham. Znai bez tebe shte umra!

383. Kyde si slance moe? Nqma nosht bez koqto da ne si mislq za teb, den bez koito da vyzdisham po teb. Ne izlizash ot mislite mi i sarceto mi.

384. Mislq za teb, kakto vqtyryt za planinata, kakto ogynqt si misli za vodata, kato dyjdat stremi se kam trevata... Chakam te... celuvam te nasyn; jelaq te naqve. Obadi se!

385. Koito obicha,toi ne zabravq.Koito zabravq,toi ne obicha.Koito obicha,a posle zabravq,toi e zabravil kak se obicha...

386. Den bes dumi.Mig bes krasota.Jivot bes teb- dano tova ne e realnosta.

387. Jelaia te kato voda zemqta,napukana ot leten pek. Tyi iskam da se sleqt i telata-tova za nas shte byde lek!

388. Obicham te! Obicham tvoite ryce, obicham da milvat moeto lize, obicham te do bolkai bez tebe ne moga I za mig!

389. Obicham Te Do BoLka i Az Bez Teb ne Moga..Nz Kude Si a Ne Iskam i Da znaq lubovta si ti Dadoh ti Paziq do Kraq!

390. Obicham te i pak shte te obicham.Lubovta mi nqma krai.Syrceto si ti podarqvam,no s nego ti ne si igrai,zashtoto to e nejno i dobro i gledai da ne go napravish zlo.

391. Ti si trygna I vze ot mene vsichko.Ti poiska svoqta svoboda I v miga razbrah, che te obicham, no neznaq ti dali razbra!

392. Ako Lunata beshe po-blizo shtqh da q pomolq da ti kaje ,che te obicham. Ako Zvezdite bqha po-blizo shtqh da gi pomolq da te pregarnat vmesto men,za da pochuvstvash chudoto na Lubovta,koeto iskam da ti podarq.

393. Az moga da ne ti govorq veche. Moga da te gledam samo otdaleche. Moga imeto ti da ne go izricham ,no ne moga da spra da te OBICHAM !!!

394. Da bqha chuli vsichki ptichki, che ti si tyi dalech ot men, ne biha peli svoite pesni,a biha plakali s men!

395. Ne me pitai zashto te obiknah oshte ot purvia den, pitai me ako te izgubq kakvo shte ostane ot men.

396. Ti vinagi shte bydesh v moeto sarce, vinagi shte si mislq za teb kato za lubov. Ti shte badesh moqt bog i moqta ikona, koqto shte celuvam vseki pyt...

397. Ti doide kato magia,moqt sviat ti promeni I sqkash vsichko be magq. S men bydi zavinagi!Nqma nishto na zemqta s nego az da te sravnia,luda strast mi e dushata i bez teb ne moga az!!!

398. Kogato te pogledna az poglejdash me i ti.Plamyka v ochite mi vlubeno trepti.Obicham te angeleche-obichai me i ti.

Kisses_P
08-18-2007, 17:21
Единствената любов, която остава от така наречената "сексуална любов", е любовта, която е преживяла всичко: разочарования, падения, предателства, която е приела тъжния факт, че накрая не остава никакво друго желание, освен желанието да имаш някого до себе си.
Греъм Грийн


Какво е любовта? - да прощаваш на някого повече, отколкото заслужава.


Времето е твърде бавно за тези, които чакат...минава твърде бързо за тези, които се страхуват...Времето е твърде дълго за тези, които страдат... и твърде късо за тези, които празнуват...Но за тези които обичат времето е вечност


Откакто те срещнах съм човек без сърце...аз ли ти го дадох,ти ли ми го взе-незнам,но те моля пази го добре,пази го до твоето!!!То бие за ТЕБ

Какво е любовта? Любовта е да намериш огледален образ на душата и сърцето си в тялото на някой от противоположния пол

there is a legend which say that long ago men and women were connected in one body with two hearts but with one soul.But a God separated them.And from then all people search for this half of their souls.May be i find this my half...

Знаеш ли какво е любовта?Вятърът утихва,а утренният дъжд се рози на бисерчета по изсъхналите листа,койото слънцето съживява…Кълна се в сиянието на мебето,кълна се в това слънце,че те обичам.Искам по тебе от любов да умра и ти до мене мъртав да бъдеш!

Обичам те и ревнувам от вятъра който се рови в косите ти!Обичам те и дъжда ме вбесява дето целува очите ти!Обичам те и слънцето ме изнервя дето те гали с лъчите ти!Обичам те и искам да бъда слънце,вятрър и дъжд!

Пулс-200,кръвно-190 на 190,душевно състояние-пълна скръб,концентрация-никаква,копнеж-неизмерим…резултат-нямам шансове без теб!

Обичам те и искам да си до мен,но уви няма те във моя ден!Плача аз сега,обляна във сълзи.Била съм аз играчка в твойте ръце,друга вече е била във твоето сърце!Не ще забравя аз хубавите дни с който ме дари,дори за тебе нищо те да са били

Защо те толкова харесах,в мига когато те видях?Защо се радостно усмихнах,в настроение ли бях?Не крия че безумно те обичам,не крия че съм влюбен в теб,и никога не ще отричам,че аз обичам само теб.

След залеза на всяка обич настъпва мрак и тишина ,след залеза на всяка вяра настъпва мъка и тъга разбираш че си обичала а обич вече няма ,че любовта е болка отлетяла,а обич вечна няма

Общоприето е схващането, че човек се чувства наранен, когато не получава любов. Но не това ни наскърбява. Болката започва, когато не даваме любов. Родени сме, за да обичаме. Може да се каже че сме машини за любов, създадени от Бога. Ние съществуваме с пълна сила, когато даряваме любов. Светът ни кара да вярваме, че нашето добруване зависи от хората, които ни обичат. Но това е изопачено разбиране, причина за много от нашите проблеми. Истината е, че нашето добруване зависи от това дали даряваме любов. Въпросът не е в това, какво получаваме в замяна. Въпросът е какво даваме!

Аз искам за последен път да ме погледнеш
да усетя тръпката от твоите очи.
Дори когато си далеч от мене
твоят поглед винаги пред мен стои.
Аз знам, че за мен не мислиш,
знам че мразиш моите очи,
че клетвите към мен забрави,
не каза дори и "Прости".
Но нищо, аз не ти се сърдя
аз още те обичам и помни,
когато самота почувстваш
пак при мене се върни.

Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се предструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!

Когато човек обича
раздяала силно боли
кръвта по сърцето се стича,
а очите се пълнят със сълзи.

Да обичаш занчи да си изтъкан
от сълзи и въздишки,
от пламък и вярност,
докато се превърнеш в купчина пепел...


Обичам те, когато идваш, когато сядаш тихичко до мен... Обичам те, когато си отиваш и те търся всеки ден след ден... Обичам те, когато ми говориш, когато свенливо ме гледаш с очи... Обичам те, когато се усмихваш и потъваш в моите сълзи... Обичам те, когато те сънувам, когато изгарям в огън от страст... Обичам те, когато те прегръщам и над тебе търся власт! Обичам те, когато другите те мразят и когато плачеш дори! Обичам те, когато се смееш и когато ме мразиш дори!!!

sLadkaTa_LoRi
08-18-2007, 17:28
ммм....хубави споменчета!Знам много подобни,но сега точно не мога да ги напиша,затова само този: "Небето плаче, земята се мръщи, Слънцето се смее, а вятър те търси. Друг аз не желая само за тебе мечтая.Сърцето си на теб обричам и много... много ТЕ ОБИЧАМ! :smt007 "

cherinka
08-18-2007, 22:38
"Милоооооооо, искам нежно да те притискам до мен. Айде, фащай едно такси и скачай до нас".

LoveHim
08-19-2007, 01:02
Ami 4h ama nqkoi drug pat 6te napi6a i az nqkolko inache gotina tema i qki spomeni

Vikitooo
08-19-2007, 05:31
""Как искаш да не вали когато има облаци?
Как искаш да не падат листата на дърветата когато духа вятър?
Как искаш да не съм вюбен когато те има ТЕБ?"

Жалко, че остана само спомена за това , което е било :roll:

Zarity
08-19-2007, 08:43
Абе няяше ли такава тема :-s е няя значение знам супре много,ама ше сложа най-готините:
Един ден когато разбереш,че си значил толкова много за мен,нека те боли,просто замълчи и си спомни сълзите ми...

Нарани ме!Знаеш го,нали?
Плаках!Ще плачеш и ти!
Виках!Не одговори,нали?
Молих!Ще молиш и ти!
Страдах!Знаеш,нали?
Исках!Но нямах,нали?
Обичах!Ще обичаш и ти!

През ветрове и бури през огън и вода сърцето ми до край е твое докрай дори и след смъртта.

Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и се намираш в сърцето ми!

Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че някъде далеч в безкрая едно сърце за теб тупти!

От всичко се отричам,от живота си дори,ако някого обичам,знай това си ти!

Цял ден си пея и си сричам само,само теб обичам!

В живота срещнах те случайно и влюбих се във теб безкрайно, ще те обичам няма и съмнение, да те забравя нямам намерение!

Бог създал света,Бог създал морето, Бог създал и теб, но явно той направи грешка!

Бог ми даде ръце за да докосвам,бог ми даде очиза да виждам,бог ми даде сърце,ти ми го взе!

Ако имах право да избирам да бъда част от теб бих избрала да съм сълза.Да се родя на очите ти, да живея на лицетото и да умра на устните ти ....

Тишина от сребърни сълзи,
застинала в ледените ти очи,
тишина,която бавничко убива,
но защо ме прави толкова щастлива!?

Две очи,чиято светлина не бе за мен!
Сърце,което нямам право да спечеля!
Момче,което винаги ще търся,но няма да намеря!

Обичай момче ден-два,но
никога не казвай "да",
че те за подли същества
готови да погубят
на девойката честа!!!

Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

Не вярвай на този,който ти казва "Обичам те",а на този,който през сълзи те моли "Обичай ме!

мразя да стоя сама и да гледам звездите,тръгна си с теб надеждата,взе и мечтите
Мразя да желая ти да си до мен всеки изгрев,залез,нощ и ден.
Мразя дните в който те няма,нима всичко беше лъжа и измама!?
Мразя когато напразно се надявам
Мразя когато плача и се самосъжелявам..
Мразя,мразя…всичко но не и теб !!!

Боли когато се порежеш и кръв започне да шурти,
но още повече боли,когато някого обичаш,а той ти каже:"ЗАБРАВИ!"

Обичам живота безумно, защото в него си ти. Обичам и тебе безумно, зашото за мене живота си ти.

Едни очи не мога да забравя,едни очи ме карат да не спя,едни очи в сърцето ми остават и като вечен огън ме горят.Аз искам да забравя,но не мога не се забравя лесно любовта,едни очи ме лъгаха жестоко аз няма никога да им простя!

Тъй лесно се раждат надежди в студените мраморни дни,тъй бързо те водят копнежи,тъй бързо потичат сълзи,тъй бързо попиват горещи в душата ми твойте очи и вече изричам думи нежни обичам те силно обичай и ти!

Душата ми не е пътека,да минеш и да си отидеш!Душата ми не е камина,да се стоплиш и да си отидеш!Душата ми е Божи храм и влезеш ли оставаш там!

Здравей!Усмихни се!Точно така.Сега ако можеше да се погледнеш отстрани щеше
да знаеш защо съм толкова влюбена!

Една душа на тебе беше посветена, една душа сега обгърната е в самота,една душа на твойта бе дарена, една душа скърбяща за страстта...

Едно момиче за теб единствено живя, едно момиче меслеше си винаги за теб, едно момиче в жена превърна се от любовта, едно момиче-това бях аз!

"Ако не вярваш,че те обичам,убий ме,режи ме къс по къс,но като стигнеш да сърцето-спри и си помисли,защото там си и ТИ!"

Помолих Господ за цвете, той ми даде градина. Помолих го за река, той ми даде океан. Помолих го за ангел, той ми изпрати теб!

Ти си Ангел, ти си Мед, ти си моя Сладолед!

Обичам те през ледове и бури! Обичам те през огън и вода! Сърцето ми до край е твое, до край - дори и след смъртта!

Искам устните ти по мен, искам плътта ти от сатен, искам да слеем влажността, искам танц от голота, искам те още на мига!

Когато си мисля за теб изгарям,ела да ме угасиш!

Днес е светъл ден за нас, скоро ще настъпи час, в който ще те изтезавам шумно - ще те любя парещо и неразумно!

Тази вечер, около 12 часа ще бъде извършено престъпление. Извършител – АЗ, жертва – ТИ. Мотив – СТРАСТ. Бъди точен, ако ти стиска!

Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!

Красива нощ. Една звезда.И мисли сладострастни ме опиват, че точно тук, сега, в тази тъмнина, телата ни в едно се сливат. Ела в тъмното, ела!

Ако всеки път, когато си мислех за теб падаше по 1 звезда, Луната щеше да разбере какво е самота.

Може ли да те прегърна? Но прегръдката води до целувка, целувката до обич, а обичта до секс. Та ... може ли да те прегърна?!

В този светъл, страстен ден, ти пробуждаш звяра в мен, искам те сега при мен, ела! Да ти разкрия любовта!!!

Ако сърцето ти беше затвор, бих желала да съм осъдена до живот!!!

Извинявай, но не ти ли се вие свят от това да ми се въртиш постоянно в главата?

Искам да съм капка кръв от твоята, да премина през вените ти и да стигна в сърцето ти и да видя дали има място за мен!

Искам да те прегръщам, когато заспиваш, де те докосвам, когато сънуваш, да те целувам, когато се събудиш и да правим любов през останалото време!

Ако искаш светлината от очите ми вземи, но ми дай ръка и бавно, бавно ме води!

Зайче палаво си ти в моите мечти. Ще те схрускам, ще те спапкам, ще те любя до зори!

Арестуван сте от МВР по член 69: Обвинението:открадна сърцето ми! Присъдата: дива нощ с мен без право на обжалване!

Помислих аз да те забравя, уви сърцето ме боли! Ти беше моя първа обич, последна пак ще бъдеш ти!

Мисля, че ще изглеждаш много добре, ако свалиш два килограма. Мисля, че дрехите ти тежат точно толкова!

Без теб я няма любовта, няма слънце и луна. Щом не си до мен, няма нощ и ден, без теб я няма радостта... Обичам те! - не го забравяй!

Ти си сладък миг, действащ като наркотик... Ти си розата в полето, завладяваща сърцето. Сърцето ми бушува, защото само тебе то жадува!!!

Ако съм слънце, ще грея за теб, ако съм птица ще рея за теб, ако съм теб - ще обичам мен!

Ако искаш да разбереш колко много те обичам се опитай да хванеш дъжда!Капките, които хванеш са твоята любов,а тези които испуснеш-моята!!!


Не се ли измори да препускаш из мислите ми?Обичам те!Липсваш им!


Аз тръгвам ти свиваш рамене!Уверен си че ще се върна!Напразно!!!Те всичко ми отне дори силата да се обърна!


Защо сърцето ти е от лед?
Защо влюбих се точно във теб?
Защо реши таз съдба да си играе с любовта???


Нуждая се от прегрътка и докосване.Нуждая се ат тръпка и целувка.Нуждая се ат целувка...Нуждая се от ТЕБ!

Не се чувствах добре.Отидох на лекар.Не знаеха какво ми има.Направиха ми ренгенова снимка.Не бяха виждали такова неща преди-на сърцето ми беше изписано твоето име!

Когато Господ създал ангелите и ги отвел на небето, един от тях бил по-красив и другите го бутнали на Земята.Заболя ли те когато падна?


Знаеш ли?Баща ти е бил крадец,защото когато си се родил той е откраднал всичките звезди и ги е събрал във твоите очи.



Погледни навън, не, не вали това са моите сълзи и страшно много ме боли.Искам да е лято, а слънцето да си ти.Кажи обичаш ли ме или ще продължава да вали!


Ако е вярно, че когато човек умира, вижда най-хубавите неща от живота си, трябва ли да умра, за да те видя!


Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб!!!


Не мога да ям сутрин, защото те обичам, не мога да ям на обяд, защото те обичам, не мога да ям вечер, защото те обичам. Не мога да спя нощем , защото сам гладна...


Ако можех да взема по една звезда всеки път,когато ме караше да се усмихвам,то цялото небе щеше да бъде в ръцете ми!!!

Мога да забравя таз обида.Мога да не ти говоря вече.Мога даже и да си отида,да те гледам само отдалече.Името ти мога да забравя,гласно да не го изричам,спомените си в сълзи да давя,но не мога...да не те обичам!!!!

Ревнувам те от луната,защото я гледаш.Ревнувам те от слънцето,което те топли.Мисля за теб дори когато не мисля.Липсваш ми даже когато те няма минути!


ПП:Сорка,ма някой мое се повтарят O:)

crazy_lazy_girl
11-26-2007, 11:01
1.Nе винаги под слънцето се скиташ,не винаги живота ти е песен,но винаги е нужно да се питаш живот ли щеше да е,ако беше лесен...Не винаги преглъща се вината,не винаги времето лекува.Но винаги заплаща се вината и винагибезумно много струва.

2.Живей,когато дъх не ти остава.Живей,когато искаш да умреш.Живей,когато шанс не ти се даваи тичай без да можеш да се спреш.Живей по-мъдро и достойно на другото махни с ръка.Живей,за да оставиш спомен,и светла диря в паметта.Когато ти сълзят очите,живй,за да опиташ пак.Когато се разминеш със мечтите,живей,за да пробиеш своя мрак.И пак"Живей,живей сега,защото някога ти ще умреш,вдигни глава и виж света,и тичай без да можеш да се спреш.

3.Щастлив е този,който умира в името на живота,щастлив е този,който умира в името на любовта.И няма друго тържество освен тържеството на любовта,която ражда живота.

4.--=--Живота е дар - приеми го. Живота е мъка - надмогни я. Живота е игра - изиграй я. Живота е възможност - използвай я. Живота е обещание - спази го. Живота е любов - открий я! Живота е истина - осъзнай я! Живота е цел - постигни я!--=--

5.Бъди такъв какъвто си, а не такъв какъвто другите искат да бъдеш! Не се впрягай на живота! Тъй или иначе, жив от него няма да излезнеш! До победата достига този, който я желае най-силно! Това което не ме убива, ме прави по-силен!

