PDA

View Full Version : Какви дрехи си купувате?



Страници : [1] 2

monityY
08-19-2007, 07:23
аз ли4но не бих си дала парите за маркови дрехи.. дори да разполагах с пари за такива дрехи..пак :-k не виждам смисал да си купи6 дънки за 80лв,като за 80лв аз 6е си купе 4 4ифта дънки :smt005 ..просто ми се вижда адски безсмислено и не е верно 4е евтините дрехи по пазара са боклуци и се късът веднага.. аз някои си ги носа от години и ни6то им няма.. а на мен са ми се оплаквали 4е има някой маркови дре6ки които се късът..като някой бокук ::: та вие какви дрехи си купувате? и от кои сте по доволни ;) O:)

08-19-2007, 07:25
taq tema za koznetika i dieti li e?! :evil:

CuRly_Doll
08-19-2007, 07:26
kupuvam si edna dreha ne za6toto e markova,a za6ototo mi e haresala....v garderoba mi ima danki kakto za 120lv,taka i za 50lv.....tva 4e e markovo,ne vinagi ozna4ava 4e e hubavo.....
edna dreha trqq da mi zeme okoto,za da si q kupq,a ne prosto da q vzema,6oto e markova..... :wink:

`Death`Whore``
08-19-2007, 07:28
Разбира се, че не си купувам маркови дрехи. Най-скъпите неща в гардероба ми са кубинките за 100 лева и балната рокля за 150.

sexa_na_kompleksa
08-19-2007, 07:39
Никога не съм си купувала маркови дрехи.Не виждам смисъл в тва да хвърля примерно 100-150 лв за няква дреха,която ще я носа само 2-3 месеца.По принцип не давам повече от 40 лв за дреха,просто няма смисъл.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-19-2007, 07:42
купувам си това което ми хареса!не ме инт дали е марково или не...

MostHated
08-19-2007, 07:48
аз пък съм съгласен да дам и повече пари ако ми харесва дрехата :)
няма значение маркова или не. но ако става дума за тениски и фанели предпочитам маркови

~BoRn^InLoVe~
08-19-2007, 07:53
Никога не съм си купувала маркови дрехи.Не виждам смисъл в тва да хвърля примерно 100-150 лв за няква дреха,която ще я носа само 2-3 месеца.По принцип не давам повече от 40 лв за дреха,просто няма смисъл. +1

`Death`Whore``
08-19-2007, 07:55
Абе, ало, глезльовци...аз преди няколко седмици за пръв път получих собствен гъзарски телефон, винаги съм била с допотопни модели, а вие харчите парите на родителите си ей така, защото ви е харесала дрешката, без да ви интересува цената #-o

Irrepresible
08-19-2007, 08:24
и аз не виждам смисъл да се харчат луди пари за дрехи като понякога даже "марковите" дрехи се кизносват и късат даже по-бързо от евтините

find_m3
08-19-2007, 08:31
Еми иам 1-2 маркови парцалки другите са ми обикновени и обувките са ми маркови.Не се имам за глезла даже напротив.Ако не ги похарча аз ще е баща ми.....да не казвам кво ще си купи

`Death`Whore``
08-19-2007, 08:33
Това, че той е разсипник, е друг въпрос. Говорех за нормалните родители.

find_m3
08-19-2007, 08:35
Ок.Аз само казвам,че майка ми е глупава и все пести,а баща ми пилее безцелно и без дори да купува нищо тъй ,че отскоро съм с друга политика :wink:

HopeLesss
08-19-2007, 08:42
Абе, ало, глезльовци...аз преди няколко седмици за пръв път получих собствен гъзарски телефон, винаги съм била с допотопни модели, а вие харчите парите на родителите си ей така, защото ви е харесала дрешката, без да ви интересува цената #-o

Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!

`Death`Whore``
08-19-2007, 08:49
Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!
Имам едно кожено яке отпреди 7 години. Нося го всяка година през есента и пролетта. Струваше 25 лева, което не беше много. И ако го видиш, няма да повярваш, че е на 7 години. Невинаги скъпото е качествено, а евтиното - некачествено. Имам и дънки, които съм носила почти всеки ден и не са се скапали на 2-рия месец.

Не си глезла? Та ти си купуваш нови дрехи по 4 пъти в годината. Това не е нужно и ако не го осъзнаваш, наистина си глезла. След като дрехите, които купуваш, са толкова качествени, защо са ти нови? За глезотия.

08-19-2007, 09:00
Съгласна съм с `Death`Whore``.

И CooL^GirL^^^,би ли била така добра да ми обясниш каква е разликата м/у дънките от 25 лева и тези от 60?
Че тези от 60 лева имат етикетче на Дизел,G&G и не знам си какви други?А въобще имаш ли представа от къде се вземат тези дрехи?

Една позната на майка ми работи в този бранш и всички дрехи се вземат от едно и също място,от едни и същи складове.Няма значение дали ще вземеш тези от 25 или от 60,защото от склада се вземат на една и съща цена(почти де).А вече продавачите си измислят цени,за да крадат от хората.
Моите най-скъпи обувки ми струваха 30 лева,блуза-20 лева,а за дънки не съм давала повече от 25-30 лева.Купувам си дрехи веднъж,най-много два в годината.Даже тази година още нищо не съм си купувала,тъй като старите дрехи ми стават и няма смисъл от нови.

devil4e_kiss4e
08-19-2007, 09:15
az si izbiram drehite po tova dali mi haresvat i dali sa mi ydobni.....ne gledam mn mn cenata.e vse pak se saobrazqvam da ne sa prekaleno skapi parcalkite... :-k

LedenaStrast
08-19-2007, 09:16
Аз веднъж си купих дънки за 70лв... много ми харесаха! поносих ги..опрах ги.. и от едни велурчета се оцветиха и станаха на тъмно-зелени петна :smt010
Повече такива дънки няма да си купя, за да не ме е яд после! [-(

miloto_girl_4e
08-19-2007, 09:21
Купувам си такива дрехи, които ми грабват окото и искам да ги имам :wink: Не робувам на марки, но когато нещо марково ми хареса си го взимам :P В същото време, ако ми харесат дънки за 30-40лв. пак си взимам, все ми е едно каква е цената на дрехата, важното е да ми харесва :P
Както при бельото - имам прашки и боксерки за по 2-3 лв., но оня ден си харесах едни боксерки на sloggi за 22лв. и си ги купих, и съм страшно доволна :wink:

HopeLesss
08-19-2007, 10:08
Съгласна съм с `Death`Whore``.

И CooL^GirL^^^,би ли била така добра да ми обясниш каква е разликата м/у дънките от 25 лева и тези от 60?
Че тези от 60 лева имат етикетче на Дизел,G&G и не знам си какви други?А въобще имаш ли представа от къде се вземат тези дрехи?


Дънките на Дизел и Д & Г за по 150-200 лв ;) Разликата е в материята. Сякаш са като твоя втора кожа. Кво да ти обяснявам като щом не си пробвала, няма как да разбереш.

Дет Хор, ок, глезла съм. Мога да кажа, че и твоите обеци са глезотии, ама не то казвам, нали??? Имам пари, купувам си, някакъв проблем?

OtherDimension
08-19-2007, 10:13
дет хор, ти не растеш ли ?
искаш да кажеш, сега да си примерно на 19, та същото яке ти е било тамън и на 12 ? :shock:

между другото, хората са казали : не съм толкова богат, за да си взимам евтини дрехи
година и половина вече съм с кецове на ПОНИ, които не са мръднали
и все пак не смятам да ги нося докато се оженя..

_PuNk`PrInCeSs_
08-19-2007, 10:28
яки! квот си харесам и копувам. в пове4ето слу4аи са 4ерни или сиви :smt007

08-19-2007, 10:32
omg ... kakto kaza cool girl - na d&g i dizel nqqqqqma za po-malko ot 150-200 pri namalenie !!! taka che qqqvno ne ste gi probvali kakto kaza tq - ne davaite togava komentari! ... priznavam che i az si vzemam evtini dreshki ponqkoga - ako mi haresa ... no tova stava adski rqdko poradi prichinata che na pazara vsichko e yjasno cigansko, grozno i smeshno ... a i mnojestvoto ot horata imat takiva drehi - ne iskam da sum tolkova ednakva sus vsichki :) tova e edna ot prichinite da si vzemam markovi drehi ... drygata e estestveno kachestvoto - e ako si vzemesh naistina skupi drehi - nqqqqqma kak da si izkrivish dyshata i da kajesh che sa boklyk ... govorq ne za dunkite koito sa 60lv - TE NE SA MARKOVI ! ... a za tezi nad 150 ... A tozi koito izrusi che drehite se kypyvat ot edni i sushti skladove ... e golqma TUPOTIQ i luja ... nqma kak MARKATA da se proizvejda zaedno s boklyka ... nqqqma prosto kak da stane tova! ... e vse pak spored nqkoi 60lv i nadpis d&g e markovo ... kakto kazah tova e nevuzmojno ... osven ako ne e ot IstinsKi magazin na d&g iii ima nqkakvo ogroooooooomno namalenie ... ](*,) ](*,) ](*,)
A za tezi deto si kypyvat dreshki prez 1-2 godini ... e izvinqvaite ama vseki se promenq malko ili mnogo i se nyjdae dori ot dosta chesta smqna na garderoba - i tfa e glezotiq ?!?!?!?!? Mai akula vi e na drygo mqsto ... vuobshte li ne se zamislqte ?!

monityY
08-19-2007, 10:45
Абе, ало, глезльовци...аз преди няколко седмици за пръв път получих собствен гъзарски телефон, винаги съм била с допотопни модели, а вие харчите парите на родителите си ей така, защото ви е харесала дрешката, без да ви интересува цената #-o

Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!


ne e taka... az sum si zimala daje drehi 2ra upotreba deto izglejdat kato novi i edni dunki struvat 10 lv primerno...i o6te sa zdravi i ne im li4i cenata.. kak da ne si ligla?evtinite drehi ne sa po golemi bokluci ot skupotiite.... i kuf e smisala da dade6 150lv za dunki i sled 5-6 meseca da si kupi6 o6te edni?taka izliza 4e puk nqma6 pari i nosi6 edno i su6to kato moje6 na seki 2 sedmici da si kupuva6 novi dunki za po 20lv i da izglejda6 mnogo po bogata ;) prosto e bezsmisleno ama pileite si parite kakto si iskate.. az i da imam pari nikoga ne bih gi pohar4ila za markovite "bokluci" [-( #-o :mrgreen:

find_m3
08-19-2007, 11:05
Дънки на D&G ili Diesel не купувам ,ако ще да са 200 лева.Отвратителни са!

Just_say_no
08-19-2007, 11:07
Абе, ало, глезльовци...аз преди няколко седмици за пръв път получих собствен гъзарски телефон, винаги съм била с допотопни модели, а вие харчите парите на родителите си ей така, защото ви е харесала дрешката, без да ви интересува цената #-o

Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!


ne e taka... az sum si zimala daje drehi 2ra upotreba deto izglejdat kato novi i edni dunki struvat 10 lv primerno...i o6te sa zdravi i ne im li4i cenata.. kak da ne si ligla?evtinite drehi ne sa po golemi bokluci ot skupotiite.... i kuf e smisala da dade6 150lv za dunki i sled 5-6 meseca da si kupi6 o6te edni?taka izliza 4e puk nqma6 pari i nosi6 edno i su6to kato moje6 na seki 2 sedmici da si kupuva6 novi dunki za po 20lv i da izglejda6 mnogo po bogata ;) prosto e bezsmisleno ama pileite si parite kakto si iskate.. az i da imam pari nikoga ne bih gi pohar4ila za markovite "bokluci" [-( #-o :mrgreen:


Saglasna s monity [-(

otherworldly
08-19-2007, 11:10
Абе, ало, глезльовци...аз преди няколко седмици за пръв път получих собствен гъзарски телефон, винаги съм била с допотопни модели, а вие харчите парите на родителите си ей така, защото ви е харесала дрешката, без да ви интересува цената #-o

Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!
Съгласна и аз съм така.. Няма смисъл да си купувам нещо, което ще се прецака на другия ден и после пак трябва да си копува друго..

SwEeT_BaD_BoY^`
08-19-2007, 11:33
a[N]D[i]T[k]a]купувам си това което ми хареса!не ме инт дали е марково или не...
\:D/

teenage_drama_queen
08-19-2007, 11:37
купувам си това,което ми харесва,имам и евтини и скъпи дрехи,напоследък почнах малко с по0скъпите но това е защото нищо по евтино не ме впечатлява .. по принцип не държа на марката но повечето ми дрешки и кецовете ми са на Roxy .. :wink:

`Death`Whore``
08-19-2007, 11:46
Дет Хор, ок, глезла съм. Мога да кажа, че и твоите обеци са глезотии, ама не то казвам, нали??? Имам пари, купувам си, някакъв проблем?

За скъпи бижута пък съвсем нямам пари. Имам тези от бала, 2 колиета+пръстен струват общо 50 лева, другите бяха на баба ми. Имай си, но престани да твърдиш, че евтините неща са задължително некачествени. Имам позната, която си направи балната рокля при много известна дизайнерка, даде сума ти пари...и кройката не беше като хората. А шивачаката, при която аз си направих роклята, която взема 100-тина лева за изработката, обслужва по баловете много момчиета, които си патят от реномираните дизайнери и салони. Да давам ли още примери, мамка му? Били ти като втора кожа...боже...моята смотана рокля-пуловер ми е супер удобна и може да се каже, че ми е като втора кожа, но не е скъпа.

дет хор, ти не растеш ли ?
искаш да кажеш, сега да си примерно на 19, та същото яке ти е било тамън и на 12 ? :shock:
Когато си го взех, бях на 14, сега съм на 21. Не, не раста особено...нося си и обувките оттогава :) Но децата не растат през 3 месеца. И никът ми е с главна буква ;)

Съгласна и аз съм така.. Няма смисъл да си купувам нещо, което ще се прецака на другия ден и после пак трябва да си копува друго..
А аз какво обяснявах досега? Вие въобще имали ли сте нещо евтино, че говорите така? Или сте имали 1 по-евтина дреха, тя се е прецакала и автоматично всички немаркови дрехи са такива?

AliceSw
08-19-2007, 11:52
напоследък черни дрехи си купувам :lol: :lol: :lol:

08-19-2007, 11:54
А шивачаката, при която аз си направих роклята, която взема 100-тина лева за изработката, обслужва по баловете много момчиета, които си патят от реномираните дизайнери и салони.
Къде е тая шивачка? Тва е доста евтино, а на мен не ми се дават пари за глупости... :)

`Death`Whore``
08-19-2007, 11:55
Мога да питам за адреса. :)

great_mari
08-19-2007, 12:05
попринцип в гардероба си имам дънки за 200 лв и дънки за 30 лв,както е и с блузите и обувките ми.Дрехи си купвам според зависи това как изглеждат и дали ми харесват.Напоследък си купувам по скъпи дрешки защото наистина са по качествени/поне за мен/ и по удобни.Когато родителите ми имат възможност ми взимат дрехи за по 400-500 лв /панталон или дънки + няколко блузки/ но когато нямат възможност съм си взимала същите неща /обаче не маркови/ за по 100-150 лв.
Някой спомена че тва било глезотия да си купуваш по 3-4 пъти в годината дрехи и че сега имал/а първия собствен гъзарски телефон - ми ти като не растеш и можеш да носиш половин година 2 чифта дънки,1 панталон и 5-6 блузи и няколко потника/примерно казвам/ ми ок,но има мн хора които не могат/в това число и аз :mrgreen: /.За телефоните - ми аз до сега /на 13 съм/ нито един път не съм имала чисто нов телефон освен първият ми.Винаги съм била с телефона на баща ми - той е с него около 1-2 години и после ми го дава и си купува нов,но ако си мислиш че телефона му е със секви екстри се лъжеш - в началото на тая година получих от него 1 телефон с камера/само тва и никва др екстра/ сега той е с един телефон с всякви екстри и когато реши да го сменя след около 1-2 години чак тогава аз ще го получа,но това не ми пречи да имам маркови дрехи,не съм лишена от нищо - храна,вода,подслон,телефон, ipod,дрехи/маркови и немаркови/ и т.н.

