PDA

View Full Version : защо става така?



just_boy
08-18-2007, 20:50
Iskam da spodelq i su6tevremeno da popitam kude mi e gre6kata....
Az sum mom4e na 19god. bil sum s dosta momi4eta, izlizal sum s dosta momi4eta, no sum imal samo 2 seriozni vruzki dosega ... ( no nikoq po dulga ot 3 meseca), prosto ne sum sre6tnal 4oveka s koito iskam da buda....
Predi okolo edna godina se zapoznah s edno momi4e, malko po malko si stanahme priqteli, zapo4nahme da se vijdame vseki den da si govorim s 4asove.... Po edno vreme osuznah 4e ne iskam da sum si samo priqtel s tova momi4e, a iskam ne6to mnogo pove4e.... bqh se vlubil v neq... za men be6e nai krasivata, strahotna, neustoima , mila , umna, zabavna, nejna, i ....... jena na sveta. obi4ah q ( i vse o6e q obi4am ), durjah se s neq kato s kralica, nikoga ne sum q naranil ili obidil, davah i vsqka moq minuta svobodno vreme i predpo4itah ne da si kupq ne6to za men a da i vzema cvete ili ne6to drugo s koeto da q zaradvam .... bqh gotov da prodam du6ata si samo i samo i tq da izpitva kum men tova koeto i az ..... tq prekrasno razbira6e kakvo 4ustvam az, no taka i ne otklikna na 4ustvata mi ( ne sum nqkoi glupak ili groznik...), vinagi mi kazva6e o6e ne sum prijivqla prednata si vruzka, trqbva mi vreme i t.n. A az bqh gotov da 4akam cql jivot daje i sledva6ite si dva za neq......
Predi izvestno vreme trqbva6e da zamina na brigada v usa .... po-trudno ne mi e bilo nikoga... 6tqhme da si pi6em v skype i da se 4uvame ...
no samo malko sled kato zaminah, zapo4na da se durji studeno i u4ojdeno ot men, izbqgva6e da vliza v skyp-a i kato q poitah za6to mi dava6e glupavi obqsneniq... , a edinstvenoto ne6to koeto me krape6e be6e misulta za neq, sunuvah q vsqka no6t i se poburkavah vseki den ... za6to ne sum s neq sega... nakraq mi parti edin sms 4e ne iska da ima ni6to m/u nas obi4a drug i moje da si budem samo priqteli ..... :smt010 ( kato go pro4etoh ne6to mi pre4ernq imah 4ustvoto 4e umiram ne mojeh da di6am...) i pove4e ne uspqh da se svurja s neq dokato ne se pribrah v bg.... ( ve4e nqma6e smisul ni6to ... ima6e samo bolka i praznota) , a kogato se pribrah ..... i q vidqh tq se durje6e vse edno ni6to ne e stanalo , vse edno ne mi e razbila surceto po nai -dolen i gaden na4in i o4akva6e az da se durja s neq kato predi .... (da pravq bezbraoi jertvi i da davam vsi4ko ot sebe si da q izslu6vam vinagi i kogato tq ima nujda ot ne6to az da i go davam ) :o i az taka i napravih ... napravih se 4e ni6to ne e stanalo (obi4ah q ...) , sled nqkolko dena trqbva6e da se 4akame v centura.... otidoh a tq be6e s 4oveka kum kogoto izpitva6e 4ustva ... nai sme6niq i prost selqnin koito nqkoga sum vijdal ( menenito mi e napulno OBEKTIVNO) be6e s potnik i nqkakuv mrusen pantalon ?!?! no s zlaten lanec i lo6 pogled #-o durje6e se s neq kato s pulen bokluk a tq go gleda6e vlubeno ....... :smt013 izdurjah to4no 30 min i si truhnah ... ( pak izpitvah su6toto 4ustvo na ne4oveka i silna bolka vutre v men ) sednah na edna peika i ne znaeh kude sum ... 4uvah samo bu4eneto na kolite kato fon, ne mojeh da mislq i ne iskah ... po edno vreme samo pri misulta 4e pred men e izbrala nego mi pre4ernq .... pripadnal sum .... edna jena me pliska6e s voda i me pita6e dali sum dobre... ne mojah da i odgovorq ... edni hora ot strani si kazaha poredniq narkoman ( ne znam kak sum gledal )... kato se izpravih se zati4ah .... ne zane6 na kude, iskah da izbqgam ot ne6to ot koeto ne moga ..... ne znam kolko vreme mina ... ne znam i kak se pribrah .... ne znam i kak napisah vsi4ko tova .... use6tam samo bolka ..... :cry: :cry: :cry:
ne iskam i da si predstavqm 4e sega tq e s nego 4e celuva nego 4e spi s nego.............................................. .............................................

ne znam kakvo da parvq i ne vijdam smisul v ni6to ...

ne moga da q razbera i ne iskam .....

