PDA

View Full Version : Страх...



!!!!!!!!
08-18-2007, 18:43
Значи,аз съм на 17 и съм момче....
Преди седмица едно момиче почна да ми пише в един сайт за запознанства и вчера ми предложи да се видим...аз отказах казах че имам работа, но истината е, че ме е много срам и дори изпитвам страх(незнам защо) от това да се вида с нея!Не знам кво да права може да изпускам свястно момиче...тя е на 19 и точно от това ме е срам че е по голяма от мен.Дайте някви съвети...

tuzaro
08-18-2007, 18:45
аааа баце аз та знам кой си :wink: я дай да видим каката да ти кажа кво да правиш все пак сме най големите спамери трябва да се поддържаме :wink:

08-18-2007, 18:47
аааа баце аз та знам кой си :wink: я дай да видим каката да ти кажа кво да правиш все пак сме най големите спамери трябва да се поддържаме :wink:
А бе нема значение как изглежда...

08-18-2007, 18:48
аааа баце аз та знам кой си :wink: я дай да видим каката да ти кажа кво да правиш все пак сме най големите спамери трябва да се поддържаме :wink:
А бе нема значение как изглежда...просто не мога да си обесня защо ми е толко тегаво от това да се вида с нея...МРАЗЯ СЕ!

Valar
08-18-2007, 18:50
Да не би за пръв път да излизаш с момиче!? :-s
Ако е така на твойта възраст това е лошо но не непоправимо!

cracken
08-18-2007, 18:52
Да не би за пръв път да излизаш с момиче!? :-s
Ако е така на твойта възраст това е лошо но не непоправимо!
Еми признавам си... ДА така е!

mid_get
08-18-2007, 18:55
Страх :shock: От какво? Каките не хапят ;-)

Zagorql
08-18-2007, 18:56
kolkoto po glolqma tolkova po dobre (ako ne e nad 20), kvo 4aka6 liusni q

Fery
08-18-2007, 18:56
зарежи външността тя не е най важна но се пак ти си на 17 ....Виж може би се притесняваш да не се изложиш споко тва е нормално не си мисли че тя шее перфектна.......просто трее да стиснеш зъби и да отидеш ... страх не страх ше издържиш....помисли си коллко ше те е яд после ако не се видите и тя спре да се занимава с теб.....тряя да опиташ.........

iveto89
08-18-2007, 18:56
vij,spored men...kakto vijdam i ti si na tova mnenie,4e 4ovek ne trqbva da izpuska 6ansa si...taka 4e deistvai,priemi 4e ne vseki put 6te se 4uvstva6 kakto ti bi iskal,prosto se prestra6i i izlez..koi znae sre6tata vi moje da se okaje pove4e ot priqtna.kusmet i uspeh

tuzaro
08-18-2007, 18:59
Страх :shock: От какво? Каките не хапят ;-) ти не може да кажеш дали хапят или не някога да си ходила с кака? :lol:

Valar
08-18-2007, 18:59
Да не би за пръв път да излизаш с момиче!? :-s
Ако е така на твойта възраст това е лошо но не непоправимо!
Еми признавам си... ДА така е!
ОК
Какво толква !?
Събираш кураж искаш и телефона и се разбирате за среща няма нищо лошо..
Ако пропуснеш шанса ще ти е пъти по кофти,ще се проклинаш дълго време!
Ако пък нищо не стане поне ще знаеш,че си пробвал!
Едва ли на първа среща тя ще се влюби в теб и ще ти се метне на врата с думите "да, ти си мъжа на живота ми" (за това подходи спокойно без страх и не очакваи бомбастични резултати!)
Според мене трябва бавно да се постигне този резултат с помощта на следния примерен план :
Първа среща - забавен си, лафове, майтапи, комплименти, небрежни докосвания
Втора среща - докосвания, лафове, бъзици, целувки
Трета среща - целувки, интимни докосвания, сериозност, интелигентност, виждания за нещата, положение в обществото, убеждения, цели ... СЕКС
Четвърта, пета, шеста среща - ако не сте правили секс до този момент сам можеш да се отпишеш от графа "сексуални партньори" и да се сложиш на стълбата с "приятелите"
Дръж се човешки, естествено, какво има толкова специално, това е просто една среща с някакво момиче от нета
Успех !!

mid_get
08-18-2007, 19:01
Страх :shock: От какво? Каките не хапят ;-) ти не може да кажеш дали хапят или не някога да си ходила с кака? :lol:
Тиху, беее... Тц тц тц #-o Аз се опитвам да го окуража, а ти... :lol:

MayKyTy
08-18-2007, 19:01
Няма какво да му мислиш за всяко нещо си има първи път! Няма страшно!!! Колкото по самоуверен изглеждаш толкова по-добре! Излез с нея ;) УСПЕХ!!!

cracken
08-18-2007, 19:17
Благодаря за куража :)

only_hope_f
08-18-2007, 19:30
Не се притеснявай щом те е поканила значи не я интересува че си по малък от нея. Действай и излез с нея :)

Cvetito_master
08-18-2007, 19:36
--------------------------------------------------------------------------------

Не се притеснявай щом те е поканила значи не я интересува че си по малък от нея. Действай и излез с нея
точно така ;-) ае успех

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 19:44
Голяма работа като е на 19..
Кво беше тва ващо правило... "Вземи си кака да те отрака..." хахах :-D
Срещенете се... може пък да излезе нещо... нищо не губиш :wink:
Не е нужно да правиш нещо на първата среща.. просто гледай разговора да върви... иначе става тъпо...
Не я целувай, че може да се уплаши :wink:
Успех.. и помни "Никога не оставяй страха да удариш топката да те лиши от удоволствието на играта!" :wink:

sladkish_14
08-18-2007, 20:01
Няма какво да му мислиш за всяко нещо си има първи път! Няма страшно!!! Колкото по самоуверен изглеждаш толкова по-добре! Излез с нея ;) УСПЕХ!!!

Точно така!Успех! :smt006

Mementomori
08-18-2007, 20:07
Няма от какво да те е страх,отпускаш се и се оставяш на течението!Все някога трябва да преодолееш тези притеснения,защото са неоснователни!Успех!

me4ti4kata
08-18-2007, 20:41
Kakto se kazva v edna pogovorka:"Vzemi si kaka da te otraka."Ne gubi6 ni6to ako izlezete taka nqma da syjalqva6 4e si q iztyrval.USPEH4ETA :!: :wink: :smt043 :smt039

koalka
08-19-2007, 08:55
Не трябва да изпитваш страх, може би изпитваш силен срам, не знам.Все пак тя е момиче, а ти си момче.Вижте се, дори и да се срамуваш.Какво толкова?След като си поговорите малко ще се отпуснеш. :wink:

cracken
08-19-2007, 09:07
Не трябва да изпитваш страх, може би изпитваш силен срам, не знам.Все пак тя е момиче, а ти си момче.Вижте се, дори и да се срамуваш.Какво толкова?След като си поговорите малко ще се отпуснеш. :wink:
Еми и аз си мисля че по скоро е мн силен срам отколкото страх нз...можеби щото ще стане на 20г. др месец...

mir4ovski
08-19-2007, 12:59
Страх :shock: От какво? Каките не хапят ;-)
ne vij sq nie hapem na tamno v legloto i drygi raboti pravim ama tre sa vse hubavi raboti.ot kvo te e strah vodite razgovor posle se celuvate posle se naebavate i...posle ve4e e dryg vapros.izlizai da ne ti pyka