PDA

View Full Version : Извинения за 2-ки/забележки :D



Heaven_Can_Wait
08-18-2007, 19:16
Яяя да ви видим сега... какви извинения си намирате пред родителите за някоя 2-ка или забележка... или какво им казвате... :mrgreen: O:)

Kisses_P
08-18-2007, 19:18
Ми аз не си търса извинения.За последната двойка им казах "Имам едно красиво лебедче в беелжника.Подпишете" и готово.то без двойки не може.. я..да не сме 1ви клас

SuNsEt
08-18-2007, 19:24
ами едно от нещата е:Мамо,имам 2-ка по история :? тая идиотка не ни каза,4е ще имаме тест!Много е гадна.Аз у4их за теста по математика(или някой др предмет :wink: ) :-D Имам и едно друго:Мамо тъпата у4ителка наказа целия клас да прави тест,щото децата се държаха лошо.Аз си седях кротко на 4ина :twisted: моля те,повярвай ми,знеш,4е не съм от буйните :lol: ...После мама казва:добре,знам 4е не си.И колко изкара?2? 3? 4? И аз:еми.....2 8-[ И тя:Ха :smt005 еми да то се о4акваше =P~ ти като седиш само пред телевизора,така е. :wink: И аз:Ама тя не каза,4е ше правим!Аз от къде да знам :wink: Мама:еее ама мойто моми4е,ти трябва да си знеш уроците :lol: Аз:еми кво да направа,4е тая не ни е казала за тъпия тест!Ако беше казала,щях да полу4а по висока оценка,повярвай ми! :wink: :-D

woshata
08-18-2007, 19:31
az belejnika go pazq v 4antata do kraq na godinatai kato doide vreme da vidi 2kite prez godinata az leko se iznasqm prez vratata :lol: kato se vurna tq ve4e e iz4ela konskoto na stenata i i e minalo..a v slu4ai 4e vse pak vidi nqkoq kazvam:Ti nali znae6 4e az y4a redovno tva be6e nekvo slu4aino..tq me izkara i me pita za yrok ot predi 2 meseca :-D "tva vinagi minava posle se praa na vinovna 15 min i si4ko e zabraveno :twisted: :wink:

Reed
08-18-2007, 19:48
за нек'ва такава издънка почвам да преувеличавам,казвамм,че ме е изкарала на друг урок и така накрая кат разкажа к'во е станало,мама пита колко ми е писала и аз казвам :lol:

armani169
08-18-2007, 19:51
Гледам да натопя учителя естествено !!! :twisted:

sladku_bebzi
08-18-2007, 19:57
Ако имам по-слаба оценка, от очакванията на родителите ми или забележка, просто не си давам бележника в клас.Така няма нужда от извинения :wink: И те разбира се не разбират никога :P

krisi_pisi
08-18-2007, 20:20
az pyk kato imam po-slaba ocenka i vlizam namusena v staqta na nashte i im vikam "Pyk mam znaesh li kvo stana :smt012 onaq prostata mi pisa 3 ,zashtoto ne i otgovorih na edin vypros samo inache vsichko i kazah pyk tq prostata :smt009 " mama mi vika "emi kato ne si uchela kato mi stoish na pred tv-to i pc-to taka shte e " pyk az "ti nali me vidq che ucha nali vidq kvo iskahs ot mene sega :smt011 " bashta mi "eee kvoto takova drugiq pyt poveche" i se otyrvam :-D

Pak dobre reagirat ne sam kato edna moq priqtelka ama tq dvokadjiika ot sqkyde to prosto po visoka ocenka ot 2+ nqmaa! Vryshta se tq i maika i na vratata "ela tuka ela" priqtelkata "da kaji mamo kakvo ima?" ama se prai na udarena qko :-D. maika i "shti kaja az kakvo ima kato te zablyskam v typata kratuna she razberesh ti! Ti kolko imash be draga po matematika" priqtelkata "Mi neznam gospojata oshte ne gi e vyrnala kontrolnite" maika i "kakvo?! Ne gi e vyrnala li?!!!!!! Tq predi edin mesec vi gi e vyrnala be koi she budalkash tuka?! " iiiiiiii posle stava strashno bashta i kato se vyrne iii.... :smt010 boi do spukvanee ujasno e daje koshmari sym sanuvala tva nqma da go zabravq nikoga.Edin pyt daje oshte ot pytekata do bloka q beshe hvanal s ritnici,shamari,vikove,skubane do 3-q etaj aaaaaaaa ujast!!! da ne vi se padat takiva roditeli

Taa iskah da kaja s tva che nishto ne sa zaplahite koito poluchavate ot vashite kato teq na fr mi drugi nqmaaa!


BTW KicK-BoXioRkaTa ti ot sega li pochvash da sybirash idei za pred vashte :-D

Just_me888
08-18-2007, 20:34
Двойки не съм имала,но съм имала забележки за неизвинени отсъствия...Обяснявам на наще основателни причини поради които сме бягали и те го приемат спокойно :lol: Пък ине се случва чак толкова често да имам неизвинени(класната е добър човек :smt005 )

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-18-2007, 20:57
Еми аз за забележките си казвам истината.. :lol: А за 2-ките..понякога казвам, че са написали на целия клас и тва минава.. :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-18-2007, 21:00
забележки 9 клас станах още съм нямала :shock: а иначе за някоя двоика... аз 2ки само на диктовки по англииски получавам(за сега ... та да чукна на дърво..) и тя маика това го знае... така че няма нужда да измислям нещо ест че ми се кара и даже като и кажа веднага сядаме да ми диктува някоя но.. не ми пречи особено това :)

ArTanDra
08-19-2007, 07:21
Eми по принцип за 2ки не правят проблем , ама зависи по кой предмет. Ако ми е важен за кандидастване има конско , но ако ми е някой специален няма проблем :-D А за забележките имам ги в излишък не съм от мълчаливите хъх.. и родителите ми това го знаят и са се премирили.

DIVINE_TIME
08-19-2007, 10:45
Аз пък досега не съм имала двойка .. въпреки че съм на 16! Имала съм 3 и казах на майка ми,че съм писала от другата страна на листа,а у1ителката е отказала да го провери :lol: и мина !

make_love_NOT_war`f
08-19-2007, 11:02
Те наще сами разбират... няма смисъл от извинения

Novkov
08-19-2007, 11:05
Аз имам късмет и бащатата гледаше и питаше само за срочни и годишни оценки :-D Щото иначе щях да имам много да се обеснявам :lol:

OnFire
08-19-2007, 13:03
"Майкооооооооооо яла ти обесним тая по български колко е проста... Начи седиме си ние в клас и онаа почва да ни обеснява некви глупости от личния си живот и на нас естествено ни става скучно и си приказваме, а онаа тъпата исеричка ни даде контролно :x"

А иначе на бащата нема нужда да му обеснявам, он си кьорав и не види кво подписва.