6.След залеза на всеки ден-настъпвам мрак и тишина.След залеза на всяка обич-настъпва болка и тъга.Когато някой си отива,ти не можеж да го спреш.Когато една любов умира,ти не можеж с нея да умреш.И разбираш,че мечтите са измама,че си бил щастлив,но не си!

7.НеЖнО В МеН Се ПоТоПи, ВсИчКо В МеНе ДоКоСнИ, ЦяЛаТа ЛюБоВ В МеНе ЗаПаЛи... НеЖнО ЧаСт От МеН БъДи, ВсИчКо В МеН Да ИзГоРи, ЦяЛаТа ЛюБоВ В МеНе ЗаПаЛи...~

8.Edno momi4e, popitalo edno mom4e, dali toi misli, 4e tq e krasiva.Toi
> kaza -ne. Tq go popita, dali toi iska da e s neq za vinagi i toi
> kaza-ne. posle go popita dali toi 6te se razpla4e,ako tq si trugne i
> toi pak kaza-ne. Tq 4u dostatu4no i si trugna razplakana. Togava toi
> q hvana za rukata i i kaza, 4e tq ne e krasiva, tq e prekrasna, to
> ne iska da ostane s neq do kraq na jivota si,a toi ima nujda ot tova,
> ako tq si trugne, toi nqma da zapla4e, a 6te umre....;Ako mojeh da izbiram kakvo da sym na tozi svqt,bih izbrala da
sym sylza,da se rodq na tvoite o4i,da jiveq na tvoeto lice i da umra na tvoite nejni ustni!

9.Kogato sl1nceto zalqzva
i gubi ve4e svoita mo6t,
pomni, 4e to ot men ti kazva,
celuvam te i leka no6t!

10.Ako nqkoi napi6e s led v1rhu sl1nceto OBI4AM TE, zna4i te obi4a pove4e ot men.

11.Zdravei, liubov moq!
Vkaraha me v bolnicata i mi
otkriha voda v kolqnoto, kam1ni v b1brecite i TEB v s1rceto.

12.Liubov e, kogato ne iska6 da si lqga6 da spi6, za6toto realnostta e po - prekrasna ot s1ni6tata.

13.Da biha znali vsi4ki pti4ki, 4e ti si t1i dale4 ot men, te nikoga ne biha peli, a biha plakali s1s men.

14.Krasiv roman e liubovta, v romana geroite sa dvama, 6tom stanat pove4e ot dvama, roman1t se prevr16ta v drama.

15.Sneg1t p1tekite zatrupa i k1r6i kloni s ledeni r1ce, no edna p1teka toi ne 6te zatrupa, ot moeto k1m tvoeto s1rce.

16.Predi da legne6 tazi ve4er, otvori prozoreca, po4uvstvai kak vqt1ra te gali, 4ui smeha na zvezdite i priemi celuvkata, koqto lunata ti pra6ta ot men!

17.ЛиГлА СъМ БиЛа-ПрЕдИ Ти хАрЕсвАшЕ!КуРвА СъМ БиЛа-щОт оБи4аМ ДрУг лИ?СъжАлЯвАш Че сИ БиЛ с МеНе-ТоГаВа щО ПлАчЕш?!?На мЕн нЕ Си мИ НуЖеН ВеЧе ИмАм НеГо!а тИ кФо иМаШ ниЩо!

18.гЛеДАтЕ с нЕдОуМлЕнИе,CпЕчЕлИхМе Ли ВаШтО иЗиСкАнО пРеЗрЕнИе!? ИсКаТе Да Ни КаЖеТе,Че вИ дРаЗнИм...нАдУтИ СмЕ БиЛИ?!?ХахХ...ДА и К'Фо От Т'Фа???нАлИ НаД вАс СтОИм...!

19.РаЗлИчнЪ сЪмМ..Не БаНаЛна! иДеаЛна СъЪм.. нЕ, чЕ сЪм НаХаЛна! Не мОжЕш дЪ Ме иМаШ.. нЕ, Че сЕ НаДу ВъМ! СкрОмНъ сЪм! уТ ВСиЧкИ жЕнИ, КуИту ИсКъШ, Най-СкЪпу СтРуBъМ!!!!

20.Ne Me HaReSvA6, DrAzNq Te? DaLiMi PuKa...mAi 4E Ne!
QdOsAnA Li SaM-eDvA Li! Ne Me TRevOjI6 Ne RaZbRa Li?
GoVoRi6 DuMi Ne4OVe6Ki.SpRi! Ne Mi Se SLu6At SMe6Ki!IdI Na DrUgI Gi RaZpRaVqi,BaGaJa StQgAi I OtPaRaI!Za MeN OBiDi Ne pEsTi6,
BeZiNtErEsEn Si...i Ne VaRvi6!KaKvO 6Te KajE6 TI Da SprE6?
AlOoOo MoJe Da UmRe6...!4OvE4E GlEdAi Si TvOq JiVoT i Po-DobRe Ne Se PRAvi Na iDiOt!!!

21.Когато тръгнеш да се изкачваш по стълбите на упеха, не бъди жесток с останалите, защото може да ги срещнеш на връщане.

22.КрАсИвА,мНоГо ДиВа,зАкАчЛиВа,ЗаЯдЛиВа,рЯ Ко ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас!

23.ne e vajno koi kavo prikazva za tebe,vajno e kato se obarne6 vsi4ki da mlaknat :D !

24.~*~ОсВеН чЕ ЗавИждаШ нИщО дРугО нЕ вИжДаМ...НарИчАш Ме КуЧкА,нО аЗ нЕ сЕ оБижДаМ...НенАвИждАм ЗабРанИ -пРи МеН нИщО нЕ вАжИ...КогАтО мЕ гЛедАш Не оТкАчАш Ли КажИ...?!~*~

25.Ало Бонбон яЛа нЕщО дА тИ кАжА...тИ сИ зА мЕн МисТъР ЕрОтИк На еТаЖа...АлО бОнбОн сПри До МенЕ дА тЕ пИтАм...[НямАм дУмИ бЕйбе]...АлО бОнБоН яЛа оТ тЕбе Да оПиТам.

26.МмМмм Да...ТочНо ТовА ТъРсих...Ти сИ тОчно За Мен!ЛелЕйЙй И Как СамО Си ОтивАме [?][!]...НапРавО Ме ОпИяНяВаШ с ТфОиТе Очи И Ме ПоДлуДявАШ.

27.ВсЕкИ ДеН МиСъЛта За ТеБ....КаРа Ме Да БъДа НаЙ ЩасТлИвИя чОвЕк На сВеТа....ВсеКи ДеН ТвОя СиЛуеТ КаРа Ме Да ПоЛуДяВаМ БеЗ Да зНаМ и аЗ ЗаЩо......!

28....ИсКаш,нЕ иСкАш - АЗ сЪм тАкАвА!ТеБе Те дРаЗнИ мОяТа СлАвА!АкО сИ тЪрСиШ сКрОМна СъПрУгА,нЯма Да пРеЧа - ТръГвАй с ДрУгА!!!Аз СъМ сКроМнА, кРасИва...каТо Мене НЯма ..нЯма и Да иMa !!!

29.ЖеЛаНа,Но СаМа...ЖаДнА зА лЮбОв,Но ВиНаГи СаМа...Ти Ли Ме ЗаКлЕ вСе Да СаМ сАмА...дА ТъРсЯ лЮбОвТа, БеЗпЪтНа В нОщТа, Тя Да Е мИрАж, ДаЛеЧнА дА е Тя...Не ИзДъРжАм В сАмОтА, сАмА в НоЩтА, нО Не Си МиСлИ, чЕ е ДоШъЛ сЛеД ТеБе КрАя На СвЕтА...аЗ щЕ пРоДъЛжА
Ще мOжEш ли дA ми дOкAжEш ти сEгA, чE другA някOя оT мEн е пO-дOбра? И дOри дA оTричAш знAм нE ти е вCе еднO KъдE съM сEгA, и кOй е в мOетO лEглO!А? c(:

30.ОпА, опА оТ бАняТа иЗлиЗаш - ЧуДеСно! Ся Ш иЗвЪршИм оперАциЯтА леСно.Не ме гЛеДай вСе еДно,че тЪрсИм нЕиЗвеСтно и не лЯгаЙ, чеСтно - трЯяш ми отвеСно !!!

31.ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА, зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A a3 EguHcTBeHa ..

32.ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи...ГлЕдА нИ лУнАтА и МиГа уНеМяЛа..ТаКиВа ЦеЛуВкИ тЯ дО дНеС нЕ е ВиДяЛа..тОвА сЕ кАзВа сТрАсТ..Не ПоМнЯ кОя сЪм аЗ,Но зНаМ чЕ нЕщО сУпЕр Се СлУчВа МеЖдУ нАс...

33.PaK Li NagLo Me gLeDasH tI ?aKo iMa NesHtO eLa I Mi KaJi ... sLeDisH mE s OcHi, dO kOgA tOvA sHtE pRoDaLJi? MisLisH sE zA NesHtO PoVecHe NaLi ? ... aMa Ne Si! vZeMi sE SyBuDi, sTigA JiVq v LyJi! NqMa Da iMasH NisHtO oBsHtO s MeNe RaZbeRi !!!

34.СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм РаЗлИчНа-чЕ Не сЪм КУрВоЛеТиНА,Че Не сЪм КаТо оНеЗи нАдУвКи,Че нЕ Се дЪрЖа гРуБо.СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм оТкРоВеНнА,ДобРА и сКрОмНА...hhahHhhah Аз Им сЕ смЕЯ нА ВсИчКи,Че сА ЕдНаКвИ !

35.С паРиТе нА мАйка сИ и кОЛиТе На БащА Си пРеД мЕн нЕ ВърВиШ...С дРеХи На АрмАни И ПраДа Си Бил,Е ПоВеЧе Ли Си!?ИзЧезни С ТазИ ДвОличНа УсМиВка......Не чЕ Се НаДуВам...СтИгА ОбСъЖДа КолКо СтрУвАм!РазБерИ...Не Се КуПуВаМ!

36.GLeDAsh mE..oBsyjDAsh mE..i k`vO...naLI mi E zaD gYrba.. i gLedAsh mI gYzA!DavaI ne mE e*E..dajE na TEb az kEfq Se..shtOm syM ti v ustata..imA zaShTo!mOgA dA Ti kAJa samO edNO-nE mE pozNAvash..po-dObRe si TrAi

37.ВъРвИш СяКаШ сИ НаЙ-гОлЕмИя PlAyBoY,ЗаЩоТо вСиЧкИ МоМиЧеТа Се ОбРъЩаТ сЛеД Теб...ЗнАм..сНоЩи НаПрАвИ ПоРеДнАтА БрОйКа..и вСе ПаК Не сИ МиСлИ,чЕ КатО имАш П**** МоЖеШ Да вЛиЗаШ НаВсЯкЪдЕ...НаПр. ПрИ МеН,зАщОтО За РаЗлИкА От ДрУгИтЕ Не мИсЛя Че Си ВъРвЕжЕн!

38.S TeBe LeKo SmE JeSToKi,ProSto Nii SmE StArA StoKa....NqMa Da Ni PrIteJaVaSh,SoRrYy SlaDaK SaM OsTaVaSh....

39.ЦяЛ жИвОт тИ С МеНе сИ ИгРа и ДоЙдЕ МоМеНтА в КоЙтО оСъЗнА,Че мЕ ЗаГуБи..ОбиЧам тЕ Но нЕ щЕ Ти пРоСтЯ..и СеГа ДоЙдЕ дЕнЯ В КоЙтО аЗ щЕ ОтМъСтЯ За ЖиВоТа КоЙтО Ти мИ ПрОпИлЯ

40.ЩтЕ дОиДе ДеН дА сИ оТмАщАвАм И тИ щТе СтРаДаШ,оБеЩаВаМ! иСкАм Да СъЖаЛяВаШ зА бОлКаТа,KОяТо Ми ПрИчИнИ и СъС сЪлЗи нА оЧи Да KАжЕш "MОлЯ тЕ,пРоСтИ"!!!!

41.АдСкИ сИ гОтИн,ЗнАеШ гО,нАлИ?..ХлЪтВа пО тЕбЕ вСяКа До ЕдНа,АкO тИ оТкАЖе Тя Не Е жЕнА.. МнОгО сИ сЕкСи,зНаЕш Го,НаЛи?МъЖ,нО бЕз КоМпЛеКсИ оТ дАлЕч ЛиЧи..ВсИчКи нАднИчАт В тВоеЕтоО лЕгЛо,НеКа тИ зАвИжДаТ,иМа За кАкФо!!!

42.Не сЪм бЕзмОзЪчнА кУкЛа нА кОнцИ,...нЕ мЕ гЛедаЙ тАкА УмнО,щЕ тИ пОкАжа кАкВо е дА жИвЕеш бЕзУмнО....S-kLaSa сЪм кОпЕлЕ нЕ сЕ сЪмнЯваЙ нА нЯkоЯ дрУгА сЕ нАдЯваЙ[!]

43.Не ми пука какво хората мислят за мен, пука ми само какво мислят за мен хората, за които ми пука!!

44.:)В живота не е нужно постоянно да си важен - важното е да си важен, когато е важно.

45.ИСКАМ Your EyEs,
Щот са VeRy NiCe.
Първо LoOk At mE,
послЕ Don't Forget Me.
Сърцето ми тик-так FoR YoU,
щот i LoVe YoU!!!

46.Ако аз загубя теб и ти ще загубиш мен, но ти ще загубиш повече, защото мен ме обичат всички, а теб никои както аз!!!

47.Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб!!!

48.КэФи Сэ На ВрАгОвЭтЭ сИ,зАщОтО сИ вИнАгИ в ГлАвАтА иМ,нО нИкОгА в КрАкАтА иМ.....


49...Живей без да мразиш-мразят само слабите!!...;)))
...Живей без да льжеш-льжат само страхливците!!...;)))
...Обичай, защото обичат ВЕЛИКИТЕ!!!!!...

50.$---> БъДи НеПоВтоРиМа В ТоЗи ЖиВоТ - ЗаЩоТо ВсиЧко,КоЕтО Се ПоВтаРя ГуБи СвоЯ ЧаР! <--- $



51.Ka3aBaT Ky4kA CъM БuЛa-Mu BcEku Cu ИmA XaPaKTeP.YлИ4HuЦa CъM БuЛa-E Пo ПoKpИBuTe Лu Дa BъPBя?BcЯka Be4eP CъM C Pa3Лu4Hu-4e OT KъДe Дa Гu B3eMa EДHaKBu?CпAЛa CъM CMъЖE-MъЖeTe OcTaBяT ЛиTe дА спИш!!!

52.На момиче никога не изневерявай,защото незнаеш колко много я боли.Никога не се ебавай с нея защото преебания ще си ти!

53.На МиРа Ме ОсТаВи и ДрУГи ПуТкИ Си НаМеРи..СвЕтА Ми НаПуСнИ,аКо ИсКаШ нА МайНаТа Си ХоДи ЩоТо оТ ДнеС дО МеН Ще иМа дРуГ кРеТеН!
НоВа ПеСеН аЗ щЕ ПеЯ и НаД НеГо Ще Се СмЕя...ЗаЩо Ли?! ЩоТо МъЖеТе сА зА т'Ва -Да Се ВлАчАт В жЕнСкИтЕ КрАкА!!!

54.Не мИ пУкЪ За вАс мОмЧеТъ, нЕ мИ пУкЪ зА тЪпАтЪ лЮбОф. Аз сЪм пРоСтУ еДнА КуЧкЪ БеЗ сЪрЦе ЩоТу еДиН НеЩаСтНиК мИ гУ ВзЕ....!!!

55.ne psuvam,ne pu6a,ne piq i po maje ne hodq-"bah maamu iztaRVAH SI cigarata vav vodkata kato vidqh 1 gotin pich"

56.И нИщО вЕчЕ нЕ мОжЕ дА мЕ тРоГнЕ, и НиЩо Не МоЖе Да Ме СпРе!Не Ми ПуКа Аа НиКоГо И нИщО и В гЪрДиТе Ми НяМа СъРцЕ!!!

57.ВсЯкА вЕчЕр Си С рАзЛиЧнА жЕнА .. в ЖиВоТа НяМаШ нИтО еДнА .. гОлЯмА РаБоТа ,Че ВсЯкА мОжЕ дА сВаЛиШ сЛеД кАтО нЕзНаЕш КаК дА я ЗаДъРжИш!ПрЕсТаНи Да Се ПрАвИш На МъЖ.сТаВаШ СаМо За ВедНъЖ....

58.Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях, а ще бъда отдолу, за да ги хвана.

59. Усмихвай се дори да ти се плаче...
усмихвай се дори да те боли......
живей с кураж......и никога недей допуска.....
живота да те победи........

60.Вярвай в трудни моменти, смей се когато тъжиш,
лесно е глава да отпуснеш трудно е да победиш.

61.Не оБичАм СъЛзиТе - Но пЛаЧа за ТеБ !!!
Не оБичАм ЖивоТа - Но ЖивЕя За ТеБ !!!
Не оБичАм СеБе си - НО 0БИЧАМ ТЕБ !!!


62.И ся ма гледаш и аз съм няква-никва!!Само че не виждаш пожара в очите ми и не знаеш колко съм кофти!!И не мисли че си незаменим...
Точно за минута ще убия всичко в теб...и до утре ще имам втори като теб!!!

63.Забрави го! Той не заслужава с един човек света не свършва. Много губиш, но и много ти остава, само разказа остава недовършен, но във разказа героите са двама. Не плачи, от сълза позла няма. Забрави го! Той не заслужава!

64.Зла е съдбата на малките дяволи, малките винаги плащат за всички беди, малките винаги жертва са ставали, затова ако си дявол - голям бъди!

65.Родил се дявол в ноща коварна, надвесил се над мен с черни пипала и казал с глас на безпощада: " Нещастна ти бъди в любовта! " Изрекъл тези думи страшни, заклатил той коварната глава, усмихнал се с усмивка зла и пожелал да нямам никой на света!

