PDA

View Full Version : "Развлечение" ли съм за него?



08-18-2007, 23:35
Здравейте.Имам проблем с едно момче.От доста време се познаваме и всичко мъжду нас вървеше добре.Но трябваше да замина за 1 месец и когато се върнах разбрах,че ходи с друга.Опитах се да се примиря с това.Но той ми призна,че има доста силни чувства към мен все още.Oт тогава всяка вечер идва при мен и после си ме изпраща,макар че ходи с друга.Вчера пак си ме изпрати и ... :smt008 ... аз му казах,че това не може да продължава,все пак той ходи с друга.Но той ми каза,че ще се раздели с нея,защото иска да е само с мен.Но тази вечер ги видях пак заедно и когато минах покрай тях,той ме поздрави,всеедно нищо няма между нас,а утре пак ще дойде при мен.Много искам да съм с него,но не искам и да съм само развлечение.Незнам какво да правя? :smt017 Моля ви посъветвайте ме! Благодаря предварително!

Gabroveca
08-18-2007, 23:37
щом има чувства към теб, няма да е с друга. заеби го, не му обръщай внимание повече, той не те заслужава !

Mementomori
08-19-2007, 00:50
Най-добре се отдръпни от него,веднъж е предал гласуваното му от теб доверие,след това се е държал така,сякаш нищо няма между вас,няма смисъл да се самонаказваш,приемайки се за втората приятелка,тази,която е скрита зад колисите!Отстоявай достойнството си!Успех,Мила!

LoveHim
08-19-2007, 00:52
Ami vari gi razberi momcheta nikoi ne gi znae kvo iskat bila sam v sashtata situaciq toi mi kaza che veche sa skasali a ot obshti priqteli razbrah che vse oshte hodqt po dobre si izbii tiq zaetite ot glavata i si tarsi svobodno momche

kAdrOkoSkA
08-19-2007, 01:03
Кажи му, че няма да си втората и го остави да решава!

morenita
08-19-2007, 02:09
Kaji mu che ne iskash da se vijdate dokato e s druga. Ako darji na teb shte q zareje.Ako li ne znachi si se uturvala ot porednata lepka.

Vikitooo
08-19-2007, 02:17
Бии му шута!

GoodGirlGoneBad
08-19-2007, 06:41
Според мен го остави,защото представи си пак се съберете и след известно време си хареса друга и ха нея и каже същото :"Ами аз ще я оставя за да съм само с теб" :roll: Как би се почувствала ти?От момче трябва да очакваме и всичко и нищо! :wink:

iveto89
08-19-2007, 07:05
mili4ka.....dori i da ima mn silni 4uvstva kum teb,fakt e 4e se durji dosta neobqsnimo i jestoko ponqkoga s teb...vqrno e 4e i ti izpitva6 mn neudarjimi 4uvstva,no ponqkoga 4ovek trqbva da raz4ita pove4e na razuma si,za da ne bude naranen.kusmet

monityY
08-19-2007, 07:05
Здравейте.Имам проблем с едно момче.От доста време се познаваме и всичко мъжду нас вървеше добре.Но трябваше да замина за 1 месец и когато се върнах разбрах,че ходи с друга.Опитах се да се примиря с това.Но той ми призна,че има доста силни чувства към мен все още.Oт тогава всяка вечер идва при мен и после си ме изпраща,макар че ходи с друга.Вчера пак си ме изпрати и ... :smt008 ... аз му казах,че това не може да продължава,все пак той ходи с друга.Но той ми каза,че ще се раздели с нея,защото иска да е само с мен.Но тази вечер ги видях пак заедно и когато минах покрай тях,той ме поздрави,всеедно нищо няма между нас,а утре пак ще дойде при мен.Много искам да съм с него,но не искам и да съм само развлечение.Незнам какво да правя? :smt017 Моля ви посъветвайте ме! Благодаря предварително!


toi e prosto edin jenkar kato si4ki..moq suvet e da go zabravi6..tegli mu edna maina

LizZz
08-19-2007, 07:09
Бии му шута!
А крошето не може ли :mrgreen:

koalka
08-19-2007, 08:49
Какво да те посъветвам...?Има глупаци, които говорят глупости и се опитват да лъжат, но дано не се намират такива да им вярват.Така че не му вярвай.Много силни чувства имал, ама ходи с другата, да бе!

