PDA

View Full Version : Любов ли е това?



soccer_
08-18-2007, 14:46
Аз съм момче,на 20,това лято,както всяко друго родителите ми взимат квартиранти...
Никога не съм бил толкова разсеян през целия си живот!
Тази година се случи нещо ново,нещо различно от всичко което ми се е случвало!
Тази година,момиче на 14-15 дойде със родителите си.
Незнам какво беше това чувство,но искаше ми се да я прегърна...макар че не бях сигурен какво иска ТЯ?!
Гледайки уплашено през 10те дена,в които тя беше в къщата ни...следейки я с поглед се чувствах толкова напрегнат...
Целия ми ден минаваше в мисли за нея...
Понеже един ден съм зает,а един ден почивам я наблюдавах около цял ден...
Нямам си приятелка,но ако някога имам ми се ще това да е тя...
Кара ме да се чувствам извън контрол...притеснен и напрегнат...имах чувството,че един нейн поглед ме разкъсва...
Когато бях на работа,постоянно мислех за нея...понеже съм барман,въртейки шишетата в ръцете си...ми се искаше и тя да е в моите ръце...
Един ден си разрязах ръката,когато шишето се счупи в ръцете ми...
Когато бях на тренировка мислех за нея и се откланях от тренировката си...
Но когато бях близо до нея...държах се отвратително,грубо и неспокойно...гледах намръщено...сякаш неможех да я гледам...
Един ден събрах кураж да я поканя да гледаме филм,но я болеше главата и си легна,сякъш я отблъсках и тя го усети...
Моля Ви..кажете ми...ЛЮБОВ ЛИ Е ТОВА...и дали тя изпитва нещо към мен...

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

08-18-2007, 14:58
ohhh da ti kaja nz dali tova e ebavka oba4e kato 4eta kakvi raboti si pravil mi se struva dosta detinsko,durji6 se vse edno si v 1-vi klas,razbiram te i znam 4e e trudno za6toto sum bila na tvoeto mqsto i znam kakvo e,da ti kaja moje i naistina da e lubov no moje i da e prosto privli4ane,moqt suvet e da pogovori6 s neq i da razbere6 kakvo izpitva tq kum teb,moje i da e trudno no trqbva da go napravi6,ne samo da q gleda6 po cql den,aide uspeh ti jelaq i posle da razkaje6 kak e minalo :wink:

swords1010
08-18-2007, 15:00
ohhh da ti kaja nz dali tova e ebavka oba4e kato 4eta kakvi raboti si pravil mi se struva dosta detinsko,durji6 se vse edno si v 1-vi klas,razbiram te i znam 4e e trudno za6toto sum bila na tvoeto mqsto i znam kakvo e,da ti kaja moje i naistina da e lubov no moje i da e prosto privli4ane,moqt suvet e da pogovori6 s neq i da razbere6 kakvo izpitva tq kum teb,moje i da e trudno no trqbva da go napravi6,ne samo da q gleda6 po cql den,aide uspeh ti jelaq i posle da razkaje6 kak e minalo :wink:
+1. Мисля,че си влюбен :wink:

MostHated
08-18-2007, 15:02
аз пък мисля че имате 5-6 години разлика и ти са ебе 2 не виждаш.
131313131313

stefity
08-18-2007, 15:12
аз пък мисля че имате 5-6 години разлика и ти са ебе 2 не виждаш.
131313131313

eeeee stiga de,nedei taka,moje naistina da izpitva ne6to,kvo kato imat 5-6 godini razlika,tva ne zna4i 4e ne mogat da se obi4at,budi po 6irokoskroen :wink:

jojankata
08-18-2007, 15:12
Az puk mislq,4e mom4eto e vlubeno do u6i...
Ako mu se ebe6e 6te6e da q sgrab4i i da q naceluva...bez da q pita dali go iska ili ne...ta nali mu se ebe...

stefity
08-18-2007, 15:15
Az puk mislq,4e mom4eto e vlubeno do u6i...
Ako mu se ebe6e 6te6e da q sgrab4i i da q naceluva...bez da q pita dali go iska ili ne...ta nali mu se ebe...

+1 napulno si prav/a ako be6e za ebane dosega da go e napravil

sh3_1s_7h3_0n3
08-18-2007, 15:16
дали е Любов, не знам...вероятно 8)
ноо вие имате ли бъдеще? смисъл... от един град ли сте или нещо такова?
а и как можем да ти кажем ние какво изпитва тя, след като си описал само своите 4увства и емоциии, които си изпитал около нея...
и по4ти нищо за това тя как реагира?

soccer_
08-18-2007, 16:02
Ами,когато се връщах през 22 23 часа през нощта тя примерно неможеше да заспи или беше в кухнята се разминавахме с едно здрасти,усмивка и симпатичен поглед...
Виждахме се всеки ден,говорехме си...излизахме по плажа,забавлявахме се много...
1 ден ходихме на плажа и се разхождахме а на другия ден се пекохме...мисля че си прекарвахме добре през времето когато бяхме заедно :)
Аз се забавлявах много,предполагам,че тя също...
Вечерта ходихме на дискотека,но на нея не и се нравеше много мястото и си тръгнахме по-рано,разхождахме се в парка,обиколихме морската градина,приказвахме си,смяхме се :)
Само че тя си тръгна 2 дена по-рано и неможах да и кажа,че я харесвам...а вече бях събрал кураж... ](*,) ](*,) ](*,)
Трябваше да го направя много по рано,но изгубих шанса си #-o

Conrad
08-18-2007, 16:29
баси много бързо се разви историята ти :lol:

Leksi23
08-18-2007, 16:38
Имаш ли и телефона? Можеш да и се обадиш.

flora23
08-18-2007, 17:45
abe ne6to ne mi e suvsem qsno uj purvo kaza


Целия ми ден минаваше в мисли за нея...
Понеже един ден съм зает,а един ден почивам я наблюдавах около цял ден...

Но когато бях близо до нея...държах се отвратително,грубо и неспокойно...гледах намръщено...сякаш неможех да я гледам...
Един ден събрах кураж да я поканя да гледаме филм,но я болеше главата и си легна,сякъш я отблъсках и тя го усети...
[/b]
puk posle...

Ами,когато се връщах през 22 23 часа през нощта тя примерно неможеше да заспи или беше в кухнята се разминавахме с едно здрасти,усмивка и симпатичен поглед...
Виждахме се всеки ден,говорехме си...излизахме по плажа,забавлявахме се много...
1 ден ходихме на плажа и се разхождахме а на другия ден се пекохме...мисля че си прекарвахме добре през времето когато бяхме заедно :)
Аз се забавлявах много,предполагам,че тя също...
Вечерта ходихме на дискотека,но на нея не и се нравеше много мястото и си тръгнахме по-рано,разхождахме се в парка,обиколихме морската градина,приказвахме си,смяхме се :)
Само че тя си тръгна 2 дена по-рано и неможах да и кажа,че я харесвам...а вече бях събрал кураж... ](*,) ](*,) ](*,)
Трябваше да го направя много по рано,но изгубих шанса си #-o
:? q si opravi malko istoriqta 4e si protivore4i6 maj maj :-k

08-18-2007, 18:17
Awe ti maloumen li si ili k'vo?!
Az gre6ka v dumite na 4oveka ne videh nikude?!
Kude mu e gre6kata DA MI Q POD4ERTAE6...
Ta,toi e kazal,4e...
edin den e zaet prez celiq den...a edin po4iva,kogato e zaet se vru6ta okolo 22-23 4asa...pone do kolkoto AZ razbrah...
Mislq,4e ti samo si namira6 kosuri,za6toto nemoje6 ILI da shvane6 smisula na ot4aqnata molba na pi4a ILI mn te drazni do takava stepen 4e ne iska6 da mu pomogne6 :evil: :evil: :evil:
Mnogo protivno ot tvoq strana!

flora23
08-18-2007, 18:43
a ti samo do purvoto izre4enie li stiga6 da 4ete6,hah. ti moje i da si prekaleno kiorav da go zabeleji6 ama v na4aloto kaza "Но когато бях близо до нея...държах се отвратително,грубо и неспокойно...гледах намръщено...сякаш неможех да я гледам..." i posle, vidi6 li ,subral kuraj da q pokani za film,na kojto ne se e suglasila daje i do tuk svur6va vsi4ko. i ej taka izvednuj oba4e se okaza 4e te seki den se vijdali, usmihvali si se,prekarvali si mn priqtno zaedno,smeeli se...
ajde sega razmurdaj si gladkiq mozuk i seopitaj da napravi6 vruzkata,6toto az tuka drugi maloumni osven tebe ne vijdam :smt019

N!XAU
08-18-2007, 18:52
Правилно Нека изясня :
Пича първо пише че един ден работи и един ден почива , а после пише как единия ден са се пекли а на другия ден са се разхождали.

Е ся пич не е тука мястото да си представяш извадки от романа който пишеш, пробвай издателство ПАН (или както аз обичам да го наричам ПЪН)Иначе е доста банална историята .

:-({|= :-({|= :-({|=

08-19-2007, 00:15
na 1 momi4e ne trqbva da i se pokazva 4e q xaresva6 i si vnimatelen s neq. tq e o6te malka i obi4a lo6ite mom4enca. no pone e malka i s 2 lv moje6 da q varti6. naborkite 6te ti sa mnooo iziskvatelni. vapreki, 4e az malki momi4enca sa mi sme6ni. predpo4itam da e kolkoto men da sme na 1 akal !!!

08-19-2007, 11:11
a ti samo do purvoto izre4enie li stiga6 da 4ete6,hah. ti moje i da si prekaleno kiorav da go zabeleji6 ama v na4aloto kaza "Но когато бях близо до нея...държах се отвратително,грубо и неспокойно...гледах намръщено...сякаш неможех да я гледам..." i posle, vidi6 li ,subral kuraj da q pokani za film,na kojto ne se e suglasila daje i do tuk svur6va vsi4ko. i ej taka izvednuj oba4e se okaza 4e te seki den se vijdali, usmihvali si se,prekarvali si mn priqtno zaedno,smeeli se...
ajde sega razmurdaj si gladkiq mozuk i seopitaj da napravi6 vruzkata,6toto az tuka drugi maloumni osven tebe ne vijdam :smt019

Normalno e,sloji si ogledaloto do monitora i 6te zabeleji6 o6te edin maloumnik!!!
To aman ot tupi hora :smt009
4oveka e vluben,tova 4e si tolkova PROST za da go osuznae6,ne e NITO NEGOVA NITO MOQ rabota...
Za6to li ne se pogledne6 v ogledaloto ili v ku6tata si nqma6 ogledala...po prostata pri4ina,4e se 4upqt 6tom se poqvi6 v otrajenieto!
Qvno DA izlizali sa zaedno...no E O4EVADNO 4E SA IZLIZALI PREZ SVOBODNOTO SI VREME!
Tova 4e e bil pritesnen i nerven e poznato 4uvstvo!
No sled nqkolko dni na 4oveka mu e minal straha i se e opital da q pokani na film,kazva 4e sa izlizali zaedno-QVNO sa go praveli-PREZ SVOBODNOTO VREME!

Ako ne me razbira6 moi...nau4i se da 4ete6,posle se pomu4i da MISLI6 i togava zapo4ni da pi6e6 idiot6tini!
OK??!

assd
08-19-2007, 12:23
и ти са ебе 2 не виждаш.
131313131313

:lol: :lol: евала

glezan4e
08-19-2007, 15:08
ne6to pyrva i vtora 4ast ot istoriqtas ne se vryzvat.....nali uj si se dyrjal grubo i t.n. ( kraq na I 4ast ) ... no izvednyj se okazva 4e izlizate .. po plaja..po diskote4ki... t.n. are da razqsni6 malko a ?

08-19-2007, 15:11
Ami az se predavam da go za6titavam!
Za6toto vie ste tolkova maloumni,4e nqma na kude...
Sujalqvam...

selassie
08-19-2007, 15:26
аз пък мисля че имате 5-6 години разлика и ти са ебе 2 не виждаш.