P.S. ako nqkoi po nqkauv na4in si misli 4e sum neuda4nik ili na nego takova ne6to nqma da mu se slu4i ... e super zabluden .... predi da q sre6na NEQ , mojeh da imam vsqka ..... sega ne iskam nikoq .... nikoga ne sum predpolagal 4e 6te izpitvam takiva 4ustva i 6te se 4ustvam taka kakto sega ...

Ne znam kak moje da postupi6 taka s 4ovek koito durji na teb kakto tq postupi s men....

sega izlizam .... ne znam kude otivam, moje bi 6te se napiq ..... prosto ne moga do ostana s mislite si nasame, za6toto 6te napravq nqkoq glupost....

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

marley
08-18-2007, 20:57
4ovek samo po-leko sus samo4uvstvieto ;) i drug problem moje da q pritiska6 mn btw ne 4etoh cqloto tva mnenie e bazirano na purvite i poslednite 2 izre4eniq

teenage_drama_queen
08-18-2007, 20:58
Грешката ти е, че си мислиш, че на някой му пука достатъчно за да прочете всичко това.

:wink:

MayKyTy
08-18-2007, 21:03
На мен ми пука и го прочетох цялото ... и не знам какво да кажа, ти си повече от влюбен, НО трябва да намериш друга, дори да е някоя която да ти е малко симпатична, просто трбява да мислиш за друга!!! Бъди силен, спри да се срещаш с нея, забрави я!!! ТЯ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!!! УСПЕХ!!!

morenita
08-18-2007, 21:33
Zdravei priqtel v momenta prejivqvam kofti razdqla koeto e edinstvenata prichina da sedq v tozi sait i da cheta pismata na hora koito se chuvstvat kato men. Prochetoh cqloto pismo 2 puti zashtoto v nego namerih mnogo shodstva s moqta situaciq. Samo deto az sum momiche :P edva li az sum nai-podhodqshtiqt chovek koito da te savetva, no iskam da ti spodelq moeto mnenie s nadejdata po nqkakav nachin da ti pomogna. Smqtam che nikoe, pak povtarqm nikoe momiche ili momche ne zaslujava da se pravqt OGROOOOMNI jertvi. Oshte poveche kogato poznavash mqkoi ot skoro i chuvstvata mu kum teb ne sa tolkova silni kolkoto tvoite kum neq. Predpolagam che po nqkakav nachin si q zadushil s liubovta si ili se e izplashila ot zadulbochavashtatase vruzka, a moje bi (nai-veroqtnoto spored men) tq se e zabavlqvala s teb dokato ste mojelida ste zaedno i v momenta v koito teb te e nqmalo do neq za da i davash vsichko onova ot koeto tq ima nujda edin muj da i dava tq prosto e namerila drug. Ne se samoobvinqvai prosto ochevidno s neq ste mnogo razlichni i neinata predstava za perfektna vruzka e mn po-razlichna ot tvoqta.
Tova koeto mojesh da napravish za da se pochuvstvash po-dobre e da spresh da q obvinqvash za tova che te e naranila i da i prostish. Da i prostish za tova che ne e mogla da te opoznae dostatuchno za da te obikne taka kakto ti si q obichal, za tova che e po-lekomislena i nezrqla, za tova che ne sachuvstva na ostanalite i ne misli kakvi shte sa posledicite ot deistviqta i. Prosti i! A posle prosti na sebe si. Prosti si za tova che si se otdal izcqlo na chovek koito ne e ocenil i kapka ot vsichko koeto si storil, za tova che si bil slqp ot liubovta koqto izpitvash i ne si vidql che sreshtu teb sedi edin studen i egoistichen chovek na koito ne mu puka mnogo za tova dali shte te narani. Ne bih te savetvala da q zamenish s druga zashtoto nikoe momiche ne zaslujava da bude polzvana kato aspirin! Zvuchi banalno no kakto se kazva v edna pesnichka

Prosto_4ovek
08-18-2007, 21:37
"Когато цъфнат теменугите и работите тръгнат зле, е*и им м*****а на другите и гледай ти да си добре!"

Разбирам те много добре, на мен 2 пъти ми се случи, но нещата от моята гледна точка стоят така:

1. Ако немога да съм с нея - ще намеря нещо по-добро от нея ;)
2. Единствената причина да не е с теб е това, че наистина не те заслужава.
3. Винаги помни, че преди да се случи нещо хубаво, трябва да се случи нещо гадно. Колкото повече гадости изтърпиш, толкова по-сладки мигове те очакват.

