PDA

View Full Version : Какво означават думите "Обичам те"?



v_an4eto
08-18-2007, 15:17
molq vi kajete mi to4no kakvo ozna4ava dumata obicham te?moq priqtel ne mi vqrva 4e go obicham kazva mi dobre kaji mi kakvo ozna4ava obicham te e kakvo ozna4ava s dumi

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

08-18-2007, 15:28
Не ние, а ти трябва да си отговориш на този въпрос

v_an4eto
08-18-2007, 15:33
moql viii kajete miii neshto pls

_butterfly_
08-18-2007, 15:54
целта не е да му кажеш някакво старо клише а това, което чувстваш към него. просто приятелят ти иска да разбере какво означа за теб. ако моят приятел ме попита какво означава това че го обичам аз бих му казала че изпитвам огромна привързаност и ме е страх дори да си представя че някой ден може да не сме заедно, че всеки път когато го видя усмивката грейва на лицето ми, че когато съм с него наистина забравям за всичко останало, а когато не съм мисля само за него и когото има проблем ще направя вс по силите си да му помогна защото знам че и той би направил същото.за мен любовта означава сигурност, привързаност, спокойствие и ест страст и ако наистина го обичаш щеше да знаеш какво да му кажеш а не да изрецитираш нещо научено.

v_an4eto
08-18-2007, 16:07
vsichko tova koeto beshe napisala se sluchva s men kogto go vidq usmivkata mi greiva spiram da mislq za dr ne6ta zabravqm problemite si no nz 4e tva e obich neznam ................

_butterfly_
08-18-2007, 16:18
Миличка не е нужно да му казваш че го обичаш без да знаеш дали това е наистина така.Просто му обясни тово което чувстваш.Сама каза че усмивката ти грейва когато го видиш...тогава му кажи това.
O:)

4alga_killer
08-18-2007, 16:19
obi4 e kogato ne mojesh bez nqkoi, no ne vsqka minuta da mislish za nego, da ti greiva usmivkata i takiva mi ti nekvi ligavi... obi4 e prosto privyrzanost i otdavane.. da si gotov na vsi4ko za nqkoi.. kaji mu 4e go obi4ash prosto zashtoto s nego si estestvena, zashtoto s nego mojesh da govorish za vsi4ko i 4e ne se pritesnqvash da mu spodelish synishtata si, 4e kogato se skarate korema ti se sviva i 4e tova 4e ne ti vqrva 4e go obi4ash naravo te ubiva.. kaji mu 4e go obi4ash dori zashtoto kato go vidish usmivkata ti greiva i o4ite ti svetvat.. kolenete se raztapqt i t.n... kaji kakvoto ti e na syrceto ;) obiknoveno dumite sami po4vat da ilizat.. a ako ne mojesh da izmislish neshto prosto mu kaji 4e go obi4ash i kkato iska da go priema, no 4e ti si sigurna v 4uvstvata si... spored men gadjeto ti moje da e ot oniq hora koito postoqnno tyrsqt 4ujdoto odobreni i toi prosto si prosi komplimenti kato te pita zashto go obi4ash i 4aka da iztyknesh ka4estvata mu :P

w0sh
08-18-2007, 16:32
ми .. демек .... офф ддз така и така не го ползвам.. сигурно е нещо за жертвоготовност и себеотрицание в името на другия...

sLadkaTa_LoRi
08-18-2007, 16:38
Все пак любовта не се казва,а се доказва :!: Ако до сега не си му доказа любовта си към него,то действай и му покажи чувствата си! :wink:

woshata
08-18-2007, 16:38
obi4am te moje da zna4i mn ne6ta...no nai-4esto ozna4ava "ne moga bez teb""ti si moqt jivot"i si4kite tam dr kli6eta :-({|= vajnoto e da go kaje6 naistina kogato trqbva,a ne na seki 2ri..obqsni mu na toq tvoq 4e lubovta ne se obqsnqva s dumi...kazala si mu "obi4am te"mi dokaji go :!: :!: :!:

sladkish_14
08-18-2007, 16:58
obi4am te moje da zna4i mn ne6ta...no nai-4esto ozna4ava "ne moga bez teb""ti si moqt jivot"i si4kite tam dr kli6eta :-({|= vajnoto e da go kaje6 naistina kogato trqbva,a ne na seki 2ri..obqsni mu na toq tvoq 4e lubovta ne se obqsnqva s dumi...kazala si mu "obi4am te"mi dokaji go :!: :!: :!:


Дам мисля,че той точно това иска,ДОКАЗАТЕЛСТВО! :roll:

monityY
08-18-2007, 18:25
molq vi kajete mi to4no kakvo ozna4ava dumata obicham te?moq priqtel ne mi vqrva 4e go obicham kazva mi dobre kaji mi kakvo ozna4ava obicham te e kakvo ozna4ava s dumi

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

lqbovta ne moje da se opi6e s dumi.. kato i toi se vlubi v teb 6te razbere kakvo e i nqma da zadava glupavi vaprosi :smt013

Conrad
08-18-2007, 18:28
"Обичам те " започна да става найстина клиширана фраза ,всеки я използва без да съзнава реалната стойност на фразата.Явно приятелят ти те познава и вижда истината,защото на думи е много лесно да го кажеш

djuki
08-18-2007, 19:20
Зад думите "обичам те " трябва да стой нещо . Не да е нещо което казваш само защото няма какво друго да кажеш . Винаги трябва да се казват с чувство и наистина да знаеш какво значат. Кажи му какво е той за теб така както го чувстваш :wink:

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 19:29
Еми замисли се колко мозък има,..., че да те пита такова нещо...
Не се старай да му обясняваш.. няма смисъл да се хабиш.. чувствата могат само да се покажат и докажат.. към това се стреми :wink:
А иначе.. това за мен са най хубавите думи след..
Съжелявам.. обичам те!

MayKyTy
08-18-2007, 20:12
Щом не знаеш какво да му отговориш значи е прав да не ти вярва !!! :smt011 :smt011 :smt011

sladkish_14
08-18-2007, 20:14
Любовта не може да се опише с думи!!!!!А щом ти самата питаш,значи не си го изпитала и не го обичаш истински!?

me4ti4kata
08-18-2007, 20:32
"Обичам те " започна да става найстина клиширана фраза ,всеки я използва без да съзнава реалната стойност на фразата.Явно приятелят ти те познава и вижда истината,защото на думи е много лесно да го кажешNapylno te podkrepqm v tova mnenie.Ne go kazvai -dokaji go,ot dokazatelstvoto za obi4ta po-hubavo nqma.

rebel_kid
08-18-2007, 20:32
Докажи му го с действия, не с думи.

`Death`Whore``
08-18-2007, 21:40
Как може да се обясни едно чувство? Това е усещането, че се усмихваш неволно, когато се сетиш за някого...че умираш от удоволствие просто да си говорите...

А как се "доказват" чувствата? С подаръци? Който каже, че е с подаръци, значи няма ценности. Та...с какво се доказва това?

mir4ovski
08-19-2007, 13:04
obi4am te...zna4i ti si vsi4ko za men zna4i nezavisimo kakvo pravq mislq za teb zna4i zna4i ne iskam drygo zna4i zna4i zaspivam i se bydq s misalta za teb...zna4i...zna4i 4e tarsq samo tvoite ystni i tvoite race zna4i 4e za teb ymiram i ybivam bez da se zamislq zna4i 4e nqma po-vajno neshto ot teb v moq jivot.eto tova zna4at tezi dve prosti dymi4ki-obi4am te

koalka
08-19-2007, 13:15
Да изпитваш любов към един човек, да си най-скъпия му човек, да си отдаден само на него, да не искаш друг.Това казват тези думи, но много хора ги използват без да влагат този смисъл в тях, а си мисля, че като харесват=обичат.

slavito007
08-19-2007, 13:22
За един може обичам те да не значи нищо,а за друг да значи всичко.Какво да ти обясняваме,силни чувства към някого/някоя.

find_m3
08-19-2007, 13:25
Нищо не означават една тъпотия.Само на майка ми вярвам като го каже ](*,) :smt010 :smt010

krem4et0
08-19-2007, 15:01
Обичам те-аз влагам много в тези думи. Просто съм се сраснала с моето момче. Той е човекът, без който не мога да си представя живота, той е човекът, преди чиято поява в моя живот не съм чувствала, че съм истински жива. Той просто е моята половинка..............нещо така естествено за мен и същевременно нещо, което е различно от мен. Да го обичам стана толкова естествено, както да обичам мама, тате, кака. Просто той стана важен за мен........

CvEtI`KiSs
08-19-2007, 17:23
Еми аз обичам приятеля си...чувствам се страхотно с него..само като го видя и се усмихвам...обичам да го гледам докато спинка...чувствам се спокойна с него...при нас лошото е , че ни дели разстояние...много ми е трудно и гадно когато е далеч от мен...въпреки , че в моя град има толкова много момчета...аз искам само и единствено него....не искам да виждам друг...не се интересувам от друг...радвам се дори на една усмивка...чувтвам се сигурна като ме прегърне и се вгуша силно в него... всеки почна да казва на гаджето си "обичам те" ... това стана наистина едно клише...кажи обичам те...когато наистина си сигурна , че изпитваш толкова силни чувства към дадения човек...когато усетиш...че.. без него не можеш...че той е всичко за теб...когато заспиваш и се будиш с мисълта за него...

Reed
08-19-2007, 19:07
Еми той не ти ли го казва.. :roll: ако той не ти го казва,не казвай и ти :lol: а ако ти каже и той да ти обясни...

nofi
08-19-2007, 20:07
Тая вечер ми казаха "Обичам те!" за първи път! :smt007
Нямам мнение по темата, просто да се похваляяяяяяяя

kAdrOkoSkA
08-19-2007, 20:26
Той пита теб :arrow: отговори му ти! Той иска да знае какво значат за теб! Към мен също беше отправен същия въпрос преди време и ... доказах му го, защото любовта, както знаете, не се казва, ами се доказва! Защото аз бих направила същото ако ми каже той "Обичам те!" Повечето хора не знаят какво значат и каква сила имат тези думички и твоя приятел явно е наясно с това и иска да разбере дали и ти си наясно... Не питай нас, а си помисли ...

hahavteen
08-20-2007, 01:02
molq vi kajete mi to4no kakvo ozna4ava dumata obicham te?

Tia dymi zna4at mnogo pove4e otkolkoto moje6 da si predstavi6! :roll:

flying_girl
08-20-2007, 01:16
за мен са две празни думи без никакво значение

bqsna_teenagerka
08-20-2007, 05:47
обясни му,че си се опитала с думи да му кажеш чувствата си към него,но щом той не те е разбрал направи го с действия за да разбере

foreverr
08-20-2007, 19:41
da naistina celta e kato mu kaje6 4e go obi4a6 da mu go i dokaje6 prosto go pokani na ve4erq i q napravi romanti4na s sve6ti i mu kaj 4e naistina go obi4ka6 mnogo a ako toi te pite kakvo to4no 6te re4e tova ti mu kaji 4e go obi4a6 naistina,4e ne bi mogla da jivee6 bez nego za6toto toi e ne6to specialno za teb i ..... i taka naistina 6te mu go dokaje6-a ajko neznae6 kakvo to4no ozna4eva tazi duma moje da si misli6 4e go obi4a6,a v sa6nost da ne go obi4a6 a haresva6 nz

FiRe_LaDy
08-20-2007, 20:17
Kazvash mu,che go obichash a ne znaehs akkvo oznachava?Sigurna li si che go obichash ili mu go kazvash,zashtoto si chula nqkoi drug da go kazva na gadjeto si?E shtom go obichash trqbva da si go usetila!?Da go pochuvstvash ... zamisli se chvustvash li i togava shte razberesh kakvo ili izobshto dali obichash.

hahavteen
08-20-2007, 21:11
...prosto go pokani na ve4erq i q napravi romanti4na s sve6ti i mu kaj 4e naistina go obi4ka6 mnogo a ako toi te pite kakvo to4no 6te re4e tova ti mu kaji 4e go obi4a6 naistina,4e ne bi mogla da jivee6 bez nego za6toto toi e ne6to specialno za teb i ..... i taka naistina 6te mu go dokaje6...

Axa i spored teb edna romanti4na ve4eria e dokazatelstvo 4e go obi4a li? :-k