PDA

View Full Version : тъпо ли е да си изразява мнението на глас?!



zakachka
08-18-2007, 20:05
Hora problema mi e sledniq.Znachi v kompaniqta sme 6 momicheta,zaedno sme ot deca,izrastnali sme zaedno s igri,ligotiq,smqh,plach...vse sme bili zaedno ot blizo 10-11 godini...Veche vsichko se promeni,vsqka si gleda jivota s svoq priqtel i mnogo chesto ne se seshta za drugite.Ne i az,qvno sam se filmirala s tova priqtelstvo poveche ot drugite i te sa (bqha) vsichko za men.Vsqka ot nas veche nameri liubovta v razlichni momcheta i redovno si izlizame zaedno povecheto...No moq priqtel e malko po razlichen ot tqhnite,malko po inat.Haresvam taq negova cherta,zashtoto priqtelite na drugite vse im hodqt po gaza i sa im kato kuchenca,a moqt vinagi reshavame zaedno neshtata i taka e po dobre,vzimame resheniqta zaedno.V posledno vreme obache se karame malko i stava vse kogato sme s drugite.V nachaloto moite priqtelki nqmaha nishto protiv nego,no sega gi useshtam che se promeniha,mislqt si che toi samo me naranqva i ne e za men,mislqt si che vse mu se vruzvam na akula,toest izobshto ne znaqt shto za chovek e toi.Onq den se skarahme s ednata zashtoto mi kaza che sme se saobrazqvali s nego zashtoto sme sqdali kadeto toi kaje.A toi prosto kazva kakvo iska,a ne kato drugite momcheta v kompaniqta malchat i pravqt kakvoto im se kaje....Dnes se razbraha drugite da izlqzat i ne spomenali nishto za men i moq priqtel,stana mi adski gadno...vse edno gubq priqtelite si zaradi nego.No pak kazvam te ne go poznavat i mi e gadno strashno gadno che go mislqt za nqkakuv losh i gaden tip,a toi e adski milichak.Losho li e che izkazvaa svoeto mnenie?Qvno ne sa sviknali da im se kazva vsichko v ochite.....Kakvo da pravq hora..ne iskam da zagubq priqtelkite si,no ne iskam da zagubq i nego...i vse pak znam che ako se razdelq s nego shte e po dobre i za dvama ni no ne moga,ne iskam.Privurzah se mnogo kam tova dqvolche i ne moga da si i pomislq che nqma da sum s nego....of malko e tupa temata,no sled kato nai-dobrite mi priqtelki ne me razbirat,trqbvashe da go spodelq s nqkoi....

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

MayKyTy
08-18-2007, 20:10
Поговори с него кажи му че поне за пред приятелките ти трябва малко да се съобразява, другият начин е да приказваш с тях и да им обясниш това което обясни и на нас че точно тази черта в него харесваш... УСПЕХЧЕ!!!

sladkish_14
08-18-2007, 20:12
Поговори с него кажи му че поне за пред приятелките ти трябва малко да се съобразява, другият начин е да приказваш с тях и да им обясниш това което обясни и на нас че точно тази черта в него харесваш... УСПЕХЧЕ!!!

:smt023

only_hope_f
08-18-2007, 20:16
Или се опитай да ги балансираш примерно един ден си излез само с него на другия ден си излез само с приятелките.

me4ti4kata
08-18-2007, 20:19
Neznam to4no kak moje da ti se pomogne ,no ako se postavq na tvoe mqsto......6tqh moje bi da precenq polojenieto na same za kolkoto vreme e nujno i da vidq naistina koi si zaslujava pove4e.Dobre 6te e da pogovori6 i s nego.Da mu kajej kakvo mislqt priqtelkite ti za nego,ama vnimavai da ne stanat konflikti.Pogovori i s tqh i im spodeli za kakvo se karate i im obesni ,4e karanicite v edna vryska sa normalni.Taka de ,po-dobre s tqh ot kolkoto bez tqh,ina4e 6te6e da e sku4no.Stiskam palci i ti jelaq USPEHI mnooogo! :smt052 :smt045 :smt039

me4ti4kata
08-18-2007, 20:23
Или се опитай да ги балансираш примерно един ден си излез само с него на другия ден си излез само с приятелките.Taka moje bi 6te se syzdade pove4e naprejenie ne misli6 li.A i tq 6te se razskysva i 6te i e o6te po kofti.

marley
08-18-2007, 20:27
purvo zemi pod predvid fakta 4e s tqh se poznava6 i predpoala sa ti se dokazali za 10-11 godini,a nego ot koga go poznava6?pomni 4e kogato skusa6 s nego ti o6te 6te si prqitelka s tqh i pomni 4e prqitelite sa nai-vajnoto ne6to!spored men trqbva da govori6 s nego i da mu kaje6 da se suobrazqva!ideqta za razdelqneto na vremeto e lo6a povqrvai-ot li4en opit znam!

zakachka
08-18-2007, 20:30
Mersi mn na vsichki... shte izmislq kakvo da pravq,moje bi shte govorq i s tqh i s nego i dano vsichko da e ok..mersi che me razbirate :roll:

bloodranger
08-18-2007, 20:40
Поговори с него кажи му че поне за пред приятелките ти трябва малко да се съобразява

:smt023

s dve dumi "molq te liji mi dupeto dokato sam s priqtelkite si ni6to 4e tva e okolo 10 4asa v denono6tieto kakvo tolkova.Nali 6e go naprai6 zaradi men" #-o tva e mnoo tap savet va6iq i tez palci nz za ko sa :-k

Kam avtorkata;abe momi4e zemi sa v race.Golqma si ,ne moe da slu6a6 horata i da se vodi6 po akala im."Te ne go haresvat zadeto si kazva mnenieto" mi prati gi v komunizma togaz.S toz pi4 sa obi4ate ala bala za ko gi slu6a6.nali si ima6 nego,"lubovta e vsi4ko" "Kogat sam s tebe spira vsqko vreme"<---tva sia go izmislih dobro e a 8) i sekvi takviz krilati frazi si povtarqi i 6e zeme6 vernoto re6enie.

P.S.ei tva ne go bqh vijdal dosia dilema da zareja li gadjeto zarad 5 kurvi i 5 magareta O_o det gi slu6at O_o

sherry
08-18-2007, 20:42
Приятелят ти пък не е длъжен да се съобразява с лиготиите на тея момичета. Извинявай, не искам да те обиждам, приятелки са ти, но не мислиш ли, че като такива би трябвало да те разбират и да се радват, че си щастлива?
Не би ли трябвало и вашето мнение да е важно, а не само тяхното? Излизайки заедно навън с други хора, ти трябва да знаеш, че всеки има право да изрази мнението си къде иска да седне и къде-не. Приятелят ти с нищо не им е крив, явно просто са свикнали те да си правят каквото искат и сега се ядосват, че не им върви по гайдите. Май имат твърде високо самочувствие.
Ти пък не им се връзвай, кажи им колко е силна връзката между момчето ти и теб, колко пъти ти е доказвал, че те обича и ако продължават да ви игнорират, по-добре недей да излизаш с тях. Като те отбягват-остави ги, насила приятелство не се поддържа!

woshata
08-18-2007, 20:50
ot si4koto pisano moga ti kaja edno : tupo e da ne se izrazqva na glas