CuRly_Doll
08-19-2007, 12:24
попринцип в гардероба си имам дънки за 200 лв и дънки за 30 лв,както е и с блузите и обувките ми.Дрехи си купвам според зависи това как изглеждат и дали ми харесват.Напоследък си купувам по скъпи дрешки защото наистина са по качествени/поне за мен/ и по удобни.Когато родителите ми имат възможност ми взимат дрехи за по 400-500 лв /панталон или дънки + няколко блузки/ но когато нямат възможност съм си взимала същите неща /обаче не маркови/ за по 100-150 лв.
Някой спомена че тва било глезотия да си купуваш по 3-4 пъти в годината дрехи и че сега имал/а първия собствен гъзарски телефон - ми ти като не растеш и можеш да носиш половин година 2 чифта дънки,1 панталон и 5-6 блузи и няколко потника/примерно казвам/ ми ок,но има мн хора които не могат/в това число и аз :mrgreen: /.За телефоните - ми аз до сега /на 13 съм/ нито един път не съм имала чисто нов телефон освен първият ми.Винаги съм била с телефона на баща ми - той е с него около 1-2 години и после ми го дава и си купува нов,но ако си мислиш че телефона му е със секви екстри се лъжеш - в началото на тая година получих от него 1 телефон с камера/само тва и никва др екстра/ сега той е с един телефон с всякви екстри и когато реши да го сменя след около 1-2 години чак тогава аз ще го получа,но това не ми пречи да имам маркови дрехи,не съм лишена от нищо - храна,вода,подслон,телефон, ipod,дрехи/маркови и немаркови/ и т.н.
absolutno sam saglasna s teb :wink: .....i az sam po sa6tiq na4in(osven za telefonite)

ArTanDra
08-19-2007, 12:27
В България оригинални дрехи само по 2рите употреби съм виждала! Имам няколко маркови дрехи , но те не са оттука и затова им знам производството и знам , че не са от Туркистан , Китай , Турция и тем подобни държави. И как така през 2-3 месеца си купувате дрехи ? Повечето тука се изхвърляте...и който каза са складовете е напълно прав!!!!!!!! Вие виждате ли си етикетите по дънкитата или блузите? Имах 1 блуза Теранова купена от Италия и видях същата блуза в България се учудих , защото мислех че не внасят маркови дрехи и като барнах блузата от БЪЛГАРСКАТА Теранова останах потресена - плата беше друг + цвета и обърнах етикета уж Теранова бля бля , ама не беше! Или как да дам 150 лв за маратонки как пък не.. търсих къде ли не да си купя единственият модел дето ми хареса беше на "уж" Адидас ама 150 лв за боклук , който знам че няма да ме изтрае и 1 сезон как да дам?! И защо повечето тука не харесват дънкита от 20 лв (лично аз такива не съм виждала , може и да има в София) , защото са остарели модели и са със страшно намаление ето затова кажете си истината не че не ви харесва , защото ако някой ви отвори гардероба и ви види старите дънкита ще са окажат същите модели :lol: Защо не си признавате , че искате да сте модерни и желаете да поддържате някакъв имидж и ниво на стандарт дето го нямате , защото не вие определяте нивото си на стандарт , а родителите ви. И няма значение каква марка е дрехата , важното е да я носиш със самочувствие и да знаеш как да я съчетаеш. А и за завършек повето самочувствие на тинейджърите идва от дрехите , телефончета глупости , но когато отидете на интервю за работа ще ви питат какво умеете да правите и въобще няма да ви питат дънките Гучи ли е или Армани ли е...

CuRly_Doll
08-19-2007, 12:35
kazvam si istinata...iskam da sam moderna :arrow: davam i pari za drehi...prez 3-4 meseca tva e mn..polu4avam nova dreha prez 2 sed..kakto kazah v garderoba mi ima drehi kakto za 200 leva taka i za 25-30...ne sam rob na markite i modata..znam kak da sa4etavam drehite i se pak ne sam malkata ligla na mama i na tati....kupuvam si pove4eto ne6ta sama,za6ototo rabotq i si izkarvam parite....samo zimata kogato sam na daskalo maika mi i ba6ta mi davat pari za drehi

great_mari
08-19-2007, 12:44
kazvam si istinata...iskam da sam moderna :arrow: davam i pari za drehi...prez 3-4 meseca tva e mn..polu4avam nova dreha prez 2 sed..kakto kazah v garderoba mi ima drehi kakto za 200 leva taka i za 25-30...ne sam rob na markite i modata..znam kak da sa4etavam drehite i se pak ne sam malkata ligla na mama i na tati
напълно подкрепям освен че аз си купувам дрехи на 3-4 седмици,макар че понякога 1-2 месеца не съм си купувала,но това беше по лични причини

zloto
08-19-2007, 13:34
Амиии нямам кой знае какви претенции за цената на дрехите... даже искам да си взема дрехи втора употреба, но майка ми нещо не е съгласна... иначе нося дрехи на нормални цени, дънките са ми по 50 лева, а блузки имам за 3, имам и за 30 лева... но не бих дала за панталон 100-200 лева или за блуза 60-70, дори и да имам парите...

08-19-2007, 18:51
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

Just_say_no
08-19-2007, 19:04
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

Май не е било долче и габана ами Дупе и Гъз. :-k

Не сериозно ... едва ли са оригинални ...

armani169
08-19-2007, 19:07
Понякога маркови , понякога - не ... Но винаги мъжки !!! :smt005

Jamalska
08-19-2007, 19:25
Мога да питам за адреса. :)
мда да питай

08-19-2007, 19:26
Лъжат много в България, в Канада, Америка, Англия и подобни има маркови тениски за по 50 долара и са си напълно оригинални направени в Италия с марките, с гаранционна карта и всичко.

По добре ако смятате да си купувате маркови дрешки можете да намерите много хубави в eBay за много по-евтино.

Navixo
08-19-2007, 19:41
Само да кажа госта по горе е прав, а ако не вярвате че има маркови дрехи под 100$ разгледайте този каталог, цените са между 2000$ и 30$. В Канада има малко хубави магазини за дрехи така че много хора си купуват дрехи онлине.

AliceSw
08-19-2007, 19:44
тва с марковите дрехи реално е смешно, живея в малък град, където има нормални магазини и "лъскави" магазини, към които преди имах слабост, но при 1 посещение на Илиенци се оказа, че там блуза за 15-20 кинта тук се предлага за 30-40 в лъскавия магазин, просто шефката избира малко по-стилни парцали, дадох 70 кинта за дънки, за да ги видя след месец-2 за 25 в друг магазин, докато пробвах дънки копчето им щеше да падне, а продавачката каза, че се случвало, да не говорим, че магазините, които не продават само 1 марка не винаги правят разпродажби и продават 2 или 3 сезона едни и същи модели на едни и същи цени, въпреки че са стари

всъщност няма значение, купувайте си квот си знаете, пишете каквото си искате по форуми..

OtherDimension
08-19-2007, 21:23
напоследък черни дрехи си купувам :lol: :lol: :lol:
браво, на 42 градуса в черно.. е те това е удобство

HopeLesss
08-19-2007, 21:31
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

Хахахах, не можеш ли да се сетиш?!? Чисто и просто това не е D&G. Ама кво да ви обяснявам... много ясно, че навсякъде има ментета. Виждала съм блузи на Бенетон за по 10 лв, ама минали покрай Бенетона. Айде някой знае ли примерно как се разпознава фалшифиве дрехи/маратонки Пума от оригиналните?!? Аз лично имам 2 чифта маратонки Пума, блуза, суичър и колан и всичките имат едно нещо, което гарантира качеството. Айде разбирачи, давайте. И си залагам главата, че тия дрехи ще ги завещая на правнуците (ако съм жива)!

Sweetlove1990
08-19-2007, 21:43
Купувам това, което ми хареса.Честно казано имам мания и купувам дрехи много често...почти всеки ден...може да е един потник, но си взимам по нещо и не държа да е марково или много скъпо...имам дрехи от най-обикновени магаэини и няколко неща от по- скъпи места.. Пък и живея в не много голям град и няма кой знае колко маркови магазини, друг е въпросът колко са маркови :roll:

OtherDimension
08-19-2007, 21:56
Купувам това, което ми хареса.Честно казано имам мания и купувам дрехи много често...почти всеки ден...може да е един потник, но си взимам по нещо и не държа да е марково или много скъпо...имам дрехи от най-обикновени магаэини и няколко неща от по- скъпи места.. Пък и живея в не много голям град и няма кой знае колко маркови магазини, друг е въпросът колко са маркови :roll:

е тия дрехи какво ги правиш... за събиране на прах ли ги използваш?

HopeLesss
08-19-2007, 22:00
Купувам това, което ми хареса.Честно казано имам мания и купувам дрехи много често...почти всеки ден...може да е един потник, но си взимам по нещо и не държа да е марково или много скъпо...имам дрехи от най-обикновени магаэини и няколко неща от по- скъпи места.. Пък и живея в не много голям град и няма кой знае колко маркови магазини, друг е въпросът колко са маркови :roll:

е тия дрехи какво ги правиш... за събиране на прах ли ги използваш?

Да има :lol: :twisted: Нали утре ще пуснат тема колко чифта потници имаш и всички ще се радват да кажат: "Около 320 без тия за вкъщи" :lol:

OtherDimension
08-19-2007, 22:00
Купувам това, което ми хареса.Честно казано имам мания и купувам дрехи много често...почти всеки ден...може да е един потник, но си взимам по нещо и не държа да е марково или много скъпо...имам дрехи от най-обикновени магаэини и няколко неща от по- скъпи места.. Пък и живея в не много голям град и няма кой знае колко маркови магазини, друг е въпросът колко са маркови :roll:

е тия дрехи какво ги правиш... за събиране на прах ли ги използваш?

Да има :lol: :twisted: Нали утре ще пуснат тема колко чифта потници имаш и всички ще се радват да кажат: "Около 320 без тия за вкъщи" :lol:

таква тема имаше за тениски и сутиени :roll:

08-20-2007, 00:39
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

Хахахах, не можеш ли да се сетиш?!? Чисто и просто това не е D&G. Ама кво да ви обяснявам... много ясно, че навсякъде има ментета. Виждала съм блузи на Бенетон за по 10 лв, ама минали покрай Бенетона. Айде някой знае ли примерно как се разпознава фалшифиве дрехи/маратонки Пума от оригиналните?!? Аз лично имам 2 чифта маратонки Пума, блуза, суичър и колан и всичките имат едно нещо, което гарантира качеството. Айде разбирачи, давайте. И си залагам главата, че тия дрехи ще ги завещая на правнуците (ако съм жива)!

Теб някой те е лъгал за цени. Има дънки на Д&Г и на Диезел за по 30 лева в това съм сигурен.

08-20-2007, 06:26
abe kato pootrasnete oshte malko shte se YVERITE za markovite neshta - ama ne tezi falshifikati po 30 lv ...
a i ako gledate neshtata ot Terranova dali sa originalni nzm ... yjas! Ta to tam v Bulgariq sa SAMO bulgarski i tyrski neshta - tfa che pishe Terranova ne znachi che sa originalni !?!?!? maikooooooo ... a i tazi "marka" e naistina "marka" v mnooooooooogo malko durjavi ...
Aide kogato napravqt "ZARA" v Bg ( ama ne outlet-a deto e sega ) i ako pishe tam "ispaniq" na etiketa - kajete mi che ne e MARKOVO i ZDRAVO ?! ILi puk neka si priznaqt tezi ot po-golemite gradove che Benettona ne e kachestven ... lichno az imam dooooosta neshta ot tam i nqmam nikakvi problemi s tqh! Nito s maratonkite ot Adidas ... az i moite poznati imat adski mnogo maratonki ot tam i ... nqma razocharovani ... Kakto i ot Mango ( edna sravnitelno evtina marka ) sum hiper dovolna!!! Nqmam neshto markovo koeto da mi se e skapalo ... No puk priznavam che iskam da sum i moderna ... i zatova si i kypyvam takiva dreshki, sushto priznavam che imam i blyzki po 10-20 lv ot Terranova ... nooo se skapvat :wink: No za obyvki ne pravq kompromisi veche ... tezi deto sa na obiknoveniq pazar ( ne skupite magazini ) deto cenite sa vsqkakvi ot 20 do 100 lv ... vzeh si pod predlog che shte sa nai-zdravi bytyshi ot 100lv ii ... polovin zima ne iztraeha ... Dokato na priqtelkite mi ot 200lv ...veche 2ra godina gi nosqt :wink: Tazi godina i az shte se poostegna malko ... nqma da harcha tolkova mnogo i nqma da revna na nashite da mi dadat 200lv za bytyshi mi shte im kaja 100 ... drygite az shte gi dam ... za tezi koito me mislqt za "glezla" che si kypyvam kachestveni neshta ](*,)

HopeLesss
08-20-2007, 06:33
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

Хахахах, не можеш ли да се сетиш?!? Чисто и просто това не е D&G. Ама кво да ви обяснявам... много ясно, че навсякъде има ментета. Виждала съм блузи на Бенетон за по 10 лв, ама минали покрай Бенетона. Айде някой знае ли примерно как се разпознава фалшифиве дрехи/маратонки Пума от оригиналните?!? Аз лично имам 2 чифта маратонки Пума, блуза, суичър и колан и всичките имат едно нещо, което гарантира качеството. Айде разбирачи, давайте. И си залагам главата, че тия дрехи ще ги завещая на правнуците (ако съм жива)!

Теб някой те е лъгал за цени. Има дънки на Д&Г и на Диезел за по 30 лева в това съм сигурен.

Ще ми е много интересно да видя такива ;) Това, че пише че са Дизел или Д&Г не значи че са #-o ](*,)

08-20-2007, 07:07
napulno prava e cool girl :wink: kolko hilqdi pute iskate da vi se obqsni ... che za takiva ceni ne stava vupros za ORIGINAL ... osven ako ne sa nqkfi dunki na 10 godini ... iliii i az nzm kfo ... ](*,)

Reed
08-20-2007, 08:05
Д&Г за 30 лева :lol: вЕрвайте си...

HopeLesss
08-20-2007, 08:07
Д&Г за 30 лева :lol: вЕрвайте си...

Остай ги децата да си мислят, че носят Долчето :lol:

great_mari
08-20-2007, 08:18
тея дет си мислят че за 30 лв носят долче & габана се лъжат - те носят дупе и г*з :mrgreen: - сори за израза ама е така,тва че пише д&г и са 30 лв не означава че са истинскииииии не го ли разбрахтее 8-[ 8-[ 8-[

miloto na miloto:P
08-20-2007, 08:41
аз си купувам дрехи,които са по мой вкус..понякога,когато дрехата ми е харесала супер мн,но е по-скъпа,а имам възможност да си я взема я купувам..цената не е гаранция за качество,защото някъде цените са тоолкова надути,а насреща.. ДОЛНОПРОБНИ дрехи,както ги наричам..и аз не си вземам задължително маркови дрехи,но ако нещо ми хареса и имам възможност,не бих се поколебала..

08-20-2007, 10:26
xaxax 6te vi doide akula v glavata ama kato pootrasnete..

vsi4ki drehi se pravqt ot edna i sy6ta materiq i ot edin plat,kak si vErvate tolkova kato kazvate,4e markovoto bilo po-izdurjlivo,primerno za dunki.TA NALI PAK SE PRAVQT OT DUNKOV PLAT?!?!Mnogo ste zabludeni,deca.Vsi4ki vi lujat,no kato porasnete 6te razberete.
Az li4no za edna godina hodih v Italiq(ne mi provurvq i se vurnah de),no si kupuvah drehite ot Terranova.I tam pravqt neupisuemi razprodajbi!! Edni dynki i edin ga6tirizon si gi vzeh za 6 euro(ot koito samo ga6tirizona e 55 euro).Edna bluza za 4 leva oburnato v BG pari,i si gi vzeh za6toto sa evtini,a ne da se pravq "az nosq markovi drehi,i sum si gi vzela ot Terranova"!!Inu4e ne bih i stupila v Terranova!!
Ima si tolkova evtini i ka4estveni stoki,kakvo kato sa ot Turciq?
Kakto kaza edno mom4e otdavna v edna druga tema:
"NQKOI HORA PROSTO SI IMAT STIL,ZA DRUGITE IMA MODA!"

`Death`Whore``
08-20-2007, 12:33
Дет Хор, ок, глезла съм. Мога да кажа, че и твоите обеци са глезотии, ама не то казвам, нали??? Имам пари, купувам си, някакъв проблем?
[/b][/i]
Разбира се, че са глезотия. Нямам нужда от тях. Но разликата е там, че майка ми не е плащала за тях. Най-много да ми е дала пари за 1-2 обеци.

`Death`Whore``
08-20-2007, 12:35
И си залагам главата, че тия дрехи ще ги завещая на правнуците (ако съм жива)![/b][/i]
В такъв случай защо ги захвърляш и си купуваш нови? Вече не са модерни?

08-20-2007, 13:17
аз пазарувам само маркови неща...ама само и единствено...но от магазини за втора употреба :D хаха...тея магазини рулират. айде за разбирачите: днеска си взех едни дънки Espirit, още едни Pepe Jeans, блузка Puma и рокля на Oxbow....общо 25 лева...иии квоооо? Дали ако ме видите по улицата ще разберете, че съм със секънд хенд от горе до долу? м? преди давах около 40 лв за панталон, а сега като се сетя ме хваща срам. SECOND HAND RULES!!!


Амиии нямам кой знае какви претенции за цената на дрехите... даже искам да си взема дрехи втора употреба, но майка ми нещо не е съгласна... иначе нося дрехи на нормални цени, дънките са ми по 50 лева, а блузки имам за 3, имам и за 30 лева... но не бих дала за панталон 100-200 лева или за блуза 60-70, дори и да имам парите...
Zloto.. не и казвай. и аз преди бях така с майка ми ама не и казвах. хубаво че някаква колежка се появи при нея сега та ходят и те по секънд хенд шопове, та така е яко. ама ти казвам- супер е. Като зема заплата отделям 20лв понеже събирам пари за обувки( само те са ми маркови и нови) и другото даййййй в секънд хенда- това са якета, блузки, тениски, панталони, поли, рокли....колани....абе мания си е. да не кажа болест

great_mari
08-20-2007, 13:27
аз пазарувам само маркови неща...ама само и единствено...но от магазини за втора употреба :D хаха...тея магазини рулират. айде за разбирачите: днеска си взех едни дънки Espirit, още едни Pepe Jeans, блузка Puma и рокля на Oxbow....общо 25 лева...иии квоооо? Дали ако ме видите по улицата ще разберете, че съм със секънд хенд от горе до долу? м? преди давах около 40 лв за панталон, а сега като се сетя ме хваща срам. SECOND HAND RULES!!!


