PDA

View Full Version : Дойде ми и ме боли много...



Val4etoO
08-19-2007, 07:31
Dneska mi doide ujas nemoga da sedq na edno mqsto ot bolki sq samo reva i sa 4udq kak da se sviq mnogo me boli vseki mesec.Kajete ne6to s koeto da namalq bolkata. :oops:

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

sexa_na_kompleksa
08-19-2007, 07:33
Вземи си един душ - при мен това помога при всякакви болки.Също така можеш да пиеш някакво чайче или да легнеш да спиш.Или пък си сложи едно шише с топла вода на корема.А за лекарства - Нурофен,Бусколизин,Нош па и други такива пумии.

`Death`Whore``
08-19-2007, 07:34
Чайовете помагат, но билкови. Не черен, не зелен, не с плодове, а нормален билков чай. Изпий го и си легни, след това ще се чувстваш добре. :)

CuRly_Doll
08-19-2007, 07:36
i az sam s adski bolki...predi da mi doide :roll: .....te4en analgin zemam az karo e syper neponosima bolkata

monityY
08-19-2007, 07:37
на мене ми помага бусколизин ама нз ... при секи е разли4но при си4ки слу4аи не е преопору4ително да свиква6 да зима6 лекарства [-X

AliceSw
08-19-2007, 08:37
вземи си от аптеката Аулин - тва е обезболяващо прахче, спира всякакви болки :)

HopeLesss
08-19-2007, 08:43
вземи си от аптеката Аулин - тва е обезболяващо прахче, спира всякакви болки :)

... ама е много силен. Иначе и аз като съм много зле го взимам, защото след 5 мин сякаш съм нов човек. Но не е хубаво да се пие постоянно. Иначе на мен бусколизин и но шпа не ми действат.

AngeL~oF~daRkneSs
08-19-2007, 15:59
аз пия ментови капки и ми минава .. успокоява ме :::

BebeTooOoo
08-19-2007, 16:04
Dneska mi doide ujas nemoga da sedq na edno mqsto ot bolki sq samo reva i sa 4udq kak da se sviq mnogo me boli vseki mesec.Kajete ne6to s koeto da namalq bolkata. :oops:

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!


И аз съм така.Адска е болката ама какво да се прави.Обикновенно не взимам лекарства , а си търпа , обаче кат стане напечено няма как - взимам бусколизин или нош па , но има и сличаи , в които нищо не помага.При всеки е различно де.

_PuNk`PrInCeSs_
08-19-2007, 16:37
мен ме болеше само първия път и тогава пих май нурофен :-k

bebitooo___
08-19-2007, 19:28
Охх милата и аз съм така мн често ме боли.. Пия Нуруфен и Аулин, но той е много силен и се пие 1 прахче на 12 часа.. иначе и двете ми действат добре и ми премахват болката..

naMy4Ho_KoTe
08-20-2007, 23:00
Аз пия течен аналгин (аулин, но-шпа, спазмалгон, бусколизин и пр. не ми помагат хич) иначе повръщам от болка :smt012

sladkata_presi
08-23-2007, 05:37
Първо честито! :-D Значи нормално е да имаш болки,прави си билкови чайове те ги успокояват и намаляват болките.
Можеш да отидеш на лекар,защото всяко лекарство действа различно на всеки човек и може да се опариш с някое и... :smt011
Отиди на лекар или попитай в аптеката

quench
08-23-2007, 05:41
вземи си от аптеката Аулин - тва е обезболяващо прахче, спира всякакви болки :)

... ама е много силен. Иначе и аз като съм много зле го взимам, защото след 5 мин сякаш съм нов човек. Но не е хубаво да се пие постоянно. Иначе на мен бусколизин и но шпа не ми действат.

ооо, глупоасти! чула си някой да ти разправя...

3-4 дена да пиеш по 2 сашета на ден не е силна доза

когато жена ми има БМЦ й давам по 2 сашета на ден, плюс спазмалгон и но-шпа през 6 часа

обаче пък при нея винаги БМЦ-то е ужасно силно, става на малка топчица върху леглото... :(

kosebosece
08-23-2007, 08:11
за болка вземи Нимезил, това прахче те оправя за 15 мин. и след това нема никви болки и аз съм така мн зле с болките, но след като пия това и помен от болка нема!

Котарана
08-23-2007, 08:32
Аз пък още като усетя лека болка в корема и знам, че ще ми идва пия един спазмалгон и като ми дойде не ме боли корема...

blaaaa
08-23-2007, 08:39
И мен по принцип ме боли много като ми идва.Пия спазмалгон или аулин,но личната ми лекарка каза да не пия аулин защото бил много силен и ще дойде момент в който другите хапчета (освен него) няма да ми помагат,а след това и той ще спре да помага...Изпии един спазмалгон и легни малко.Може да те поуспокой..аз така правя :wink:

gabrielka@a
08-23-2007, 09:42
Dneska mi doide ujas nemoga da sedq na edno mqsto ot bolki sq samo reva i sa 4udq kak da se sviq mnogo me boli vseki mesec.Kajete ne6to s koeto da namalq bolkata. :oops:

Moderated by [B]a[N]DT[k]a
7 точка от правилника!
[i]Това е супер гадно!На мен ми стана в училище.Два часа се превивах от болки в лекарския кабинет.Дадоха ми Бусколизин и ми мина,но не знам,дали беше от това.Опитай-може да ти мине.Направи си и билков чай.

crazy_sexy_cool`f
08-23-2007, 10:16
Мен изобощо не ме боли...като я видях тази тема мн се смях...знам, че не трябва, ама.... :smt005 Майка ми, която е лекар веднъж ми разказваше, че и се обадили по телефона и няква жена и казала:
-Докторе,дъщеря ми е в цикъл и много я боли!
-На колко години е дъщеря ви?
-на 40 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:arrow: сега по темата...нурофен помага O:)

Persie
08-23-2007, 10:27
И при мен е така, само че на мен почти никакви лекарства на ми действат :( Преди пиех и бусколизин и нош па, но вече нищо не ми облекчава болката.Личната ми каза, че като човек свикне с приемането на определен вид лекарства, след време спирали да действат /незнам дали е така/.Сега взимам единствено аналгин и долу-горе действа.

lilcheto
08-23-2007, 17:38
Мен ме оправя Бусколизин. :::
Чувала съм също, че и Нурофен и Нош па помагат. (но не съм ги пробвала)

HopeLesss
08-23-2007, 18:33
3-4 дена да пиеш по 2 сашета на ден не е силна доза

Да, не е силна доза, но не е хубаво повече от 2 да се пият. Най-добре сутрин и вечер.

Presley
08-23-2007, 18:45
Почивай си повече.Вэеми някакво хапче,например Нош па,на мен той ми помага.И веднага си легни,ако можеш дори поспи..!А и някой беше каэал да си сложиш шише с топла вода на корема-НЕДЕЙ!!!

SweetTeEscaPe
08-23-2007, 19:12
Аз пия две таблетки Но Шпа и винаги ми помагат,но понякога съм пила и Нурофен.А иначе също знам,че не е мн хубаво да се пие Аулин в тоя случай,защото бил мн силен! :-k

anunu
08-30-2007, 19:42
Mi pii spazmalgon.Na men kato mi doide i ako me boli korema izqjdam 1 golqm 6okolad i mi minava.