PDA

View Full Version : Фингър скейтбординг



Heaven_Can_Wait
08-18-2007, 20:32
Има ли практикуващи Finger Skateboarding тук? :P За тези, които не знаят какво представлява... Finger Skate Boarding е умалена версия на скейт, който се кара с ръце, има същите трикове ...създаден е 1986 и освен вкъщи можете и вънка докато си почивате...

Eто, за да видите какво представлява --> http://www.youtube.com/watch?v=lnvyIfeevW4 -Eдно от най-добрите филмчета правени досега...

Може цената малко да ви се стори нереална, но...
един Finger Skate е 20 лева ( има и боклуци от 6-8-10 лева) 20 лева е на Tech Deck (от 1990 ги произвеждат) комплект с инструменти, части и стикерчета, но си струва защото дъската е супер здрава, първо качество.

http://i.data.bg/07/05/22/382995_orig.jpg
полезни сайтове :
www.techdeck.com (Супер уроци най-добрия сайт)
www.fsb.free.fr ( Супер сайт !! )

Disrespect
08-19-2007, 07:28
аз много обичах да цъкам със скейтчета от карти за телефон :lol:

Castaway
08-10-2008, 22:46
Хм...аз да си призная за пръв път го чувам/виждам това чудо :oops: :oops: :oops: .. Изглежда яко,но не разбирам особено смисъла му..седиш и си мърдаш пръсттите на ръката ...

предпоалагам не е лесно (то си личи де) .. но като удоволствия, може би им доставя на хората,които се занимават с т'ва..

аз съм по фенче на СКЕЙТБОРД-а си .. 8) 8) 8)

asasfdf
08-11-2008, 02:31
мда, преди години бях запален..колко такива изгубих и счупих :( моите отверчици обаче не са като на картинката, а са двойни такива..и те се изпочупиха мама им мръсна

BrokenAngel
08-11-2008, 09:34
Ми доста хора,които познавам са запалени по това и правят много яки неща :lol: :lol: мене лично си ме кефи

psychopath
08-12-2008, 12:30
мале в 7ми клас яко стържене по чиновете беше 8-)

cSSiE
08-12-2008, 21:31
това е най-безмислената игра даже немога да го нарека спорт .... ами игра простотия Вземи се хвани с истински спорт какво е това .. глупост.. вие или някой друг вижда ли се да излезе на улицата и да тръгне си играе с няква играчка по пътя Смешна работа :?

psychopath
08-12-2008, 22:06
това е най-безмислената игра даже немога да го нарека спорт .... ами игра простотия Вземи се хвани с истински спорт какво е това .. глупост.. вие или някой друг вижда ли се да излезе на улицата и да тръгне си играе с няква играчка по пътя Смешна работа :?яко 8-)

ReZoN
09-25-2008, 16:27
Аз имам Tech Deck + отверка и подложки по принцип е 16 лева ама моя е с кецове на промоция и мисля , че беше без пари или 5-6 лева .. от 1 година и нещо е вече и е още здрав само на машинката едната основа за колелото се счупи и уж я залепих със секундно лепило и то бая сложих .. държи , обаче искам да питам дали мога да си купя от някъде машинки или колелца цветни много ме кефят на някои клипове как са си направили колелцата на шахмат синьо - червено , синьо - бяло , червено- бяло .. даже и зелени сичките да са пак е по яко от бялото .. казвайте в пловдив има скейт шопове ама се пак :?