Qn4etYyY
08-18-2007, 20:53
nali sa ti priqtelki.. da se syobrazqt! ako sa ti tolkova dobri fr she se postavqt na tvoito mqsto a i te imat gadjeta i znaqt kakvo e useshtaneto.. osven akoooo NE SA BANDA LESBIIKI :twisted: :lol: :lol: ne aide sega po seriozno.. pogovori s tqh i ima kaji 4e kato nqmat mnenie, da ne se syrdqt 4e toi si kazva negovoto.. mi kato im trqbva neshto da si go poiskat.. kaji mu pyk i na nego malko dase syobrazqva s tqh, no ne da ne opbelva duma v tqhno prisystvie, a da gi iz4aka te da se izkajat i togava da se obadi.. smisyl vkliu4i go v grupata-da vzemete zaedno reshenie kyde da hodite vypreki 4e ne vijdam kakyv e problema dali da si v "4ervenoto" ili "sinioto" kafe kato vinagi si pory4vash edno i syshto.. ako sa ti takiva priqtelki kakvito gi opisvash.. biha te ocenili i veroqtno dokato sa ti syrditi she te otbqgvat, no posle she zapo4nat da te tyrsqt ;)

MayKyTy
08-18-2007, 20:55
Поговори с него кажи му че поне за пред приятелките ти трябва малко да се съобразява

:smt023

s dve dumi "molq te liji mi dupeto dokato sam s priqtelkite si ni6to 4e tva e okolo 10 4asa v denono6tieto kakvo tolkova.Nali 6e go naprai6 zaradi men" #-o tva e mnoo tap savet va6iq i tez palci nz za ko sa :-k

Kam avtorkata;abe momi4e zemi sa v race.Golqma si ,ne moe da slu6a6 horata i da se vodi6 po akala im."Te ne go haresvat zadeto si kazva mnenieto" mi prati gi v komunizma togaz.S toz pi4 sa obi4ate ala bala za ko gi slu6a6.nali si ima6 nego,"lubovta e vsi4ko" "Kogat sam s tebe spira vsqko vreme"<---tva sia go izmislih dobro e a 8) i sekvi takviz krilati frazi si povtarqi i 6e zeme6 vernoto re6enie.

P.S.ei tva ne go bqh vijdal dosia dilema da zareja li gadjeto zarad 5 kurvi i 5 magareta O_o det gi slu6at O_o
Никога не съм казвала такова нещо !!! Каза малко да се съобразява не да я слуша като вярно кученце!!!! Не ми преиначавай думите изобщо нямах тва в предвид, за едно момиче са важни приятелките, а за едно момче е важно неговото момиче => за да си запази момичето момчето малко тряя си опече акъла у тиквето а не да се държи като държан на въже !!!

zakachka
08-19-2007, 09:21
Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!


Izvinqvaite,razvali mi se flextype i ne moga da pisha na kirilica,za tva sum pisala s latinica.....

alkobalko
08-19-2007, 10:55
Говори и с него, и с приятелките си. Помоли го да е малко по-въздържан, когато сте с тях. на тях пък и обясни, че го обичаш такъв, какъвто е, но не желаеш да загубиш приятелството им.

niksy_bub
08-19-2007, 12:25
Поговори с него кажи му че поне за пред приятелките ти трябва малко да се съобразява

:smt023

s dve dumi "molq te liji mi dupeto dokato sam s priqtelkite si ni6to 4e tva e okolo 10 4asa v denono6tieto kakvo tolkova.Nali 6e go naprai6 zaradi men" #-o tva e mnoo tap savet va6iq i tez palci nz za ko sa :-k

Kam avtorkata;abe momi4e zemi sa v race.Golqma si ,ne moe da slu6a6 horata i da se vodi6 po akala im."Te ne go haresvat zadeto si kazva mnenieto" mi prati gi v komunizma togaz.S toz pi4 sa obi4ate ala bala za ko gi slu6a6.nali si ima6 nego,"lubovta e vsi4ko" "Kogat sam s tebe spira vsqko vreme"<---tva sia go izmislih dobro e a 8) i sekvi takviz krilati frazi si povtarqi i 6e zeme6 vernoto re6enie.

P.S.ei tva ne go bqh vijdal dosia dilema da zareja li gadjeto zarad 5 kurvi i 5 magareta O_o det gi slu6at O_o
=D> =D> =D>