Амиии нямам кой знае какви претенции за цената на дрехите... даже искам да си взема дрехи втора употреба, но майка ми нещо не е съгласна... иначе нося дрехи на нормални цени, дънките са ми по 50 лева, а блузки имам за 3, имам и за 30 лева... но не бих дала за панталон 100-200 лева или за блуза 60-70, дори и да имам парите...
Zloto.. не и казвай. и аз преди бях така с майка ми ама не и казвах. хубаво че някаква колежка се появи при нея сега та ходят и те по секънд хенд шопове, та така е яко. ама ти казвам- супер е. Като зема заплата отделям 20лв понеже събирам пари за обувки( само те са ми маркови и нови) и другото даййййй в секънд хенда- това са якета, блузки, тениски, панталони, поли, рокли....колани....абе мания си е. да не кажа болест
мен пък ми е гадно и не пазарувам от секнд хендовете щотро ме е гнус кат си помисла кой може да е носил теч дрехи и къде ги е носил - нз просто обичам всичко да ми е ново и по възможност марково :wink:

Jamalska
08-20-2007, 13:30
Хм...предпочитам 2ра употреба..по-интересно ми е.Рядко си купувам нещо по-скъпо и то ако не мога да намеря подобно за по-малко пари...обикновено кецове.
Наще не ми дават пари за дрехи от..години май...обикновено си ги изработвам или събирам от рд и тн...

08-20-2007, 13:50
Хм...предпочитам 2ра употреба..по-интересно ми е.Рядко си купувам нещо по-скъпо и то ако не мога да намеря подобно за по-малко пари...обикновено кецове.
Наще не ми дават пари за дрехи от..години май...обикновено си ги изработвам или събирам от рд и тн...

Много ясно че е по интересно....а и едно с едно не е еднакво. Радва ме да давам по 1-2 лева за блузка. Който каза че го е гнус....ми какво да ти кажа- въпрос на мислене е. И мен ми беше гадно преди ама се пречупих. Дрехите там преди да ги закарат в магазина ги дезинфекцират и си ги купувам много по- чисти отколкото в магазин за нови дрехи- където например може някой да ги е пробвал панталоните без бельо :twisted:

08-20-2007, 15:03
Ми като сте тъпи купувайте си маркови дрехи за по 200 лева над оригиналната цена. Ако отидете в чужбина, и по точно в Италия ще видите цените там и ще ви се промени мнението много бързо. Тва че друго освен витошка не знаете не означава че няма маркови евтини дрехи, вижте ebay и се свестете.

Navixo
08-20-2007, 15:05
http://cgi.ebay.ca/New-Authentic-Dolce-Gabbana-Jeans-Soccer-w-tags-31_W0QQitemZ260151277372QQihZ016QQcategoryZ11483QQ tcZphotoQQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Impressive
08-20-2007, 15:25
Абе никога не съм носил нещо марково,
Всичко, което съм си купувал не е надвишавало 30 лв.
и кво? Жив съм нали? :x
Пазарувам 1 път в годината, просто защото дрехите не ми стават вече :!:
Пък и ми е по-приятно в евтините народни дрехи, щото като стане нещо и се скъсат няма да ме е яд :lol:

08-20-2007, 15:46
Купувам това, което ми хареса.Честно казано имам мания и купувам дрехи много често...почти всеки ден...може да е един потник, но си взимам по нещо и не държа да е марково или много скъпо...имам дрехи от най-обикновени магаэини и няколко неща от по- скъпи места.. Пък и живея в не много голям град и няма кой знае колко маркови магазини, друг е въпросът колко са маркови :roll:

е тия дрехи какво ги правиш... за събиране на прах ли ги използваш?
Ами не събират прах :wink: просто трудно се контролирам в това отношение... пък и не виждам разлика в това дали ще дам 200 лева за дънки веднъж на 3 месеца или 30 лева веднъж на три седмици... всеки си преценява :roll:

morsko_momi4e
08-20-2007, 16:55
Kakвото си харесам си го купувам-цената не е важна

Irrepresible
08-20-2007, 18:52
някой хора са свикнали да носят само маааркови дрехи защото ако не са на Д и Г или на Diesel може да им стане нещо.... моите родители никога няма да ми дадат за едни дънки повече от 25 лева максимум 30...

find_m3
08-20-2007, 18:53
някой хора са свикнали да носят само маааркови дрехи защото ако не са на Д и Г или на Diesel може да им стане нещо.... моите родители никога няма да ми дадат за едни дънки повече от 25 лева максимум 30...

И мойте ма те не знаят колко ще дам :smt005 шот си събирам

CuRly_Doll
08-20-2007, 18:59
tva,4e skapoto e nai dobroto ne vinagi e pravilno,oba4e i tva,4e kato si kupi6 ne6ty eftino e nai dobroto,kakto si mislqt poi4eto tyk sa6ty ne e vqrno :smt016

Allthatshewant
08-20-2007, 21:00
Купувам си дрехи, които ми харесват,които ми отиват и в които се чувствам добре :)

Just_say_no
08-21-2007, 14:13
Купувам си дрехи, които ми харесват,които ми отиват и в които се чувствам добре :)

Точно така. Аз не робувам на марки, но ако ми седи добре не бих отказала да я купя... естествено ако разполагам с парите :-k

N0_feAR
08-21-2007, 15:38
a[N]D[i]T[k]a]купувам си това което ми хареса!не ме инт дали е марково или не...
+1
и на всичкото отгоре не винаги по-скъпото е по-качествено.... знам го от личен опит

CuRly_Doll
08-21-2007, 16:38
i vse pak kakto kaza edna frendka..6tom edna marka e izvestna i cenite sa takiva,na4i ima nqkfa pri4ina da e taka... :arrow: si praite izvodite

Loshotia
08-22-2007, 12:09
i vse pak kakto kaza edna frendka..6tom edna marka e izvestna i cenite sa takiva,na4i ima nqkfa pri4ina da e taka... :arrow: si praite izvodite
Брех, че умна приятелка имаш. Кажи и само една думичка: РЕКЛАМА! Някои стоки не биха се продали без реклама.

sladkata_presi
08-22-2007, 12:14
Ако разполагам с пари,не бих си купила маркови дрехи никога!
Не си струва.За един чифт,който изглежда от 50-те да си го купя плюс това цената му е доста солена.
Струва ли си да се дават толкова много пари,само и само да се знае че определена дреха е точно маркова?Не.
Обикновенните дрехи са доста по-модерни,супер удобни и са достъпни,защото цената им е за всякакви хора-не са скъпи.
Обличам се в нормални дрехи-една блузка и къси гащета или дънки и съм готова!

CuRly_Doll
08-22-2007, 12:14
i vse pak kakto kaza edna frendka..6tom edna marka e izvestna i cenite sa takiva,na4i ima nqkfa pri4ina da e taka... :arrow: si praite izvodite
Брех, че умна приятелка имаш. Кажи и само една думичка: РЕКЛАМА! Някои стоки не биха се продали без реклама.
da ti kaja,4e nqkoi stoki i s reklama ne mogat da se prodadat,6oto prosto ne stryvat :smt019 ....a otnosno priqtelkata mi-ne si ti 4ovekat,koito 6te kazva kolko umna e tq [-X

CoBRaSTyLе
08-22-2007, 16:59
вие си мислите, че като си купувате дрешки от мола, носите маркови неща, аа?

Loshotia
08-22-2007, 18:13
i vse pak kakto kaza edna frendka..6tom edna marka e izvestna i cenite sa takiva,na4i ima nqkfa pri4ina da e taka... :arrow: si praite izvodite
Брех, че умна приятелка имаш. Кажи и само една думичка: РЕКЛАМА! Някои стоки не биха се продали без реклама.
da ti kaja,4e nqkoi stoki i s reklama ne mogat da se prodadat,6oto prosto ne stryvat :smt019 ....a otnosno priqtelkata mi-ne si ti 4ovekat,koito 6te kazva kolko umna e tq [-X

Не да се заяждам ми беше целта ама както и да е. Не знам за какви стоки говориш, но без реклама, стоките, на които всички така се прекланяте- по - скоро марките, далеч не биха били това което са. Търсенето нямаше да бъде същото. Нямаше да се плаща на разни модели, актьори и така нататък да носят аксесоари и дрехи на определан марка. Цялата акция около популяризирането на една стока струва пари, а тези пари трябва да се възстановят.
Не знам ти как се обличаш, но бас държа, че не всичко скъпо и на теб ти харесва- а и на много други хора. В повечето случаи просто името продава.

CuRly_Doll
08-22-2007, 18:19
i vse pak kakto kaza edna frendka..6tom edna marka e izvestna i cenite sa takiva,na4i ima nqkfa pri4ina da e taka... :arrow: si praite izvodite
Брех, че умна приятелка имаш. Кажи и само една думичка: РЕКЛАМА! Някои стоки не биха се продали без реклама.
da ti kaja,4e nqkoi stoki i s reklama ne mogat da se prodadat,6oto prosto ne stryvat :smt019 ....a otnosno priqtelkata mi-ne si ti 4ovekat,koito 6te kazva kolko umna e tq [-X

Не да се заяждам ми беше целта ама както и да е. Не знам за какви стоки говориш, но без реклама, стоките, на които всички така се прекланяте- по - скоро марките, далеч не биха били това което са. Търсенето нямаше да бъде същото. Нямаше да се плаща на разни модели, актьори и така нататък да носят аксесоари и дрехи на определан марка. Цялата акция около популяризирането на една стока струва пари, а тези пари трябва да се възстановят.
Не знам ти как се обличаш, но бас държа, че не всичко скъпо и на теб ти харесва- а и на много други хора. В повечето случаи просто името продава.
tova,4e ne6to e skapo ne ozna4ava,4e trqbva da mi haresva.....no da si kupuvam drehi 2ra raka....mersi....ne pestq pari za obleko ili kozmetika....za men e vajno kak izglejdam....i se pak poi4eto izvestni marki praqt drehi,koito ne mogat da se sravnqt s ostanalite magazin4eta.. :smt019

Loshotia
08-22-2007, 18:27
Не става въпрос за 2ра ръка или некачествена козметика- и аз не си взимам сенки за 5лева примерно. Качеството преди всичко, говорих за цените и затова, че според мен не отговарят в повечето случаи на качество. Как може според теб едно палто от 380 да го намалят първо на 300 после на 249 и накрая на 179...ти представяш ли си същност колко струва?

CuRly_Doll
08-22-2007, 18:41
Не става въпрос за 2ра ръка или некачествена козметика- и аз не си взимам сенки за 5лева примерно. Качеството преди всичко, говорих за цените и затова, че според мен не отговарят в повечето случаи на качество. Как може според теб едно палто от 380 да го намалят първо на 300 после на 249 и накрая на 179...ти представяш ли си същност колко струва?
a tva palto v koi magazin si go gledala,moje6 li da mi kaje6???

Loshotia
08-22-2007, 18:43
Не става въпрос за 2ра ръка или некачествена козметика- и аз не си взимам сенки за 5лева примерно. Качеството преди всичко, говорих за цените и затова, че според мен не отговарят в повечето случаи на качество. Как може според теб едно палто от 380 да го намалят първо на 300 после на 249 и накрая на 179...ти представяш ли си същност колко струва?
a tva palto v koi magazin si go gledala,moje6 li da mi kaje6???
Хммм...добър въпрос...Dika май...не съм сиг, ама утре със сигурност ще ти кажа, че приятелката си го взе

CuRly_Doll
08-22-2007, 18:47
Не става въпрос за 2ра ръка или некачествена козметика- и аз не си взимам сенки за 5лева примерно. Качеството преди всичко, говорих за цените и затова, че според мен не отговарят в повечето случаи на качество. Как може според теб едно палто от 380 да го намалят първо на 300 после на 249 и накрая на 179...ти представяш ли си същност колко струва?
a tva palto v koi magazin si go gledala,moje6 li da mi kaje6???
Хммм...добър въпрос...Dika май...не съм сиг, ама утре със сигурност ще ти кажа, че приятелката си го взе
emi br.... :wink:

me4ka
08-22-2007, 19:59
момче съм обичам да си купувам хубави маркови дрехи ходя бая на шопинг звучи тъпо ама педал ли съм :)

Just_say_no
08-22-2007, 20:03
момче съм обичам да си купувам хубави маркови дрехи ходя бая на шопинг звучи тъпо ама педал ли съм :)

ti kaji :mrgreen:

CuRly_Doll
08-23-2007, 07:23
момче съм обичам да си купувам хубави маркови дрехи ходя бая на шопинг звучи тъпо ама педал ли съм :)
ne,ne si.tva,4e obi4a6 da hodi6 po magazinite i pove4eto drehi sa ti ot markovite,ne ozna4ava 4e si pedal...... :smt019

me4ka
08-23-2007, 07:40
az li se izrasih gre6no vie li me razbrahte nepravilno ne sedq cql den v magazina hodq na fitnes na judo na diskoteka no tva ne e temata imam predvid 4e predpo4itam da ne piq i da se drusam edin me sec no posle da si kupq hubava teniska La Costa/ Tommy Hilfinger/ Gant i t.n a kato izlezna na pazar iskam da obikolq vsi4ki shopove za da sam siguren 4e vzimam nai dobroto dokato fr-tata mi otivat i kupuvat parviq parcal posle izpivat si4ko a na men kazvat 4e pazaruvam kato momi4e
o6te edin primer cqlo lqto si ba4kah- lqh beton na edin stroej maknah kamani nakraq sabrah 500 lv smqtam da si kupq drehi a fr-tata mi koito nemat pari 6toto haimanosvoha cqlo lqto biha si kupili upgreid na kompa i origalna komputarna igra

CuRly_Doll
08-23-2007, 07:43
az li se izrasih gre6no vie li me razbrahte nepravilno ne sedq cql den v magazina hodq na fitnes na judo na diskoteka no tva ne e temata imam predvid 4e predpo4itam da ne piq i da se drusam edin me sec no posle da si kupq hubava teniska La Costa/ Tommy Hilfinger/ Gant i t.n a kato izlezna na pazar iskam da obikolq vsi4ki shopove za da sam siguren 4e vzimam nai dobroto dokato fr-tata mi otivat i kupuvat parviq parcal posle izpivat si4ko a na men kazvat 4e pazaruvam kato momi4e
o6te edin primer cqlo lqto si ba4kah- lqh beton na edin stroej maknah kamani nakraq sabrah 500 lv smqtam da si kupq drehi a fr-tata mi koito nemat pari 6toto haimanosvoha cqlo lqto biha si kupili upgreid na kompa i origalna komputarna igra
parite sa si tvoi,ima6 pravo da gi har4i6 za kvoto si poiska6...tva,4e iska6 nai dobroto za sebe si ne te pravi gei!!! :!:

Незабравимата
08-23-2007, 07:58
az li se izrasih gre6no vie li me razbrahte nepravilno ne sedq cql den v magazina hodq na fitnes na judo na diskoteka no tva ne e temata imam predvid 4e predpo4itam da ne piq i da se drusam edin me sec no posle da si kupq hubava teniska La Costa/ Tommy Hilfinger/ Gant i t.n a kato izlezna na pazar iskam da obikolq vsi4ki shopove za da sam siguren 4e vzimam nai dobroto dokato fr-tata mi otivat i kupuvat parviq parcal posle izpivat si4ko a na men kazvat 4e pazaruvam kato momi4e
o6te edin primer cqlo lqto si ba4kah- lqh beton na edin stroej maknah kamani nakraq sabrah 500 lv smqtam da si kupq drehi a fr-tata mi koito nemat pari 6toto haimanosvoha cqlo lqto biha si kupili upgreid na kompa i origalna komputarna igraЕми евала !

AliceSw
08-23-2007, 09:18
поне да знаеше как се пише Лакост ...

me4ka
08-23-2007, 10:41
поне да знаеше как се пише Лакост ...
Lacoste

Loshotia
08-23-2007, 11:28
Евала, че си пилееш парите за дрехи. По- добре за дрехи отколкото за наркотици. Иначе не си педал- имам приятели, които са като теб и също не са

08-23-2007, 13:46
Shte kaja samo edno i to e 4e vsi4ki, koito nqmat pari za po-skapi drehi tvardqt 4e evtinite sa po-hubavi i po-ka4estveni dori... :-k mn 6te me izvinqvate ama vie 4uvate li se... ? I znam 4e mn hora nqma da sa saglasni s men, no kakto ve4e kazah v na4aloto to e za6toto nqmat pari za skapi drehi!
Moite drehi ne sa samo markovi.Imam i po-evtini..no da si kupi6 potnik, koito struva 10 lv i da kazva6 4e nqma6 potnik, koito da e po-skap ot 15 lv, e nemislimo... Predi da pi6ete kakvoto i da e se zamislete malko :!: :!:

CuRly_Doll
08-23-2007, 18:34
Shte kaja samo edno i to e 4e vsi4ki, koito nqmat pari za po-skapi drehi tvardqt 4e evtinite sa po-hubavi i po-ka4estveni dori... :-k mn 6te me izvinqvate ama vie 4uvate li se... ? I znam 4e mn hora nqma da sa saglasni s men, no kakto ve4e kazah v na4aloto to e za6toto nqmat pari za skapi drehi!
Moite drehi ne sa samo markovi.Imam i po-evtini..no da si kupi6 potnik, koito struva 10 lv i da kazva6 4e nqma6 potnik, koito da e po-skap ot 15 lv, e nemislimo... Predi da pi6ete kakvoto i da e se zamislete malko :!: :!:
=D> =D> =D>

08-23-2007, 19:02
bravissssssimo =D>

ArTanDra
08-23-2007, 19:07
Shte kaja samo edno i to e 4e vsi4ki, koito nqmat pari za po-skapi drehi tvardqt 4e evtinite sa po-hubavi i po-ka4estveni dori... :-k mn 6te me izvinqvate ama vie 4uvate li se... ? I znam 4e mn hora nqma da sa saglasni s men, no kakto ve4e kazah v na4aloto to e za6toto nqmat pari za skapi drehi!
Moite drehi ne sa samo markovi.Imam i po-evtini..no da si kupi6 potnik, koito struva 10 lv i da kazva6 4e nqma6 potnik, koito da e po-skap ot 15 lv, e nemislimo... Predi da pi6ete kakvoto i da e se zamislete malko :!: :!:

Не си прав... всичките ми дънкита са "уж" маркови - скъпи са , обаче блузките ми не са маркови - не са скъпи и ся ще кажеш , че нямам пари за скъпи блузи ли.. Ти мисли малко преди да пишеш , защото потниците от 10 лв са доста по - хубави и по - яки от един потник за 100 лв с всякакви шарении , мъниста и боклуци !