DejaVu31
08-19-2007, 09:24
Изобщо не се занимавай повече с него,ако искаше да е с теб щеше да бъде,а не само да ти говори.Чувствата не само се казват,но и се показват.

flowerlina
08-19-2007, 09:45
Зарязвай го!Не може да има силно чувства а да ходи с друга :smt011

me4ti4kata
08-19-2007, 09:48
Kaji mu che ne iskash da se vijdate dokato e s druga. Ako darji na teb shte q zareje.Ako li ne znachi si se uturvala ot porednata lepka.I az te syvetvam tva.Vse pak si momi4e s dostoinstvo ,a ne rezervata zad kulisite. USPEH :!:

sherry
08-19-2007, 10:11
Не му разрешавай да те прави на луда, да не е само той, я!
Казал ти е, че ще я остави, но явно си е променил решението. Не се занимавай с него, има други, които ще искат само с теб.

08-19-2007, 10:25
Кажи му, че няма да си втората и го остави да решава!

Да и кажи на приятелката му,да го видим тогава какво ще прави!?От избора му ще се разбере дали има чувства към теб или си просто "развлечение"

swords1010
08-19-2007, 13:37
Остави го!

MayKyTy
08-19-2007, 13:42
Зарязвай го!Не може да има силно чувства а да ходи с друга :smt011
!!!!

08-19-2007, 14:15
zaebi go!bila sam v sa6tata situacia i e mnogo gadno razbiram te napalno!gadno e da si momi4e za razvle4enia no kogato te vidi da te podminava seedno ni6to ne e imalo!taka 4e ot li4en opit-bii mu 6uta! :wink:

kazablanka15
08-19-2007, 14:33
Кажи му, че няма да си втората и го остави да решава!
=D> =D> =D>

08-20-2007, 10:05
nNnzZz kakvo da te posavetvam.Moje bi bih ti kazala da go zareje6,kakto ti kazaha vsi4ki ostanali.No az sa6to sam bila v podobna situaciq i znam,4e izpitva6 mn silni 4uvstva kam nego i ne moje6 prosto taka da go ostavi6.A i pri polojenie,4e toi sam idva pri teb i ti obe6tava razni ne6ta.6te te posavetvam da se odrapne6 ot nego i da se darji6 bezrazl4no.I ako toi se opita pak ne6to.....ti mu kaji,4e si ima gadje za taq rabota i da te ostavi,6tom kato toi taka e re6il.Vij mu reakciqta i 6te razbere6 dali te obi4a! USPEEEH! :smt006

LoveHim
08-20-2007, 14:04
nNnzZz kakvo da te posavetvam.Moje bi bih ti kazala da go zareje6,kakto ti kazaha vsi4ki ostanali.No az sa6to sam bila v podobna situaciq i znam,4e izpitva6 mn silni 4uvstva kam nego i ne moje6 prosto taka da go ostavi6.A i pri polojenie,4e toi sam idva pri teb i ti obe6tava razni ne6ta.6te te posavetvam da se odrapne6 ot nego i da se darji6 bezrazl4no.I ako toi se opita pak ne6to.....ti mu kaji,4e si ima gadje za taq rabota i da te ostavi,6tom kato toi taka e re6il.Vij mu reakciqta i 6te razbere6 dali te obi4a! USPEEEH! :smt006
Ot edna strana e dobre za tebe da go zarejesh vapreki silnite chustva zashtoto taka se privarzvash kam nego vse poveche i poveche i shte ti stava vse po trudno nai-dobre se otarvi ne badi uteshenie kogato gadjeto mu go nqma ili kogato sa skarani ili neshto takova

FataMorgana
08-20-2007, 14:22
ами...знаеш ли сега ще ти кажа нещо което не харесвам в себе си в момента.
харесвам много силно две момчета...не излизам с никой от тях тъй като ще е гадно да харесвам и единия и другия,но може твоя човек да ви харесва и двете само ,че по две гаджета на веднъж ,къде дават?

just_a_temptation
08-20-2007, 14:26
damm iska da te polzva samo za analen seks sigurno

LoveHim
08-20-2007, 14:35
Da nikade ne davat po dve gadjeta to ako mojeshe eheeeeeeee

Erica
08-20-2007, 14:36
Намери начин да се запознаеш с приятелката му и поговори с нея,разкажи и всичко,но без той да разбира естествено.И след това му се появете двете заедно.Да го видим тогава какво ще прави Мистър Велик.Ей такива като него туй заслужават...

