PDA

View Full Version : Обезкосмяване на триъгълника с епилатор



08-18-2007, 20:43
TA PI TAM NORMALNO LI E s epilator po putkata.nqkoi pravili go???to tva e ne4ove6ka bolka [-(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1, 6 и 7 точка от правилника!

FelisDirus
08-18-2007, 20:44
Пробвах.. таковало си е мамата.. но пък зависи как възприемаш болката. :twisted:

DIVINE_TIME
08-18-2007, 20:45
Доста момичета го практикуват - лошо няма! Аз не мога да изтърпя болката!

mila_pila
08-18-2007, 21:12
не е кой знае каква болката. зависи от психическата нагласа :lol:

kAdrOkoSkA
08-18-2007, 21:47
Оо... Изключено е ! :mrgreen:

menta_loverka
08-18-2007, 23:10
Mn me boli ne moga da turpq nz kak nqkoi dr turpqt

08-19-2007, 00:09
e, не е болка за умиране все пак...свиква се \:D/

08-19-2007, 07:27
Mnogo momicheta go praktikuvat,no mejdudrugoto ne e mnogo dobre s epilator.
Edna kozmeti4ka mi go kaza,daje mi kaza che vyobshte da se skubqt tam kosmite ne e mnogo hubavo.
Imalo nqkakvi vyzli (mai linfni kaza) koito se narushavali i bilo na zle.
Karai s brysna4kata. :-)

CuRly_Doll
08-19-2007, 07:28
Доста момичета го практикуват - лошо няма! Аз не мога да изтърпя болката!
i az ne bih q iztarpqla

Just_say_no
08-19-2007, 08:21
Ми аз по принцип давам с кола маската, но тоя път нз защо реших да пробвам с епилатора.... освен, че става по - бавно станах цялата на противни точици. :?

Извод: от кола маската по - хубаво нема. :mrgreen:

vanesenceto
08-19-2007, 09:03
mi az deistvam s epilatora! ne 6tot ne znam 4e s kolamaskata boli po malko ,a 6toto me e sram da hodq na kozmetik :oops:
ina4e ponqkoga -v ku6ti s kolamaska i posle s epilatora se doopravqm :)

otherworldly
08-19-2007, 11:22
и аз пробвах, но мн ме болеше и мен.. Обаче се настроих, че искам да си ги махна.. нямах време да ходя на козметик..

_PuNk`PrInCeSs_
08-19-2007, 11:29
БОЛИИИИИИИ БОЛИ БОЛИ БОЛИИИИ :smt009 :smt010

Kianna
08-19-2007, 12:58
Намажете се с малко лед преди да се епилирате и много по-малко боли!

smile4eto1
08-19-2007, 18:20
Боли много сус епилатор аз не бих го издуржала ама аз не бих и с кола маска за ся само ги бръсна ама е отжратително 6от траа секи ден а и винаги боцка :( а и се се порязвам и после имам то4ки и аз нз кво да праааа :( :( :(

08-19-2007, 19:01
az davam s kremche nito boli nito nishto i mn dobre gi maha :P \:D/

^sladyranka`
08-19-2007, 20:20
na bikinnata liniq ne e stra6no dori e mn po dobre ot kola maskata !

sh3_1s_7h3_0n3
08-19-2007, 20:34
Абе, боли! Глупости... т'ва само докато свикнете... след 3-4път ве4е няма да ви прави впе4атление... но до тогава... да ви е здрав гърба (или нещо др :twisted: :roll: )

Ch0c0la73
08-19-2007, 21:47
s epilator na triugulnika : ABSURD! mene na krakata i na rucete me boli pak kamoli tam ... po dobre probvai s kola maska , ako ti e za 1vi pat 6e te boli mn ama sled tva se svikvalo ;) a pak ina4e s kola maska na krakata sym si pravila izob6to ne boli taka 4e ;) s epilatora boli pove4e i traq po produljitelno

dafi86
08-20-2007, 07:30
Ооооо наистина много боли, сега се епилирам само отстрани, останалото със самобръсначката, знам че ще боли само първите 3-4 пъти, но как да преодолея тях :( ](*,)

Котарана
08-20-2007, 08:15
Да много боли, пробвала съм точно 2-пъти.Но си струва космите стават по тънки и не излизат доста време.

miloto na miloto:P
08-20-2007, 08:43
зверски болии :smt013

blaaaa
08-22-2007, 05:16
Пробвала съм 2-3 пъти и не е болка за умиране,ама аз си падам малко мазохистка :roll:

merilin1
08-22-2007, 06:00
ми като нямам време да ида на козметик ... се налага...ама гледам да не го правя много често, че от тоя пуст епилатор мн проблеми... стават едни гадни пъпки, пък червени точки, пък подкожни косми...мазало... решение е ако бързаш според мен ;)

08-22-2007, 08:10
Истинско мъчение :roll:

sladkata_presi
08-22-2007, 08:42
Със епилатора е ужасно,много боли също и с коломаската.Аз със бръсначката.

kosebosece
08-28-2007, 12:49
еее нали има вече епилатори със замразяващ ефект, а също и с масажиращ....аз имам такъв и това място вече не ми е проблем [-X

petqivanova9
01-08-2011, 14:32
А ако мога да попитам като се минете с епилатор на триъгълника след това космите стават ли по-дебели и по-твърди?

WaterLilly
01-08-2011, 14:37
А ако мога да попитам като се минете с епилатор на триъгълника след това космите стават ли по-дебели и по-твърди?
Не, даже стават по-тънки. Очевидно е, изкореняват се все пак.

anonymous708973
01-08-2011, 15:52
Ааа, стига бе... Заболява ме дори като си го помисля. Не, не, няма начин да пробвам там. Аз на краката не издържам, имайки предвид, че попринцип си държа бая на болка...

01-08-2011, 15:58
ооо не. тва е мъчение ниикога не бих пробвала предпочитам съм си така. и сякаш някой ще ви знае или ще ви вижда как изглеждате там :? :?

AraBella
01-08-2011, 16:21
Мен пък ми е много приятно с епилатора на краката, едно такова готино гъделичкане :d . Но за жалост на триъгълника веднъж пробвах и щях да умра :D

whitebunny
01-08-2011, 16:29
Мен пък ми е много приятно с епилатора на краката, едно такова готино гъделичкане :d . Но за жалост на триъгълника веднъж пробвах и щях да умра :D :lol: И аз съм пробвала само веднъж и се отказах още щом ми дръпна първите косъмчета :oops: Няма такава болка човек :o Карам си със самобръсначката макар че е ужасно гадно :?

petqivanova9
01-08-2011, 16:59
А ако мога да попитам като се минете с епилатор на триъгълника след това космите стават ли по-дебели и по-твърди?
Не, даже стават по-тънки. Очевидно е, изкореняват се все пак.
а остават ли ти гадни пъпки? И получават ли ти се след това подкожни косми?

anonymous708973
01-08-2011, 17:33
ооо не. тва е мъчение ниикога не бих пробвала предпочитам съм си така. и сякаш някой ще ви знае или ще ви вижда как изглеждате там :? :?

Ами всъщност, знаят и виждат 8-)

glezenafukla
01-08-2011, 19:27
Oх, леле.. тежко е да си момиче.. едно и две ли е.. :grin:

Аз ходя на кола маска.. но там 5-10 минс съм готова.. боли, ама се трае.. понякога, имам чувството, че ми изваждат вътрешностите.. :X :grin: ама трай бабо, за хубост..

С бръсначка не искам там.. а с епилатор не съм пробвала.. сега се чудя и какъв нов да си взема и ако може и във вода, дали няма да е по-малка болката.. не знам..

MegiBoOm
01-08-2011, 19:32
Аз пробвах да си го доближа до мишниците и така ме заболя, а си представям там ! :? :booooomb: :?

whitebunny
01-08-2011, 19:37
Аз пробвах да си го доближа до мишниците и така ме заболя, а си представям там ! :? :booooomb: :? НЕДЕЙ... Аз като си ги махах на подмишниците със епилатора ми се получиха подкожни косъмчета :? После станаха като пъпчици и се наложи да си ги разрана за да мога да махна касмите които бяха достигнали 3-4 см за около 3 години :-x :o

daru
01-09-2011, 15:08
az davam s kremche nito boli nito nishto i mn dobre gi maha :P \:D/
какво кремче???????? :::

zoreto
01-09-2011, 15:41
Аз пробвах да си го доближа до мишниците и така ме заболя, а си представям там ! :? :booooomb: :? НЕДЕЙ... Аз като си ги махах на подмишниците със епилатора ми се получиха подкожни косъмчета :? После станаха като пъпчици и се наложи да си ги разрана за да мога да махна касмите които бяха достигнали 3-4 см за около 3 години :-x :o

^това зависи от самия човек,щото аз повече от половин година мишниците само с еплатор и нишо ми няма.Даже на краката много повече ме боли е епилатора,пък мишниците само 1вия път ,после даже не се усеща.

Та триъгълника пробвала съм ,но не издържах целия, сега само бикини линията с него и останалото със самобръсначката (кофти ама)

mrazqkindergarten
01-09-2011, 15:44
Аз пробвах да си го доближа до мишниците и така ме заболя, а си представям там ! :? :booooomb: :?

Аз не само съм доближавала, направо си ги махнах.. 8-) Е няма такава болка! Оттогава не съм повторила там, кво остава за триъгълника, макар че и там съм пробвала, ама само отгоре и си е таковало майката, много е гадно.. :booooomb:

BrokenInnocence
01-09-2011, 16:09
Всички косми от всякъде махам с епилатор. Долу и под мишниците сигурно от 2- 3 години не е минавала самобръсначка, с епилатора си ми е супер, на болката се свиква, а ефекта е много по- добър и дълготраен.

MissHouse
01-09-2011, 17:17
свиква се с болката но с времето, но до тогава :?

ScarletBite
01-09-2011, 17:29
Ако имаш "тренинг" с кола маска, ще изтърпиш епилатора. :)

LipSy
01-09-2011, 18:22
Аз съм пробвала, но само на 1-2 косъмчета! :-D Като видях как боли и го зарязах... :lol:

punksss
01-09-2011, 19:09
Аз пробвах да си го доближа до мишниците и така ме заболя, а си представям там ! :? :booooomb: :?

Явно зависи от човека... Аз преди няколко дни пробвах за пръв път под мишниците и въобще не ме боля... :)

SugarLolLipoPsS
01-10-2011, 11:33
Пробвала съм. В началото адки боли, но после се свиква и болката намалява. Само че не мога на всякаде да ги махна с епилатора.. :o

n3zabrawiimaa
01-11-2011, 07:32
ооо не. тва е мъчение ниикога не бих пробвала предпочитам съм си така. и сякаш някой ще ви знае или ще ви вижда как изглеждате там :? :?

Отиваш лятото на плажа и се чудиш защо всички се отдалечават от теб. :D АМИ КОСМИТЕ ТИ БЪЛВАТ ОТ ГАЩИТЕ! :razz: :razz: И как никой няма да знае... един ден ще правиш секс и какво, ще гъделичкаш носа на приятеля си с космите. :razz:

maybeline
01-11-2011, 16:30
ооо не. тва е мъчение ниикога не бих пробвала предпочитам съм си така. и сякаш някой ще ви знае или ще ви вижда как изглеждате там :? :?

Отиваш лятото на плажа и се чудиш защо всички се отдалечават от теб. :D АМИ КОСМИТЕ ТИ БЪЛВАТ ОТ ГАЩИТЕ! :razz: :razz: И как никой няма да знае... един ден ще правиш секс и какво, ще гъделичкаш носа на приятеля си с космите. :razz:


това хич не беше брутално :razz:

FuckingFreak
01-11-2011, 16:43
ооо не. тва е мъчение ниикога не бих пробвала предпочитам съм си така. и сякаш някой ще ви знае или ще ви вижда как изглеждате там :? :?

Отиваш лятото на плажа и се чудиш защо всички се отдалечават от теб. :D АМИ КОСМИТЕ ТИ БЪЛВАТ ОТ ГАЩИТЕ! :razz: :razz: И как никой няма да знае... един ден ще правиш секс и какво, ще гъделичкаш носа на приятеля си с космите. :razz:


това хич не беше брутално :razz:

Грубо грубоооо 8-)
Мисля че се ебава във всеки нейн следващ пост.. Ако ли не е ужасно НЕМАРЛИВ, НЕХИГИЕНИЧЕН, НЕПОДДЪРЖАН, ПЪРВОБИТЕН, ПОТРЕСАВАЩ, НЕБРЕЖЕН, МЪРЗЕЛИВ (знак за безкрайност) човек..

А някой знае ли дали този дезодорант има ефект, http://www.henkel.de/de/content_images/Fa_Active_Pearls_Aqua_Spirit_Deospray_166969_300dp i_1772H_1772W.jpg
съжалявам ако линка е дълъг.. видях го в пенито на намаление и само такива бяха наредени..
не държа да е 12 или 24 часа, но поне докато съм в училище (близо 7 астрономически часа) да неутрализира мириса и да ги няма кръговете под мишниците..

petqivanova9
01-11-2011, 16:55
Честно да ви кажа бях се замислила дали да не почна с епилатора и да спра с ходенето при козметик за триъгълника , но просто след днескашното ми посещение за кола маска се убедих че по-добър начин от този няма :) едно че става бързо, друго че космите наистина се махат ефективно, трето че болката не е чак толкова голяма.От 7-8 месеца ходя на кола маска специално за триъгълника и съм доволна, защото освен всичко космите наистина уредяват и стават по-тънки :) А относно самобръсначката-за мен това е живо прецакване ,защото ако се случи да оставиш космите малко по-дълги от обичайното, предполагам че гледката няма да е много приятна... За епилатора съм чувала че не е подходящ за триъгълника , защото излизат много подкожни косми(на мен на краката ми излизат от епилатор,а си представям ако почна триъгълника с него...)
А който се заблуждава , че с депилатора се махат добре космите-сгрешил е.От една страна не се махат всички косми, от друга-израстват по-дебели.......
Бих дала съвет на момичетата , които са ходели на козметик няколко месеца-грешка ще е да спрете този метод и да почнете с друг, защото няма да сте доволни, и от друга страна ако пак се върнете към кола маската ще е като да започнете отначало....Затова е добре редовно(веднъж месечно) да се ходи на козметик за триъгълника и да не се "смесват" методите, защото освен всичко се създават проблеми и на козметичката(по-трудно се отскубват космите)
Моята козметичка ми каза , че триъгълника не трябва да се минава нито с пинсета, нито с епилатор, нито с крем или самобръсначка..
Дано да съм била полезна :)

anonymous708973
01-11-2011, 17:35
Полезна си... аз ходя на кола маска, но между две ходения минавам поне по веднъж със самобръсначка, просто няма как. Иначе трябва да ходя на две седмици и половина някъде :?

petqivanova9
01-11-2011, 18:13
Полезна си... аз ходя на кола маска, но между две ходения минавам поне по веднъж със самобръсначка, просто няма как. Иначе трябва да ходя на две седмици и половина някъде :?
ммда... единственото нещо ,което е некомфортно е, че трябва да се изчака косъма да порастне достатъчно, за да може да го захване колата... но както правиш ти е добро решение, макар че аз до сега не съм прибягвала до самобръсначката, изчаквам си да ми дойде цикъла и след това ходя на кола маска.Дано да не ми се наложи да ползвам самобръсначката,защото ме е страх да не се порежа.... :-s