SweetTeEscaPe
08-23-2007, 19:20
Shte kaja samo edno i to e 4e vsi4ki, koito nqmat pari za po-skapi drehi tvardqt 4e evtinite sa po-hubavi i po-ka4estveni dori... :-k mn 6te me izvinqvate ama vie 4uvate li se... ? I znam 4e mn hora nqma da sa saglasni s men, no kakto ve4e kazah v na4aloto to e za6toto nqmat pari za skapi drehi!
Moite drehi ne sa samo markovi.Imam i po-evtini..no da si kupi6 potnik, koito struva 10 lv i da kazva6 4e nqma6 potnik, koito da e po-skap ot 15 lv, e nemislimo... Predi da pi6ete kakvoto i da e se zamislete malko :!: :!:

Не си прав... всичките ми дънкита са "уж" маркови - скъпи са , обаче блузките ми не са маркови - не са скъпи и ся ще кажеш , че нямам пари за скъпи блузи ли.. Ти мисли малко преди да пишеш , защото потниците от 10 лв са доста по - хубави и по - яки от един потник за 100 лв с всякакви шарении , мъниста и боклуци !

Да,тук си права,пример за това са блузките на Бенетон,които според мен са просто ужасни като модели.Сега за качеството мога да кажа обаче,че тоя потник на Бенетон,дето е 50-60 лв че и повече е мн по-качествен от тея потничета по 10-20 лв,на които най-често като ги изпереш и пускат боя и цялата блуза,че понякога като ги переш с други дрехи всички стават на нищо.Аз също имам маркови и не-маркови дрехи и определено съм мн по-доволна от марковите,но попринцип като си харесам нещо не гледам нито марката,нито цената(е,освен ако не е някой особено фрапиращ случай).

CuRly_Doll
08-23-2007, 19:35
Shte kaja samo edno i to e 4e vsi4ki, koito nqmat pari za po-skapi drehi tvardqt 4e evtinite sa po-hubavi i po-ka4estveni dori... :-k mn 6te me izvinqvate ama vie 4uvate li se... ? I znam 4e mn hora nqma da sa saglasni s men, no kakto ve4e kazah v na4aloto to e za6toto nqmat pari za skapi drehi!
Moite drehi ne sa samo markovi.Imam i po-evtini..no da si kupi6 potnik, koito struva 10 lv i da kazva6 4e nqma6 potnik, koito da e po-skap ot 15 lv, e nemislimo... Predi da pi6ete kakvoto i da e se zamislete malko :!: :!:

Не си прав... всичките ми дънкита са "уж" маркови - скъпи са , обаче блузките ми не са маркови - не са скъпи и ся ще кажеш , че нямам пари за скъпи блузи ли.. Ти мисли малко преди да пишеш , защото потниците от 10 лв са доста по - хубави и по - яки от един потник за 100 лв с всякакви шарении , мъниста и боклуци !

Да,тук си права,пример за това са блузките на Бенетон,които според мен са просто ужасни като модели.Сега за качеството мога да кажа обаче,че тоя потник на Бенетон,дето е 50-60 лв че и повече е мн по-качествен от тея потничета по 10-20 лв,на които най-често като ги изпереш и пускат боя и цялата блуза,че понякога като ги переш с други дрехи всички стават на нищо.Аз също имам маркови и не-маркови дрехи и определено съм мн по-доволна от марковите,но попринцип като си харесам нещо не гледам нито марката,нито цената(е,освен ако не е някой особено фрапиращ случай).
=D> =D> =D>

Marge
08-23-2007, 19:41
Navixo ти само ebay ми буташ тука, ми като нямам кредитна карта кво да правя? лол

По темата - според мен това че няма разлика между дънки от 25 и 60 лева е грешно схващане. Имам дънки и от 20, и от 70. Ми, тия от 20 се разпънаха адски много и то не защото съм напълняла, ами от прането, да не говорим че направиха и колена. Другите за 60 извинявайте, ама не са мръднали, освен това с кройка като тяхната за 20 няма-как-да-се-намерят дънки.
Аз лично адски трудно си харесвам нещо ей така, тъй че като си харесам скачам, независимо дали е 20 или 80 лева.
+ това DO-IT-YOURSELF също е алтернативен вариянт който уващавам :)
За обувки вече съм капризна, гледам винаги да са фирмени, но си и купувам адски рядко. От 1 година някъде с нося розовите Конверски, сега наесен ще си търся някви фирмени кецове за зимата и край за тази година.

Незабравимата
08-23-2007, 21:10
Маркови дрешки немам освен такива на Zara i Pepe Джийнс от Испания (от леля ми) ,но те са 1 блузка на Зара и 2 на Пепе Джийнс и мога да кажа ,че са напълно обикновенни дрехи и имаха етикети (щоту беха нови) и гледам блузката на Зара 45 евро а тея на Пепе Джийс бяха едната 59 другата 80 евро незнам леля ми луда ли е тя вика,че за хората в Испания не били скъпи..деда знам но ми изглеждат абсолютно обикновенни .. просто все едно са от магазина до дома няма смисъл от такива дрехи.Обичам дънки - обичам прави с ниска талия и да ги съчетавам с некое яко коланче,а понякога и шалче много добре стои,потничета с деклоте ме кефят в ярки цветове (абе дето са модерни) обичам и туники .Ми с 2 думи купувам си дрехи които ми харесват,модерни са и ми стоят добре.Цените ми средно за дънки давам 20-30 лева за потник от 10 макс 20 лева и за блузка са дълъг може до 25 лева и тва е .Все пак наще не са банка...Ии да се похваля -днес за 15 лева си купих комплект потник и пола на намаления (разпродажба) и мама вика ,че летни дрехи се купуват есента ,че лятото са евтини ,а ботушки - пролетта и май има нещо вярно :-D

Mimka_sweet
08-24-2007, 07:30
Ми "марковите" ми дрехи са втора употреба , иначе не си куувам нищо скъпо....

SweetTeEscaPe
08-24-2007, 07:30
Абе не мога да разбера как може да се стигне до такъв спор,всеки си купива каквито дрехи иска и доколкото му стигат възможностите,всеки си прави каквото си иска с парите си.Само не можах да разбера защо някои хора нападнаха тези,които казаха,че си купуват и маркови или само маркови - при положение,че никой от хората,които си купуват по-скъпи дрехи не се беше заяждал за тва ,че другите не дават пари за маркови работи,не можах да разбера защо беше нужно да се заяждат :shock: :smt011

LuCkY_YoU
08-24-2007, 08:03
Абе не мога да разбера как може да се стигне до такъв спор,всеки си купива каквито дрехи иска и доколкото му стигат възможностите,всеки си прави каквото си иска с парите си.Само не можах да разбера защо някои хора нападнаха тези,които казаха,че си купуват и маркови или само маркови - при положение,че никой от хората,които си купуват по-скъпи дрехи не се беше заяждал за тва ,че другите не дават пари за маркови работи,не можах да разбера защо беше нужно да се заяждат :shock: :smt011
zavist?

NerazreshenSimvol
08-24-2007, 08:27
Който за каквото ще да си харчи парите! Аз повече от 40-50 лв за дреха не бих дала... МАКСИМУМ. И да бях богата, пак не бих харчила луди пари за дрехи, просто нещо ме жегва отвъре като си помисля да дам 100 лв за едни дънки например. :smt012 Габровка съм си... какво да се прави! :smt005 Има толкова по-важни и приятни неща, за които може да си похарчиш парите... \:D/

SweetTeEscaPe
08-24-2007, 08:40
Абе не мога да разбера как може да се стигне до такъв спор,всеки си купива каквито дрехи иска и доколкото му стигат възможностите,всеки си прави каквото си иска с парите си.Само не можах да разбера защо някои хора нападнаха тези,които казаха,че си купуват и маркови или само маркови - при положение,че никой от хората,които си купуват по-скъпи дрехи не се беше заяждал за тва ,че другите не дават пари за маркови работи,не можах да разбера защо беше нужно да се заяждат :shock: :smt011
zavist?
май наистина е завист,ама знам ли ....... да,предолагам сега какво ще каже "опозицията" :smt011

Болшевик
08-24-2007, 09:24
Мръсни капиталисти, експлоататори на човешкия труд.
Докато пролетариата носи боклуци за 5-10 лв. ВИЕ сте се претъпкали с пари и купувате само маркови дрехи, но всичко се връща :smt011
НЕ НА МАРКАТА!
ДРЕХИТЕ НАД 15 лв. ТРЯБВА ДА ИЗГОРЯТ!

me4ka
08-24-2007, 10:55
Мръсни капиталисти, експлоататори на човешкия труд.
Докато пролетариата носи боклуци за 5-10 лв. ВИЕ сте се претъпкали с пари и купувате само маркови дрехи, но всичко се връща :smt011
НЕ НА МАРКАТА!
ДРЕХИТЕ НАД 15 лв. ТРЯБВА ДА ИЗГОРЯТ!
като си купиш дреха за 10лв и след две пранета стане на гъз после си земеш още и една и още една ще ти излезне че за целия период си можел да си вземеж дреха по скъпа но качествена даже ще ти излезе по евтино давам пример
Преди 4 години си купих сандали reebok вече наистина са стари но имаха приличен вид 3 години и половина и изглеждаха по добре от сандали за 15- 20 лв струваха 100лв моите приятели си купуваха всеки 1- 2 месеца нови и се получи че хем моите изглеждаха по добре за 3г и половина струваха 100лв а на моите приятели с груба сметка 500-600лв и отгоре

Just_say_no
08-24-2007, 11:23
Мръсни капиталисти, експлоататори на човешкия труд.
Докато пролетариата носи боклуци за 5-10 лв. ВИЕ сте се претъпкали с пари и купувате само маркови дрехи, но всичко се връща :smt011
НЕ НА МАРКАТА!
ДРЕХИТЕ НАД 15 лв. ТРЯБВА ДА ИЗГОРЯТ!
като си купиш дреха за 10лв и след две пранета стане на "задни части" после си земеш още и една и още една ще ти излезне че за целия период си можел да си вземеж дреха по скъпа но качествена даже ще ти излезе по евтино давам пример
Преди 4 години си купих сандали reebok вече наистина са стари но имаха приличен вид 3 години и половина и изглеждаха по добре от сандали за 15- 20 лв струваха 100лв моите приятели си купуваха всеки 1- 2 месеца нови и се получи че хем моите изглеждаха по добре за 3г и половина струваха 100лв а на моите приятели с груба сметка 500-600лв и отгоре

и КВО ? 3 години с едно и също ? :shock: Е всеки с вкуса си де...

me4ka
08-24-2007, 11:40
примерът ми с сандалите може да не най удачен защото за всяка друга дреха съм съгласен че траа да се сменят нон стоп , но пак една блуза за 10 лева след няколко пранета се скапва а на една за 40 и ня ма нищо и след като си купиш няколко по скъпи и си ги сменяш редовно пак ще ти излезе по малко или равно на това от битака
п.с през трите години и половина всички колекции на рийбок(сандали)не се различаваха особено много

Cvetkata_Rubi
08-24-2007, 12:12
Ами купувам си това което и харесва,но съм напълно ЗА марковите дрехи.По-готини са.

Loshotia
08-24-2007, 13:39
Не е завист. Ако трябва да си призная и аз нося маркови дрешки, но ме дразни самото парадиране и един вид, че на хората, които не разполагат с повече пари за нещо материално се гледа като на по- нисша или заблудена група хора. Това е простотия и еснафщина.

08-24-2007, 13:49
но съм напълно ЗА марковите дрехи.По-готини са.


ъъъ... да не ти дойде като гръм от ясно небе, но ти си пълна въздухарка. не е нещо, което е добре да се афишира.

the_crazy_girl
08-24-2007, 17:40
Не ги гледам дали са маркови а дали ми харесват, и дали ми стоят добре.

08-24-2007, 19:26
НА КАкВи ЦеНи гоРе дОлу Са ДрЕхИтЕ В КеНвЕло И ИбЕй?хУбАвИ МаРкИ лИ Съ?

***BORK@***
08-24-2007, 19:34
Каквито ми харесат :D

secretdream
08-24-2007, 20:11
Тези,които са ми удобни. :D Предимно,нося спортни. Не маркови.

За да не пускам нова тема,бих си позволила да попитам в тази за една дреха,която видях на снимка и която много харесах,но нямам представа откъде бих могла да си купя.

http://img233.imageshack.us/img233/7580/146141171826872ph5.jpg (http://imageshack.us)

Надявам се,някой,ако е виждал или знае,къде в София продават подобни,да сподели,ще съм наистина благодарна :D

AliceSw
08-24-2007, 20:20
някакви подобни плетени неща ще намериш в Ninka, ноооо дали ще намериш такова не знам

Marge
08-24-2007, 21:44
Накарай баба ти да ти оплете :wink:

Nicole_Richie
08-24-2007, 22:03
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

haha...znaesh li kakva e razlikata v dankite ot 38 lv i tezi ot 380 lv...
1.Kroikata e razlichna
2.Materiqta ot koqto sa napraveni e mnooooogo po-dobra i kachestvena
3.V koncite i v shevovete sashto ima ogromna razlika...

No tova sa priznaci,koito gi razbirame Az i CuRly Doll...

PS: Pak i hora koito razbirat ot tova ot 200 m.i dori na dopir mogat da razlichat mente ot original...

AliceSw
08-24-2007, 22:05
всъщност кройките са най-точното от имитацията, елементарно е да се купят чифт дънки и да им се извади кройката от качествен шивач....

LedenaStrast
08-24-2007, 22:10
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

haha...znaesh li kakva e razlikata v dankite ot 38 lv i tezi ot 380 lv...
1.Kroikate e razlichna
2.Materiqta ot koqto sa napraveni e mnooooogo po-dobra i kachestvena
3.V koncite i v shevovete sashto ima ogromna razlika...

No tova sa priznaci,koito gi razbira me Moq Milo$t i CuRly Doll...


Това гаранция е така! Евтините дънки не стига дето се късат бързо, но и съм забелязала, че крачолите им са с различна дължина :smt009
Но все пак ти би ли дала две минимални заплати за чифт дънки?? Защото аз не бих! Няма да се трепя да работя и да мизерствам 2 месеца заради някакви си дънки, които утре ще ги закача някъде и ще ги скъсам!

Болшевик
08-25-2007, 07:23
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

haha...znaesh li kakva e razlikata v dankite ot 38 lv i tezi ot 380 lv...
1.Kroikata e razlichna
2.Materiqta ot koqto sa napraveni e mnooooogo po-dobra i kachestvena
3.V koncite i v shevovete sashto ima ogromna razlika...

No tova sa priznaci,koito gi razbirame Az i CuRly Doll...

PS: Pak i hora koito razbirat ot tova ot 200 m.i dori na dopir mogat da razlichat mente ot original...
Бедния човек не си купува дънки от 380 лв :smt011
Защо се подигравате :smt012

VaNicHkaa
08-25-2007, 11:28
Куул гърл и там другите дето са на нейното мнение..
ами аз лично си взех дънки с етикет на Д&Г за 38 лева.това как ще ми го обясниш. :-k

haha...znaesh li kakva e razlikata v dankite ot 38 lv i tezi ot 380 lv...
1.Kroikata e razlichna
2.Materiqta ot koqto sa napraveni e mnooooogo po-dobra i kachestvena
3.V koncite i v shevovete sashto ima ogromna razlika...

No tova sa priznaci,koito gi razbirame Az i CuRly Doll...

PS: Pak i hora koito razbirat ot tova ot 200 m.i dori na dopir mogat da razlichat mente ot original...

Да ти кажа ли само че разлика няма ..имам маркови дънки и обикновени..материята не е различна..може дънковия плат да се отличава малко но всички са горе доло еднакви..сега за кройка да много ясно че е различна на всички дънки кройките са различни..просто са ми смешни хора които гледат само марката ..не е ли най-важно дрехата да е готина и да стои добре..но пък всеки да си купува това което иска

cold_arrow
08-25-2007, 11:32
Никога не съм си купувала маркови дрехи.Не виждам смисъл в тва да хвърля примерно 100-150 лв за няква дреха,която ще я носа само 2-3 месеца.По принцип не давам повече от 40 лв за дреха,просто няма смисъл.

И аз съм така {имам само 1 яке за 80 лв}

eXtRaoRdinaRy
08-25-2007, 20:07
Нося това, което ми е удобно и ми стои добре.Купувам си дрехи, които ще ги обличам не по 1 път. Вглеждам се и в цените де, защото никога не бих дала за блузка например повече от 50 лв. - просто няма смисъл.Приятелят ми си купи дънки и ризка на Том Тейлър, но не от България и хем добре му стоят, хем са качествени, но никога не бих дала толкова пари за дрехи!