66.Ще му кажа криво-ляво на създание заспало.Момченце закъсняло,май не си разбрало с кого си се заяло и от смях си се заляло."Ало"да не би да си полудяло?На черното да казваш бяло!

67.тИ бЕшЕ тОзИ,кОйТо иСкАх дА пРеГъРнА... тИ бЕшЕ тОзИ, кОйтО мЕчТиТе пАк мИ вЪрНа. В мОеТо мОмЧЕ оТнОвО иСкАм дА тЕ пРеВъРнА,зНаЙ щЕ мИ е тРуДнО гРъБ дА тИ оБъРнА !!!

68.Ще ПлАчЕш За МеН,ТаКа КаКтО Аз ОнЗи ДеН ! Ще КоПнЕеШ Да СаМ ТвОЯ,ТаКа КаКтО Аз ОнЗи ДеН!СаМо,Че ЕдИнСтВеНаТа РаЗлИкА МеЖду ТеБ И МеН Е,Че Аз Го ИсКаХ.. САМО ОНЗИ ДЕН !!

69.ФеШъН гЛеЗоТиЙкА,вКуСнА кУрАбИйКа,СлАдКа КаТо АпЕтИтНа ХаПкА,заБиВаМ се В СъРцЕтО Ти КаТо ПирОнЧе,Аз сАм ТвОеТо СлАдКо БоНбОнЧе!!!

70.Ne e vajno otkude si trugnal i kakvi gre6ki si napravil! Vajnoto e kude 6te bude6 i kakvo 6te postigne6.Kogato gleda6 nazad,gledai s usmivka i misli za hubavite ne6ta koito sa ti se slu4ili v jivota, za6toto te sa nai cennite.Jivei za horata, ne za mnenieto im! Vseki e unikalen,razli4en... Vseki strada i vseki obi4a, a posle pla4e i dulgo myl4i.Vseki vqrva v nqkogo,dokato toi ne go narani... Zatova jivei za sebe si i za horata koito te obi4at!!!

71.мАлКа сЪм-щЕ ПоРаСнА...СлАдКа сЪм-ИзЯж Ме...дИвА СъМ-УкРоТи мЕ...ГоРеЩа СъМ-ЛеКо пИч щЕ Се оПАрИш...

72.Кфо викаш?!нЕ чуфЪм.Липсвам ти?..Върви и в г*зЪ си го наври!!Не можеш вече да ме имаш,даже и за мен да умираш!Аз просто си знам цената,за да ме имаш-ще ми лазиш яко в краката ..!пЪк акУ не-нЕ мЪ еБе..

73.Ти дойде в живота ми и всичко преобърна..Сърцето ми те иска,но немога да те върна..Хората зад гърба ни вечно ще говорят-аКо двама се обичат,трябва да се борят!!! ~™..ЗаВиНаГи в СъРЦеТо Ми.. ™~

74.кУчкА Ли?!-нЕ!пРоСто п0нЯк0гА 0бИ4аМ дА СъМ гАднА!кУрВа ли?!-Не!пРост0 рАзНо0бРаЗиЕ!ТъпА Ли?!-Не!Пр0сТо нЕдосТаТъчн0 умНа!ФлюбЕнА Ли?!-от ДнЕс нАтАтъК НЕ!!!!!!!тАкАВа СъМ...!!РаЗЛиЧНа!!!!!.......

75.ShTe Me ZaGyBiSh,No ShTe OsYZNaeSh-BeZ MeN Ne MoJeSh Da Si Ti!ShTe Ti LiPsVaM I ShTe Me JeLaeSh-ViNaTa V SeBe Si TuRSi!

76.Dovijdane - Zavinagi... Sbogom... Obichah te mnogo - Pomni! Az znaq,che sym izlishna..., No nishto..vseki v jivota greshi!!!!!

77.I vse pak nie 6te se sre6tnem
I vse pak tixo 6te se pozdravim,
Dali sarceto radostno 6te trepne,
Ili v tixa bolka 6te se svii?
Tova ne znam, no v pogleda mi
sveden, ostavat nqkolko slova:
"Obi4ax te, no ti ne me razbra!"

78.Obi4am te - kakvo da kaja drugo?
Nima s dumi moje6 da izkaje6 lubovta?
Neveroqtna, i krasiva, i vul6ebna,
plenqva me 6tom istinska e tq.
Obi4am te - kakvo da kaja drugo?
Dve dumi ei tova e lubovta,
ponqkoga i pogled nejen stiga
samo za da izkaje6 vsi4ko bez slova!

79.Otkliknax az na tvoq smqx,
Be nai-krasiviqt ot tqx,
I v tvoqta mujka krasota
4etqx nebesnata duga.
Az vqrvam v tvoite o4i,
Mogu6ti sa i te dobri,
Te nosqt vsi4ko na sveta,
Estestveno i lubovta!

80.Da obi4a6 - zna4i da strada6,
da nqma6 minuta pokoi,
no kolko e tejko da znae6,
4e toz koito obi4a6,
ne 6te bude nikoga tvoi!

81.Az znam malka tujna pesen,
po - tujna ot samata esen,
v neq kruv se lee,
tejko mu koito q zapee.
Tazi pesen se nari4a:
"Obi4am go no toi ne me obi4a!"

82.Za6to me sre6tna ti v jivota?
Za6to celuna me taka?
Za6to ruka mi ti podade?
Za6to pleni ti moqta du6a?
Az znam, 4e v druga 6te se vlubi6,
makar, 4e se obi4axme taka... jalko...
mnogo jalko, 4e ti surceto moe ne razbra!

83.Edva kogato ne6to si otide,
Edva kogato s ne6to se prosti6,
Razbira6 kolko mnogo ti se svidi,
Razbira6 i po4va6 da tuji6.
I znae6, 4e ne 6te go vurne6 ve4e,
I praznoto mestence te boli!
Dori svetut nadoly da oburne6,
ne 6te go vurne6 ti!
I mukata ot tejkata razdqla
Do bolka v surceto ti gori,
Razbira6, 4e za ne6to si jivqla,
Za ne6to s koeto se prosti!

84.Ti 6te doide6, no 6te bude kusno,
az 6te buda v grob studen.
Celyvai bykvi vmesto ystni,
pregru6tai krusta vresto men!

85.I tazi ve4er te sunyvax,
tryput ti nosex na ruce,
ybix te za da te spe4elq,
makar i s istinalo surce!

86.Krasivo myrgavo momi4e,za6to v o4ite ima skrub?Nima ti nqkogo obi4a6,a toi ti e oburnal grub?Toi sega obi4a druga pak nova sbudnata me4ta,no bude6tata my supryga,edva li 6te my bude tq.Sulzi po byzite se sti4at i mokrqt tvoeto lice,no znai, izob6to ne si struva da pla4e6 za edno mom4e!

87.Ne maxai s ruka za razdqla,
Ne kazvai s bolka "prosti",
Az vqrvam, 4e nqma razdqla.
Az vqrvam, no vqrvai i ti!

88.Аko obi4a6 krasivite - ne me obi4a6,za6toto ima i po - krasivi ot men.Ako obi4a6 bogatite - ne me obi4a6,za6toto ima i po - bogati ot men.No ako obi4a6 tazi koqto te obi4a,Obi4ai me, za6toto ne 6te nameri6 druga koqto da te obi4a pove4e ot men!

89.Ti "leka no6t" mi kaza,no leka li 6te e no6ta?6tom dvama ni e razdelila togava 6te e tejka tq!Makar du6ata ti liobq6ta da 4aka kraq na no6ta, ti s"leka no6t" ne me izpra6tai,za6toto 6te e tejka tq!
Blaze na tez, koito znaqt, 4e dvama 6te sa prez no6ta!
te "leka no6t' ne si pojelaqt ,no vinagi e leka tq!

90.Ako si sulza v o4ite mi, nikoga nqma da zapla4a,
no ako trqbva da zapla4a za da se vurne6 pri men,
6te pla4a cql jivot!

91.0т зоопaркa казаха че са изгубили 3 мечета! Първото го намерили да чете книжка, второто да играе мач.. а третото... най-сладкото .. да чете това смс-чеее

92.Искам да ти кажа нещо много важно! Значи... и така! А-а-а ... о да! Да кажа, че искам да кажа всъщност какво трябваше да кажа? Мамка му! ОК! Да кажа просто 0бичам те!

93...:::СлаДки сЪниЩа Ти мИ поЖелА но каЖи мИ Как Сега Аз дА ЗасПя тОлкОвА сТудеНа e Без тЕб нОЩтА ... ИСКАМ ТЕ ЕЛА!!!:::..

94.Varvi ti ima6 sobstven pat v jivota.za men sega jivota e borba.na kolene nqma da ti padna 6tom ne me razbra!Sas salzi nqma da potarsq liubovta,makar 4e te obi4am i sega!Otivai si!

95.Хайде слънце отвори сладките си очи и посрещни деня с усмивка, разпръсни топлите си лъчи и огрей пътя ми с мечти. Целувам те, целуни ме и ти!

96.Az te obichah no ti ne me razbra.Az dalgo plakah,no ti ne vidq.Drug moqta dusha razbra.Drug moite salzi iztri,ah kolko mnogo iskah tozi drug da badesh ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

97.Ako ti kaja kote-shte izbiagash.Ako ti kaja slance-shte zalezesh.Ako ti kaja angelche-shte izletish.Ako ti kaja che te obicham kakvo shte napravish????

98.Eto pak noshta zaspiva,a s neia i moiata dusha.Shte vitae pak samichka i teb shte tarsi tia.Zatvori i ti ochi i v tozi san s men badi!

99.Vseki mig za teb mechtaia,za tvoite hubavi ochi.Druga radost az ne znaia,za men si samo ti.

100.Edna sled druga dve salzi se goniat s pogled natajen i tiho ustnite se moliat:"ne si otivai,stoi do men"!

101.Edno momiche te obicha,no ti ne si razbral tova poglednesh li q v ochite shte razberesh che e taka.Edno momiche vsqka vecher na sun racete ti darji i tozi sun shte bude vechen ako za nego ne uznaesh ti.Tova momiche vsqka vecher te prizovava v noshta i tainichko si tq mechtae zagledana v edna zvezda.Tazi vecher tq do prozoreca stoi,no vmesto vesela ysmivka salza v ochite i blesti.Ti nikoga ne si q vijdal i nqma da razberesh,no tq shte te obicha vechno dokrai,dori i da ymresh.Edno momiche te obicha .no ti ne si razbral tova i trqbva veche da se sleqt dve vliubeni surca.

102.Sre6tnah te v magla bezkraina,no6t krasiva i potaina i togava az razbrah 4e iskam samo teb,dori i na no6ta v pokoq da vijdam samo teb .Ti pokori du6ata mi samo ti probi sarceto mi iskam te sega no ti nerazbira6 moqta taga,s koqto jiveq vav ve4na samota.Ti prenapisa moqta sadba,v koqto ti si angel s ognena strela,nemoga da jiveq bez tvoita krasota.

103.~¦¦¦¦¦~К**вИ СмЕ БиЛи, КучКи Сме БиЛи.... АмА Го КаЗваТе ЗаЩоТо оТ ВаС Сме По-ДоБрИ!!~¦¦¦¦¦~

104.iskam s teb da gledam zaleza na slanceto.iskam s teb da gledam izgreva na slanceto.iskam s teb da se gu6kam i da gledam zvezdite i oblacite i sas zvezdite da napi6a OBI4AM TE

105.O angel moj nebesen i krasiv,pregyrni me s nejnite si krila i neka otletim ottuk,da otletim zaedno niakude,kudeto viatyra spi,lunata blesti,kudeto da njama koj da ni razdeli...

106.Nauchih se bez da gledam da te vijdam.Bez da slusham da te chuvam. Nauchih se sys sylzi da se smeq, da tyrsq dokato te namerq. No bez teb ne moga da jiveq.

107.Ne si misli, che shte te zabravq i shte sloja krai na svoite mechti.Az vechno ste te pomnq i obicham dokato syrceto mi tupti!

108.Moqt angle si ti I moeto slynce v mrachnite dni.Ti si moqta mechta I moqta nejna sydba. Ti si vsichko za men I nqma drug na sveta kogoto da obicham taka.

109.Kyde si slance moe? Nqma nosht bez koqto da ne si mislq za teb, den bez koito da vyzdisham po teb. Ne izlizash ot mislite mi i sarceto mi.

110.Ako Lunata beshe po-blizo shtqh da q pomolq da ti kaje ,che te obicham. Ako Zvezdite bqha po-blizo shtqh da gi pomolq da te pregarnat vmesto men,za da pochuvstvash chudoto na Lubovta,koeto iskam da ti podarq.

111.Ne znaq s kakvo te az obiknah, ne znaq s kakvo me ti pleni.Az s teb priviknah i sarceto mnogo me boli!!!

112.ПрАвЯ ТоВа КоЕто На МеН Ми Се ИсКА И ХиЧ Не мИ ПуКа,чЕ НяКоЙ Ми ПиСКа!ПрАвЯ тОвА КоЕтО На МеН Ми ДоПаДа И ХиЧ Не Ми пУкА Че НяКоЙ ПрОпАДа!

113.ОгЛеДаЙ Ме БаВнО, ВиЖ Ме ДоБрЕ, СъРцЕтО Си ДрЪж, Да Не ВзЕмЕ Да СпРе. МоГа Да ОбИчАм, МоГа И Да МрАзЯ, ВсИчКо ДеТо Е ПрЕд МеН, ЗнАеШ, Че Го ГаЗя.

114.MisLisH Li cHe mE zAsqGa s Kogo sE dviJisH?!?.. ProSto viJdaM kAk podMeTkiTe iM LiJesH .. BiLa Mi picHka RuSa,SreD HoRaTa pRocHuTa .. eM sHe Ti kAja Da Go DuHasH KuChKo NaDuTa!!

115.Ъъ.. ТиЯ дЕт нЕ Ме тЪрпЪт.. ЗнАяТ кЪдЕ дА Си гУ нАврЪт !!! ЕбАвАй, ПрЕебАBАй, зАебАвАй, нО зАрАдИ пУТкА-пУТкА нЕ сТавАй !!!

<>116.ъ НеЕ мИсЛиш, Че сИи еДиНстФеНиЯт БеЕ нЕщАстНиК?Зъ мЕн тИи сИ вЪзДуХ .. Не тИ лИ СтаНъ ЯсНу нЕ сИ пУпаДнъЛ нЪ тОчНуТу мЯсТу!ИгРаЕш сИ с чУСтФаТа мИ ? МаЛкУ е УпаСнУ..

117.p1sNa_m1_0t_tEb_KaKv0_s1_m1sl1sh_ChE_CqL _j1v0t_p0_tEb_ShTe_t1ChaM_GLYP0ST1_Ne_Se _Nadqvai_Ama_PaK_Si_Te_0bicham!

118.Един кибрит 5 стотинки, 25 литра бензин(А92) 50 лева, да гледаш как училището ти гори - Безценно!

119.Който не ме харесвъ-няма вкус!Който не ме уважавъ-не ме заслужавъ..

120.DoIde mOmEnTaT,DaSE SrE6tNeM O4I v o4i,bEz mAsKi i bEz lAjI.Az,A sRe6tY mEn sI tI!Za bOgA,kAkVi sA tEq sAlZi ?Ti mOm4e lI sI,IlI nE sI ?AaAaA rAzBiRam iStInAtA bOlI!PoPlA4i sI,a Da Se vArNa ZaBrAvI!!!

121.лИгЛа сЪм бИлА-пРеДи тИ хАрЕсФашЕ!кУрВа сЪм БиЛа-щОт ОБиЧаМ ДрУг лИ!сЪжАлЯвАш чЕ сИ БиЛ с МенЕ-тОгАвА щО пЛачЕш!?!?!нА мЕн нЕ сИ мИ нУЖен вЕчЕ иМаМ нЕгО!a тИ кФо имАш нИщО!!!


122.po zemqta kruv se lee i smurta zlove6to pee.padat 4erepi i kosti,mrat mom4eta prosti.ada idva na zemqta i idva satanata i edno momi4e pla4e s kurvavi sulzi i kre6ti{OBICHAM TE,OBICHAI ME I TI}


123.O4ite mi me moleha da spra da gledam.O4ite mi tvardqha 4e sam luda...Luda,za da gi karam da se vzirat i da te tarsqt tam...TAM...kadeto otdavna ne si,i nqma da te ima.

124.Dori, kogato si zaminesh, dori kogato si dalech, az vinagi shte te obicham i misleno shte sum pri teb! Dori kogato me zabravish i vremeto me zalichi, dori togava az shte te obicham, makar i silno da boli!

125.Tamen e denqt bez slaance, tamna e noshta bez luna, no oshte po-tamen e sveta, kogato se razdelqt dve silno vlubeni sarca!

126.Kakvo bqh az za teb?Kaji?Edno dete!Edno dete, koeto vinagi proshtava, edno dete, koeto vinagi greshi!

127.Ochi otvorih,no ne te vidqh.Za tvoq pogled cqla nosht mechtah,za tebe mislq v tozi chas i ne moga da opisha kolko te obicham az.

128.Biah momiche s gordost i volia!Gledah otgore, ne tyrseh opora!Otkakto te sreshtnah na Boga se molia, da me napravi pone za mynichko tvoia!!

129.Obichah momche tumnokoso, s hubavi kafevi ochi, obichah go nejno, goreshto, no zla sudba ni razdeli, dobrata mi mila priqtelka, otne mi gi tezi ochi,az mrazq q, vechno kulna q 'Vurni mi go ti' !

130.Kak tejko e da obichash,da stradash po lubim chovek,i v kansi noshti da vazdishash,kogato e dalech ot teb!!!

131.Prosti mi ti Prosti che oste te Obicham.Prosti che tvoito ime v molitvite izricham!!Prosti mi!!

132.Pogledni zvezdite i se zamisli...ste me zabravish znaq,ste me namrazish znaq,No molq te pomni hybavite migove,celyvkite dori!

133.Iskam ustnite mi da dokosnat tvoite,sarceto mi sas tvoito da vleze v ritam,dushata mi da stane s tvoiata edna..edva togava az ste se uspokoia...
to4no tuk o4akvaiki te!

