PDA

View Full Version : Как да се запознаем?



lovers
08-18-2007, 19:43
Oxxx Metnala sum oko na edno mnogo gotino barman4e gledam 4e i az ne sum mu bezrazli4na,no ne se poznavame ta vuprosut mi e kak da se zapoznaeme kak da go nakaram toi da poiska da se zapoznaeme...Molq bez komentari ot roda na:Eee tolko li e trudno da hodi6 i da mu kaje6 moje li da se zapoznaeme?...

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

tuzaro
08-18-2007, 19:45
толкова ли е трудно да му кажешш може ли да се запознаем? :lol: :lol:
а ти кат не го познаваш от каде знаеш че не си му безразлична тва винаги сам се чудил някое момиче кат пиша знам че не съм му безразлична

KiFy
08-18-2007, 19:46
Ами отиваш, сядаш на бара и си поръчваш нещо.. щом и той си мислиш, че те харесва, няма да стои бездействие, все ще подхванете някакъв разговор.. Ама му давай знаци (усмихвай му се и т.н.) и отиди сама, така ще започнете разговор :wink: . Успех от мен!

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 19:47
Ей да не е прекалено голям :smt016
Амиии кво да ти кажа... ако те е срам.. да го заговориш първа.. прави му някви знаци.. че го харесваш... от рода на да му се усмихваш често.. да го гледаш... да му намигаш :-D
Ако той не те заговори.. тогава опитай ти.. :wink: Попитай го нещо просто... свързано с работата му... или нещо такова... нз.. :-D

sladkish_14
08-18-2007, 19:49
Еми щом неискаш да идеш и да кажеш "можели да се запознаеме?"аз незнам какво да те посъветвам,ако мислиш че не си му безразлична,тогава чакай той да се запознае с теб или чрез приятелка :roll:

woshata
08-18-2007, 19:54
em az obiknovenno kat zaseka obekta(primerno na lafkata v y-6te) i se butna "uj" v nego i po4va razgovoraaa :wink: ama za barman4e neam tolko opit probvai s ne6to ot tiq po-gore pokaji 32 zuba ysmivka budi mila zavurji razg i taka

MayKyTy
08-18-2007, 20:03
толкова ли е трудно да му кажешш може ли да се запознаем? :lol: :lol:
а ти кат не го познаваш от каде знаеш че не си му безразлична тва винаги сам се чудил някое момиче кат пиша знам че не съм му
безразлична
и аз се чудя по кво познават че не са безразлични...
Трябва ти да се запознаеш с него щот да не мислиш че си единствената клиентка там дет му е фърлила око ....

me4ti4kata
08-18-2007, 20:05
Mili4ka,ako 4aka6 toi da te zagovori moje i da si ostaree6.Dne6no vreme momi4etata sme tezi , koito poemame pyrvata kra4ka nai-4esto.Ako te e sram,nameri nqkoi ob6t poznat i taka.USPEH4ETA! :wink: :P :P :P

koalka
08-19-2007, 09:27
Еми...усмихвай му се, гледай го, обичайните неща.

Gabroveca
08-19-2007, 09:31
преди да си поискала нещо сериозно (ако искаш) си спомни, че барманчетата контактуват с много жени/момичета и няма да ти е особено приятно ако има нещо м/у вас а той по цял ден говори с други...

а и честно казано за мен барманите и сервитьорките не са най-подходящите хора за връзка..

marley
08-19-2007, 09:32
tva s "moje li da se zaponzaem" ne go rpavi mn tup izraz!prsoto sqda6 na bara pred nego poru4va6 si ne6to i zapo4va6 flirtaa,ako naistina ne si mu bezrazli4na 6e narpavi ne6to!i ae malko po otvoreno stiga ste se 4udili!jivota vednuj se jivee...

flowerlina
08-19-2007, 09:41
Ами като не искаш по традиционния начин можеш да си вземеш сокче или количка и уж случайно да ги разлееш на бара.И така се ще завържете някъкъв раговор :wink:

Valar
08-19-2007, 10:26
Много бармани, да не кажа почти всички са свикнали и увладяли до съвършенство тактиките и методите на многобройните натегачки, впрягащи им се на работното място. За да имаш успех трябва да го изведеш от тази зона.
Ходи 3-4-5 пъти не прави нищо особено .. като плащаш задържай погледа си върху очите му!
Тогава няма начин той да е безочастен още повече щом проевява симпатии! :wink:

mir4ovski
08-19-2007, 11:48
преди да си поискала нещо сериозно (ако искаш) си спомни, че барманчетата контактуват с много жени/момичета и няма да ти е особено приятно ако има нещо м/у вас а той по цял ден говори с други...

а и честно казано за мен барманите и сервитьорките не са най-подходящите хора за връзка..
ne sam saglasna.mnoq maj e barman v edno syper varvejno zavedenie oba4e za po4ti edna godina ne e imalo daje pogled kam drga.nikoga za nishto ne sme se karali taka 4e zavisi ot 4oveka
a pak ina4e sre6ta6 pogleda my i zadarjash tvoq okolo 10 sekyndi i posle se obrashttash kam nqkoq fr s koqto si govorite i t.n. posle my se ysmihvash leko 2-3 pati i sqdash na bara ako ne si my bezrazli4na toi sha po4ne da ti pravi razni nameci yspeh :D :D :D