CHANEL
08-26-2007, 15:43
Lichno az predpochitam da dam poveche pari za neshto naistina hubavo,kachestveno i nai-veche Stilno,po vazmojnost da ne e kupeno ot Bg,otkolkoto da si palnq garderoba s nqkakavi evtini bokluci koito sled 1-2 praneta ne stavat veche za nishto.Predpochitam markite Chanel,Louis Vuitton,Fendi,DKNY,Versace,Vivienne Westwood i Valentino

lyly_lili
08-26-2007, 15:46
kvit mi haresat...

nikinkaa
08-26-2007, 16:44
ами чесно казано аз давам мн пари само за дънки.защото мн трудно си намирам хубави качествени и евтини дънки #-o :D .от край време ходя в един магазин на идеалния център на Варна.там има разнообразие от модели,но най евтините варират от 60-70 до безкрайност :? 8) :D

rali4ka91
08-26-2007, 21:56
Не обичам да давам много пари за дрехи поради простата причина, че някои бързо ми омръзват.Стила ми е изчистен(нося предимно черно, бежово, червено и бяло) и си намирам блузки и за 10 лв.Не държа да има надписчета, пайети и пр..За дънки съм давала най-много 45 лв.

По темата за магзините "Second Hand" се едно са някви бутици :) Знаеш че като си купиш нещо от там само ти ще си имаш такова.Не знам има много готини неща понякога там, влизам отвреме навреме.

Ааа спомням си преди известно време, когато бяха модерни много светлите дънки със разръфаното по тях... #-o Та тогава братовчедка ми много искаше такива дънки - зор зор не искаха да й купят...Хванах 2 чифта дънки на мама от преди доста години(още преди да се появят широките крачоли).Бяха много светло сини... отрязах им колана(че да направя по ниска талията, иначе стигаха до ушите) , леля имаше машина - тегли им един шев и свалихме качките надолу.После хванах ножицата и срязах дупки под формата на правоъгълници, разбридах малко плата, леля тегли по едно парче от същия плат отдолу под дупката и братовчедката се сдоби с нови дънки :) Хареса ги и не се различаваха кой знае колко от тези които те първа излизаха по магазините.Просто трябва малко въображение, да знаеш как да си съчетаваш старите дрехи и няма да си по-малко фешън от другите :)

CVETELLINA
08-27-2007, 08:39
Купувам си дрехи през 3-4 дни хаха :-D дрехите,чантите,очилата,об вките тези неща са ми най-голямата мания..По принцип гледам да не си купувам дрехи от разни пазари или пропаднали магазини..Повечето ми дрехи са от Испания понеже имам роднини там и често ходя да си пазарувам..има наистина невероянти дрехи и там дори и да не са маркови са хиляди пъти по-качествени от българските..Иначе от тук марките,които ми допадат са Кико-Рико (за блузки,потници и т.н),както и Пинк Флай..Обичам..Обожавам розови дрешки,диадемки,гривнички лелеле... 8-[ Не ме интересува колко пари ще дам стига да са за някоя дреха,която ще мии напълни душата хаха.(Е понякога съжалявам,че съм дала много пари за някоя дреха,която съм обличала 1 или 2 пъти,но все паккккк..Направо съм маниачка на тема дрехи и мода.. :roll: 8) )

FreeSpirit
08-27-2007, 15:02
Аз не избирам дрехите по марки,купувам си каквото ми хареса и това е .Не винаги марковите дрехи са по-хувави и според мен също не си заслужава да се купуват само маркови дрехи :)

Danika
08-28-2007, 09:04
Хмм маркови дрехи имам малко,ама те все са подаръци :-D ина4е не аз не си купувам такива дрешки предпочитам да си купя малко повече отколкото да си взема само един парцал за 100 и отгоре.

08-30-2007, 12:43
sme6no e kak nqkoi se opitva d ame nakara d amislq, 4e evtinite drehi sa sa6tite kato skapite.zanimavam se s moda, tva mi e profesiqta, zavar6il sam moda v london i moga da vi kaja, 4e dizainerskoto vinagi e po-ka4estveno.naprimer da vzemem terranova.tva s adrehi ednodnevki.v bg im ahubavi drehi i to dizainerski v butici kato VISION, Cache, GIoia,STUDIO B52 i dr.Az predpo4itam da kupuvam ot Italia, VIena i LOndon.I moga d avi kaja, 4e sam rabotil v studiata na golemite dizaineri i znam kak se pravi vsi4ko.Za edni obuvki na Prada se izvar6vat okolo 40 manipulacii, edin 4ift se pravi za okjolo 40 4ifta, golqma 4ast ot procesite se pravqt ra4no io se pravqt s edni ot nai hubavite materiali v sveta.Sled kato nqkoi se e trudil 40 4asa, kak nqma da struvat 500 evro.i si zaslujava.Naprimer kak nqma d aotdelq i da sabiram 3 meseca pari za da si kupq obuvki na Ferragamo za 800 evro, kato imat dojivotna garanciq, napraveni sa ra4no i sa napraveni po kalap li4no tvoi.imat takava opciq.prosto tova sa nai udobnite obuvki na sveta.Imam danki za 50 leva koito se protarkaha za 1 mesec.Kupih si DOlce&Gabbana za 600 evro i moga d avi kaja 4e gi nosq ot 2 godini i ne s amradnali.nali rabira6 kakva e razlikata.Vaprosa e 4e nqkoi se e trudil mnogo, vlojil e du6ata si v edna drehi, trudil se e mnogo nad neq.RAbotq v izvestna marka i znam kolko trud se iziskva za napravata na edna kolekciq i e sme6no kak vie kazvate 4e te sa kato boklucite na pazara za 30 leva koito sa nahvarlkqni v ka6oni v edno maze i sa 6iti ot vazrastni ciganki.Ujasno e

08-30-2007, 20:12
Майка ти госте. :smt013
НИЕ НЕ СМЕ МИЛИОНЕРИ!
ЗАПОМНИ ТОВА!
Евтините са хубави дрехи, ясно?

infz
08-30-2007, 22:37
Пф...

В гардероба си имам от дрехи от килата,взимани за стотинки до маркови ...майка ми работеше в чужбина и повечето ми дрехи са от там,пък и всяка година с нашите сме на екскурзия извън България и си купувам винаги по нещо...От тука не виждам никакъв смисъл да си взимам скъпи дрехи,'щото всички са някакви турски боклуци и качеството( и не само )е същото на дрехите от 15 и от 80 лева..Кецовете ми са Сирка и са около 150 лева в български пари,а ги нося с риза от 95стотинки...
Единственото нещо,което държа да е марково по мен са кецовете...просто усещането да носиш Converse е в пъти по различно от това да си такъркаш с Мат Стар-а от 6.50...

08-31-2007, 04:51
Аз лично си купувам маркови дрехи, поради простата причина че и марковите и тези които са ментета са горе-долу една и съща цена тук (в Америка). Аз лично пазарувам от Ebay, и намирам дрехи за по 40-50 долара които са 200 лева в България, на Cavalli намерих абсолютно същата тениска като в един от бутиците на Витошка за 120 лева по евтино.

Същата работа с кожените якета и маратонките.

Но попринцип нося отпуснат стил дънки (не смъкнати, просто по-отпуснати), тениски които ми пасват точно и си вървят и хубави маратонки, винаги на Nike.

А само да ви кажа, ако искате хубави дрешки Ebay има много които са маркови, хубави и евтини и си заслужават 1-2 седмици чакане докато пристигнат ако може да спестите над 100 лева/долара :)

krem4et0
08-31-2007, 12:10
Купувам си такива дрехи, които ми грабват окото и искам да ги имам :wink: Не робувам на марки, но когато нещо марково ми хареса си го взимам :P В същото време, ако ми харесат дънки за 30-40лв. пак си взимам, все ми е едно каква е цената на дрехата, важното е да ми харесва :P
Както при бельото - имам прашки и боксерки за по 2-3 лв., но оня ден си харесах едни боксерки на sloggi за 22лв. и си ги купих, и съм страшно доволна :wink:
За гащи 20 лева няма да дам никога. Най-скъпите ми боксерки бяха 6-7 лв и на първото обуване се съдраха. Бельо мога да си намеря иза стотинки и да е супер издръжливо и приятно за тялото. А и в Свищов дрехите са си евтини де. За лятна блуза или потник повече от 10 лв не давам, а ако е нещо модно-5 лв. Поли-до 20, панталон или дънки до 25-30. зимните блузи и те съм към 20 лв.Най-скъпото нещо, което имам е коженото ми яке за 250 лв. Балната ми рокля беше за 140, но всички мислеха, че е за 1000лв. Изобщо не гледам марката. Напротив в такива магазини не влизам, защото не мога да си позволя сутиен с прашки за 60 лв или къса дънкова пола за 42 лв, като в съседния магазин е за 10 лв. Сори, ама ди правя сметката. Държа на разнообразен и цветен гардероб, но не и на марката. за цена-колкото се може по-малко, че парите не извират от фонтан в хола ни!

krem4et0
08-31-2007, 12:36
sme6no e kak nqkoi se opitva d ame nakara d amislq, 4e evtinite drehi sa sa6tite kato skapite.zanimavam se s moda, tva mi e profesiqta, zavar6il sam moda v london i moga da vi kaja, 4e dizainerskoto vinagi e po-ka4estveno.naprimer da vzemem terranova.tva s adrehi ednodnevki.v bg im ahubavi drehi i to dizainerski v butici kato VISION, Cache, GIoia,STUDIO B52 i dr.Az predpo4itam da kupuvam ot Italia, VIena i LOndon.I moga d avi kaja, 4e sam rabotil v studiata na golemite dizaineri i znam kak se pravi vsi4ko.Za edni obuvki na Prada se izvar6vat okolo 40 manipulacii, edin 4ift se pravi za okjolo 40 4ifta, golqma 4ast ot procesite se pravqt ra4no io se pravqt s edni ot nai hubavite materiali v sveta.Sled kato nqkoi se e trudil 40 4asa, kak nqma da struvat 500 evro.i si zaslujava.Naprimer kak nqma d aotdelq i da sabiram 3 meseca pari za da si kupq obuvki na Ferragamo za 800 evro, kato imat dojivotna garanciq, napraveni sa ra4no i sa napraveni po kalap li4no tvoi.imat takava opciq.prosto tova sa nai udobnite obuvki na sveta.Imam danki za 50 leva koito se protarkaha za 1 mesec.Kupih si DOlce&Gabbana za 600 evro i moga d avi kaja 4e gi nosq ot 2 godini i ne s amradnali.nali rabira6 kakva e razlikata.Vaprosa e 4e nqkoi se e trudil mnogo, vlojil e du6ata si v edna drehi, trudil se e mnogo nad neq.RAbotq v izvestna marka i znam kolko trud se iziskva za napravata na edna kolekciq i e sme6no kak vie kazvate 4e te sa kato boklucite na pazara za 30 leva koito sa nahvarlkqni v ka6oni v edno maze i sa 6iti ot vazrastni ciganki.Ujasno e
Средното заплащане на труда в България е около 2 лв на час. 40 часа по 2 лв правят 80 лв труд, а не 1000! А аз имам дънки за 15 лв от 2 години и не са мръднали грам на звят и размер. как става?

Amy_Dumas_Lifestyle
08-31-2007, 12:44
Какви дрехи си купувате?
Такива дето ме кефат? :::

bqsna_teenagerka
08-31-2007, 13:13
аз ли4но не бих си дала парите за маркови дрехи.. дори да разполагах с пари за такива дрехи..пак :-k не виждам смисал да си купи6 дънки за 80лв,като за 80лв аз 6е си купе 4 4ифта дънки :smt005 ..просто ми се вижда адски безсмислено и не е верно 4е евтините дрехи по пазара са боклуци и се късът веднага.. аз някои си ги носа от години и ни6то им няма.. а на мен са ми се оплаквали 4е има някой маркови дре6ки които се късът..като някой бокук ::: та вие какви дрехи си купувате? и от кои сте по доволни ;) O:)
ама естествено! да не съм луда да се прецаквам така като мога да си купя от другаде същото само че 3,4 пъти пове4е!

Malko_D
08-31-2007, 17:01
Az nai mnogo dyrja na markovite kecove ili chehli i na markovite slichari(adidas,Puma,RBK).Lichno na men tova mi e markovoto inache bluzkite i takiva raboti nqma znachenie :)

08-31-2007, 18:21
sme6no e kak nqkoi se opitva d ame nakara d amislq, 4e evtinite drehi sa sa6tite kato skapite.zanimavam se s moda, tva mi e profesiqta, zavar6il sam moda v london i moga da vi kaja, 4e dizainerskoto vinagi e po-ka4estveno.naprimer da vzemem terranova.tva s adrehi ednodnevki.v bg im ahubavi drehi i to dizainerski v butici kato VISION, Cache, GIoia,STUDIO B52 i dr.Az predpo4itam da kupuvam ot Italia, VIena i LOndon.I moga d avi kaja, 4e sam rabotil v studiata na golemite dizaineri i znam kak se pravi vsi4ko.Za edni obuvki na Prada se izvar6vat okolo 40 manipulacii, edin 4ift se pravi za okjolo 40 4ifta, golqma 4ast ot procesite se pravqt ra4no io se pravqt s edni ot nai hubavite materiali v sveta.Sled kato nqkoi se e trudil 40 4asa, kak nqma da struvat 500 evro.i si zaslujava.Naprimer kak nqma d aotdelq i da sabiram 3 meseca pari za da si kupq obuvki na Ferragamo za 800 evro, kato imat dojivotna garanciq, napraveni sa ra4no i sa napraveni po kalap li4no tvoi.imat takava opciq.prosto tova sa nai udobnite obuvki na sveta.Imam danki za 50 leva koito se protarkaha za 1 mesec.Kupih si DOlce&Gabbana za 600 evro i moga d avi kaja 4e gi nosq ot 2 godini i ne s amradnali.nali rabira6 kakva e razlikata.Vaprosa e 4e nqkoi se e trudil mnogo, vlojil e du6ata si v edna drehi, trudil se e mnogo nad neq.RAbotq v izvestna marka i znam kolko trud se iziskva za napravata na edna kolekciq i e sme6no kak vie kazvate 4e te sa kato boklucite na pazara za 30 leva koito sa nahvarlkqni v ka6oni v edno maze i sa 6iti ot vazrastni ciganki.Ujasno e
Средното заплащане на труда в България е около 2 лв на час. 40 часа по 2 лв правят 80 лв труд, а не 1000! А аз имам дънки за 15 лв от 2 години и не са мръднали грам на звят и размер. как става?

В Италия средната заплата е по 5.50 евро на час или 11 лева. Също така в цената се включва добрата материя, скъпата кожа, и т.н.

Като не знаеш не пиши, защото това че в България плащат по 2 лева на час няма нищо общо с други страни и производството на дрехи там.

08-31-2007, 19:28
sme6no e kak nqkoi se opitva d ame nakara d amislq, 4e evtinite drehi sa sa6tite kato skapite.zanimavam se s moda, tva mi e profesiqta, zavar6il sam moda v london i moga da vi kaja, 4e dizainerskoto vinagi e po-ka4estveno.naprimer da vzemem terranova.tva s adrehi ednodnevki.v bg im ahubavi drehi i to dizainerski v butici kato VISION, Cache, GIoia,STUDIO B52 i dr.Az predpo4itam da kupuvam ot Italia, VIena i LOndon.I moga d avi kaja, 4e sam rabotil v studiata na golemite dizaineri i znam kak se pravi vsi4ko.Za edni obuvki na Prada se izvar6vat okolo 40 manipulacii, edin 4ift se pravi za okjolo 40 4ifta, golqma 4ast ot procesite se pravqt ra4no io se pravqt s edni ot nai hubavite materiali v sveta.Sled kato nqkoi se e trudil 40 4asa, kak nqma da struvat 500 evro.i si zaslujava.Naprimer kak nqma d aotdelq i da sabiram 3 meseca pari za da si kupq obuvki na Ferragamo za 800 evro, kato imat dojivotna garanciq, napraveni sa ra4no i sa napraveni po kalap li4no tvoi.imat takava opciq.prosto tova sa nai udobnite obuvki na sveta.Imam danki za 50 leva koito se protarkaha za 1 mesec.Kupih si DOlce&Gabbana za 600 evro i moga d avi kaja 4e gi nosq ot 2 godini i ne s amradnali.nali rabira6 kakva e razlikata.Vaprosa e 4e nqkoi se e trudil mnogo, vlojil e du6ata si v edna drehi, trudil se e mnogo nad neq.RAbotq v izvestna marka i znam kolko trud se iziskva za napravata na edna kolekciq i e sme6no kak vie kazvate 4e te sa kato boklucite na pazara za 30 leva koito sa nahvarlkqni v ka6oni v edno maze i sa 6iti ot vazrastni ciganki.Ujasno e
Средното заплащане на труда в България е около 2 лв на час. 40 часа по 2 лв правят 80 лв труд, а не 1000! А аз имам дънки за 15 лв от 2 години и не са мръднали грам на звят и размер. как става?

В Италия средната заплата е по 5.50 евро на час или 11 лева. Също така в цената се включва добрата материя, скъпата кожа, и т.н.

Като не знаеш не пиши, защото това че в България плащат по 2 лева на час няма нищо общо с други страни и производството на дрехи там.

Странно защо говорите за Италия , Франция и незнам си къде още ..тва че той си взема от там дрехи не значи че всеки ходи специално до Италия за маркови дрехи..половина от тук където са писали че пазаруват маркови дрехи са много заблудени ..първо тук почти всички дрехи се зареждат от едно място ..разликата в цената не е заради качеството а просто заради това каква цена ще сложи продаваче ..а пък като си въобразяват че им били по здрави ..направо се разцепих от смях ..е добре в един магазин как така имаше дънки за 180 лв уж маркови..пообиколих пазара и намерих абсолютно същите за 45 лв ..хаха нито имаше разлика в материята нито нищо а тези които си въобразяват че пазатуват качественото и с това ще си останат..просто в България почти всичко е имитация

N0_feAR
09-01-2007, 08:34
аз ли4но не бих си дала парите за маркови дрехи.. дори да разполагах с пари за такива дрехи..пак :-k не виждам смисал да си купи6 дънки за 80лв,като за 80лв аз 6е си купе 4 4ифта дънки :smt005 ..просто ми се вижда адски безсмислено и не е верно 4е евтините дрехи по пазара са боклуци и се късът веднага.. аз някои си ги носа от години и ни6то им няма.. а на мен са ми се оплаквали 4е има някой маркови дре6ки които се късът..като някой бокук ::: та вие какви дрехи си купувате? и от кои сте по доволни ;) O:)
ама естествено! да не съм луда да се прецаквам така като мога да си купя от другаде същото само че 3,4 пъти пове4е!
напълно съм съгласна и с тези мнения и с това на krem4et0

krem4et0
09-01-2007, 11:45
sme6no e kak nqkoi se opitva d ame nakara d amislq, 4e evtinite drehi sa sa6tite kato skapite.zanimavam se s moda, tva mi e profesiqta, zavar6il sam moda v london i moga da vi kaja, 4e dizainerskoto vinagi e po-ka4estveno.naprimer da vzemem terranova.tva s adrehi ednodnevki.v bg im ahubavi drehi i to dizainerski v butici kato VISION, Cache, GIoia,STUDIO B52 i dr.Az predpo4itam da kupuvam ot Italia, VIena i LOndon.I moga d avi kaja, 4e sam rabotil v studiata na golemite dizaineri i znam kak se pravi vsi4ko.Za edni obuvki na Prada se izvar6vat okolo 40 manipulacii, edin 4ift se pravi za okjolo 40 4ifta, golqma 4ast ot procesite se pravqt ra4no io se pravqt s edni ot nai hubavite materiali v sveta.Sled kato nqkoi se e trudil 40 4asa, kak nqma da struvat 500 evro.i si zaslujava.Naprimer kak nqma d aotdelq i da sabiram 3 meseca pari za da si kupq obuvki na Ferragamo za 800 evro, kato imat dojivotna garanciq, napraveni sa ra4no i sa napraveni po kalap li4no tvoi.imat takava opciq.prosto tova sa nai udobnite obuvki na sveta.Imam danki za 50 leva koito se protarkaha za 1 mesec.Kupih si DOlce&Gabbana za 600 evro i moga d avi kaja 4e gi nosq ot 2 godini i ne s amradnali.nali rabira6 kakva e razlikata.Vaprosa e 4e nqkoi se e trudil mnogo, vlojil e du6ata si v edna drehi, trudil se e mnogo nad neq.RAbotq v izvestna marka i znam kolko trud se iziskva za napravata na edna kolekciq i e sme6no kak vie kazvate 4e te sa kato boklucite na pazara za 30 leva koito sa nahvarlkqni v ka6oni v edno maze i sa 6iti ot vazrastni ciganki.Ujasno e
Средното заплащане на труда в България е около 2 лв на час. 40 часа по 2 лв правят 80 лв труд, а не 1000! А аз имам дънки за 15 лв от 2 години и не са мръднали грам на звят и размер. как става?

В Италия средната заплата е по 5.50 евро на час или 11 лева. Също така в цената се включва добрата материя, скъпата кожа, и т.н.

Като не знаеш не пиши, защото това че в България плащат по 2 лева на час няма нищо общо с други страни и производството на дрехи там.
да, но ние сме в България и работим за българи с българско заплащане. Повечто хора са така. Не е възможно да се трудиш 500 часа за едни обувки. никой нормелен човек няма да го направи! та това са 3 месеца някъде. И през това време не трябва да ядеш, да говориш по телефона и да не пускаш и 1 крушкя. Моите родители си докарват прлични дохои и се имаме за едни от заможните в града. Това обаче не значи, че аз ще пръскам парите им за неща, които мога да намеря по-евтино!

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 11:28
Ами не си купавам имаме модно ателие и ми шият от там хем не плащам нищо хем са маркови и готини :D :D .Но иначе гледам да пазарувам от по скъпите магазини не ме разбирайте погрешно но в моя град ако не си купиш нещо скъпо ще се съсипе напълно нямам думи.Купих си една рокля и кво стана на нищо такаче предпоцитам скъпите маркови дрехи.

VeRdiSSima
09-07-2007, 12:20
](*,) Аз пък обожавам да си давам парите за дрехи!И не бих си купила някоя дреха,която на второто пране и е до там!Но всеки решава сам за себе си!! :-D

09-08-2007, 23:26
az sam gosta s dalgoto pismo.pitate nqkoi kakvi drehi nosi, toi vi otgovarq i vie go napadate.ako iskate da si kopuvate drehi markovi drehi ot bg si kopuvaite ot magazinite koito sam izbroil za6toto tam sa 100 procenta markovi.imat dogovori s dizainerite, otivat v ateliato izhirat stokata i q vzimat ot tam.a i v 4ujbin ane e kato v bg.tam ako raboti6 mniogo zdravoi ako si kadaren moje6 d anapravi6 mnogo pari.ima hora koito na godina izkarvat milioni ama rabotqt po 16 4asa na den po 6 dni v sedmicata.vaprosa e da izbere6 za kakvo da si dava6 parite.ako ima6 oko z ahubavoto 6te si gi dade6 za hubavo.ako li pak ne otiva6 v kvartalniq magazin.

puakenikeni
12-04-2007, 11:30
Такам тези които са против марковите дрехи се лъжат
Първо ще дам един пример
Това лято много спортувах и исках да си купя къси гащета само за тази цел за да не си съсипвам скъпите.Обиколих Овча Купел ВСИЧКИ магазини (може би към 20+1 голям търговски център) и не открих нищо!Всичко беше пълен кич-разни къси панталонки с камъчета по тях или паетки.Аз си падам по тези неща ,но когато са с вкус и мярка.Никъде нямаше нещо по-семпло и изчистено като за спорт
Плюс това нямаше НИКАКВО разнообразие.Едно и също във всеки един магазин. :shock: Материите също не ми харесаха-бяха от тези които запарват
Не мога да разбера хората които казват че никога не са имали маркови дрехи как твърдят че са същото качество като тези за 30 лв :(
В скъпите магазини можеш да намериш от най-семплата едноцветна блузка до нещо по-модерно и раздвижено а по евтините магазини само кич :-s
Това е разликата

Liz
12-05-2007, 01:11
sme6no e kak nqkoi se opitva d ame nakara d amislq, 4e evtinite drehi sa sa6tite kato skapite.zanimavam se s moda, tva mi e profesiqta, zavar6il sam moda v london i moga da vi kaja, 4e dizainerskoto vinagi e po-ka4estveno.naprimer da vzemem terranova.tva s adrehi ednodnevki.v bg im ahubavi drehi i to dizainerski v butici kato VISION, Cache, GIoia,STUDIO B52 i dr.Az predpo4itam da kupuvam ot Italia, VIena i LOndon.I moga d avi kaja, 4e sam rabotil v studiata na golemite dizaineri i znam kak se pravi vsi4ko.Za edni obuvki na Prada se izvar6vat okolo 40 manipulacii, edin 4ift se pravi za okjolo 40 4ifta, golqma 4ast ot procesite se pravqt ra4no io se pravqt s edni ot nai hubavite materiali v sveta.Sled kato nqkoi se e trudil 40 4asa, kak nqma da struvat 500 evro.i si zaslujava.Naprimer kak nqma d aotdelq i da sabiram 3 meseca pari za da si kupq obuvki na Ferragamo za 800 evro, kato imat dojivotna garanciq, napraveni sa ra4no i sa napraveni po kalap li4no tvoi.imat takava opciq.prosto tova sa nai udobnite obuvki na sveta.Imam danki za 50 leva koito se protarkaha za 1 mesec.Kupih si DOlce&Gabbana za 600 evro i moga d avi kaja 4e gi nosq ot 2 godini i ne s amradnali.nali rabira6 kakva e razlikata.Vaprosa e 4e nqkoi se e trudil mnogo, vlojil e du6ata si v edna drehi, trudil se e mnogo nad neq.RAbotq v izvestna marka i znam kolko trud se iziskva za napravata na edna kolekciq i e sme6no kak vie kazvate 4e te sa kato boklucite na pazara za 30 leva koito sa nahvarlkqni v ka6oni v edno maze i sa 6iti ot vazrastni ciganki.Ujasno e
За коя марка работиш? Питам просто за информация, не по темата, и нямам никакво намерение да се включвам в спора, обоважам модата, истинската мода и мечтата ми е да работя 1 ден в индустрията.

Abigoria
12-05-2007, 06:42
Такам тези които са против марковите дрехи се лъжат
Първо ще дам един пример
Това лято много спортувах и исках да си купя къси гащета само за тази цел за да не си съсипвам скъпите.Обиколих Овча Купел ВСИЧКИ магазини (може би към 20+1 голям търговски център) и не открих нищо!Всичко беше пълен кич-разни къси панталонки с камъчета по тях или паетки.Аз си падам по тези неща ,но когато са с вкус и мярка.Никъде нямаше нещо по-семпло и изчистено като за спорт
Плюс това нямаше НИКАКВО разнообразие.Едно и също във всеки един магазин. :shock: Материите също не ми харесаха-бяха от тези които запарват
Не мога да разбера хората които казват че никога не са имали маркови дрехи как твърдят че са същото качество като тези за 30 лв :(
В скъпите магазини можеш да намериш от най-семплата едноцветна блузка до нещо по-модерно и раздвижено а по евтините магазини само кич :-s
Това е разликата

Не навсякъде е така... Имах един марков панталон, доста се бях изръсила за него, ама уж си струваше, щото беше върха! Същия ден си взех и един от 15 лева... И кво? На 2- рата седница марковия се скапа, имаше някакви избродоирани черепи, дето почнаха да се разплитат след първото пране (обикновено като си купувам дрехи ги пера, преди да ги облека....) Докато другия още си го нося и му няма нищо...

rehab
12-07-2007, 15:06
11111111111111111111111111111111111111111111111111 1111111111111111111111111111111111

Такам тези които са против марковите дрехи се лъжат
Първо ще дам един пример
Това лято много спортувах и исках да си купя къси гащета само за тази цел за да не си съсипвам скъпите.Обиколих Овча Купел ВСИЧКИ магазини (може би към 20+1 голям търговски център) и не открих нищо!Всичко беше пълен кич-разни къси панталонки с камъчета по тях или паетки.Аз си падам по тези неща ,но когато са с вкус и мярка.Никъде нямаше нещо по-семпло и изчистено като за спорт
Плюс това нямаше НИКАКВО разнообразие.Едно и също във всеки един магазин. :shock: Материите също не ми харесаха-бяха от тези които запарват
Не мога да разбера хората които казват че никога не са имали маркови дрехи как твърдят че са същото качество като тези за 30 лв :(
В скъпите магазини можеш да намериш от най-семплата едноцветна блузка до нещо по-модерно и раздвижено а по евтините магазини само кич :-s
Това е разликата

Не навсякъде е така... Имах един марков панталон, доста се бях изръсила за него, ама уж си струваше, щото беше върха! Същия ден си взех и един от 15 лева... И кво? На 2- рата седница марковия се скапа, имаше някакви избродоирани черепи, дето почнаха да се разплитат след първото пране (обикновено като си купувам дрехи ги пера, преди да ги облека....) Докато другия още си го нося и му няма нищо...


Emi zavisi za koq marka govorim :) Primerno Ninka e "mn markov" magazin i tam si4ko e "mn gotino"

DisciplineAndOrder
12-07-2007, 18:31
Е,аз пък не си купувам маркови неща.
Родителите ми не са милионери,пък самата аз още уча,не работя.
Марковите,скъпи дрехи и обувки,не винаги са по-качествени.

Reed
12-07-2007, 18:43
Предпочитам да си купувам всяка година нови ботуши от 50 лева,от колкото да си карам 5 години с едни и същи ботуши например,и да ги пазя като очите си ... защото като дам повече от 100 лева за дреха и я скъсам още на първия де,каквато съм отвеяна,ще умра от яд :Р

siLenT_scReaMs
12-07-2007, 22:03
аз ли4но не бих си дала парите за маркови дрехи.. дори да разполагах с пари за такива дрехи..пак :-k не виждам смисал да си купи6 дънки за 80лв,като за 80лв аз 6е си купе 4 4ифта дънки :smt005 ..просто ми се вижда адски безсмислено и не е верно 4е евтините дрехи по пазара са боклуци и се късът веднага.. аз някои си ги носа от години и ни6то им няма.. а на мен са ми се оплаквали 4е има някой маркови дре6ки които се късът..като някой бокук ::: та вие какви дрехи си купувате? и от кои сте по доволни ;) O:)
haha znaesh li mn si prava..az sum govorila tochno za tova s edna macka koqto snabdqva skladove s platove ot dubai i ot kude li ne..i taka de..tochno che nali teq pevicite aktrisite si kupuvat neshta i ne gi oblichat poveche ot 2 puti..i te teq bluzki si izglejdat prekrasno kato za 2 oblichaniq..sestra mi imashe pantalon za 500$ i se razshi na 2roto prane..az imam pantalonki ot 15 lv i veche 3 godini ne murda :) a puk evtinite drehi sa napraveni za prostosmurtni hora kato nas koito nosqt neshtata si poveche ot 2 puti..za tova sa napraveni da izdarjat po dulgo vreme :) tova e cqlata filosofiq :)

siLenT_scReaMs
12-07-2007, 22:09
Предпочитам да си купувам всяка година нови ботуши от 50 лева,от колкото да си карам 5 години с едни и същи ботуши например,и да ги пазя като очите си ... защото като дам повече от 100 лева за дреха и я скъсам още на първия де,каквато съм отвеяна,ще умра от яд :Р
aaa da tova e mn gadno...ama se setih oshte neshto..obuvkite veche sa drugo neshto (prochetoh nqkakav komentar po nagore) .. opredeleno dunkite ne sa s chaaaaaak tolkova koi znae kakva razlika..no obuvkite evche da..ima golqmo znachenie..za obuvki bih dala mn pari opredeleno..ot tova ti zavisi stoikata dali shte te bolqt krakata i mn raboti..ama ne govorq za botushi na tokcheta nqkakvi ami maratonki .. botushki sportni..i t.n :)

rehab
12-08-2007, 08:40
Zna4i ima zna4enie koi s kakvi drehi i kakvo obuvki nosi.Davam primer otivam i si kupuvam botu6i ot 50 lv horaaaaa te sa ot izkustvena koja i zaparvat kvo iskate krakata vi da zapo4nat da smurdqt li tova e prosto blq .Da kupuvam si botu6i za po 100-150 lv nosq gi godina dve no pone znam 4e ne sa ot izkustvena koja krakata mi ne smardqt i mi e toplo na krakata :)

dan4ety
12-08-2007, 08:52
Дрехите ми не са маркови. Взимам си от по-ефтините, защото на майка не й се дават повече пари. Но, ако имам 100 лева за дрехи, бих си взела 1 нещо, но качествено, отколкото 10 скапани. По това си приличам с баща ми. И той мисли така :-D . Има една стара английска поговорка: "Не съм толкова богат, за да си взимам ефтини работи". За ботуши давам повече пари, защото тях ги нося по-дълго време, пък и зимата предпочитам да ми е топло. :)

stomah4eto
12-08-2007, 09:22
Хмм ми копувам си всякакви дрехи стига да ми харесат естествено!!! Любимите ми дънки които скъсах от носене струват 23 лева докато примерно любимия ми суит4ър е 120 !!! Е аако имах пари в излишък бих си копувала само маркови дрехи ама... не ми пречи в никакъв слу4аи да нося потник за 5 лева!!!!