LoveHim
08-20-2007, 14:43
Намери начин да се запознаеш с приятелката му и поговори с нея,разкажи и всичко,но без той да разбира естествено.И след това му се появете двете заедно.Да го видим тогава какво ще прави Мистър Велик.Ей такива като него туй заслужават...
Da tova shte e mnogo qko stiga priqtelkata mu da ne e nqkoq naduta i gledai da q zavedesh zdrava ako te drazni da ne kontuzish da ne moje da varvi

key_of_hell
08-20-2007, 14:46
bqgai s bqsna skorost i ne se obru6tai nazad, tova e situaciq ot koqto ne moje6 da izbqga6 ako ne go napravi6 navreme

08-20-2007, 14:50
Познавам много добре приятелката му,но изобщо не сме в добри отношения.Напротив...взаимн о се мразим,от 5 години вече не си говорим.Затова няма начин да и разкажа всичко! Пък и тя предполага,че има нещо между нас и му е казала да не се доближава до мен,защото ще имам проблем с нея.Незнам какво да правя!!!
:smt009

LoveHim
08-20-2007, 14:59
Познавам много добре приятелката му,но изобщо не сме в добри отношения.Напротив...взаимн о се мразим,от 5 години вече не си говорим.Затова няма начин да и разкажа всичко! Пък и тя предполага,че има нещо между нас и му е казала да не се доближава до мен,защото ще имам проблем с нея.Незнам какво да правя!!!
:smt009
ei takiva kato priqtelkata mu deto samo zaplashvat nishto nqma da napravqt nai-mnogo nali ti kazah ti da q posinish. Ami chesno da ti kaja nqma nqmam predstava kakvo da pravish, prosto mu kaji ili TQ ili AZ i tolkova

08-20-2007, 15:05
Да и аз мисля да направя това! Ще трябва да избере една от двете,защото това не може да продължава така :smt011 !Още тази вечер ще поговоря с него!

sasha_90
08-20-2007, 15:26
Не си ли осъзнала,че си "другата"?Не си струва.Или си играе с теб или с другата.И в 2-та случая значи,че е идиот и нищо не струва.Спри да се занимаваш с него.Лъже те,че ще се раздели с гаджето си.Запази си достойнството поне.

LoveHim
08-20-2007, 15:52
Да и аз мисля да направя това! Ще трябва да избере една от двете,защото това не може да продължава така :smt011 !Още тази вечер ще поговоря с него!

Давай говорете и после пиши как е минало и какво е станало за тия дето следихме темата

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:41
тоя те върти на малкия си пръст

FataMorgana
08-20-2007, 17:51
Да и аз искам да знам какво е станало,ако беше честен нямаше да си играе така с вас,то си личи че е играч...поне аз не си играя с чувствата на хората...
Мисля че дори да избере т еб пак трябва да го отрежеш освен ако мразиш приятелката му и искаш да и направиш на пук което е доста курварско ,но пък може и да е с основателна причина защото все пак...
тя горе-долу ти е откраднала гаджето.

pristrastenata
08-20-2007, 18:02
Ami vari gi razberi momcheta nikoi ne gi znae kvo iskat bila sam v sashtata situaciq toi mi kaza che veche sa skasali a ot obshti priqteli razbrah che vse oshte hodqt po dobre si izbii tiq zaetite ot glavata i si tarsi svobodno momche
а като си намери свободно момче тва не е гаранция,че той няма да реши,че има нужда и от друга.

LoveHim
08-20-2007, 22:24
Ami vari gi razberi momcheta nikoi ne gi znae kvo iskat bila sam v sashtata situaciq toi mi kaza che veche sa skasali a ot obshti priqteli razbrah che vse oshte hodqt po dobre si izbii tiq zaetite ot glavata i si tarsi svobodno momche
а като си намери свободно момче тва не е гаранция,че той няма да реши,че има нужда и от друга.
E ti kvo iskash da i kaja da ide i da si nameri nqkoi zaet li???

08-21-2007, 14:34
Здравейте отново.Пиша ви,тъй като ми бяхте казали непременно да ви кажа какво е станало.За съжаление вчера не можахме да си поговорим,защото така и не се видяхме.Но преди ми се обади и ми каза,че тази вечер ще дойде да ме вземе(сигурно,защото гаджето му заминава за няколко дни :smt011 ) и ще си поговорим много сериозно.Надявам се всичко да се изясни между нас.Но не мисля,че ще мога да му простя,все пак той се играе с мен,а аз за толко си имам достойнство.... :smt009

08-21-2007, 14:38
И според мен не трябва да му простиш [-X ! Той не осъзнава,какво прави и ще съжалява след време! УСПЕЕЕЕХ :smt006

sLadkaTa_LoRi
08-21-2007, 14:40
Най-добре го остави! Той не те заслужава! Такива като него често се срещат :!: