PDA

View Full Version : Номера на даскалите... rofl



Heaven_Can_Wait
08-18-2007, 18:19
Я разкажете някои интересни номера, които сте правили с класа си на даскалите...? :wink: И каква беше реакцията им? :smt005

thefreak
08-18-2007, 18:21
5 чина един след друг наредени срещу врата и отсрещната стена, така че да не може да се отвори.
Мастило на гъбата.
Мастило на тебешира.
Мастило на перваза.
Залепен стол за земята.
Страшно много са....

Heaven_Can_Wait
08-18-2007, 18:27
5 чина един след друг наредени срещу врата и отсрещната стена, така че да не може да се отвори.
Страшно много са....

Във всички стаи, в които съм била досега, вратата се е отваряла навънка... :-s

mid_get
08-18-2007, 18:48
Заключвали сме вратата на стаята мнооого пъти. И се гледаме с даскалите - те отвън, а ние вътре...до долу :-D Чупили сме стола на даскала, ама оная по Химия не можа да падне #-o :lol: Ние сме примерни :mrgreen: 8-[ Ааа...най-големия номер, или по-скоро конспирация - избягахме за целия ден, беше яко...и след това, при директора, пак си беше яко :lol:

Forest_girl
08-18-2007, 18:55
Ние бягахме групово по Руски един път, но ни хванаха в крачка :lol: :lol: :lol: , пеем "Пиян" и учителката не ни влизаше в часа :lol: Хвърляхме гъбата кошчето, цапаме столове, абе :lol: :lol: :lol:

woshata
08-18-2007, 19:01
ay az pomnq vednuj 4e namazhme 4antata na gospopjata po istoriq sas "kap4ica"za buroto i tq gorkata posle sas 6patula ot 4ista4kata si q mahna :smt005 a za g-jata po ruski da ne govorime razplakvali sme tq i za tva napusna :smt005 :smt005 :smt005 vednuj zaka4ihme prezervativ pulen s voda na vratata i tq kat otvori ot vun6nata strana da vliza i se ovesi pred o4ite :smt005

armani169
08-18-2007, 19:34
Ми аз съм от Банско и имах една учителка , която много ме дразнеше ... :evil: Ама страшно много :smt013 :smt013 Даже ми се искаше да купя марихуана , да я набутам в чантата и и да я изпортя на директора ... Голям кеф щеше да падне !!! :smt005 :smt016 :-D :mrgreen: :::

50cent
08-18-2007, 19:43
mirislivi ampulki na stola

sladku_bebzi
08-18-2007, 20:04
Ми ние целия клас доста пъти сме си бягали по някои часове...
Иначе най-готиния номер, който правихме беше да намажеме дръжката на вратата и стола за гусподина с лепило :lol: .Голям смях падна :smt005

thefreak
08-18-2007, 20:10
5 чина един след друг наредени срещу врата и отсрещната стена, така че да не може да се отвори.
Страшно много са....

Във всички стаи, в които съм била досега, вратата се е отваряла навънка... :-s
механотехнкум...
няма по-точно обяснение....

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-18-2007, 21:05
аах не се сещам да сме правили нещо наистина запомнящо се на някои даскал.. веднъж беше влязал един гущер в стаята та един саученик по погрешка го уби.. та :lol: някои го вкара в торбичката на госпожата :lol: щеше да се получи много яко ако зубарката на класа не отиде и не го извади от там :-s

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-18-2007, 21:09
Бяхме писали за един господин любовно писмо от чистачката.. :-D И други глупости сме правили ама са не се сещам.. :roll:

Rofl4e
08-18-2007, 23:12
Стола с тебешир или дъвка и като седне....

Shadowstrike16
08-19-2007, 01:33
5 чина един след друг наредени срещу врата и отсрещната стена, така че да не може да се отвори.
Страшно много са....

Във всички стаи, в които съм била досега, вратата се е отваряла навънка... :-s
механотехнкум...
няма по-точно обяснение....
много правилно :roll: :-D евала къде си? /къде си завършил/а?

ArTanDra
08-19-2007, 07:11
Еми заключвахме се в стаята , дъвки в ключалката на вратата , по музика и взимахме касетофончето :-D или някой път кабелите , замервали сме ги със тебешири , храна каквото падне. Но най запомнящо е когато изкъпахме една даскалка в кенефа , че и после имахме час при нея :lol:

SuNsEt
08-19-2007, 08:14
еми най-много сме разплаквали у4ителките :smt005 На една и докарахме някаква болест(щото постоянно викаше по нас :arrow: много сме шумни :-D )дето да не може да говори на високо... :roll: Веднъж се целихме с хартийки в 4ас по английски,ама целия 4ас без прекъсване :lol: И тая само:Престанете,защото ще ви напиша забележки :smt005 Заклю4ваи сме у4ителка в кенефа...Накарахме 2 у4ителки да си подадат устафката :wink: :lol: Изкъртихме паркета в стаята по анг.от долу беше много мръсно и за тва,решихне да намокрим пода с вода :-D Беше ужасно кално после в стаята!Изкъртвали сме вратата на стаята по музика и история...ако се сетя за др ще напиша :wink:

08-19-2007, 10:34
Пускали сме миризливки във стаята,цапали сме столовете със лепило,по математика татъркахме хубаво гъбата със сапун и измихме хуууууубаво дъската и даскалката неможеше да пише,падна голям смях.

ThePowerOfLove
08-19-2007, 10:40
тва със столовете да не може да влезе го напраихме и оная извика директорката ама като дойдоха нямаше и следа от столове и директорката я помисли за луда :D

KoRnFlAkE
08-19-2007, 17:15
Хаха толкова са много. Ние редовно си ги тормозиме :-D
Пускали сме миризливки.
Веднъж имахме география и чакаме даскалката да дойде. И само около мене и фрката ми се въргяла някакъв бял плат. Аз реших да го взема и написах с черен маркер върху него "ГАЩИ" и го сложих на стола. И тя влиза и гледа парцала (а тя е тъпа бабичка) и нищо не каза и го изхвърли в кошчето. После излезна някъде по време на часа и фрката ми го хвана с нещо от кошчето и пак го сложи. :-D И после целия клас се спукахме.
Разглабяли сме бюрото и те всички даскалки се облягат на него. И имаме български и тя наш'та си се облегна и долу на земята. :-D После цял час смях.
А веднъж един имаше рожден ден и ще черпи. И влиза тая по химия, обаче той изпуска кутията на земята и бонбоните падат на земята(а то не е много чисто) и си ги събра в кутията(малко ги поиздуха да не се вижда колко са мръсни :-D ). Преди това си беше купил някакъв презерватив и ги овъргаля бонбоните в презерватива. После я почерпи. :-D

mid_get
08-19-2007, 17:24
Леле, излезе, че да си даскал в днешно време е проклятие :lol:

jojankata
08-19-2007, 20:30
Ами...лудите глави бяха само 2 в нашия клас!
Аз и една приятелка :lol:
С нея намазахме стола на даскалката по Английски със лепило!
Дъвка на стола ПАК НА СЪЩАТА ГОСПОЖА...мноо беше тъпа горката...
Лепило на дръжката на вратата...
Лепило на тетрадката на госпожата...
Счупихме крака на стола пак на госпожата по Английски...много я мразехме :smt005
Сменихме столовете на господина по история със столче от стаята на 1ви клас :lol: той побесня,много си обичаше стола :smt005
Скрихме дамската чанта на класната ни и тя побесня :smt005
Абее...много луди работи сме правели :smt005
И те даскалите откачат :smt005

08-19-2007, 20:58
vednuj mul4ahme pri taq poburkanata po filosofiq ama si4ki mul4at........i taq se poburka totalno.Ina4e 4esto se slu4va da se hilime do pripaduk i daskalite da ni se draznat i da ni nari4at s vuzvi6eni dumi4ki kato "pomaci" i "mi6elovi"

debsinka
08-20-2007, 07:39
..лепило на дръжката,
аз веднъж на госпожата почнах да й пея и тя излезе от стаята..
махали сме столове и тъи..тя рече да седне и някое момче кадето се е скрило изскоча и дърпа стола и оная на земята..
..слагали сме тебеширена вода на стола и оная кат седна подгизна и се разкарва из даскало с бяло на дупето.. и кат казах на майка тя са хили.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MaRiQnKa
08-20-2007, 07:50
Дамска превръзка полята с кафе, придобила цвета на ...сещате се, залепена на стола хаха :roll: :smt018 :twisted:

lilit_666
08-20-2007, 10:08
Дамска превръзка полята с кафе, придобила цвета на ...сещате се, залепена на стола хаха :roll: :smt018 :twisted:
Това е яко ,трвбва да се пробва!
Аа гърба на един даскал бях залепила бележка"ДЕВСТВЕН СЪМ"-както на оная реклама.
Има една дебела мързелана по БЕЛ,дето пи6е един план първия 4ас и така минава вси4ки класове,ама аз го преправям-става нек'ф смешен ,тя крешти и трябва да го пише на ново...-резултат-5 мин ми се кара,10 мин класът се хили,10 мин го пи6е на ново...и си направете сметката колко и остава да изпитва-саможертвата си струва!!! :smt005

08-21-2007, 09:12
Какво да ви кажа... слаба работа. Ние сме мятали пиратки в тоалетната, не една димка също... разбивали сме врата и после с щанка от майстора сме я намествали едвам-едвам... Обръщали сме чиновете в противоположна посока на дъската и освен това не един е бил счупен от нас. Такива работи общо взето :-D

IKisseDAGirL
08-21-2007, 14:27
Олио в обувките на господина по физическо :lol: Т'ва в седми клас.

В осми или девети беше, не помня, сложихме прилеп в чантата на една много омразна учителка по английски език.

Jamalska
08-21-2007, 14:54
Олио в обувките на господина по физическо :lol: Т'ва в седми клас.

В осми или девети беше, не помня, сложихме прилеп в чантата на една много омразна учителка по английски език.
уаааааааа..от къде взехте прилеп:(...тооолкова са сладкииии
а и е можело да ви осъдят за това хах..те са защитени със закон:)

IKisseDAGirL
08-21-2007, 15:31
Олио в обувките на господина по физическо :lol: Т'ва в седми клас.

В осми или девети беше, не помня, сложихме прилеп в чантата на една много омразна учителка по английски език.
уаааааааа..от къде взехте прилеп:(...тооолкова са сладкииии
а и е можело да ви осъдят за това хах..те са защитени със закон:)
Един съученик го донесе в една картонена кутийка, беше го намерил някъде. После си го пуснахме де, не й позволихме да го унищожи :twisted: O:)

SlAdKy_KoTi
08-21-2007, 16:38
еми нии не сме прайли мн ама сичките супер хитри номера дет са тука ше ги напраа :smt005 :smt005 ох горките даскалки :smt016 :smt016 :-D :-D всъшност само сме пускали ампулки дет вонат на развалено яйце O:) O:) :mrgreen: :mrgreen: голяма смрат беше 2,3 метра на коридора от стаята вонеше :-D :-D :!:

N0_feAR
08-21-2007, 16:41
еми преди кат имахме дъски с тебешир напълнихме кофата за жода с жеро и г-йата кат почна да чисти стана много яка сапунка,друго...запушвали сме ключалката с какви ли не глупости че да не могат да отключат вратата.
Абе има още много подобни изцепки ама туй лято ми размъти главата и хич не ги помня, но тая година ще се наваксва :lol:

chefzz
08-21-2007, 20:16
ох тая година просто ги побъркахме . Едно от най-яките е че пихме водка в час по математика пред господина, ама той е от тея дет не му пука за нищо ний го псуваме кат например му викаме "Лихмус" той ни вика " Малки чикиджии" и др. който иска снимки от даскала ми да ми пише ЛС :P и друго кат например половин шише Кока-кола . г-жата седна и след 5 мин изведнъж скочи

sladkata_presi
08-22-2007, 06:18
Ем тебешира бяхме го намацали с маркер.
Веднъж намокрихме стола с къбата от кофата и кравата по математика като седна :smt082
Залепихме бележка на г-жата по биология-девствена съм,а ти?и всеки и казваше г-жо и аз все още :smt081
Еми лепели сме дъвка са стола и тя не гледа де сяда и ...мноу готини номерца сме правили

Sweet__baby
08-22-2007, 08:10
Сложихме да се разтвори сапун във водата с гъбата и после я изтрихме иии не може да се пише повече :smt005 а и +тфа сложихме разхлабително на тая по физика и после аауууу.. :smt005 :smt005 :smt005

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 16:45
Всекидневния ни номер е, че целия клас присъстваме няма дори през 5 от 8-те часа.

Heaven_Can_Wait
02-19-2008, 19:36
Яяя да подновим темичката... :D

N0_feAR
02-20-2008, 07:56
а на наща по английски мн гаден номер й спретнаха... тя нали идва с шапка и я остави на катедрата и една откачалка зе че я намокри и залепи дъвка от вътрешната страна на шапето (мухахах гадничко си е) а и още едно което няма да забравя....едни момичета взеха една превръзка и на едната и текна кръв от зъба и се изплю вътре и то стана като....(знаете...) след това я залепиха на стола на едно момче и той кат влезе в стаята и понече да сяда и го гледа и замръзна на място с физиономия на риба. Дойде тоя дет седи до него и кат го видя изпищя кат жена и даде 2 метра назад. Показаха го на госпожата и тя напрай една гнусна физиономия, после смениха стола и там си остана. Честно напрао се кисках цял час, не можах да са сдържа :lol: :lol: :lol: :D :D 8-)

desi_listoto
02-20-2008, 12:57
abe malko e gadni4ko ama.. edno mimi4e ima6e rd i be6e ost edin bonbon za daskalkata po bg i mom4etata go olizaha i go ut1rkaha po poda. i tq posle go izqde :-D :-D mnoo gnusno :-&

EJI4eTy
02-20-2008, 14:09
ние счупихме стола ама никой не падна от него ... за други изцепки не мога да се сетя :?

Slawi92
02-20-2008, 14:12
abe ne sam prail za6toto klasami e nekav zauhav oba4e sega s toq mislq 4e 6e stane i ot utre mislq da po4vam da praim vsi4ki teq glupost kade gi pi6e6e tua iskam damo da popitam ot ste zeli teq smradlivi ampuli

PinkFloydSound
02-20-2008, 14:48
ние сме примерни дечица 8-)

Yancheto
02-20-2008, 14:51
ние сме примерни дечица 8-)

ujs
02-21-2008, 07:59
dosta nomera sme pravili na u4itelite no nai zapomnq6to se be6e kogato hvarlihme perdeto varhu glavata na gospodina po nemski :-D ili 4e s4upihme daskata po vreme na 4as 8-)

PinkFloydSound
02-21-2008, 10:56
днеска едно момче лепна дъвка на стола на госпожата по изобразително, и тя като седна се облещи като проскубана кокошка...като попита кой го направи това, момчето, което го беше направило и показа среден пръст, и то по доста интересен начин...бе нали ви казах, че ний сме примерни дечица 8-)

tItEufFf
02-21-2008, 18:08
Амии нашия клас .. не сме правили запомнящи се случки ... Иначе другите класове палеха елха, намзваха дъската с олио ...