PDA

View Full Version : откъде такива дрешки..



08-18-2007, 21:07
i.impulse.bg/upload/2007/07/11/olgrap-e873e6265c.jpg

откъде могат да се купят някви такива одежди като на тоя в средата и шапка на Янкис като оня вдясно
ако некой знае да даде град+адрес или квото и да е

CuRly_Doll
08-19-2007, 06:45
emi tai kato az sam ot bourgas....znam kade ima hip-hop magazin4e.....oba4e 6to ne potarsi6 v google,kadeto 6e ti izlqzat si4kite magazin4eta v stranata s to4nite koordinati :roll:

Just_say_no
08-19-2007, 08:29
emi tai kato az sam ot bourgas....znam kade ima hip-hop magazin4e.....oba4e 6to ne potarsi6 v google,kadeto 6e ti izlqzat si4kite magazin4eta v stranata s to4nite koordinati :roll:

Я кажи къде точно се намира. :roll: Бяха ми казвали и смятах да отида ама забравих къде е. :-k

find_m3
08-19-2007, 08:34
Еми тъй като са на НДК тия значи в София някъде ги има.Ма са точно къде нямам идея

teenage_drama_queen
08-19-2007, 09:36
на Графа,близо до строителния имаше такъв магазин на G-Wear нещо такова .. мисля че е още там,той се пада като тръгнеш от строителния на горе към славеиков от дясно .. близко е, може бие 6тия или 7мия магазин.. :roll: там има такива дрешки и аксесоари :wink:

Just_say_no
08-19-2007, 10:50
на Графа,близо до строителния имаше такъв магазин на G-Wear нещо такова .. мисля че е още там,той се пада като тръгнеш от строителния на горе към славеиков от дясно .. близко е, може бие 6тия или 7мия магазин.. :roll: там има такива дрешки и аксесоари :wink:

Тва къде ? (в кой град)

find_m3
08-19-2007, 11:02
на Графа,близо до строителния имаше такъв магазин на G-Wear нещо такова .. мисля че е още там,той се пада като тръгнеш от строителния на горе към славеиков от дясно .. близко е, може бие 6тия или 7мия магазин.. :roll: там има такива дрешки и аксесоари :wink:

Тва къде ? (в кой град)

Тва е в София а G-wear се намира на попа ама от другата страна няма как да не го забележиш с големи сиви букви пише G-WEAR

Just_say_no
08-19-2007, 11:12
на Графа,близо до строителния имаше такъв магазин на G-Wear нещо такова .. мисля че е още там,той се пада като тръгнеш от строителния на горе към славеиков от дясно .. близко е, може бие 6тия или 7мия магазин.. :roll: там има такива дрешки и аксесоари :wink:

Тва къде ? (в кой град)

Тва е в София а G-wear се намира на попа ама от другата страна няма как да не го забележиш с големи сиви букви пише G-WEAR

Ми аз съм от Бургас и тва нищо не ми говори :-s

teenage_drama_queen
08-19-2007, 11:29
на Графа,близо до строителния имаше такъв магазин на G-Wear нещо такова .. мисля че е още там,той се пада като тръгнеш от строителния на горе към славеиков от дясно .. близко е, може бие 6тия или 7мия магазин.. :roll: там има такива дрешки и аксесоари :wink:

Тва къде ? (в кой град)

Тва е в София а G-wear се намира на попа ама от другата страна няма как да не го забележиш с големи сиви букви пише G-WEAR

Ми аз съм от Бургас и тва нищо не ми говори :-s


ми как да ти го обясня по-подробно като не си запозната с града .. :roll:

CuRly_Doll
08-19-2007, 12:29
emi tai kato az sam ot bourgas....znam kade ima hip-hop magazin4e.....oba4e 6to ne potarsi6 v google,kadeto 6e ti izlqzat si4kite magazin4eta v stranata s to4nite koordinati :roll:

Я кажи къде точно се намира. :roll: Бяха ми казвали и смятах да отида ама забравих къде е. :-k
emi na4i ako znai6 kade e slaveikovoto pazar4e,otiva6 tam i pita6 nqkoq prodava4ka kade e denono6tniq magazin "Midiq" tq 6e ti kaje nakade da trgne6 i malko predi nego e magazin4eto...ima mn qko zna4ki :wink:

FenKre7en
09-12-2009, 19:14
В България - София можеш да намериш или в g-wear, който с прости думи казано се намира на попа на патриарха и графа, hip-hop & metal shop, който е точно зад френската гимназия, която се намира на патриарха и раковска или в пасажа на НДК. Останалите магазини миришат (илиянци, красно село и т.н. и т.н.) Тъй като си продавам най-читавите и добри дрехи + шапе на New York Yankees от америка (черно бяла със съвсем леко крива козирка, колкото да не е като тиган), ако има мераклий да видят или да получат информация да пишат на е-mail -> marinov_r1@abv.bg

mokka
09-12-2009, 19:28
2007?!

axlbaby
09-12-2009, 20:03
G Wear имаше в един от моловете в Бургас,но това беше миналата година и не помня къде е къв беше тоя мол :? в центъра беше на тая пешеходната зона ли е кво е :D .Има е Hip-Hop wear в Бургас,ама къде е ще излъжа,а в София се намира на Раковска (вижте в нета сигурно има повече информация)

Punisherrr
09-12-2009, 20:11
Стара тема.