PDA

View Full Version : А сега..?



08-18-2007, 19:45
С приятелят ми сме заедно от 3 месеца.Кратко време. Но за което приятелят ми се влюби в мен на 100% . Знам,че съм 1вата му любов. И аз държа на него,но той освен това ме обича от цялата си душа и сърце. Дотук всичко е идеално. Но... След 1 седмица заминавам да уча в чужбина и ще се връщам в България през 4-5 месеца. Много пъти сме говорили с приятелят ми. Аз съм на мнение,че дори той да продължи да ме обича и не ми изневерява и не иска да се разделим,то той (и аз разбира се,но аз мисля 1во за неговото добро а после за мойто) ще страда пак. Говорихме и аз му предложих да се разделим,но да останем близки приятели (понеже сега ще го боли,но определено ще е по-малко) . Обаче той не иска и да чуе.Твърди,че ме обича безкрайно много и няма да допусне да се случи такова нещо...
Много ми е мъчно,понеже съм много объркана...
Моля Ви къжете ми какво бихте направили на мое място

sladkish_14
08-18-2007, 19:56
Еми ти си опитала,щом той не иска да се разделяте...недейте :roll: какъв е проблема?Ще си говорите по често,ще си пишете...Все някога ще му омръзне и ще се откаже!По-добре не го наранявай сега,нека мине време и сам осъзнае,че неможе така-тогава по малко ще го боли след като несте се виждали няколко месеца :roll: ББ :smt006

mid_get
08-18-2007, 19:58
Наистина ситуацията е много гадна, прекрасно би било ако връзката ви се запази, но любов от разстояние... :roll: Успех, все пак! :-)

MayKyTy
08-18-2007, 20:00
Еми ти си опитала,щом той не иска да се разделяте...недейте :roll: какъв е проблема?Ще си говорите по често,ще си пишете...Все някога ще му омръзне и ще се откаже!По-добре не го наранявай сега,нека мине време и сам осъзнае,че неможе така-тогава по малко ще го боли след като несте се виждали няколко месеца :roll: ББ :smt006
така е много си права!!!
Нека той сам се убеди че да се разделите е по-добре за него :)

sherry
08-18-2007, 21:28
След като толкова силно се обичате, недейте да късате. Момчето не иска, съгласно е да опитате. Направете го. Дори да си идваш на 4 месеца, ако поддържате връзка редовно, може да са ок нещата, а и след време може той да идва при теб, мисля, че не сте малки. Опитайте, струва си.

`Death`Whore``
08-18-2007, 21:53
Явно ти не мислиш, че ще съумеете да останете заедно. В такъв случай какъв е смисълът да опитвате? За това са нужни двама.

koalka
08-19-2007, 08:56
Защо не опитате?Но си помисли първо, ти дали ще успееш да запазиш връзката ви, защото той сега е сигурен и иска да продължите.Ако не мислиш така-кажи му го сега, а не като заминеш!

flowerlina
08-19-2007, 09:51
Защо не опитате?Но си помисли първо, ти дали ще успееш да запазиш връзката ви, защото той сега е сигурен и иска да продължите.Ако не мислиш така-кажи му го сега, а не като заминеш!
Съгласна съм.Ако нищо не се получи тогава късайте

Obitax
08-19-2007, 09:56
ima gi i taiva momenti koito trqbva da se prejivqvat nqma da lqga da mre kato si parvata mulubov q :-s trea da se stegne malko i da prodalji napred bez depresii i takiva gluposti

me4ti4kata
08-19-2007, 10:09
След като толкова силно се обичате, недейте да късате. Момчето не иска, съгласно е да опитате. Направете го. Дори да си идваш на 4 месеца, ако поддържате връзка редовно, може да са ок нещата, а и след време може той да идва при теб, мисля, че не сте малки. Опитайте, струва си.I az mislq taka.Ako liubovta vi e tolkova silna ,kolkoto kazva6 raztoqnieto nqma da e tolkova golqma pre4ka.6te e jalko da jertvate tolkova krasiva liubov.Ako ne opitate 6te syjelqvate i dvamata.A i moje da doide pri teb sled izvestno vreme.USPEH I NE SE PREDAVAI. :smt023 :smt039

BrokenInnocence
08-19-2007, 10:31
Има случаи, когато любовта е силна и все пак нещата не се получават от разстояние. За справка- използвай търсачката на форума, има поне 28785986 теми по тая тема. Само дето от това, което си написала нещо оставам с впечатлението, че на теб май много не ти пука дали ще се разделите или не... ако наистина е така, по- добре приключи с всичко още сега.

niksy_bub
08-19-2007, 12:34
ти нямаш избор трябва да заминеш наистина е трудно да поддържаш връзка от растояние но все пак опитайте ако не наистина ще е хубаво да останете добри фр. :wink: :smt006

iveto89
08-19-2007, 13:54
emi mili4ka........spored tvoeto re6enie e nai-dobroto i trqbva da go napravi6 i da deistva6,za6toto kolkoto i da ne ti se iska,kolkoto i toi da ne jelae,bolkata 6te e o6te po-silna.....tui kato vremeto si leti i minava.suberi sili i go napravi.mn kusmet i bezkraini uspehi v 4ujbina