LannyBarbie
12-08-2007, 10:07
Хмм ми копувам си всякакви дрехи стига да ми харесат естествено!!! Любимите ми дънки които скъсах от носене струват 23 лева докато примерно любимия ми суит4ър е 120 !!! Е аако имах пари в излишък бих си копувала само маркови дрехи ама... не ми пречи в никакъв слу4аи да нося потник за 5 лева!!!!
+1

sladkish_14
12-08-2007, 13:16
Копувам само това,което ми харесва!Но почти никога не е марково :-D

Iria
12-08-2007, 15:39
Маркови дрехи не си купувам.Няма защо да се дават толкова пари на вятъра.Нося дънки вече много време и са 20 лв представете си.А и в България почти няма магазини за маркови дрехи.Хората, които си купуват истински маркови дрехи, ходят в Италия и Австрия най-често когато има намаления.

don't stop the music
12-08-2007, 16:27
аз пък съм съгласен да дам и повече пари ако ми харесва дрехата :)
няма значение маркова или не.
... ;-)

BeBsItO
12-08-2007, 16:46
emi stiga da mi haresa edno ne6to... ne me ineresuva cenata. e se pak se saobrazqvam donqkva stepen :) ina4e imam nqkolko markovi... dr to ne sa...

st1ka
12-09-2007, 17:04
..

ultra
12-09-2007, 19:28
Според мен всичко е твърде относително.Има еФтини неща и са учудващо издръжливи.Да не говорим,че продавачите надуват яко цените.Случвало ми се е да си купя дънки за 39 лв,а да ги видя за 80 в друг магазин.Или пък на етикет,който продавача е сложил да пише "Произведено в Италия",а на етикета на дрехата "Made in Turkey". :-D Имам ботуши от 89 лв.,а в магазин в Бургас видях същите за 129 лв.Да не говорим,че кожата им се омачка много бързо(уж естествена) и загубиха първоначалната си форма.Сега нося едни вече 3-та зима за 52 лв.,кожата не е естесвена и НЕ СА МРЪДНАЛИ.Чак не мога да повярвам и честно да си кажа ми омръзнаха. :-D (btw утре ще ходя да си търся бутуши с ток и изобщо не мисля да хвърлям мн пари за единия му сезон).Имам какви ли не блузки,гледам като ги купувам да не са от мн разтеглива материя,за да не се разтегнат на 2-рото пране.Най-фрапиращия случай ми е с една мн готина блузка на Enita(имат интересни решения) -на всяко обличане се порваше от някой край и ставаше дупка.2 пъти я носех на шивач да ми я минава основно по шевовете. :? Обичам да купувам от сезонни намаления-пр.септември или пък януари,февруари.Всичко е винаги на половина и тогава си заслужават парите( не говоря за обувки намалени от 800 лв.на 400. :-D ).Мисля,че всеки трябва да си купува дрехи посред джоба.Ако имаш излишни 500-купи си обувки за толкова,но не и да спестяваш 3 месеца и да си броиш стотинките,за да си купиш доживотни обувки(които все някога ще ти омръзнат). :-D

ultra
12-09-2007, 19:36
А,забравих имам маратонки Адидас (оригинални) ,купих ги преди....8 години... :D и не са мръднали. 8-) Кофтито е,че морално остаряха. 8-) .Друг е въпроса,че съм виждала в магазин за маркови спортни стоки да се продават и модели-фалшификати.Ако се загледаш много добре,чак тогава можеш да разбереш,че са менте.Иначе струваха майка си и баща си.За сведение-собсвеника на магазина ми е познат и той ме светна. :-|

ra4ence
12-10-2007, 09:56
Дрехи: Манго и главно Терранова. Ако случайно нещо ми хареса от друг магазин си го взимам,естествено,но първо в тия двта гледам
За по-официални дрехи - Дика
Обувки: маратонки - KangaROOS
ботуши-няма значение марката,важно е да са от естествена кожа
летни сандалки и чехли-пак няма значение марката

wasntme_
12-10-2007, 21:21
Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!
Имам едно кожено яке отпреди 7 години. Нося го всяка година през есента и пролетта. Струваше 25 лева, което не беше много. И ако го видиш, няма да повярваш, че е на 7 години. Невинаги скъпото е качествено, а евтиното - некачествено. Имам и дънки, които съм носила почти всеки ден и не са се скапали на 2-рия месец.

Не си глезла? Та ти си купуваш нови дрехи по 4 пъти в годината. Това не е нужно и ако не го осъзнаваш, наистина си глезла. След като дрехите, които купуваш, са толкова качествени, защо са ти нови? За глезотия.

:shock: :? ti si lyda :-s bez da se obijda6.... po princip sam salasna s teb, 4e izkazvaneto 'kopyvam si kvoto mi haresa, nezavisimo ot cenata" e ligavo i priznak na razglezenost... do tyk ok.... ama povqrvai mi az si kypyvam mnogo povve4e ot 4 pati v godinata drehi... 4esno kazano gledam vseki mesec da imam ne6to novo i pak ne sam dovolna... za men e vajno da izglejdam na nivo... za tova nivo doprinasqtr i drehite mi... ako ne si zabelqzala jiveem v takova vreme, v koeto van6niqt vid e vsi4ko - vinagi kogato moga si kypyvam drehi. Sly4valo mi se e da si pohaar4a parite si za hrana za drehi :lol: ....

po temata: imam i markovi, i obiknovenni... zavisi ot tova kolko pari sam sabrala... razbira se vinagi kogato izbiram mejdy marokovo i obiknovenno... izbiram markovo dori i ako trqbva da jertvam ne6to... tova e moq princip.... :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-11-2007, 03:29
Парите не са всичко.. Освен това, можеш да дадеш по - малко пари и пак да се облечеш добре, стига да имаш усет! Да не говорим, че една скъпа дрешка няма да те направи по - красив.. :? Пък както и да се обличаш, важното е какъв си, но това е друга тема..
Що се отнася до мен, избирам това, което ми харесва, без значение дали е марково или не, стига да мога да си го позволя :) Това е :smt003

Nfan
12-11-2007, 06:28
Предпочитам спортно-елегантния стил и затова повечето ми дрехи са такива. Гледам да са маркови, понеже ми е писнало от разни боклуци, а и работата ги изисква.

I love Naley
12-12-2007, 08:06
Ами повечето ми дрехи са маркови но имам и от съвсем обикновени и са много яки и приятни.Въпреки че ползвам услугите на шивац много по добре е даваш плат снимка на дрехата плащаш колкото е нужна чакаш няколко седмици и готова.За радост имам ателие и повечето ми дрехи са от там такаче рядко пазарувам от магазините е всяко нещо има и изклъочения де.

BoЯе
12-12-2007, 15:19
да, но ние сме в България и работим за българи с българско заплащане. Повечто хора са така. Не е възможно да се трудиш 500 часа за едни обувки. никой нормелен човек няма да го направи! та това са 3 месеца някъде. И през това време не трябва да ядеш, да говориш по телефона и да не пускаш и 1 крушкя. Моите родители си докарват прлични дохои и се имаме за едни от заможните в града. Това обаче не значи, че аз ще пръскам парите им за неща, които мога да намеря по-евтино!
Ъпсурд да не си скромну ::: ::: :::

Rookie
12-12-2007, 16:06
Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!
Имам едно кожено яке отпреди 7 години. Нося го всяка година през есента и пролетта. Струваше 25 лева, което не беше много. И ако го видиш, няма да повярваш, че е на 7 години. Невинаги скъпото е качествено, а евтиното - некачествено. Имам и дънки, които съм носила почти всеки ден и не са се скапали на 2-рия месец.

Не си глезла? Та ти си купуваш нови дрехи по 4 пъти в годината. Това не е нужно и ако не го осъзнаваш, наистина си глезла. След като дрехите, които купуваш, са толкова качествени, защо са ти нови? За глезотия.
Ти не си добре. Тва че момичето си купува дрехи 4 пъти в годината е НАПЪЛНО НОРМАЛНО! Ти кво искаш, от един път със 100 лева да си земеш 2423 тениски 3434 блузи и 343 дънки за години напред?! Еми сорка сестро ама не си права. Аз лично си взимам всяка година дрехи според сезона който настъпва... Това значи около 4 пъти годишно... На принципа: "Не сме толкова богати, че да си позволим евтини неща!" съм... Сеш' ли са ;)

mirelS
12-24-2007, 18:35
Am.. az sam ot Troqn i tuk nqma mnogo markovi magazini .. taka che obiknovenno si kupuvam dnehi ot .. normalnite magazini za edni danki(naprimer) harcha okolko 30 lv. . ne darja da sa markovi :oops: Kogato mi popadne vazmojnost da pazaruvam v markovi magazini estesveno ne propuskam da si kupq neshto no stiga naistina da mi haresa ... koeto e sas sigurnost :---)

sunshine0107
12-24-2007, 19:35
Оф абе я се осъзнайте бе! Прочетох мненията до 2рата страница и ми писна. Кво значи тва марково я кажете? кво- Долче и габана за 70 лв и на втория месец да му се *** майката ли? хаха! Ми то и на тези дънки от Илиянци пише че са на Долче и Габана ама са 40 не 70 лв(минимум). Мн са ми смешни некви дето си "пазаруват само от МОЛ-а и Витошка" и се мислят за кой съм аз, ама като отидат в някое кафе и виснат цяла вечер на една кола. е нали си гъзар де пазаруваш си от там и оттам а са нямаш пари за нещо по-скъпо от кола! тц-тц.. като си купите версаче или другите кви беха там по-известни незнам, тогава се мислете за нещо повече, щото на версаче май дерихте са от четирицифрена сума на горе!

bibi90
12-25-2007, 07:17
Оф абе я се осъзнайте бе! Прочетох мненията до 2рата страница и ми писна. Кво значи тва марково я кажете? кво- Долче и габана за 70 лв и на втория месец да му се *** майката ли? хаха! Ми то и на тези дънки от Илиянци пише че са на Долче и Габана ама са 40 не 70 лв(минимум). Мн са ми смешни некви дето си "пазаруват само от МОЛ-а и Витошка" и се мислят за кой съм аз, ама като отидат в някое кафе и виснат цяла вечер на една кола. е нали си гъзар де пазаруваш си от там и оттам а са нямаш пари за нещо по-скъпо от кола! тц-тц.. като си купите версаче или другите кви беха там по-известни незнам, тогава се мислете за нещо повече, щото на версаче май дерихте са от четирицифрена сума на горе!

To4no \:D/

Reed
12-25-2007, 09:21
като си купите версаче или другите кви беха там по-известни незнам, тогава се мислете за нещо повече,
Да се мисля за нещо повече,защото имам дреха на Версаче?!
:razz:

anSsito
12-25-2007, 09:52
Копувам си това,което ми харесва.. без значение дали е марково или не.. Тряабва като вляза в магазина така да ми грабне окото,че докато доуглеждам другите стоки да си мисля само за харесаното :)
Иначе и от парите се интересувам де.. няма да дам луди пари за нещо,което ще го нося няколко месеца.. не виждам смисъл.. А важното е как ги комбинираш дрехите,а не какви са.. :)

Djinkyto0o
12-25-2007, 10:09
CooL^GirL^^^ написа:

Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!


абсолютно!На същото мнение съм,въпреки,че повече от дрехите са ми маркови,както са маркови така имам и обикновни дрехи,смисъл не са на някаква известна марка,но нямам намерение да си вземам "турски боклуци ",няма смисъл!Помислете...вземаш си яке на adidas за 200 лв. да речем,ще го носиш поне 3 години без нищо да му има,но ако си вземеш някой турско яке за 20 лв. то ще се скъса страшно бързо и пак трябва да копуваш и пак,и пак...по-добре по-скъпо и качествено,отколкото евтино и боклук,това е моето мнение :wink:

gabi_94
12-25-2007, 11:45
Никога не съм си купувала маркови дрехи.Не виждам смисъл в тва да хвърля примерно 100-150 лв за няква дреха,която ще я носа само 2-3 месеца.По принцип не давам повече от 40 лв за дреха,просто няма смисъл.

+1! Ми да, какъв е смисала?!

sunshine0107
12-25-2007, 11:47
а откъде гаранция че тва яке за 200 лева дето пише адидас на него няма да се скъса на 2рия месец като тва турското от пазара дето пак пише адидас на него ама е за 20 лв :D хаха абе хора не разбрахте ли че в БГ няма маркови дрехи. сичко се копува от едно и също место само че по читошка и МОЛ-а надуват цените яко а в илиянци примерно не ги надуват така! марково може да се купи от чужбуна не тук!

Madness
12-25-2007, 15:22
Квото ми хареса...стига да не е много пари,попринцип....
Маркови нямам...всъщност имам една тениска еспирит,само че е от втора употреба(:

Djinkyto0o
12-25-2007, 17:27
Гаранцията на якето на което пише адидас ,както се изказа,е такава,че ще си го купиш от специализиран магазин на адидас,и ще е с гаранция минимум 6 месеца! / въпреки,че аз не си кУпувам дрехи от БГ /неисках да го изтъквам / ,но и дрехите,на определени марки в БГ също са качествени,и неможеш да ме убедиш,че турските боклуци,са по добра стока от адидас,вераче,олд нави,найки или каквото и да е било друго купено от специализиран магази :? :wink: :)

Bonbonenata
12-25-2007, 19:21
Оф абе я се осъзнайте бе! Прочетох мненията до 2рата страница и ми писна. Кво значи тва марково я кажете? кво- Долче и габана за 70 лв и на втория месец да му се *** майката ли? хаха!

Там е въпросът... На Долче и Габана не им се ебе майката на втория месец.
Като цяло иначе съм съгласна с теб.

Не си купувам скъпи дрехи, защото не мога да си го позволя. Иначе - с удоволствие бих си взимала такива. Моето мнение е, че това, че си облечен с маркови дрехи, не те прави нещо повече от останалите. Но марковите дрехи (ама наистина марковите, а не некфи измислени марки) са висококачествени. Имат по-добра кройка (това е особен белег на марковата дреха, привидно обикновена!), по-качествени материали... Това е ОСНОВНОТО. Нещата не могат да се сравняват. Когато говорим за летни парцалчета, 'се тая какво ще вземеш, особено на нашата възраст, когато сменяме номера през 2 месеца. Когато обаче говорим за (зимни) обувки, връхни дрехи, значи трябва да се подходи по-сериозно, а това означава да разтворим пръсти и да хвърлим малко повече за пари за нещо по-качествено!

Nadelina
12-25-2007, 19:57
V garderoba si imam i markovi i evtini drehi.. Istinata e che sym popadala na bokluci i ot dvata tipa..

Djinkyto0o
12-25-2007, 20:59
Оф абе я се осъзнайте бе! Прочетох мненията до 2рата страница и ми писна. Кво значи тва марково я кажете? кво- Долче и габана за 70 лв и на втория месец да му се *** майката ли? хаха!

Там е въпросът... На Долче и Габана не им се е** майката на втория месец.
Като цяло иначе съм съгласна с теб.

Не си купувам скъпи дрехи, защото не мога да си го позволя. Иначе - с удоволствие бих си взимала такива. Моето мнение е, че това, че си облечен с маркови дрехи, не те прави нещо повече от останалите. Но марковите дрехи (ама наистина марковите, а не некфи измислени марки) са висококачествени. Имат по-добра кройка (това е особен белег на марковата дреха, привидно обикновена!), по-качествени материали... Това е ОСНОВНОТО. Нещата не могат да се сравняват. Когато говорим за летни парцалчета, 'се тая какво ще вземеш, особено на нашата възраст, когато сменяме номера през 2 месеца. Когато обаче говорим за (зимни) обувки, връхни дрехи, значи трябва да се подходи по-сериозно, а това означава да разтворим пръсти и да хвърлим малко повече за пари за нещо по-качествено!

ето тук съм напълно съгласна =D> =D> =D>

glezan4e
12-25-2007, 21:19
ами аз не гледам цените... с риск да прозвучи мн нафукано, не ме интересуват особено .... повечето ми дрехи са маркови.... 1.по-качествени са; 2. по-хубави модели; отдавна вече не обикалям обикновените магазини.. само си губя времте, а вляза ли в някой марков магазин мога да си харесам веднага нещо ...

alegra_femme
12-25-2007, 22:47
Spored men vseki si kupuva drehi i si gi smenq spored vazmojnostite.Ako ima6 pari za6to da ne si kupuva6 markovi drehi.Pove4eto tuk (bez da se obijda nqkoi) govorqt absurdi.Izvinqvaite oba4e da vi putam ako maika vi i ba6ta vi imaha pari i mojehte da si pozvolite skapi drehi dali nama6e da go napravite.Ne kazvaite ne 6toto prosto 6te izlajete.Q se zamislete pove4e i stiga gluposti koito kakvito drehi iska da si kupuva i nai-vajnoto kakvito ima vazmojnost.

CuRly_Doll
12-26-2007, 07:58
V garderoba si imam i markovi i evtini drehi.. Istinata e che sym popadala na bokluci i ot dvata tipa..
=D> =D> =D>

YaNcHeToOo
12-27-2007, 20:48
не са маркови-бутикови :grin: което не значи ,че давам 50 лева за блуза :-D или дънки.......

Sasha2k8
12-27-2007, 21:07
Винаги съм си копувала това което ми харесва, без значение дали е марково или не. Имам както маркови, така и не маркови дрехи :wink: Просто за мен това няма значение. Важно е това което си взимам да ми харесва и да ми седи добре :oops:

Glezanka
12-27-2007, 21:33
За 50 лева кви маркови дънки бе ... тука марки няма ... Made in Turkey и тва е ...

maackata
12-27-2007, 21:46
Az imam markovi drehi ,no ne vsi4ki v garderoba mi sa takiva razbira se.Vajnoto e drehata da mi haresa da mi stoi dobre.Neznam ama nqkaksi ne sam sklona da dam primerno 120lv za 4ift danki ,no primerno ne zimam ot 25lv a dankite mi sa ot 45lv imam i pola dankova za56lv.Haresli mi zimam pak kade markovo kade ne.Markata tva ne e nai-vajna,tq e podrobnost. :D

pirataaaaa
12-27-2007, 21:46
Ако дрехата ми хареса я зимам ако не не я взимам... независимо ква е може ми хареса нещо за 10 лв може пък за 200, боли ме за марката... искам хубу нещо, а не заради газарията... хората в тва време си купуват дрехи маркови защото мислят 4е са пове4е от другите... аз си копувам маркови понякога примерно заради материята ако ми е харесала или ако има нещо хубу на нея марката даже не я забелязвам...

MaLty
12-28-2007, 14:53
купувам си тфа дету ми харесва не ме интересува колко струва :wink:

_crazy_baby_
12-28-2007, 17:20
+1 :mrgreen:

ra4ence
12-28-2007, 18:01
Като бях по-малка /до около 18год/ не ми пукаше кви дрехи нося. Изобщо не съм стъпвала в т.нар. маркови магазини. Но вече и средата ми е друга,така че се старая и дрехите ми да са на мааалко по-високо ниво... Само да ви кажа,че Есприт са боклуци. И аз мислех,че са готини,но.. съкс тотално!Приятелят ми мн беше зарибен по тях,но откакто 7/8 дънчици летни за 120кинта станаха на парцал буквално на втората седмица..и той се отрече от тях.
ЗЗа мъжко мога да препоръчам на Playlife i Killerloop. Kakто и Reebok и Аdidas.
Що се отнася до женските: Replay, Mango, D&G. Terranova също :)
За обувки пак на Риплей, Мандарин. Там обаче съм мн по-трудна,защото нося голям номер...

the_beautiful_smile
01-31-2009, 09:44
Имам максимум 3 маркови дрехи така,че си прави изводи ... Само за обувки,маратонки,ботуши си позволявам да харча почече. :)

Anonimen05
08-09-2010, 07:05
Купувам си евтини дрехи дори и от магазин липненски където панталона е 5лв, а блузката 3лв. За това пък имам много дрехи и изглежда, че съм богата, но не ми пука. Единствено ивав едни кецове за около 50лв. Иначе дънки за 20лв, анцунг за 20лв и пазарувам от илиенци. Мама няма пари да си позволи блуза за 200лв ние живеем сами, но тя е най добрата за мен. Понякога мисля, че ми е неприятно, но и казвам, че това не е важно. Не вога да си представя живота без нея. Марковият парцал няма да замени любовта на родителите ми, прегръдката и усмивката на мама когато отново и нося шестици и тя се гордеее с мен.. Не можеш да си купиш любов с пари

Anonimen05
08-09-2010, 07:06
Купувам си евтини дрехи дори и от магазин липненски където панталона е 5лв, а блузката 3лв. За това пък имам много дрехи и изглежда, че съм богата, но не ми пука. Единствено ивав едни кецове за около 50лв. Иначе дънки за 20лв, анцунг за 20лв и пазарувам от илиенци. Мама няма пари да си позволи блуза за 200лв ние живеем сами, но тя е най добрата за мен. Понякога мисля, че ми е неприятно, но и казвам, че това не е важно. Не вога да си представя живота без нея. Марковият парцал няма да замени любовта на родителите ми, прегръдката и усмивката на мама когато отново и нося шестици и тя се гордеее с мен.. Не можеш да си купиш любов с пари.

harddd
08-09-2010, 07:46
^ евалата човек.
по темата - имам 2-3 маркови блузи,но не мога да кажа,че си купувам всичко,което ми хареса,защото не съм с неограничени пари 8-) не че майка ми и баща ми не могат да ми купят блуза за 80 лв,но просто няма да го направят,като знаят,че могат да ми купят няколко блузи за същите пари и пак да са качествени.

elito96
08-09-2010, 14:04
Купувам дрехи, които да ми допадат, но и да не са нещо супер скъпо.

schhhhhhh
08-09-2010, 14:13
За обувки и чанти си позволявам да харча и повече, стига да имам. Но като цяло дрехите ми не са маркови, купувам това, което ми харесва и ми ми стои добре

RedJeans
08-09-2010, 14:24
Купувам дрехи, които да ми допадат, но и да не са нещо супер скъпо.

DesSsi
08-09-2010, 14:37
Много пари давам единствена за обувки и маратонки !

RedJeans
08-09-2010, 14:41
Много пари давам единствена за обувки и маратонки !
+1
Имам маркови дрехи,но те са ми подаръци от лели,чичовци....(полу-французойка съм=няма начин да нямам маркови дрехи :D

bathory
08-09-2010, 14:51
Много пари давам единствена за обувки и маратонки !
и аз така :Д

Infinity
08-09-2010, 14:57
Гледам да си купувам по-качествени дрехи. Мразя дрехи , които изглеждат като и са парцали !!
Повече пари давам за качествени обувки , маратонки , ботуши , якета.
Общо казано за по-важните неща. За ежедневни дрехи не обичам да давам много пари , защото дрехите , които нося ми омръзват изключително бързо ! :-o :o

BunnyInlove3e
08-09-2010, 18:58
Всякакви, независимо от цената и откъде са и втора употреба да са, и 5 лева да струват, ако ми харесват ще си ги взема. :)

Harum_Scarum
08-09-2010, 19:59
Взимам каквото ми хареса..Няма значение дали ще е от магазина до нас или ще е марково.По-принцип няма значение и цената , но повече от 40 лева за 1 тениска не бих дала..Или повече от 150 лева за обувки/маратонки. :)

teenems
08-09-2010, 19:59
блузи,тениски и дънки не се харча много ..
за маратонки и кецове повече си се раздавам ,държа си на марката.

а всички казваме ,защо да си купя тая блуза за 80 лв.като мога да си купя 10 ..?
това е защото сме си беден народ и ни се свиди ,което е нормално..
ако си бършехме г**а с пари ,нямаше така да викаме ..

whitediamond
08-09-2010, 20:27
Блузки,потничета и дънки си купувам без значение от марката. Иначе за яке и кецки давам в пъти повече. Специално за кецове имам няколко чифта от Мания които вървят по около 40-45 лв ,не нося ботуши и зимата изцяло разчитам на кецовете в които минавам през какво ли не и досега не са ми протичали ....

footballgirl
08-09-2010, 20:34
Някой беше казал че имал дрехи от втора употреба и това значело че евтините прехи са качествени , а марковите не :D ами то във вторите употреби ВСИЧКО е марково ! а колкото до мен пазарувам от всякъде .. зависи от бюджета най-вече .. имам корсет на Benetton за 100 лева , както и топ втора употреба за 2.90 и обувки на Lacoste за 200 , както и сандали за 10 лева ... купувам си дрехи на нормални цени попринцип но се случва от време на време когато разполагам с повече финанси да си взема нещо скъпо .. в крайна сметка важното е дрехата да ми харесва без значение от къде е !

bilqnavod
08-09-2010, 20:50
ми гледам от намаленията най-вече. И естествено, колкото може по-евтино, толова по-добре. Още повече, че когато си на гърба на родителите си няма място за разточителства. Имам само един костюм, който майка ми държеше да ми го купи за изпращането ми преди 2 години. Струваше 140 лв. И много съжалявам, защото си стои в гардероба - няма къде да го нося. Съжалявам за хвърлените средства. Можеше да се купи нещо по-семпло, а с останалите пари да си купя дрехи за всеки ден....
Даже по принцип по-скъпите ми неща са се късали по бързо или са се повреждали от другите....

teddyx33
08-09-2010, 21:06
Взимам това,което ми харесва... Естествено някой беше писал по-нагоре ,че не бил дал 40 лева за тениска,определено и аз не бих го направила.Имам супер много боклуци от гардероба,всеки ден мога да съм с различна дреха.Но повечко пари давам само за якета,дънки,обувки (няма значение какви) , бижута,очила и чанти.Естествено не държа всичко да ми е марково.За мен цената няма значение ако самата дреха сама по себе си ме радва.

zoreto
08-09-2010, 21:50
Обичам семпли дрехи и си купуван това ,което ми хареса ,няма значение дали е марково или не. Маркови теща държа да са ми само нещата за тренировка,защото се изисква

titinkaa
08-10-2010, 06:19
От всякъде пазарувам,от моловете си купувам нещо,което ми хареса,но само когато са в намаления,иначе не се изхвърлям за космически суми.Пари давам много за ботуши,маратонки,якета,и понякога дънки,но не прекалено мн пари.

PinkFloydSound
08-10-2010, 07:17
^ От моловете вика. 8-) 8-) 8-)

Аз си купувам дрехи.. на нормални цени. За блузи 20-30-40 лева МАКС, ама супер рядко. За обувки и якета обаче давам повече пари. Най-скъпото ми нещо са кецове за 110 лева. И все пак не обичам да си купувам дрехи, които всички имат и които са "модерни" в момента. Купувам си семпли неща и въпреки това стилни. (За мен поне.)

Smrazqvashta
08-10-2010, 11:02
Давам и продължавам да давам много пари за дрехи и не съжалявам. Не си ги купувам, защото са маркови, а защото самите дрехи ми харесват и за мен са качествени. Ако това ме прави глезла или каквато и да е била, нека съм такава. Не си купувам дрехите, за да ме оценяват по-тяхната цена, а защото на мен ми харесват.

anitapz93
08-10-2010, 11:31
Аз си давам парите най - много за дрехи. А обувки гледам да имам по два чифта, вмисъл маратонки - 2 чифта, чехли - 2 чифта и така, за да имам резервни, ако се случи да се скъса единя чифт. Обожавам да си купувам дрехи, но гледам евтините и семплите дрехи, а не кичозните.

Romance
08-10-2010, 13:41
Обичам семпли дрехи и си купуван това ,което ми хареса ,няма значение дали е марково или не. Маркови теща държа да са ми само нещата за тренировка,защото се изисква
/off
знаеш ли този на аватара ти кой е или просто така си си го сложила? :) :)

rabbit13
08-10-2010, 14:00
Mislq 4e e vupros na li4en izbor ako ima6 vuzmojnost za6to da ne si kupi6 markovi drehi razbirase ne biva da se davat izli6ni pari no ne sum suglasna 4e markovite drehi ne sa po dobri ot obiknovenite.Naprimer dunkite v mala sa po hubavi ot tezi na krasno selo, ima markovi drehi i dunki koito sa grozni zavisi ot kolekciqta ima hora koito si kupuvat markovi drehi za da kajat 4e sa markovi i da prahosvat parite na roditelite si no ima i drugi koito si kupuvat takiva drehi za6toto samata dreha im e haresala .

zoreto
08-10-2010, 14:29
Обичам семпли дрехи и си купуван това ,което ми хареса ,няма значение дали е марково или не. Маркови теща държа да са ми само нещата за тренировка,защото се изисква
/off
знаеш ли този на аватара ти кой е или просто така си си го сложила? :) :)


знам Oguri Shun :smt007 много радва

Converse333
08-10-2010, 14:36
Давам и продължавам да давам много пари за дрехи и не съжалявам. Не си ги купувам, защото са маркови, а защото самите дрехи ми харесват и за мен са качествени. Ако това ме прави глезла или каквато и да е била, нека съм такава. Не си купувам дрехите, за да ме оценяват по-тяхната цена, а защото на мен ми харесват.

+1, винаги давам много пари за дрехи, но предпочитам скъпото и качественото, отколкото някой евтин боклук.
Давам пример: Пролетта си купих обувки за 15 лв, носих ги 2 сед и се пробиха отдолу. :lol: Имам други обувки от миналата година, които ги носих и пролетта и есента, бях дала 70 лв за тях, но нямат мърдане...

Slamdancer
08-10-2010, 16:23
Аз съм свикнал да носа само маркови дрехи...Просто като си започнал с маркови и после те е срам да сложиш нещот от ''пазара''.
Последните ми маратонки са Kobe 5 - 330 lvl и дънки от Step Up a на Витошка - 110 лв.Не си давам парите за неща , които не ми харесват макар да са маркови.Давам много пари , за неща които харесвам МНОГО.

Slamdancer
08-10-2010, 16:27
Не е до глезотията!!! Не робувам на марки, но разликата в дънките за 25 лв и в тези за 60 е огромна! Купувам си дрехи веднъж на 3-4 месеца и не ме бърка да дам и 200 лв за 2 блузки и дънки. Тия дето давам по 15 лв за потниче ги дават всяка седмица и пак парите излизат повече. Предпочитам да си събера повече и да ги дам за нещо качествено, а не да си пълня гардероба с турски боклуци!


Не си глезла? Та ти си купуваш нови дрехи по 4 пъти в годината. Това не е нужно и ако не го осъзнаваш, наистина си глезла. След като дрехите, които купуваш, са толкова качествени, защо са ти нови? За глезотия.
Със '' Та ти си купуваш нови дрехи по 4 пъти в годината. '' Какво имаш предвид ? Че е рядко или често ? На мен лично ми се вижда напълно нормално.

smilelady
08-10-2010, 19:52
Аз имам доста маркови дрешки но си ги избирм много внимателно.Ето какво правя аз:
1.Намирам някоя хубава дрешка
2.Поглеждам цената, ако е приемлива отивам да пробвам, ако не-се отказвам
Искам да кажа че е хубаво човек понякога да се глези с дрешки и аксесоари но това трябва да е в рамките на разумното
Не съм префърцунена глезла, която пилее пари на поразия
:?

anitapz93
08-11-2010, 04:11
Сигурна съм, че както беше казано по - горе едно е качеството при дрехи купени от "пазара" със сергиите и турските стоки, друго ще е качеството при марковите стоки. Но аз не бих дали луди пари за скъпи дрехи. Само бих дала за обувки, защото както беше казал някои друг по - горе за обувките от 15лв, че не са качествени. Аз много пъти съм си купувала евтини обувки и за няма и 2-3 месеца и са се разлепили. А друго е да си купиш, например адидас, които маратонки би издържали доста време и няма да има проблем да си ги носиш спокойно и дълго време.

Romance
08-11-2010, 07:38
Обичам семпли дрехи и си купуван това ,което ми хареса ,няма значение дали е марково или не. Маркови теща държа да са ми само нещата за тренировка,защото се изисква
/off
знаеш ли този на аватара ти кой е или просто така си си го сложила? :) :)


знам Oguri Shun :smt007 много радва
Aaaa niceeeeeee! 8-)
:smt007 :smt007 :smt007

LipSy
08-11-2010, 07:46
Аз си копувам дрехата, защото ми харесва, а не защото е маркова. Апък и марковите не са направени от толкова здрави платове, че да не се късат. Просто тези дрехи са продавани от някакви си магазини като Gucci, Dolce & Gabana, Puma... Аз си бих дала парите за някои маркови неща, обаче все пак зависи от цената им. Инъче аз си копувам всякакви дрехи! :)

Newsgirl
08-11-2010, 10:15
За мен са важни качеството, вида на дрехата и , разбире се, цената. Няма особено значение марката. :---)

lemonyheart
08-11-2010, 10:24
Имам и скъпи, и евтини дрехи, но ако наистина си харесам нещо бая скъпичко - спестявам. Баща ми никога не ми дава прекалено много пари за дрехи. А за това дали е по-добре да си купуваш скъпи или евтини дрехи, всеки си преценява според джоба. :]

to0niTy
08-11-2010, 10:49
Мен толкова не ме интересува марката, дори и цената, важното е самата дреха да ми хареса. :)

iiordanova
08-11-2010, 11:20
Темата е стара, но и аз ще се разпиша.
Купувам си това , което ми хареса и ми стой добре.
Харча много пари за дрехи , обувки и т.н.
Естествено си мислите , че пазарувам само от скъпи магазини. Не е така. Имам и скъпи , и по-евтини дрехи. (: И пак казвам - дрехата трябва да ми хареса , и да ми стой добре. (: Имам много дрехи и продължавам да си купувам .. просто все нещо ми харесва. 8-) За обувките - нося кецове и маратонки , но предпочитам пантофки и обувки ,а лятото - сандали и пантофки.

Slave4You
08-11-2010, 18:12
Дънки над 40 лв рядко съм си купувала. Имах едни по-скъпи, и те се скъсаха много по-бързо отколкото тея от 30 примерно.. Също така повече от 20 лв за блуза не съм давала, за мен няма значение колко ще струва тя, щом ми харесва. Пазарувала съм и от втора употреба доста пъти, дрехите не си личат изобщо да са носени.
И това не е защото нашите толкова не могат да отделят 70-80 лв за дънки и по 50 лв за блуза, просто на мен ще ми е неудобно да им поискам толкова пари.. После да не смея да седна на някоя пейка за да не се изцапа, не мерси:)

Di
08-11-2010, 18:19
кво се прайте на скромни всички,чак на смях ме напушва
имам дънки и за над 250 лв,темата е тъпа

greyli
08-12-2010, 09:31
Ако ми харесва и не е няква космическа цена го взимам.Но искам да отбележа , че почти всичко,което си взимам ( козметика,дрехи,аксесоари) са от мои пари,не защото няма кой да ми даде , а просто защото съм спестявала и мисля , че така е редно , а не само да искаш пари от родителите.И другото , искам да ви кажа , че имам дрехи , които не са маркови , много защото обичам да си купувам.Някои се скъсаха или разтегнаха , но не след 1 седмица , ами след година.Имам едни маратонки на Пума 110 , но никога не съм се хвалила.Имам и някви кецове от обикновено магазинче от миналата есен още са здрави , а съм ритала с тях , спъвала съм се.Така , че може да бъде дреха за 100 лв и пак да се скъса като блуза за 10лв :)

anitapz93
08-12-2010, 10:10
кво се прайте на скромни всички,чак на смях ме напушва
имам дънки и за над 250 лв,темата е тъпа


Някои наистина могат да се правят на скромни, но не всички даваме луди пари за дрехи, обувки и т.н.

nymphadora
08-12-2010, 10:15
кво се прайте на скромни всички,чак на смях ме напушва
имам дънки и за над 250 лв,темата е тъпа

да,наистина скромността е смешно нещо.
простотията още повече :)

wukktoruQ
08-12-2010, 10:19
За ежедневните си дрехи предпочитам да давам по-малко пари.Повечето ми дрехи са около 30 лв,все чакам намаленията и не ме е срам да си го призная.Просто е безмислено да се дават много пари за дрехи и обувки...най-скъпото ми нещо е един потник от Fan Point,130 лв...

DarknessAngel
08-12-2010, 11:45
Не се занимавам с маркови дрехи и аксесоари. Не си изкарвам сама парите, съответно не мога да ги харча в промишлени количества.

MidnightTornado
08-14-2010, 10:31
Не се занимавам с маркови дрехи и аксесоари. Не си изкарвам сама парите, съответно не мога да ги харча в промишлени количества.

+1
Купувам каквото ми е нужно, на разумна цена.

ValLoveYa
08-14-2010, 11:41
Не се занимавам с маркови дрехи и аксесоари. Не си изкарвам сама парите, съответно не мога да ги харча в промишлени количества.

и с мен е така
купувам си дрехите на приемливи цени и без това ще ми омалеят и ще трябва да си купувам нови...няма смисъл от изгъзяци за дрехи над 100 лв