И за да се изкефиш тотално: След като не ти е проблем да хванеш красиво момиче за гадже, направи го, направи си приятелска среща с момичето което си обичаЛ и нейното гадже и й покажи нагледно какво е изпуснала (и какво има сега) като държиш мило и приятно с новото гадже.

Аз след този номер трябваше да изслушам милион и едно извинения от момичето което ме отряза по телефона. Докато ми се извиняваше плачеше през цялото време, а аз не казах нито дума докато се развиваше "таз драматургия" в едно кафене, след час и половина хленчене й оставих 10лв за сметката и й благодарих за изгуеното време, защото вместо с нея можех да го прекарам с новата ми приятелка.

Мото:
"Човек бъди, а не човече!
Гори, но никога не тлей!
Дори да ти коват ковчега,
живей приятелю, живей!"

08-18-2007, 21:42
Как може да напишете толкова, само в една тема и пак да останете толкова тъпи о.О
Вие не подлежите на развитие.

08-18-2007, 21:43
Da vi eba i problemite be az se 4udq kakvo da u4a da sledvam za da moga da izdurgam semeistvo po natatuk vie pripadate kato vi skusat.

08-18-2007, 21:45
Da vi e** i problemite be az se 4udq kakvo da u4a da sledvam za da moga da izdurgam semeistvo po natatuk vie pripadate kato vi skusat.









Самия факт, че знаеш за какво става въпрос в темата показва, че квото и да следваш ще си идиот.
Стани хамалин. По лесно е.

morenita
08-18-2007, 22:20
Da vi e** i problemite be az se 4udq kakvo da u4a da sledvam za da moga da izdurgam semeistvo po natatuk vie pripadate kato vi skusat.

Bezsardechno sashtestvo takova opitai se da si nabiesh v maklata glavica che na toq svqt ima hora koito istinski obichat, a kogato zagubish liubim chovek vqrvai mi BOLI! Dano da ne ti se sluchva no imai predvid che nikoi ne e zastrahovan!

08-19-2007, 08:02
a tq na kolko godini e ????

Gabroveca
08-19-2007, 08:21
Приятелю и аз съм изпадал в подобни положения, но с едно и също момиче...наскоро се отказах напълно и спрях да излизам с нея (само приятели сме, поне тя така иска) и почнах да ходя по язовирите за риба с приятели, съветвам те да си намериш др приятелка или занимание и ще я забравиш :wink:

me4ti4kata
08-19-2007, 10:47
На мен ми пука и го прочетох цялото ... и не знам какво да кажа, ти си повече от влюбен, НО трябва да намериш друга, дори да е някоя която да ти е малко симпатична, просто трбява да мислиш за друга!!! Бъди силен, спри да се срещаш с нея, забрави я!!! ТЯ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!!! УСПЕХ!!!Na mene sy6to mi puka.I naistina te syvetvam da nameri6 druga,no syvetyt moje da e glupav?Vse pak tvoqta liubov e pove4e ot liubov kato gledam.A takova ne6to edva li se zabravq lesno.Vse pak opitai da q zabravi6.6tom e tolkova zle da izbere onzi pred teb,qvno ne si zaslujava.USPEH i ot men :!: :smt023 :smt039

mir4ovski
08-19-2007, 12:26
mn sajalqvam.az taka obi4ah edin maj koito be6e vsi4ko za men za koito davah dy6ata si za koito ymirah i ybivah bez da mislq.samo deto sled 6 meseca toi me zapozna s bremennata si sapruga......misleh 4e shta ymra.sqka6 nqkoi be6e otkasnal vsi4ko v men i go be6e zahvarlil na smetishteto....razkazvam ti vsiko tova za da znaesh vinagi ima po-dobra ot neq...sled mn bezyspe6ni hodeniq po psiholozi razgovori salzi az otidoh v bansko na po4ivka.i tam sreshtnah edno mom4e.na tretiq den go celuvah na terasata v moqta hotelska stq,na petiq den go zaobi4ah a na desetie osaznah 4e tova 4ovekat s koito shte prekaram jivota si.vapreki 4e jivota mi e palna ka6a i 4e nqmam ideq kak shte se spravq shte yspeq nakak si.taka 4e pls ne se ot4aivai shte ima po-dobra.znam 4e sega misli6 4e ne e vazmojno i 4e me mrazi6 zadeto ti kazvam tova znam i az sam se 4yvstvala taka.oba4e povqrvai mi shta nameri6 4ovek koito shte te obi4a naistina.i kogato tova stane shte se posmeem dryjno za vsi4ki izostaveni lubovi koito sme izstradali.ako iska6 moje da si pi6em na li4ni saobshteniq ako ne 4ui me i mi povarvai tq ne si zaslujava,ti zaslujavash nqkoq koito shte ocenqva tova koeto pravi6 za neq.ne se napivai alkohola ne re6ava nishto.prosto q zabravi...