134.Ще бъда твоя кукла,но кукла без сърце,една безчувствена,безлична,без срам и без лице...Ще бъда кукла,да,твоята кукла на нощта,и този път изкуствена,от плът...но без душа!!!...

135.Тъй значи тъй.. реши и си отиваш. На добър час, аз няма да те спра. Ще потъжа ден - два, ще ми е криво, ала от скръб едва ли ще умра. Обичам те! Чуй моя глас! Напразно! Ти тръгваш отново в ноща. Сама оставам аз със любовта си, горчиво плачейки за своята съдба. Ти никога не ще се върнеш вече, остана спомена за оня ясен ден. Сега те виждам само отдалеко, усмихвам се и казвам: " Добър ден ".


136.Днес отново съм сама,отново обви ме самотата,незнам защо всичко свърши така,но тъгата никога не ме напуска.Макар и да съм засмяна и да изглеждам най щастлива,ти знай тъгата винаги е с мен и самотата никога не си отива.Аз бях с теб,но толкова,за малко.Минутите с теб като че летят. Отиваш си, отново съм сама.Отново самота и прегратки от тъга.


137.Отиде си! Не каза сбогом! Погали ме с потръпваща ръка, която ме опари като огън и мълчеливо тръгна в ноща. Отиде си! А може би след малко сред уличка смълчана ще се спреш и ще се върнеш при мен, разплакан, измъчен от болка и копнеж. Върни се! Аз с любов ще те погледна и всичко ще ти простя! В очите ми ти пак ще видиш нежност и с обич тихо пак ще зашептиш! Отиде си! А мене на кого остави! Нима потъпка моята любов? Отиде си! И всичко ти забрави, на всичко за теб бях винаги готова!


138.Забрави го! Той не заслужава с един човек света не свършва. Много губиш, но и много ти остава, само разказа остава недовършен, но във разказа героите са двама. Не плачи, от сълза позла няма. Забрави го! Той не заслужава!

139.Спомних си този ден, когато ти си отиде. Аз не можах дори да заплача. Мойте очи бяха сухи, да.. страшно сухи. После остана една болка в сърцето ми, един копнеж за нещо много скъпо, което изгубих завинаги. Пак си с мен. В моя сън идваш при мен всяка нощ. Обичам те все така силно. Чуй, заради всичко което ти ми даде и заради всичко, което аз исках да ти дам. Всъщност, тоя живот е прост. Един студен, празен и изгубен път. Обичам те, все така силно. Обичам те!



140.Когато си отиваш недей се обръща, просто тръгни си и ме остави сама. Недей да мислиш изобщо за връщане, не ме съжелявай и в дълги писма. Тръгни изненадващо с най-бързи крачки, даже за сбогом не давай ръка. В ония минути аз много ще плача, ала не искам да ме помниш така


141.Обичано момче, тази вечер аз не ще забравя. Изгубих най-скъпото момче, не знаех аз какво да правя. Самотно е моето сърце. Прибрах се в къщи тази вечер рано, но чувствах се съвсем сама в нощната тама. Все още ме боли, на сън след тебе тичах до зори и плаках. Искам да се върна пак при теб и пак да ме прегърнеш и с теб да съм навред. Упреквам ли те? Недей да вярваш! Обещетен ли си кажи? Или в живота съм нещастна аз, отговори? Навярно съм ненужна, нежелана от теб за мене всяка нощ е тъмна, но аз вървя напред. Виновна съм за всичко до сега. Ето, останах аз сама!

142.Ти сега недей тъжи, аз не искам за мене да плачеш. Твойте влажни очи за мене нищо не значат. Та нали разбра, че в ноща всичко тъмно беше.. беше игра под смеха на луната. Край на тази игра. Доста те почитах. Край на всичко това. Аз не съм те обичала!


143.Мило зайче не тъжи, бързо времето лети.

144.Не ИсКаМ Да ОсТаНа На ЗеМяТа СлЕд вСиЧкО кОеТо ПрЕжИвЯх,А ИсКаМ Да ОтИдА В РаЯ,ЗаЩоТо В АдА ТвЪрДе ДъЛгО БяХ


145.НаМеРиХ Те - За Да ТЕ НяМаМ НикОгА!ОбичАх Те - За Да СъМ ВиНаГи СаМa!чАкАх Те - За Да ДоЙдЕш НиКоГа! ПаЗеХ Те - За Да Те ЗаГуБя!!!

146.Какво повече може да искам? Какво oще от живота да взема? Единствено Нея нямам.... но тя е измама!! Гори с лъжи....и кристални сълзи!! Не искам да обичам... не искам да страдам, не искам до себе си мъжко сърце.... не искам в погледа любов да откривам, да протягам към него ледени ръце!! Дори в самота да тъне сърцето.... пак ще бъда щастлива.... просто сама.... не искам сълзи да обливат лицето, причинени от разочарование и тъга!! И ако дойде денят, когато почука на моята входна врата..... любовта.. .не знам дали ще искам да отворя- или в живота си отново ще тръгна сама!!! И щастието мое ще бъде усмивка.... слънчев лъч докоснал красиво лице.... Не се заблуждавай, когато поглеждаш към мене.... не си и помисляй да завладееш мойто сърце!Имам силата сама да се боря....имам амбицията всичко сама да градя!Не си ми нужен!!! Ти сu излишен.... не ме искай... не ме пожелавай.... тръгни си .... сега!!!!!


147.С теб делиме всяка болка, с теб делим и радост и тъга, с теб приятелко любима- никога не чувствам самота.... Никога не искам да те губя, не искам никой приятелството ни да рязруши, не искам никой помежду ни да застава, не искам да се караме зарадилъжи.... Обичам те и винаги ще ти го показвам, когато имаш нужда ти от мен, ела и протегни ръката своя , искам да посрещнем двете утрешният ден..... И пак с тебе болката си ще споделям... И пак с тебе ще се смея и тъжа.... И пак ще чувствам се щастлива- щом до мен си приятелко добра!!!!!


148.Сега когато четеш това последно мое съобщение, може би вътре в теб избликнат сълзи.
Светът ще се промени защото четейки , аз няма да съм на тозй свят.
Преди да се сбогувам ...разглеждам тези стари снимки ..

149.Bir Alev Oldum Gozlerin Icin,Bir Ruzgar Oldum Saclar?n Icin,Bir Hayal Oldum Mutluluk Icin,Bir Dunya Kurdum Ikimiz Icin-Един огън стана за очите ми,един вятър стана за косите ми,една мечта стана за радостта ми,един свят построих за двама ни.

150.Не ми пука вече за теб, Щом без мен си по-добре. Върви при другата нека тя да те утешава.Не ми пука вече за света, да върви на майната си. Не ми пука за никой, щом на никой не му пука за мен. Не ми пука,
щом не ви харесвам. Без вас съм по-добре. И вместо във безсънна нощ сълзи да се стичат по лицето ми, Предпочитам да не ми пука вече!


151.ПлаКаХ чЕ НяМаМ оБуВкИ,ДоКаТо Не ВиДяХ ЧоВеК БеЗ кРаКа,НиЕ сМе ХоРа и Не оЦеНяВаМе МаЛкИтЕ НеЩа!



152.Бъди като небето-усмихвай се след всяка буря:)Бъди като тревата-изправяй се,когато те прегазят:)Бъди като звездите-близка и далечна,даряваща любов и светлина!


153.АкО нЯкоГа пОжеЛаеШ Да Ме вИдИш иЛи Да ЧУеш мОяТ гЛаС.нЕдЕй нЕдЕй тИ Си мЪрТъВ За мЕнЕ.АкО нЯкОгА БоЛи Аз
Не МоГа Да наПраВя НищО.БиЛи Сме ЗаеДнО НяКоГа НиЕ Но СеГа ВсИЧкО СВъРШи.Аз жиВеЯ СамА ЖиВеЯ СамА КаКтО УмЕя И ЗнАМ!!!ОсТаВи Ме...

154.re6ihme zna4i da re6ime zna4i kakvo zna4i dumata zna4i i re6ihme zna4i 4e dumata zna4i ni6to ne zna4I

155.Jenskata hitrost si ima sekret a majkiq mozak e ko64e za smet

156.Lekarite-skarani sestrite-izdokarani sanitarite-na gosti bolnite-bog da gi prosti

157.Da pravi6 gre6ki e 4ove6ko,4ovek ponqkoga gre6i.No 4esto pyti malka gre6ka-golqmo 6tastie ru6I!

158.Rekata te4e,vsi4ko vle4e,samo spomenyt syrde4en si ostava ve4e samo spomenyt sarde4en si ostava ve4en!

159.Otidi v gorata.Prebroi listata,ako sa 125 pomni-obi4am samo teb!

160.Bydi zvezda za vsi4ki,no slynce samo za men.Sdu6ata si obi4ai vsi4ki,no sys syrceto si samo men!

161.Te4e reka”Amur”obi4am te sladur!

162.Vlakyt otminava s tejki kolela.Spomenyt ostava za ve4ni vremena!

163.Ako nqkoi v tymna no6 ti izvadi no6 udari go s edin galo6 I mu pojelai leka no6!

164.Rodi se na sveta dete,.……………… krystixa go te.Sega raste I xubavee I myjkite syrca vladee!

165.L-lubi,
O-obi4ai,
V-vinagi
E-edin!

166.Amgel nebesen v kenefa obesen.Tova si ti,no ne se syrdi!

167.Lubi obi4ai kazal e Xristos,no dali 6te te obi4a?Tova e drug vypros!

168.Lubi rus za da ti e po vkus!

169.Lubovta e sladka,no te pravi padka!

170.Za6to li ima obi4 I razdqla?
Za6to zemqta se varti?
Za6to kogato se obi4at dvama,vse nqkoi 6te gi razdeli?

171.Kateri4ka runtavelka se ka4ila na tabelka,I napisala s ryka”da jivee lubovta!”

172.Angelite q nari4at”nebesna radost”.
Dqvolite-“adska myka”.
A xorata prosto “lubov”!

173.Jivei,divei I vsi4ko 6te e OK-ei!

174.Alfa,beta,gama.Vlubixme se dvama.Bez da znae mama skysaxme iurgana!

175.4udq se I se maq kakvo da ti pojelaq.6tastie I radost ili ve4na mladost!

176.Edin e BOG-edna sym az.BOG pro6tava,no ne I az!!!
177.6te minat dni,a mojebi godini.6te se sre6tem v reis ili tramvai.6te vdigne6 li o4ite si krasivi?6te kaje6 li pone edno “zdravei”?

178.Trudno obi4am-trudno pro6tavam,no nikoga za ni6to ne sajelqvam!!!

179.Za snimkata ne sajelqvam.Na dve xubavi o4I q davam,no neka te me pazqt dori kogato me zabravqt!!!

180.Teji mi ne6to na sarceto kato prase na 6oseto! :D

181.Xilqdi celuvki ot moite skasani obuvki!!! :D

182.V gradinata princesa sedi,a v racete si rozi darji.Malkata princesa si ti,a rozite-tvoite me4ti!

183.Kogato malka temenujka ot tixiq vetrec potrepva,kogato marta izpra6ta 9-ta ve4er s taga,spomnisi za edno momi4e koeto ti na6epva “Badi 6tastliv!”

184.Dete bqx kogato te obikanx.Dete sam I sega.Dete 6te si ostana za da te obi4am vse taka!!!

185.Zvanecat bi.Sarceto mi se svi.U4itelqt vleze I zapo4na da izpitva.
-Stani Petrov!
-Ne sam gotov!
-Za6to Petrov?
-Bqx na lubov!
-Kade Petrov?
-V blizkata gori4ka!
-Skoq Petrov?
-S tvoita mila da6teri4ka.
-Sedni Petrov.6te ti pi6a 5,za6toto 6te mi stava6 zet!
-Pi6I mi 2 4akam dete!

186.Lubovta e kato kupeika:dranne I ofeika!!!

187.Obi4am nebeto,obi4am zvezdite,no nei-mnogo obi4am na ……… o4ite!!!

188.Pomni6 li koga sme rasli v edni I sa6ti detski qsli,I o6te kato bebe vlubix se vav tebe!Da znae6 samo kak te lubix,revnuvax te .Predi da kaja o6te mamo,az kazax obi4am te do grob!

189.No6t,nebe,luna.V legloto az I tq.Tq me 6tipe-az mal4a.Tq pak me 6tipe-az pak mal4a!I na kraq,kato q zgrab4ix ma4kax,ma4kax... I umrq tq... gorkata mi ... BALXA!!!

190.Osem godini u4ix I osem bukvi nau4ix.Tova sa te:”Obi4am te!”

191.O4ite ti sa ad,Ustinite ti-te4en 6okolad,Izob6to kazano na kratko:”TI si ne6to mnogo sladko!”

192.Lubovta e jar.Ot BOGA dar.Ot neq se pazi,no vsepak vkusi!!!

193.6eguvai se kogato obi4a6,no nikoga ne obi4ai na 6ega!!!

194.6tastieto e igra v koqto trudno pobejdava6.Ako e istina tova-da pobedi6 ti pojelavam!!!
195.Neka rozi v tvoq pat poniknat.Da laxat rozata na mladostta.I ako nqkoi nejno te obikane-dari mu rozata na lubovta!!!

196.Ti si princat na moite me4ti!Mom4eto s nai-krasivite o4I!Ti si moeto jelanie,edinstvenata misal v moeto saznanie!!!

197.Ako zagubi6 priqtelstvoto si ne go zamenqi s omraza,za6toto nai-podlo I pozorno e da mrazi6 tozi koito si obi4al do v4era!!!

198.Prostix az parvata ti gre6ka.Psle vtorata prostix,I tai priviknax da pro6tavam,a ti privikan da gre6i6!!!

199.Na 18 god.-majat obojava.
Na 20-obi4a.
NA 30-pritejava I sazdava,
A na 40-razmi6lqva!!!

200.Bori se v jivota-za ni6to ne stradai!Zagubi6 li ne6to-za mig zabravi!Dori da umira6 ot bolka ti nikoga ne stradai,sas zabi se vdigai I edno zapomni-“NIKOGA NE SE MOLI!!!”

201.Da u4i6 e zor,da ne u4i6-pozor!
Da obi4a6 e gre6no-da ne obi4a6 e sme6no!
PO-dobre zor otkolkoto pozor!PO-dobre gre6no otkolkoto sme6no!!!

202.Na moite priqteli!
Kade ste?Kade da vi tarsq?Izgubix vi v tesniq svqt!Kato nenujni manista vi prasnax I kak da vi varna nazad?Zabraveni moi priqteli!Moi izstradali spomeni!Moi usmivki izplakani!Kade ste?Koi vi progoni?Kogato vi sre6tam tarsq v o4ite vi oganq star I kazvam “Zdraveite!”Znam pepel ostava sled vseki pojar!!!

203.Kolko godini 4akame tozi posleden 4as,a pak sega sme razplakani I nikoi ne barza ot nas!Sqka6 zad starite 4inove vseki se varza s vaje!Tuk ot de4ica porasnaxme v mladi jeni I maje!Vlubeni vsi4ki se gledame,Vklas ni e toko dobre!Neka sas zvaneca posleden vremeto da SPRE!!!!!!!! ;(

204.De qponka bez vetrili,
de princesa bez 4ervilo!
De darvo bez koren,
De priqtekstvo bez spomen!!!

205.Edno priqtelstvo nedei zabravq!Edno priqtelstvo pomni,4e nqkade dale4 v bezkraq edno sarce tupti!!!

206.Rozata miri6e,6ipkata bode,spomenat na6epva:”Pomni me ot sarce!”

207.Celuvka,miluvka,a posle ritnik!Tova e deviza na vseki u4enik!!!

208.Xodi,lubi,obi4ai,no ne se uvli4ai!Uvle4e6 li se v zaxlas:Dogodina v sa6tiq klas!!!

209.Vsi4ki ribki pluvat samo parjenite ne!Vsi4ki u4eni4ki lubqt-samo budalite ne!!!

210.100 na 90 celuvki.80 na 100 miluvki.Vsi4kose servira v edna kvartira!!!

211.Jivotat bavno gasne kato exoto v no6ta.Zapazi spomena v tvoqta du6a!!!

212. NIK I NADQ!!!

Slanceto bavno ve4e zalqzva6e.S poslednite si la4I otrazqva6e dve senki,koito bavno se dvijexa po brega na moreto.
-Obi4a6 li me?-popita Nadq tixo.
-Da.-Otvarna po-tixo Nik.
Te prodaljixa da se dvijat po brega na moreto.Ve4e se vijda6e morskata gradina,kogato Nik obarna vlajnite si o4I kam Nadq:
-Az...iskam da ti kaja ne6to.Znam 4e tezi dumi 6te popadnat v sarceto ti,no ti trqbva da znae6.AZ...obi4am druga.Eto ti sama vijda6,4e Liza idva nasam.Tq me obi4a pove4e ot teb.
I naistina ot kam morskata gradina se zadade malkata figura na Liza,koqto ti4a6e kam Nik.Tq doide,pregarna go I go celuna pred o4ite na Nadq.Tq po4uvstva vina I s bavni stapki se otpravi kam izxoda na morskata gradina.Kogato se obarna vidq kak Nik I Liza bqxa vpili ustni.Tq zabarza kam vka6ti.Otide I zapo4na da tarsi pistoleta na ba6ta si.Ne sled dalgo go nameri.Izvadi list xartiq I napisa pismo na Nik:
“Nik,az te obi4am pove4e ot vsi4ko na sveta.Obi4am te tolkova,kolkoto nikoq druga,no ti postapi jestoko.Jelaq ti uspex v jivota I lubovta.Mislq samo za teb,dori sega,kogato znam 4e obi4a6 druga.Sanuvam samo teb I Liza.Sbogom!!!
Celuvam te,Nadq!!!”
Sled kato napisa tezi dumi,tq se samoubi I s posledni sili celuna okarvavenata snimka na Nik,koqto be6e obagrena s krav.
Sled nqkolko dni Nik mina pokrai tqx.Ne znae6e kak be6e podeistvala 6egata,koqto toi I sestramu I bqxa skroili.
Cqlata ka6ta be6e v nekrolozi.Toi dori ne podozira6e za smartta na lubimata mu.Kogato vleze v staqta pro4ete pismoto.Nik ne izdarja.
Pribra se vka6ti,izvadi ot 6kav4eto malko no64e I prerqza venite si.
Slancet ve4e zalqzva6e.Sposlednite si la4I ogrqva6e dve senik na dve jeni na grobi6tata.Dve jeni,dve maiki koito oplakvaxa decata si!
Tova bqxa maikite na
NIK I NADQ


213.Ako nqkoga v nqkoi se vlubi6,ti obi4ai go smeli.Bez strax!Ne misli, 4e 6tom obi4a6 nepremenno izvar6va6 ti grqx!Badi vinagi silno jelan I obi4an gore6to,I ne davai ti nikoga dan.(danak)za jivota,4e obi4al si ne6to!!!

214.Kogato sedne6 da me4tae6 za svoq ideal v lubovta,nepremenno trqbva da znae6,4e I ti si ideal na nqkoq me4ta!!!

215.Ximiqta e za ximicite,
fizikata-za fizicita,
a lubovta za u4enicite!!!

216.Kogato bqx malka glatnax ximikalka.Sega sam golqma I gi vartq po dvama!!!

217.Ti si roza,ti si krem,ti si moqt rozov ten!!!
218.Nikoga ne se celuvai pred vxodnata vrata,za6totolubovta e slqpa,no sasedite ne sa!!!!

219.Badi krasiva za tezi koito te obi4at,no o6te po-krasiva za tezi koito te mrazqt!!!

220.Tova koeto ne te ubva te pravi po-silen!!!

212.Love is a name,
Sex is a game,
You say the name
And play the game!!!

213.Salato ot domati I drugi zerzevati,sarceto mi se klati ot teq kandidati!!!

214.Samo dumi4kata “da” re6ava lubovta!!!

215.Sled tramvai I mom4e ne se ti4a.Sled 5 min.idva drug!!!

216.U4enieto e bolest,
lubovta e lek,
tova e devizat na 20-sti vek!!!

217.Za spomen na edno mom4e koeto sre6tnax slu4aino I obiknax bezkraino!!!

218.Lubovta se sastoi ot 200 grama celuvki,200gr.miluvki,pe4e se mejdu dve vlubeni sarca I se servira v tamnite mesta!!!

219.az sum to4no takava,kakvato iskam da buda!Naduta?!Moje bi...vsu6tnost da i to mnogo!Nagla?!Ponqkoga...!Otvratitelna?!Da, otvratitelno sladka!6te kajete "Boje kolko e skromna"!Da ama skromnostta e za hora bez drugi ka4estva,a az ne sum ot tqh!!!

220. ValI Li?-Ne ToVa BqHa MoiTe SaLzI.... IskAm Li Te?-Ne Ve4e Te ImAh..... 6tAsLivA Li SaM?- DA Za6tOtO Si DalE4e... MrAzq Li te?-Ne Ve4e Si Mi BezRaZli4En...SilnA Li Sam?Da Za6ToTo Se pReBorIh S Sebe Si!!!

221. MiSlI6 Li 4e Me ZaSqGa S KoGo Se DvIjI6,ToLkOvA nIsKo NiKoGa NqMa Da PaDnA-Da StAnA kAtO tEb MaLkA kU4Ka GaDnA..!!!

222. Обичам живота коварен макар да е труден,суров защото в него се ражда едничката дума любов!

223. Мисля за теб постоянно, обсебил си ме тотално, искам те моментално, дори и да е фатално!

224. Маслинка, лед, мартини наздраве за много години. Весели, здрави, засмяни и пияни, но не от домашна ракия, а от любовна магия!!!!

225. Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм, КоГатО Те ГледаМ с ДруГ Да ВърВиш? Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ, КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи? Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари? Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии [!][!][!]

226. ЗнАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА: акО оБичАм оБичАм дОкрАй нЕ мЕ поЗнАъЪш HО хУу сИ трАй жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е пАдАм и стАъЪм,нО пАк сЪъм ДоБрЕ [!][!][!]

227. МоЖеШ Да зАтВоРиШ оЧиТе сИ За НеЩа, КоИтО Не ИсКаШ Да вИдИш, Но не МоЖеШ Да зАтВоРиШ СЪРцЕтО сИ зА НеЩа, КоИтО Не исКаШ Да ЧуВсТвАш [!][!][!]

228. Lubovta e kato vqtyra - ne mojesh da q vidish, no q useshtash.

229. S-spasets
O-osadenite
S-Sarca

230. НоСиШ СаМо ArmAnY u PrAdA зА ТеБе Е ВаЖнА ВъНшНаТа ФаСаДа. МиЛо За НаГрАдА ПоЛуЧаВаШ KiSs А За УтРе Си ТъРсИ ДрУгА mIsSs...ОтДаВнА Аз Не ВяРвАм В лЮбОфФфТа....РаЗбРаХ Че СаМо За ГлУпАцИ е Тя...а От ГлУпАцИтЕ ДаЛеЧ СтОя!!!

231. Историята на една любов
Може би ти беше права, че няма смисъл от любов, може би ти беше права, че аз не бях готов. Макар да даваше ми всичко, аз бях и сляп и глух, и ням, макар да търсеше закрила, откриваше само болка...срам… И в един момент на теб ти писна и повярва в някаква лъжа, че може с друг да си щастлива, да ме забравиш и да не си сама. Отиде си... остави ме с моето его, със самовлюбена душа, разбра че цветето е гнило, че дарява единствено тъга. Тогава аз не забелязах, но ти ме беше променила, тогава аз не осъзнавах, но ти душата ми бе пленила. Почувствах се някак си се странно като мъничко дете, загуби бях своите мечти... своето сърце. И тръгна ти да отмъщаваш... Може би успя - духа ми да сломиш, да ме накараш да проумея, че в мъка по теб на веч ще тлея, че няма да има друга... нито утре, нито днес, която толкоз да ми дава, която толкоз много да прошава. Страдах аз безумно и денем, и нощем сърцето ми не преставаше да бие лудо, къде отиде ти...? Нима със съдбата си се примири?! Повярва на много лъжи... изневери, любовта изцяло своето лице промени. И събудих се аз с нови очи, теб те нямаше до мен, но нямаше и тези безброй сълзи. Сърцето бе студено... мрачно.... и въпреки това искрата все още тлее, чака нещо да се промени да разбереш за грешките, които допуснахме и аз, и ти... Може би отново огъня ще се запали, но може и завинаги да остане само пепел и тъга, защото не само ти, но и аз изгубих любовта…

ето ви щом толкова много искате :D :D :D :D :D :D

kotity
11-26-2007, 11:54
http://pic2.piczo.com/ros4ety/?g=27528637&cr=2

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-26-2007, 14:05
Ето някои :
ThE LoV3 sTaRт wIтH sMиLe-> aUgMeNt wIтH KISS-> :* AnD FiNisH wIтH TeAr-> ;(
*******
I WriTe YoUr NaMe On oNe TrEe BuT ThE Wo0dcUtTeR ChOp It.I WrIte It On ThE SaNd BuT ThE SeA DeLeTe It.I WrItE YoUr NaMe In My HeArT BeCaUsE it'S GoInG tO Be FoReVeR TheRe !
*******
love your eyes щот са very nice веднъж look at me, после forget me , сърцето ми тиктака for you щот I LOVE YOU

*******
Люб0вта е чувств0 к0ето чувстваш к0гат0 си п0чувствал че чувстваш чувств0 к0ето ник0га не си чувствал!
*******
ЗнАм дА иСкАм,м0гА дА иСкАм.ИмАм вСиЧк0 к0ет0 п0иСкАм,м0гА дА иМаМ и тЕб аКо иСкАм н0 сЪм ИнАт И Не Те ИсКаМ!
*******

"Живеят само влюбените, останалите просто съществуват"

“Човек не обича истински, ако не обича вечно.”

********

Да 0бичаш, к0гат0 те 0бичат е ч0вешк0! Да мразиш, к0гат0 те обичат е жест0к0! Да 0бичаш, к0гат0 те мразят е Велик0!

********

За вт0ри път р0дих се, казвам ти,
0т какт0 люб0вта ни раздели,
без тебе п0-щастлива съм,
чист0 н0ва съм, жива съм.
За вт0ри път р0дих, се казвам ти,
от какт0 съм извън живота ти,
не се завръщай!

********

Сега съм бивша, усещам лекота,
благодаря ти за това.

********

"Никога не плачи за това, което не плаче за теб."

********

Сам0 с една целувка м0га да те п0бъркам само с един поглед мислите ти ще 0бъркам сам0 една н0щ и ще те п0длудя.Предчувстваш ли т0ва к0ет0 ще ти причиня??

********

КОГАТО ЗАГУБИШ НЕЩО НЕ СЪЖЕЛЯВАЙ,А СЕ ГОРДЕЙ ЧЕ НЯКОГА СИ ГО ПРИТЕЖАВАЛ!!!!!

*********

KoLko sI RazLi4En,MaLko Ir0nicHeN,n0 TovA sEga mE kArA aS p0 tEb dA tI4aM.S p0gLeD mE saBLi4aI,DuMI Ne IzRI4aI,NeKa cqLaTa IzGaRqM aS tAkA obI4aM.. {}{}{}{}{}{}{}

*********

NqMa $mI$uL dA oTrI4a6,bEz mEn nEmoJe$H DaJe i dEn.nE sE $TrAhuVaI dA mE oBi4a$h dA buDa Tv0q e Moq $udBa..nAkArAi mE $EgA $ TeB dA PoLudEq dA $e RaZt0Pq,nAkArAi mE $EgA...{}{}{}

*********

К0гат0 скъса с мен аз мн0г0 се смях защ0т0 влюбена в теб из0бщо не бях !

Ето някои от SpIriT :
1.Квасиво влюбено момиче защо в очите има скръб нима ти някого обичаш,а той на теб обърна гръб.Сълзи по бузите се стичат и галят нежното лице,но знаеш ли на теб не ти прилича да плачеш за едно момче.

2.Когато ме гледаш настръхвам и бързо замлъквам.Когато млъкна те изпивам жадно с поглед и прехапвам сладко устни.Когато ме гледаш аз се разтапям в твоя нежен поглед и си мисля за всичко онова,което ще направя с теб в нощта.

3.Часовникът се смее от стената-пропуснала съм най-щастливия си час,когато някой дълго ме е чакал,а аз съм чакала да чуя твоя глас!

4.Търсих те,без да знам,че ще те намеря!
Срещнах те,без да знам,че ще се влюбя!
Намерих те,без да знам какво чувствам!
Влюбих се,без да знам,че така ще боли!
Промених се,без да знам,че ще е зареди теб!
Обикнах те,без да знам,че съм могла да обичам така...!”

5.Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна.Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна.Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам.Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.

6.Любовта е силна когато те кара да страдаш.

7.Оставям те,защото те обичам,защото с мен не си щастлив.
Не съм за теб желаното момиче,а ти си толкова красив!
Оставям те,защото те обичам-живота с друга сподели!
Недей да бъдеш с нея безразличен,а цялата си обич ти й подари!

8.Аз тръгвам-ти свиваш рамене.
Уверен си,че ще се върна.Напразно!!!
Ти всичко ми отне-дори и силата да се обърна!

9.Пиша на две очи,чиято светлина не бе за мен!
На едно сърце,което нямам право да спечеля!
На едно момче,което винаги ще търся,но няма да намеря!

10.Едни очи аз няма да забравя,
едни очи ме карат да не спя,
едни очи в сърцето ми остават
и като въглени ме те горят.

11.Аз искам да забравя,но не мога-
не се забравя лесно любовта!
Едни очи ме лъгаха жестоко
и никога не ще им аз простя!

12.Един ден ти ще ме попиташ кое е по-важно за мен-ти или животът ми.
Аз ще кажа животът ми и ти ще си отидеш без да рабереш,че за мен животът си ти!

13.Ти беше глезено дете, и ти трябваше играчка подарих ти моето сърце, но ти в играта си го смачка.

14.Обичай този, който те ревнува и по някога на срещите мълчи, а не този, който те целува и говори за твоите хубави очи.

15.При мен д0йдe с тихи стъпки,0т целувки цялатa мe п0длуди,п0 тял0т0 ми пр0пълзяха тръпки и тази тръпka 0ще мe държи :РррРР

16.Ти не знаеш,че аз те обичам.За тебе аз съм просто дете.Детската обич е чиства и свята и тя с детето расте.

17.Научих се без да гледам да те виждам, без да слушам да те чувам! Научих се със сълзи да се смея, да търся докато те намеря, но без теб не се научих да живея!!!

18.Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се преструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!

19.В душата ми гори прекрасно чувство
и сякаш съм родена за това.
Казват , че било изкуство-
тъй наречена е "любовта".
Тя е нещо тъй неземно:
мрежа от сълзи и весел смях,
нещо като в сънища вълшебно,
но изпълнено и с много страх.
Любовта остава вечен спомен,
сълзите- несбъднати мечти,
моят смях- шепот ореолен,
а в сърцето ми оставаш ти!

20.Не вярвай, че има Истински хора. Не вярвай, че те Обичат.Не вярвай, че можеш да намериш опора в тези красиви, но подли сърца. Защото и аз вярвах във нещо прекрасно, защото и аз съм човек, но всичко излезе тъй просто фалшиво, присъщо на нашия XX-ти век.

21.След залеза на всяка вяра настъпва болка и тъга.
След залеза на всяка обич настъпва мрак и пустота.
Когато виждаш,че една любов умира,а ти не можеш с нея да умреш.
Когато някои си отива,а ти не можеш да го спреш.
Тогава виждаш,че мечтите са измама,
че обич имаше,а вече няма.
Че си била щастлива,но не си го проумяла.

22.Бъди красива,горда,недостъпна за тази напаст от мъже.
Бъди коварна даже подла за да не може никой да те спре.
Превземаи всичко,което ти пречи.
Тъпчи,обичай,но живей.
Бъди човек,а не човече
Гори и никога не тлей.

23.Беше ми трудно да кажа :"Обичам те"
Беше ми трудно да кажа "Прости"
Беше ми трудно от сбогом довиждане.
Беше ми трудно,но го направих нали?

24.Простих аз първата ти грешка,
тъи както втората простих...
И мислех си-все пак 4ове6ко е!...И болката си някак скрих.
Така привикнах да прощавам,а ти привикна да гре6и6.
Но доиде ден,и ти разбрави,4е в живота с мен върви6.
Да скъсам с теб не бе6е лесно...Безкрасино много ме боли.
Но по-добре да страда6 4естно,отколкото в безброи лъжи!

25.Сега е мой ред да съм жестока, сега е мой ред да казвам "Не!",
да обвинявам и проклинам, да мразя мъничко поне.
Сега е твой ред да страдаш, на колене да ми се молиш, и от любов да плачеш.
Сега е мой ред да те ударя, сега е твой ред да те боли,
да гледаш как любов догаря и тихо да шепти "О, спри!"
Сега нещата са различни, не са тъй както са били,
сега не аз, а ти ме викаш, но всичко свърши, разбери!

26.Аз всички радости на тебе дадох,
аз всички песни с тебе споделих,
аз всички пътища по теб изстрадах,
аз всички дни на тебе посветих.
Аз всички удари след теб събирах-
душата ми едва не изгоря....
И ако трябва утре да избирам,
отново тебе аз ще избера.

27.Ти си добър, ти си много добър,
на ръце би ме носил по стръмния път,
би ме люлял, додето заспя,
както приспиват децата.
Ти си добър, ти си много добър,
но аз другиго чакам
по цели нощи да се завърне.
И съм се мъчила и съм плакала
и съм чакала да ме прегърне.
Той е нежен и груб,
той на теб съвсем не прилича.
Ти си добър, ти си много добър,
но аз него обичам.

28.Защо се ровиш в пепелта?
Там няма да откриеш огън....
Не знаеш ли,че с любовта е свършено,
щом някои,някога ти каже сбогом!

29.Тръгни на път-когато цялата трепериш,
тръгни на път-когато всекиго си чужда,
и дано някъде намериш-едно сърце кумуто да си нужна!

30.Мразя очите си,защото те видях.
Мразя устните си,защото те целувах.
Мразя ръцете си,защото те докосвах.
Но мразя и себе си,защото те обичах!

31.Нарани ме! Знаеш го, нали?
Плаках! Ще плачеш и ти!
Виках! Не отговори нали?
Молих! Ще молиш и ти!
Исках! Но нямах нали?
Лъгах! Но лъга и ти!
Страдах! Знаеш нали?
Обичах! Ще обичаш и ти!

32.Едва, когато нещо си отиде,
едва, когато с нещо се простиш,
разбираш колко много ти е нужно
и започваш да тъжиш.
И знаеш, че не ще се върне вече,
и празното местенце те боли.
Дори светът надоло да обърнеш,
пак не ще го върнеш ти.
И мъката от страшната раздяла,
дълбоко във сърцето ти гори.
Разбираш, че за нещо си живяла,
за нещо, със което се прости....

33.Вярвах в теб и те обичах,прощавах всеки следващ грях,на наивница приличах,единствено за теб живях.А ти излъга ме жестоко,скри истината ти от мен,нарани ме тъй дълбоко,обърна се света за ден.И пак съм аз така самотна ,и плача в мрака без вина,и роня сълзи,и проклинам несправедливата съдба.А защо ли не проникнах в твойте мисли,не разбрах и в идеята не вникнах,че за тебе аз не бях?Повярвах ти,но стига вече,остави ме ти сам сама,бягай много на далеко-тесен е за нас света!

34.Аз съм гадна,амбициозна и много добре зная какво искам! Ако това ме прави кучка! На прав път си...

35. Искам в черно да бъда облечена, искам сълзите да бъдат от кръв, искам ръцете ми да са ледени, да късам от устните плът. Искам да разбия сърцето си, да нарежа с огледало вените, да замразя лицето си, душата ми да лети като птиците. Искам да плача, но не искам да гледаш. Искам да мразя, но не теб. Искам да обичам, но не умея. Искам в черно да бъда облечена,искам крака от стъклo и огън вместо коси. Искам изгрев в тунела и слънце, което не спи.Искам дом в пръстта, искам свещ да гори в сърцето ти. Искам обич и след смъртта. Искам живот, но какво е това?

36.Ти искаш спомен да ти пиша,но всеки спомен носи и тъга.
Със спомени не се живее,те носят само самота!

37.Сълзи пред никого не лей,защото всеки ще те утеши,а после пак тъй безразлично ще те отмине.
Сложи си маска на щастливец,носи и черни огледални очила,
усмихвай се на всеки мило и мъката си изплачи,когато си сама.

38.Защо не съм в твоите прегръдки?
Защо не милваш моите коси?
На друга днес даряваш тази тръпка.
При друга си ,но завинаги в мечтите ми !

39.Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега ?
Кажи ми някога дали си почувствал какво е всъщност любовта?
Искаше ме-станах твоя ! Това ли беше твоята мечта ?
Искаше да те обичам и както винаги успя !
Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега?
Няма нужда да ми казваш,вече знам,че аз съм спомен отживян !

40. Защо да крия сълзите в очите и да казвам, че не ме боли.Да се правя, че не те обичам щом за мен си всичко ти

41.С любовта недей да си играеш. Със себе си бъди суров. За да може в твоя път да разпознаваш лъжата от голямата любов.

42.Истинската любов е като вярата в призраците:всички говорят за тях,но малцина са ги виждали!

43.Ще дойде ден да си отмъщавам и ти ще срадаш обещавам.
Искам да съжаляваш за болката, която ми причини и със сълзи на очи да кажеш "Обичам те, прости"!!!

44.Едно момче ме плени,едно момче ме накара да тръпна,то моите мисли покори,то мойте сънища безпокои! В живота си те срещнах случайно,влюбих се в тебе безкрайно,че те обичам няма съмнение,да те забравя нямам намерение.

45.Защо мълчиш?Тишината ме убива!За нас надежда все още има!Нима усещаш,че нищо вече няма да се върне?Долавяш ли в гласа ми топлина?Бездънна ли е пропастта,която двама ни разделя?Ще мога ли аз някога да ти простя?Но ти не се промени!Нали твърдеше,че ме обичаш?Не те ли води болката при мен?В спомените не намираш ли утеха,че днеска си така студен?Защо мълчиш?Тишина ме убива!!!

46.Аз искам за последен път да ме погледнеш,
да усетя тръпката на твоите очи..
Дори когато си далеч от мене ,
твоят поглед винаги пред мен стои..
Аз знам,че за мен не мислиш,знам че мразиш моите очи,
че клетвите към мен забрави , не каза дори "Прости"
Но нищо аз не ти се сърдя аз ще те обичам и помни , когато самота почустваш, при мене се върни !

47.Никой не заслужава да лееш сълзи заради него, а този който заслужава няма да те разплаче!

48.Всичко свърши,знам,
но защо сърцето иска да е там?
Там,където си ти,
ти и всичките ми мечти!

49.Обичам те,шепти сърцето,умиращо почти!
Аз-готова съм със теб да страдам за да не те боли!
Душата-чаша смупена,кърви!
Последната сълза отронвам-Боже,как боли!

50.Бог ми даде очи-аз те видях!
Бог ми даде ръце-аз те докоснах!
Бог ми даде сърце,но ти ми го взе!

51.Колко трудно е да не заплачеш,когато в тебе болката гори!
Когато искаш да покажеш,че ти е все едно,а всъщност много те боли!
Колко трудно е да продължиш нататък,когато устните те молят "целуни"!
Колко трудно е да кажеш "сбогом",когато ти се иска да извикаш "остани"!

52.Снощи те сънувах,трупът ти носех на ръце!
Убих те,за да те имам,макар с истинало сърце!
Не си отивай,не търси в очите ми сълзи,не ще пророня в този час дори една!
И сърцето няма да ме заболи,не ще заплача пред жестоката съдба!
"Сбогом" устните ми няма да мълвят!
И няма да те моля да останеш-очите ми не могат да простят!
Тръгни си ти с усмивка на устата,тъга да няма в твоето лице!
Подай на радостта ръка,тъй няма да загубиш нищо свое!
Ще срещнеш друга може би,
ще кажеш и на нея същите слова,ще преплетете своите съдби,ще тръгнете по улички без людни.
Не ще познаеш старите места,забравил си и уличката малка,където спряхме под дъжда,и мълчаливо тръгнахме към парка!
Сега тръгни си,повече не ме мъчи!
Върви, и пред вратата ми не спирай!
Обърнеш ли се,ще видиш моите очи,и мълчаливият им вик "Обичам те,НЕ СИ ОТИВАЙ!"

53.Мога да ти кажа "сбогом",
и няма да те моля да се върнеш!
Макар,че те обичам толкова много,ти сълзи в очите ми няма да зърнеш!

54.Не искам да си миг,да дойдеш и да си отидеш!
Не искам да си вик,вятъра с теб да отвееш!
Не искам да си сън,тъй бързо всичко да свърши!
Аз искам да си пламък,към мен да тръгнеш и да ме прегърнеш!

55.Аз тръгвам ти свиваш рамене
уверен си че утре ще се върна,
напразно,ти всичко ми отне-
дори силата да се обърна.

56.Последен миг,последна чаша,
все още мисля че нощта е наша,
а тя безследно чезне разярена,
че си отиваш тъй далеч от мене...

57.Две ръце,тъмно като облак лице
ще си отидеш нали , искаш да ме убиеш ти
но аз дори и да умра ще възкръсна като феникс в пепелта.

58.
Едно момиче плачеше в нощта със сълзи по-едри от дъжда.Едно момиче се прощаваше с живота,за да намери приют при смъртта.Момичето желаеше смъртта,а бе едва петнадесет годишно,то бе изпитало разочарованието на любовта и сега се чувстваше излишно.Живота лошо с него се подигра и от всякъде то усещаше самота.Живота сам постави ножа в неините ръце като и даде надежда,че така е по-добре !

59.Ти мислиш че ще те забравя, но знай сърцето ме боли, ти беше първата ми обич и пак последна ще си ти. Никога няма да узнаеш тайната на моята душа, прости не мога да те мразя безумно те обичам, но мълча.За любов и обич не ще те моля, пред теб на колене не че стоя. Обичам те, за мен си всичко, но горда съм и права ще умра.Обичал ли си без да те обичат и страдал ли си както страдам аз? Навярно не защото винаги си бил обичан. Отиваш си, добре върви. Не искам и не мога да те спра, но помни, когато всичко изгори не можеш да запалиш пепелта и все пак нещо ще остане дори това да бъде пепелта, защото всичко силно и голямо оставя някаква следа. Имаш много приятелки една от които съм аз, но знай че никоя не те обича, тъй както те обичам аз!честито за новата придобивка!пожелавам ти тя да те излъже,така както ти излъга мен и да изпиташ болката,която аз чувствам в момента!!!

60.Глупавите от нещастна любов се стрелят, умните пишат стихове, а само най-умните не се влюбват.

61.Не, не, не целувай, даже на раздяла, за сбогом не подавай ми ръка, защото вече любовта е отлетяла, защото няма обич на света. Кажи ми ти чия вината беше и кой потърчи нашата любов, и кой прекъсна нашите срещи, и кой ни раздели, кой ли бе това. Не ме целувай даже на раздяла, за сбогом не подавай ми ръка, че любовта далеч е отлетяла, че мъртва, днес за нас е тя!!!

62.Един човек ми липсва и всичко е безлично. Един човек, а всъщност всичко...

63.Тежко е когато си пиян и няма кой да те подпира, но още по тежко е, когато си влюбен и няма кой да те разбира.

64.Обичах те, но никога не ти го казах, за теб живеех, но ти не ме разбра.Потъпках себе си, на хиляди отказах, а ти си бил една лъжа. Заменяше целувките с усмивки,с уиски, продаваше ме само да си пил.Зарязваше ме заради страсти ниски, преструвка беше,че си мил!!!

65.Изневери ми ти.Ти ме гледаш с толкожа омраза,сякаш черната смърт е била при теб.Тя е по-красива от мен,тъй прецени си ти.Ти стоеше на кея и гледаше красивото море и мислеше си може би за неините сини очи.Но никога недей забравя,че вечна обич нийде няма!Все нещо ще ви раздели.Животът е мръсен и знай,трябва да бъдеш предвидлив.Ти ще се върнеш при мен,но ще бъде късно,твърде късно.Аз сърцето си от мъка на друг ще подаря,зашото аз те обичах,но ти не ме разбра!!!

66.Аз никога не ще те заобичам,
за мен ще бъдеш винаги сваляч!
Аз мразя те и вечно ще те мразя,
защото ти за мене си духач!

67.Не казвам,че ще те обичам вечно,
страхувам се от вечните неща!
Ще те обичам дълго,ще те обичам до
смъртта!

68.Ти си моят ангел-за него пътувам до рая!
Ти си моето слънчице-за него убивам нощта!
Ти си моят свят-за това ще живея!

69.Прости,че те забравих,в живота друг намерих аз!
И никога не ми прощавай за нашия последен час!
Когато казах ти махни се,ти отиде си без страх!
Сега те моля,забрави ме,за всичко съм виновна аз!

70.Изпрати ме тихо до вратата,и не казвай думичка дори!
Нека потъне в скръб душата и сърцето в болка да гори!
За обичта ти няма да заплача и ти за мойта не плачи!
Нека само сме познати вместо всеки ден да ни горчи

71.Недей да си играш с мойте чувства,а после да се правиш на хитрец!
Да лъжеш този който те обича,не е изкуство!
Не се гордей с това,че си подлец!

72.Страхуваш се от моето мълчание.Навярно мислиш, че ме губиш, че може би си станал за мене скучен ти?Да ще ти се да е така.Недей да си мислиш, че няма какво да ти кажа.Аз мога с думи да те засипя, но колко струват тези думи днес?Има ли смисъл да ги изричаш нима сам не виждаш, че те обичам!

73.Понякога мълча, но пак те искам
Понякога съм с теб, а съм сама
Понякога мълчиш, но пък си искрен
Понякога обичаш, а не знаеш как
Понякога ме мразиш и боли ме
Понякога си толкова студен
Понякога те викам с друго име,
но ти си винаги във мен
Каквото и да правя и да искам,
където и да съм на таз земя
сърцето ми на тебе е орисано,
то само в твоя ад е у дома!!!

74.Едно момиче те обича,
но ти не си разбрал това,
погледнеш ли го във очите
ще разбереш, че е така.
Едно момиче всяка вечер
на сън ръцете ти държи
и този сън ще бъде вечен,
ако не го узнаеш ти.
Едно момиче щом си легне
те призовава във нощта
и нещо тайничко си шепне
загледано в една звезда.
И тази вече, както всяка
тя на прозореца седи
и вместо весела усмивка,
сълза в очите и блести.
И тoва за теб аз тайно
писах във нощта,
нима ти вече не разбираш моята тъга?
Момичето съм аз,
а пък момчето си ти...
Едно те моля аз сeга кажи:
Обичаш ли ме ти?

75.Раздялата не значи край на всичко,
раздялата е някаква умора.
Обичай ме и аз ще те обичам
поне в раздялата да бъдем хора!

76.Ако някой ден се срещнем непознати
и те отмина без да спра, ще бъда с друг...
чежд, ще го прегръщам, а в сърцето силно ще боли.
Но ти върви, върви...
Не се обръщай, мен някак забрави!

77.О, как те мразя! Как те ненавиждам! Как ти желая всичко най-лошо на света.
Но все пак тъй силно те обичам, че не знам как да те нарека...

78.Защо ли има обич и раздяла?
Защо земята се върти?
защо когато се обичат двама,
все някой трябва да ги раздели?

79.Не се повтарят старите неща
и първата любов не се завръща,
макар и вечна да е любовта,
тя никога не е една и съща.

80.Те най- добри приятелки бяха.
На един чин стояха.
Едната се влюби в едно момче,
а другата и го отне.

81.Истинската любов няма happy end, защото истинската любов никога не свършва.

82.Красив роман е любовта,
в романа героите са двама,
щом станат повече от двама,
романът се превръща в драма.

83.Съжалявам,че нямам нейните Сини очи!
Съжалявам,че нямам нейната усмивка!
Съжалявам,че за мен единствен бе ти!
Съжалявам,че за теб бях просто забивка!

Съжалвам,ако без да искам съм те наранила!
Съжалявам,че ме няма,а ти дори НЕ си разбрал!
Съжалявам за изреченото :"Сбогом"!
Съжалявам! А ти НЕЯ си избрал!

Съжалявам,че те обичам,а ти НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!
Съжалявам,че те гледам Всеки ден от далече,
съжалявам,че за теб не знача нищо вече!

84.Не зная с какво ме омая,
не зная с какво ме плени.
Но вечно аз ще мечтая за твоите сини очи.

85.Нужна е една минута да се запознаеш с някого!
Нужен е един час да го опознаеш!
Нужен ти е един ден да се влюбиш в него,но
е нужен цял живот,за да го забравиш!

86.Довиждане - последната ми дума.
Остава като камък да тежи.
Човек веднъж изстреля ли коршума,
за жертвата не бива да тъжи!

87.Бъди щастлив-това ти пожелавам.
Обичай и не се сърди.
Щом твоята любов не мога да заслужа,
то нейната дано заслужиш ти.

88.Обичаш ли-обичай силно.
Мразиш ли-завинаги мрази.
И никога не съжаляваи,
теб едва ли някой ще те съжали.

89.Ти може да знаеш какво е да плачеш от мъка,
от болка,от срам,но едва ли знаеш какво е да плачеш,
когато обичаш,а си сам.

90.Най-болезнения начин някой да ти липсва е да стой точно пред теб и да знаеш , че го нямаш!

91.Защо сърцето ти е от лед?
Защо влюбих се точно във теб?
Защо реши таз съдба да си играе с любовта?

92.Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб.

93.Две сълзи по лицето ми се стичат.
Две сълзи не знаят как да спрат.
Те знак са за това,че те обичам
и няма никога да спрат.

94.Ако всеки път когато мисля за теб
от небето падаше по една звезда,
то Луната щеше да разбере какво е самота.

95.Когато някога ти стане тежко,
когато някога те заболи,
помни че всичко е човешко,
човешко е да се греши.

96.Трудно е, когато си далеч, от този, когото обичаш, но още по-трудно е, когато е близо до теб, но далеч от сърцето ти.

97.Който обича, той не забрава, а който забравя той не обича, а който обича и после забравя, то той е забравил как да обича.

98.Не се кълни последна обич няма, за всяка обич всичко свое дай, не дръж в сърцето си измама.Помни последна обич няма.

99.Целувала ли те е някога снежинка и виждал ли си как тя става на сълза?Така желая аз да те целуна,дори и след това да се стопя.

100.Аз искам за последен път да ме погледнеш
да усетя тръпката от твоите очи.
Дори когато си далеч от мене
твоят поглед винаги пред мен стои.
Аз знам, че за мен не мислиш,
знам че мразиш моите очи,
че клетвите към мен забрави,
не каза дори и "Прости".
Но нищо, аз не ти се сърдя
аз още те обичам и помни,
когато самота почувстваш
пак при мене се върни.

101.Аз те обичах – ти не го разбра.
Аз дълго плаках – ти не го видя.
Друг моето сърце разбра,
друг мойте сълзи изтри,
но защо не беше ти?...

102.Довиждане приятелко любима,
към теб отправям следните слова:
"Прощавай,ако нещо съм сгрешила,
неволни грешки са били това!

103.Как можеш да кажеш на дъжда да не вали,след като съществуват облаците?Как можеш да кажеш на листата да не падат,след като съществува вятърът?Как можеш да ми казваш да не се влюбвам след като съществуваш ти ?

104.Има удари,които понасяме.Има болка,която търпим.Има спомени,които отнасяме в нощите когато не спим,защото има обич която намираме,но не можем да споделим.

105.Обичал ли си, без да бъдеш обичан и и стадал ли си както страдам аз?Виждал ли си как сълзи се стичат, когато плачеш за любимия до късен час?Ти знаеш ли какво е сън да губиш, с липса на любов и топлина?Бъди щастлив това ти пожелавам!Обичай нея и не се сърди,щом твоята любов аз не заслужавам, дано нейната поне заслужиш ти!

106.Обичам живота безумно, защото в него си ти. Обичам и тебе безумно, защото за мене животът си ти!

107.Обичам те когато идваш,
когато сядаш тихичко до мен.
Обичам те когато си отиваш
и те търся ден след ден.
Обичам те когато ми говориш,
когато свенливо ме галиш с очи.
Обичам те когато те сънувам,
когато изгарям от страст и
над тебе търся власт.
Обичам те когато другуте те мразят
и когато плачеш до зори.
Обичам те когато ти се смееш
и когато ме мразиш дори.

108.Едно сърце безумно те обича!
Едно сърце пред тебе се кълне,
че вечно тебе ще обича
вечно тебе ще зове!

109.Боли когато се порежеш и кръв започне да шурти,
но още повече боли,когато някого обичаш,а той ти каже:"ЗАБРАВИ!"

110.Красив си дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз. Готова съм в Ада да вляза ако Бог застане между нас

Ето др:
Not to be had for LOVE or money!
* * *
За света може да си просто човек,но за един човек може да си целият свят!
* * *
Обичам те!Чуваш ли как тупти моето сърце?То тупти за теб и иска да ти каже:Обичам те!
* * *
Обичам те и ще те обичам!Любовта ми става всеки ден по-силна.Обичам те!
* * *
Сега и завинаги съм твой!Сега и завинаги АЗ и ТИ!Обичам те сега и завинаги!
* * *
Обичам те повече от вчера и по-малко от утре!
* * *
Искам да ти дам моята любов сега в този живот.Искам да съм с теб в добро и лошо.
* * *
Когато за първи път те видях се влюбих в теб.Когато за първи път те целунах-неисках да те пусна.
* * *
Никой не те обича,никой не те желае,никой не мисли за теб както аз.Обичам те мило!
* * *
В главата ми има една мисъл и тя е за теб.И тази мисъл казва "Обичам те!"

Помирисах роза.Прободох се на бодлите и с кръвта си написах "Обичам те!"

При всеки удър на сърцето ми мисля за теб.И докато сърцето ми тупти ще мисля за теб.Обичам те!

Само с теб съм щастлива.Ти оцветяваш моя живот и за това искам да ти отдам живота си.

Любовта е по-силна от времето.Един миг с теб ме кара да забравям самотните часове!

Нуждая се от 3 неща за да живея.От слънце през деня.От луната през ноща и от ТЕБ завинаги!

Думата "ЛЮБОВ" не мове да се опише.Може да я чустваш или не.Аз чуствам любовта...когато мисля за теб!

Казах ли ти днес:Обичам те?Ще ти го казвам и показвам още безброй пъти.Обичам те!

Обичам те,искам твоите ръце да милват моето лице.Обичам те до болка.Без теб немога аз!

Познай кой мисли за теб!Познай кой те обича!Познай кой ти праща този sms!

Нежно ме докосни и пожелай от мене всичко ти!

Искам до мен да застанеш и кръвта ми да запалиш и нека сърцата си в едно да се слеят!

Жадувам за твоите целювки...жадувам за твоите очи...жадувам за твоята усмивка...жадувам и за тем,ПОМНИ!

Пращам ти 3 рози.Първата за щастие,втората за късмет,а третата ти пращам за да ти кажа:"Обичам те!"

Какво мога да кажа!Ще оставя сърцето си да говори:Обичам те!

ВНИМАНИЕ!Този sms носи добро настроение и за това се наслаждавай защото сега някой мисли за теб!

Мило...аз....незнам...как...да ти го...кажа...ама май...аз....такова...аз...те...ОБ ИЧАМ!

Всички мои смисли се въртят около теб.А всяка мисъл за теб ме прави щастлива!

Всичките съкровища на света губят своята стойност когато застанеш до тях!

Освен глупостите в главата си имам само едно нещо...и това си ТИ!

Извънземен ли си?Защото такова красиво създание не може да се роди на Земята!

Немога да заспя и си мисля за теб.Знам,че спинкаш сега и искам да ти пожелая сладки сънища!


Англ.спомени за любовта:

1. If i could be an angel, i would make ur every wish come true. But i am only human, just a man who's lovin u!!!

2. Once upon a time, something happened 2me.It was the sweetest thing that ever could b,it was a fantasy,a dream come true.It was the day i met u!

3. I love you more today than i did yesterday, but not as much as i will tomorrow.

4. In my dreams i dream of you of all the things that we could do, an in my heart i yearn for more of the sweetest person who i adore, but most of all the things i miss is giving u a goodnight kiss xxx

5. LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It

6. to the world you are one person but to me u are the world!

7.@}--`-,> This rose will never fade and die.It will last 4ever just like my love for u!

8. I love you, you love me, in my heart you'll alwayz be, here or there, near or far my love will be wherever you are!

9. lying awake alone in bed i think of u and hug my pillow instead. i miss u wid all my heart and soul 4ever.

10. Everyone says you only ever fall in love once but thats not true cuz every time i hear your voice i fall in love all over again

11. There is a place within my heart that only you can fill. You had my love right from the start and i know you always will! xXxXx

12.4give my eyes 4 admiring u. u stole my heart the moment I saw u call me crazy, call me insane each time my heart beats it mentions ur name.

13. If a kiss was a rain drop,id send u showers.If a hug was a second,id send u hours.If a smile was water,id send u the sea.If love was a person,id semd u me!

14.someone,sumwhere dreams of your smile, when thinkin of you, knows life is worth while, so when your lonely, remember its true, that someone sumwhere is thinking of you!

15.roses are red, violets are blue, theres a space in my heart especially for you.

16. Loving *U* is like breathing . . . . how can i stop

17.Roses are red Vilolets are Blue Isnt it obvious that im in LOVE with you!!

18.ur legs mustb really tired coz u ave been runnin through my mind all day

19.U R Sexy U r Fine I fink about u all da time . Wen im alone I need ur luv coz your my angel from up above

20.If my heart was the size of the universe, It still would not be big enough to hold the love i have for u!

21………I MISS U WEN YR FAR AWAY I THINK ABOUT U EVERY NITE & DAY SO EVEN IF WE CANT BE 2GETHER I'LL MISS U NOW & ALWAYS 4EVER...

22. i wrote ur name in the sand but it got washed away,i wrote ur name in da sky but it got blown away, i wrote ur name in my heart where it will stayxx

23.It's true luv that bonds people together, my luv for u will last forever, i'm not askin for a date dinner or dine, all im askin is for u 2 b mine !!

24.A silent look, a crystal tear, a simple wish that u were here, in my arms where u belong, if only I could hold u all night long !

25.Y do we close our eyes wen we sleep? Wen we dream? Wen we kiss? Its becoz da most special things in life r unseen...Wen i close my eyes i see you.

26.ive seen angels in the sky,ive seen snow fall in july.i have seen things u only imagine 2 c or do but still saw nothin sweeter than u XxX

27.U r an angel sent from above, sent by god 4 me to love. So when ur lonely, sad and blue remember i am there 4 you!

28. Of all the friends I've ever met. Your the one I won't forget. And if I die before you do, I'll go to heaven and wait for you.

29. When the night comes, look at the sky. If you see a falling star, don't wonder why, just make a wish. Trust me, it will come true, because I did it and I found you.

30. Words however special... could never even start, to tell you all the love I have for you within my heart. XXx

31. I feel something in my heart, it's like a little flame, every time I see you, this flame lights up, this flame is special for you, because I LOVE YOU!.…

32. Love under the stars... they seem very far, but you are so close the star I love the most.

33. Somewhere, some1 dreams of your smile & finds your presence in life so worthwhile. So when your lonely, remember its true that some1, somewhere, is thinking of u.

34. Theres a warmth in my heart. It haunts me when you're gone. Mend me to your side and never let go. The more I live The more I know, what's simple is true, I love U.

35. Falling in love is when she falls asleep in your arms and wakes up in your dreams !

36. My love, words however special ... could never even start, to tell you all the love I have for you within my heart!!!

37. The day that I'll die, when death replaces birth, I'll recognize angels' faces, because I live with one on earth.

38. Loving you could take my life, but when I look into your eyes, I know you're worth that sacrafice!

39. Heaven is the place where I would be, the day you would stop loving me!

40. I miss you ... I need you ... More and more .... each day ... I love you ... more than words ... can ever say.

41. If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuffs you into a bag, Then do not worry 'cause I told Santa I wanted you for christmas!

42. The hardest thing in life is watching someone you love , loving someone else.

43. Love is hard and will always be, but remember somebody loves you and that one is ME !

44. Don't love 1, don't love 2, but love the 1 who loves you.

45. The words are easy when the language is LOVE !

46. There is somebody in the world. Diferent from the rest. The sweetest person I know. That is why I love you so.

47. You showed me how it is to be loved. Now i know what really love is. 1 day we will be together forever. I can't wait to hold you in my arms again.

48. I love three things: the sun, the moon and you, the sun for the day, the moon for the night and you forever.

49. I love the 'y' Ilove the 'u' Ilove the 'o' put them together and Ilove 'you'

50. For the world you are somebody, but for somebody, you are the world! Lots of love, Somebody.

51. The first time we kissed, I closed my eyes, He closed his eyes, and then....… WE MISSED!

52. Sometimes words are hard to find, to form that perfect line to let you know you're always on my mind!

53. Where ever you're going, I'm going your way !

54. Ferrari's are red, Lambo's are blue... but I am as happy in a mini with you.

55. For there is a certain someone who makes the grey sky blue, I'm glad to say that one is you.

56. I don't wanna feel the way that I do, I just wanna be right here with you, I don't wanna see, see us apart, I just wanna say straight from my heart I miss you

57. If you're the desert, I'd be the sea. If you hunger then hunger for me. Everything you ask I'll be. It's all good as long it's you I see.

58. You can fall from a bridge, you can fall from above, but the best way of falling, is falling in love!

59. If I could rearrange the alphabet, Id put U and I together.

60. Kiss me and you will see stars; Love me and I will give them to you.

61. The moment I first saw you, you warmed my heart, the second time you made little flames and now you make my heart burn like hell !

62. God in heaven... god above,plz protect the 1 i luv sent with a smile and sealed with a kiss... i luv the 1 who's readin this...

63. If I send u a txt, I can play with ur thoughts non-stop If I give u a call, I can play with ur mind non-stop If I were to meet u, id play with ur body non-stop.

64. 4give my eyes 4 admiring u. u stole my heart the moment I saw u call me crazy, call me insane each time my heart beats it mentions ur name.

65. Seeking luv is a mission... finding luv is a complexed ambition... so y not go wiv the asian tradition, and let the parentz make the decision...

66. Last night I asked my angel to watch over you...but he came back soon.I asked:"Why?"He smiled and said:"An angel doesn't watch over another angel...."

67. ();;;;Many People ) /Will Walk In & ( /Out Of Ur Life, But Only True Friends Will Leave Foot Prints In Your Heart.....U Left Ur's In Mine ! -xXx

68. if a kiss was a rain drop is send you showers if a hug was a second id send you hours if a smile was water id send you a sea if you ever get lonly id send you me

69. if your asking if id hurt you the answer is never if your asking if i love you the answer is forever if your asking if i want you the answer is i do if your asking who i luv the most the anwer is you

70. Love is like a bird, if you hold it tightly it dies, if you hold it slightly it flies, better take good care of it

71. Why am I so lonley if you are always in my dreams

72. I am a COP, your under arrest for being you its illegal to be as cute and sexy as you are, your sentence is a lifetime imprisement in my heart.

73. There are many things in this world that i CAN leave without... but the one thing i CAN'T leave with out is...YOU!

74. I wrote your name in the sand...but it got washed away,i wrote your name in the sky...but it got blown away,i wirte your name in my heart....n thats where it will stay.

75. Every moment we share together is even bether than the moment before. If every days was as good as today was, then i can't wiet until tomorrow comes.

76. If I die tonight, I'd go with no regret. If it's in your arms, I know that I was blessed. And if your eyes r the last thing I see, I know I'll die with a smile.

77. As we grow old together,as we continue to change with age, there is one thing that will never change....i will always keep falling inlove with you.

78. Everytime I hear my message tone I always hope that the message comes from U. My SIM card may have limited memory but my heart has umlimited space for you.

79. The message Ive got 4 U is in the universel language and cant B send by SMS but must B given 2 U personly by me. Cos only U would understand my personal message

80. There are many people in this world. But not one of them is like U, the brigitest star in the galaxy. Star who i can talk and laugh to star who i love the most

81. There are not many stars in the sky today. But there is one star shinign bright . . . . . and it reminds me of you, the sweetest person i ever met.

82. What is live ? Live is love. Whats love ? Love is kissing. Whats kissing ? Come here and I show you.

83. The moment I first saw you, you warmed my heart, the second time you made little flames and now you make my heart burn like hell !

84. It must have been a rainy day when you were born..Heaven was crying 'cus it lost its most beautiful angel!

85. If love is a crime, lock me up, i'm guilty

86. Last night I asked my angel to watch over you...but he came back soon.I asked:"Why?"He smiled and said:"An angel doesn't watch over another angel...."

87. If a kiss was a rain drop is send you showers if a hug was a second id send you hours if a smile was water id send you a sea if you ever get lonly id send you me

88. @}--}}-- Its a e-rose. For you ....

89. If I am old and I die I go to haven, I'll put your name on a golden star. So that all angels can see, how much you mean to me.

91. Baby I love you. 2gether 4ever and never apart, maybe 4 distance but never by heart!

92. Close your Eyes and I kiss you,tomorrow I miss you. Remember I always be true and send all my loving to you.

93. Distance is not a matter for breaking up. Distance is a matter to make ure love to one another stronger!

94. Don?t think that my heart ever can forget you it can stop to beat but never to love you

95. Every day and every night, I always dream that You are by my side. Oh, baby, every day and every night, will I celebrate Thing gonna be all right. I'll fly with you.

96. Fuck is a game, Love is a name, Forget the name and play the game.

97. Hey honeymoon,i wanna touch u,i wanna feel u,i wanna kiss u..now, together forever and never want to stop lovin' u! I LOVE U!

98. Hey my sweety, I'm thinking of you! i can't distract me! you're all I got and the only one I love, I never want to lose you !!! I LOVE YOU !!!

99. I love two things: My teddy and you. My teddy for the night, when I?m alone, and you forever....I love you very much!!!

100. i wanna kiss u, i wanna touch u, i wanna feel u, because youre the only one for me, thats true, i love you



Ето и някои на немски :

1. 1000 Herzen sind auf Erden, 1000 Herzen lieben Dich. Doch von diesen 1000 Herzen liebt Dich keines so wie ich!

2. 3 Rosen sende ich Dir. Die 1. ist furs Wohlergehen. Die 2. ist furs Wiedersehen. Die 3. aber leise sprich: Ich Liebe Dich sehr!

3. Was soll ich sagen? Ich lasse nun mein Herz sprechen!: ICH LIEBE DICH

4. Ach wie ist die Nacht doch lang,freut man sich und denkt daran, morgen werden wir wieder zusammen sein-nur wir zwei,ganz allein!!! Ich liebe dich!

5. Achtung!!! Diese Nachricht ubermittelt Frohlichkeit und gute Laune, also genie?e fur einen Moment das Gefuhl, das jetzt jemand an Dich denkt!!

6. ah..naja...also...wie soll ich dir das sagen...ahem...Ich....Ich.......ICH LIEBE DICH !!!

7. All meine Gedanken drehen sich um Dich. Wie ich bisher gelebt hab' ist nicht mehr wichtig fur mich.

8. Als ich dich das erstemal sah, wusste ich nicht was mit mir geschah. Ich sah deine Augen und deinen Mund und ich dachte wenn ich dich nicht kriege werd ich nie mehr Gesund.

9. Als ich Dich sah, war alles klar, Dich haben wollte ich, denn Du must wissen, ICH LIEBE DICH.

10. Als ich eine Rose brach, und mir in den Finger stach, habe ich mit Blut geschrieben, ich werde dich fur immer lieben.

11. An dem tag an dem Du geboren wurdest hat es geregnet. Aber es waren Tranen die fielen. Denn der Himmel merkte, dass ein Engel fehlte.

12. Ausser Blodsinn habe ich nur eines im Kopf ... DICH!

13. Bei Dir sein, mit Dir - das wunscht? ich mir. Und wer mich auch kennt, wei?, wie es brennt. Ich liebe Dich!

14. Bin gerade auf dem Weg nach Hause und habe das Gefuhl etwas vergessen zu haben. Jetzt bin ich zu Hause und wei? was fehlt- Du !!

15. Bist Du allein, so lass mich Dich lieben. Denn dann wird die Liebe immer siegen. Bist Du verlassen, so komm zu mir. Denn hier steht die Liebe vor der Tur.

16. Bist Du eine Au?erirdische? Weil so was schones kann es auf diesem Planeten nicht geben.

17. Da muss ich doch gleich mal im Himmel anrufen, ob die einen Engel vermissen!

18. Da! Fur Dich! Weil Du mich immer so frohlich machst!

19. Danke fur die schonen Stunden!

20. Das Allerbeste hier auf Erden, ist von Dir geliebt zu werden!

21. Das gro?te Gluck auf dieser Welt ist nicht ein Konto mit viel Geld. Das Schonste ist: Ich wils dir nennen, das ist ein Mensch wie dich zu kennen.

22. Das schonste fur mich ist, bei dir zu sein. Ich bin fur immer und ewig Dein.

23. Deine Augen leuchten mich so an, da? ich nur noch an dich denken kann. Drum hoffe ich Du verstehst auch mich, wenn ich dir sag "Ich liebe Dich"!

24. Deine Augen strahlen hell und klar, still und wunderbar. Und geben mir Mut, ich glaub ohne Sie ging es mir im Leben nie so gut.

25. Es war einmal und ist nicht mehr, ein kleiner sьЯer Teddybдr. Der Teddybдr lieЯ mich im Stich, macht ja nichts, ich hab ja dich!!!

26. Wir trдumten von einander, und sind davon erwacht,--Wir leben, um uns zu lieben, und sinken zurьck in die Nacht.

27. Du bist nicht wirklich weit weg. Du bist genau hier drin in meinem Herzen!

28. Es vergeht kein' Stund in der Nacht, da nicht mein Herz erwacht und an Dich,--denkt, dass Du mir viel tausendmal, Dein Herz geschenkt.

29. WeiЯt du, was Liebe ist? Ein Wort, ein Gedanke,--ein endloser Kuss. Aber Liebe ist mehr!--Nimm mein Herz ernst, denn es spricht nur einmal zu Dir.

30. In meiner Phantasie kann ich Dich sehen.--In meiner Phantasie kann ich zu Dir gehen.--In meiner Phantasie kann ich spьren,--wie Deine Lippen mich berьhren. Ist es nur Phantasie?

31. Meine Trдnen im Auge - vergдnglich.--Mein Lдcheln fьr Dich - vergдnglich.--Unsere Spuren im Sand - vergдnglich.--Deine Tage bei mir - vergдnglich.--Deine Augen fьr mich - vergдnglich.--Aber meine Liebe zu Dir ist unvergдnglich - unsterblich!

32. Ich sag es kurz in einem Satz: Du bist mein allergrцЯter Schatz!

33. Wir trдumten von einander Und sind davon erwacht, Wir leben, um uns zu lieben, und sinken zurьck in die Nacht.

34. Ich schlieЯe meine Augen und sehe Dein Gesicht. Ich berьhre meine Lippen und denke an Dich.

35. In der Nдhe in der Ferne denkt ein kleines Herz an Dich, hat Dich lieb und hat Dich gerne, denkt das Deine auch an mich?

36. 1000 Herzen sind auf Erden, 1000 Herzen lieben Dich. Doch von diesen 1000 Herzen liebt Dich keines so wie ich!

37. Mein Herz das schlдgt in mir so darein und denkt so oft an Dich allein, nun schlafe sьЯ und trдume fein, ich wьrde gerne bei Dir sein.

38. Du bist der Teddy den ich knuddle, das Eis an dem ich nasche, der Sinn meines Lebens. Du bist alles was ich habe! Ich will Dich niemals verlieren! Ich Liebe Dich!

39. Deine Augen, will ich sehen, Deine Lippen, will ich nie vergessen, Deinen Mund, will ich so gern beruhren, Und dich, will ich in meiner Nahe spuren.

40. Deine Blicke kalt und leer, Deine Stimme ist stumm. Es ist aus, die Zeit ist um. Doch ich kann nicht, und das ist klar, ohne dich leben, denn die Zeit mit dir war wunderbar.

41. Deine Blicke kalt und leer, deine Worte schmerzen oft so sehr! Und doch lodert ein Feuer in Dir, was mir sagt, deine Liebe gehort auf ewig mir!

42. Deine Hande stehen fur Zartlichkeit, deine Arme fur Geborgenheit. Dein Korper fur Warme; in Deinen Augen leuchten die Sterne

43. Deine Warme spure ich bis hier, doch leider bist Du nicht bei mir. Ab morgen mu? ich Dich nicht mehr missen denn dann kann ich Dich wieder kussen.

44. Der braune Bar lebt in Sibirien, in Afrika da haust da Gnu, das schwarze Schwein lebt auf Sizilien, in meine?n Herzen haust nur Du !

45. Der Fruhling liegt in der luft,so wie ein hauch von Deinem lieblichen Duft.Ich kann ihn riechen,ich kann ihn spuhren,und Dich kann ich in meinem Herzen fuhlen!!

46. Der kuss ist ein schlau erfundenes Verfahren das reden zu stoppen wenn Worte uberflussig sind !

47. Der kuss ist ein schlau erfundenes Verfahren das reden zu stoppen wenn Worte uberflussig sind !

48. Der Mond am Himmel scheint fur dich, er sagt zu dir: "Ich liebe Dich". Er bringt eine Botschaft und flustert zu Dir: "Schlafe gut und traum von Mir"

49. Der Mond am Himmel scheint nur fur Dich. Er sagt zu dir Vergiss mich nicht. Er bringt eine Botschaft und flustert zu dir: Schlaf gut mein Engel und Traum von mir!!!

50. Der Sinn des Lebens besteht darin,zu suchen,was man findet ! Etwas zu finden,was man sucht,nennt man Gluck.. Und fur mich ist es GLUCK zu wissen,das es DICH gibt !!!

51. Der Traum vom Fliegen ist so alt wie die Menschheit. Der Traum von dir, nicht einmal so alt wie ich. Und doch werde ich aufs Fliegen verzichten bekomme ich dafur dich?

52. Der Verstand kann uns sagen was wir lassen sollen. Aber das Herz kann uns sagen, was wir tun mussen.

53. Dich hat der liebe Gott aus einer Sternschnuppe gezaubert und auf die Welt gesetzt. Jetzt stehst Du vor mir und ich wei? nicht, was ich mir mehr wunschen konnte

54. Dich zu lieben ist eine Strafe, dich zu kriegen ist ein Kampf. Dich zu haben ist eine Ehre, dich zu verlieren ..... ......mein Weltuntergang!

55. Die Dinge die Du mir jeden Tag schreibst,machen mich glucklich-von mal zu mal- und doch ist es eine Qual-zu wissen-Du bist bei ihr-und nicht bei mir!

56. Die Engel, die nennen es Himmelsfreud, die Teufel, die nennen es Hollenleid, die Menschen, die nennen es - LIEBE !

57. Die Erde wird sterben. Die Sonne vergehn...doch wahre Liebe wird ewig bestehn.

58. Die Erinnerung ist das einzige Paradies, aus dem wir nicht entkommen konnen

59. Die erste grosse Liebe ist das wahrhaftigste am ganzen Leben, Durch nichts wird die Kraft des Menschen so auf?s auserste gespannt,als Durch sie.

60. Die Ewigkeit, sie ist so nah, als ich in Deine Augen sah. Ich bin Dein und Du bist mein, so soll es fur alle Ewigkeit sein.

61. Die Frage nach dem Sinn des Lebens stellt sich fur jeden Menschen taglich neu. Bis ich Dich traf suchte ich vergebens doch nun ich mich des Daseins freu!

62. Die ganze Welt mochte ich fur Dich knuddelbuddelbunt anmalen

63. Die Hoffnung auf ein neues morgen, vertreibt den meisten viele Sorgen, keiner glaubt so recht daran, doch jeder hat sie irgendwann.

64. Die Liebe hat mich stark gemacht, darum warte ich auf dich, jeden Tag, jede Nacht! Die schlimmste Krankheit die es gibt ist wenn man jemanden vermisst! Solange Du nicht bei mir bist sterbe ich fast an dieser Krankheit, weil ich dich so sehr vermisse!

65. Die liebe im Herzen, die Gedanken bei Dir! So lege ich mich nieder und traume von Dir. Ich denk an Dich, was kann ich dafur, das sich mein Herz so sehnt nach Dir!

66. Die Liebe ist ein goldener Schein Wie RosenDuft und doch nicht rein Kaum bluht sie auf wie die Blumen im Marz So stirbt sie und zerrei?t Dein Herz

67. Die Liebe ist eine Reise Durch ein unbekanntes Land. Man mu? den Mut haben alles hinter sich zu lassen, ohne zu wissen was vor einem liegt.

68. Die Liebe ist frei, wie ein Vogel im Wind. Rauscht sie vorbei, hol sie ein geschwind.

69. Die Liebe ist schwer die Liebe ist Hart Es ist schwer zu sagen das ich dich mag, Doch es ist nun mal so, ich liebe nur dich bitte sei Ernst und verletzte mich nicht!

70. Die Liebe ist wie die Sonne. Wer sie hat, dem kann vieles fehlen. Wem die Liebe fehlt, dem fehlt alles. Und die Liebe per Distanz, kurz gesagt, mi?fallt mir ganz.

71. Die Liebe ist wie ein Glas,wenn man es zu fest halt,bricht es,doch wenn man es zu locker halt,verliert man es auch!

72. Die Madels vom PLAYBOY sind nett, doch nichts verglichen mit dir, den Du mein SCHATZ bist schon, und vor allen Dingen bei mir!!

73. Die Piraten waren ganz neidisch, wenn sie wussten das ich einen so kostbaren Schatz wie dich habe.

74. Die Tranen rollen uber mein Gesicht, weil Du nicht bei mir bist. Ich wollt Du warst fur immer mein, aber dies sollte einfach nicht so sein.

75. Die Zeit ist um. Du lost Dich unbewu?t und leise von mir. Ich versuche dich mit sanftem Druck zufassen-doch ich fuhle ich mu? dich gehen lassen

76. Dies ist ein Gutschein fur 1000 Schmetterlinge im Bauch!

77. Dies ist eine HAB DICH LIEB SMS. Geschickt von einem kleinem Herzchen, das grade ganz lieb an dich, den liebsten Mensch der Erde, gedacht hat!!!

78. Diese Mail hier kommt von Herzen deshalb werde ich nicht scherzen. Ich mail dich an und es macht piep, ich hab dich namlich ganz doll lieb!

79. Diese Nachricht kommt von Herzen, deshalb werd ich auch nicht scherzen, ich mail dich an und es mach PIEP ich hab dich namlich ganz doll lieb.

80. Diese SMS ist fur fruh am Morgen: Sie vertreibt den Stress und deine Sorgen.Und bringt sie dir dann auch noch Gluck,hab ich sie gerne dir geschickt.

81. Dieser Vers ist nur fur Dich, wie konnt's auch anders sein. Ich will Dich fuhlen, kussen, lieben..bitte bleibe mein !

82. Drei Dinge brauch ich im Leben,eine Sonne,einen Teddy und Dich.Die Sonne fuer den Tag,den Teddy fuer die Nacht und Dich fuer immer

83. Du bist aus tiefem Schlaf erwacht und viel zu kurz war diese Nacht, doch jetzt vergi? erstmal die Sorgen, ich wunsche dir einen wunderschonen Guten Morgen!

84. Du bist das Beste, was mir je passieren konnte!

85. Du bist der Teddy, den ich knuddle, das Eis an dem ich nasche, nie hatte ich gedacht, dass es so etwas gibt, aber ich habe mich unsterblich in Dich verliebt!

86. Du bist der wundervollste Mensch auf Erden!Es tut mir immernoch sehr weh,dass Du nicht mehr mein bist!Doch jeder Schmerz vergeht!

87. Du bist die EINZIG wahre, die wirklich WUNDERBARE Ich VEREHRE dich Tag und Nacht, Du hast meinem Leben wieder SINN gebracht

88. Du bist die Erfrischung in meinem Leben!

89. Du bist die Kirsche, auf der Sahne meines Lieblingseis, Du bist das MER und ich das CI, zusammen bilden wir MERCI, ich bin halt was soll ich machen, ein kleiner NIMMERSATT, und wurd dich ganz gern vernaschen !

90. Du bist eine Blume in zartem Sommerwind die ihren Duft dem schenkt der ihn Wahrnimmt.

91. Du bist fort...eine Lucke an meiner Seite...doch ich weine nicht uber das was ich verloren habe, sondern erfreue mich an dem Gedanken was ich neues finden werde.

92. Du bist fur mich das As der Asse. Du bist ganz einfach Superklasse. Und ohne Dich war' leer mein Leben - was hei?en soll, ich mag Dich eben!

93. Du bist fur mich das Licht der Welt, das mir jede Dunkle Nacht erhellt. Nun bist Du fort, bist nicht mehr hier, ich wunschte mir ich war bei Dir.

94. Du bist fur mich der Sonnenschein, Du bist fur mich das traute Heim, Du bist fur mich das Gluck der Welt, auch wenn's dir nicht gefallt.

95. Du bist in meinem Herzen mit zwei erleuchteten Kerzen, sie werden immer hell erscheinen, auch wenn manchmal viele Herzen Weinen!

96.Du bist kein Traum,denn welcher Traum kann Herzen klauen?Nachts so nah,doch tags so fern!Seit ich Dich kenne schlaf ich gern!

97. Du bist mehr als nur ein Traum, denn welcher Traum kann Herzen klaun? Nachts bist Du so nah und Tags so fern, seid ich Dich kenn schlaf ich gern!

98. Du bist mein Herz das pocht fur mich so glaub mir doch "Ich Liebe Dich!"

100. Du bist mein Stern, Du bist mein Herz, auch wenn Du spinnst, ich hab dich gern!!
101. Du bist mein, ich bin Dein, dessen sollst Du dir sicher sein. Du bist verschlossen in meinem Herzen, verloren ist das Schlusselein. Du mu?t fur immer drinnen sein.

102. Du bist meine Medizin, denn nur Du kannst mich heilen.

103. Du bist mir so nah, wie mein eigenes Herz. Und mit jedem Puls denkt es an dich und wartet auf die Antwort: Ich liebe dich!

104. Du bist nicht alles, aber ohne Dich ist alles nichts!

105. Du bist nicht hier bei mir! Sondern immer noch bei Ihr. Ich habe alles fur Dich verlassen, nun bin ich so allein. Ich Liebe Dich so sehr. Doch Du Qualst mich immer mehr

106. Du bist nicht hier, und doch bist Du da, nie zuvor war ich dir so nah. Wird es je wieder so sein? Dein kalter Blick sagt nein! Doch Du bist mein Stern&ich hab dich gern!

107. Du bist nicht wirklich weit weg. Du bist genau hier drin in meinem Herzen!

108. Du bist so su? wie das Honig der Bienen Du bist so knackig wie das Knackebrot vom Backer Du bist so einmalig wie der Heuteige Tag!!!

109. Du bist so sympathisch, Du bist so charmant, Deine Ausstrahlung fesselt mich, Ich ginge so gerne mit Dir Hand in Hand, Denn Ich liebe Dich.

110. Du bist so weit weg. Konntest Du mir in die Augen schauen oder mir nur deine Hand geben, dann ware alles viel leichter, weil ich wusste Du bist bei mir.

111. Du bist so wunderschon wie eine Rose! Doch die Schonheit einer Rose ist verganglich, Deine hingegen ist auf ewig bestandig!

112. Du bist wie die Sonne, und meine Gedanken wie Planeten, sie kreisen fur alle Ewigkeit nur um dich.

113. Du bist wie ein susser Traum. Der dauert zwar nur drei Sekunden aber man denkt an ihn den ganzen Tag und abends will man wieder traumen.

114. Du bist wie ein Tagebuch, denn ich kann dir alles anvertrauen. Du bist wie mein Schicksal, denn das kannst nur Du bestimmen. Du bist wie meine Seele,denn nur Du wei?t alles uber mich!

115. Du bist wie eine Droge fur mich. Wenn Du bei mir bist,bin ich high. Wenn ich dich nicht sehe, werd?ich verruckt vor Sehnsucht. Wenn ich nichts von Dir hore, habe ich Entzugserscheinungen!

116. Du bist wie mein Gluck, denn das kann ich oft gebrauchen.

117. Du bist wie mein Herz, denn ohne Dich kann ich nicht leben.

118. Du bist wie mein Schicksal, denn das kannst nur Du bestimmen.

119. Du bist wie mein Tagebuch, denn ich kann Dir alles anvertrauen. Du bist wie mein Schicksal, denn das kannst nur Du bestimmen.

120. Du bist wie meine Seele, denn nur Du wei?t alles uber mich.

121. Du bist wie Schokolade: Su? und lecker doch danach hat man Bauchweh

122. Du dachtest wir wurden uns in Freundschaft trennen- KOMISCH Ich dachte, wir wurden uns NIE trennen.

123. Du denkst das ich mich distanziere? Das stimmt, aber Du irrst dich trotzdem! Wie soll ich denn sonst Anlauf nehmen fur den Sprung zu dir?

124. Du gibst mir Waerme und Energie, Du bist die Sonne in meiner Galaxy.

125. Du hast den Schlussel meines Herzens, und doch hast Du nie versucht es zu offnen!

126. Du hast Dich in mein Herz gekuschelt!

127. Du hast gefragt was ich liebe! Und ich habe mit "Mein Leben" geantwortet. Du gingst enttauscht, aber Du hast nicht verstanden, dass Du mein Leben bist

128. Du hast mich verzaubert!

129. Du hast mir das Lachen gezeigt, mich von der Trauer befreit. Du hast mir Geborgenheit gegeben, hast mir gezeigt, wie es ist zu leben!

130. Du horst ein Lied zum 10mal. Und Du horst jetzt, wie schon es ist. Du siehst einen Menschen, den Du schon ein Leben lang kennst, und fuhlst jetzt, dass Du ihn LIEBST.

131. Du kannst nur dann alles von mir bekommen, wenn Du nichts von mir verlangst.

132. Du kommst wohl nie in den Himmel, denn es mu? eine Sunde sein, so gut auszusehen!

133. Du Liebst dich, ich liebe mich. Haste Lust zu tauschen?

134. Du liebst mich und ich lieb Dich..doch durften wir beide es eigentlich nicht... Und doch machen wir heimlich schone Sachen-die uns soviel Freude machen.

135. Du liebst nur mich-doch bist bei ihr!Du willst nur mich-doch bist bei ihr! Doch ich wei?,in deinen Gedanken bist Du immer nur bei MIR!

136. Du liegst in Deinem und ich in meinem Bett, viel schoner ware es doch im Duett. Man konnte zusammen kuscheln und uber andere tuscheln.

137. Du mu?t doch schon blasenubersate Fu?e haben, wenn Du mir die ganzen letzten Tage so Durch den Kopf gegangen bist!!!

138. Du mu?t ein Lichtschalter sein. Jedes Mal, wenn ich Dich sehe, machst Du mich an!

139. Du sagtest ich sei fur dich Luft - Ich wusste gar nicht wie sehr Du mich brauchst!!

140. Du siehst die selben Sterne wie ich.. Du siehst die selbe Sonne wie ich.. Du fuhlst das gleiche wie ich.. doch.. Du traust dich einfach nicht!

141. Du siehst dieselbe Sonne wie ich, Du siehst dieselben Sterne wie ich, Du siehst den selben Mond wie ich, doch die Tranen, die ich wegen dir weine die siehst Du nicht!

142. Du siehst dieselbe Sonne wie ich, Du siehst dieselben Sterne wie ich, Du siehst denselben Mond

dedelinka
02-14-2008, 08:18
:-P :-P :-P :P 8)

feelthless4o
02-14-2008, 12:26
GOOGLE (www.google.com)

rashito0o
02-14-2008, 12:35
То И МойТе:
1 :arrow: Една нощ луната ме попита:"Ако тя те кара да страдаш,защо не я напуснеш?".Обърнах се аз и я попитах:"Ти би ли напуснала своето небе?"

2 :arrow: Както вълните са част от морето,както тревата е част от полето,така и ти си част от сърцето ми.

3 :arrow: Когато първите есенни лъчи погалят твоите слънчеви коси и в утрото на бъдещия ден спомни си ти за мен.

4 :arrow: Ако ти кажа, че те обичам, това ще бъде малко. Ако ти кажа, че ще умра за теб, това ще бъде много. Затова ти казвам, че аз живея за да те обичам.

5 :arrow: Ако обичаш някого напиши името му в кръг а не в сърце,
защото сърцата биват разбити, а кръговете се въртят вечно.

6 :arrow: Как можеш да кажеш на дъжда да не вали, след като съществуват облаци? Как можеш да кажеш на листата да не падат, след като съществува вятъра?Кaк можеш да ми кажеш да не се влюбвам, след като съществуваш ти?

7 :arrow: Желая ти всеки час по една усмивка,всяка минута по една прегръдка,всяка секунда по една целувка...и безкрайно много ЛЮБОВ непрекъснато само за теб!

8 :arrow: Потърсих те, за да те срещна, докоснах те, за да те усетя, поисках те, за да те имам, дадох сърцето си, за да ми дадеш твоето, обикнах те, за да открия, че любовта е страшна стихия!

9 :arrow: Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че съм пристрастена към теб!!!

10 :arrow:Можеш да си купиш легло, но не и сън.
Можеш да си купиш часовник, но не и време.
Можеш да си купиш книга, но не и знание.
Можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве.
Можеш да си купиш живот, но не и душа.
Можеш да купиш секс, но не и любов!

zvQr_nO_s_ChAr
02-14-2008, 14:34
айде и един от мен 8-) ЗаЩо сЕ ВлюБиХ в тЕб ВлЕчУгО?! зАщО ТаКа сЕ пРеЕбаХ!?!? НяМаШе лИ ДрУгИ.. Та ТочнО тЕб ИзБраХ !!! :lol: