PDA

View Full Version : Малко помощ :(((



stefity
08-19-2007, 08:14
Здравейте аз съм още новичка и не разбирам мн от компове и искам да ви помоля ако можете да ми обясните как мога да си сложа собствен аватар а не такъв от галерията,както ви казах не разбирам мн и ще се радвам ако ми обясните,благодаря предварително :wink:

Irrepresible
08-19-2007, 08:29
ами няпример харесваш си картинка от някакъв сайт-абе изобщо от нета-щракваш на нея и отиваш на свойства там ще намериш един url адрес копирай го и го постави там където пише динамичен аватар :wink: а ако пък искаш да сложиш някоя картинка от твоите ще трябва да я сложиш в някой саит като photobuckеt.com и да повториш процедурата :)

stefity
08-19-2007, 08:31
миси мн :smt058

stefity
08-19-2007, 08:48
mi ne stana oba4e,vuvedoh edin adres koito e na kartinkata 6toto ne vidqh nikude da pi6e URL i posle kato natisnah prati mi izleze 4e e navaliden adresa :? :( ](*,) ako moje malko po obstoino da obqsnite,izvinqvam vi se mn ama kakvo da pravq kato ne razbiram :smt010 :smt010 :smt010

EternalSilence
08-19-2007, 11:15
щракваш с десен бутон на картинката и търсиш нещо от типа на Copy Image Location или нещо подобно, за Internet Explorer единствения начин е - десен бутон -> Properties -> копираш това което е срещу Address (URL) ,по-просто от това не знам как може да се обясни....

за всеки случай, увери се, че снимката е качена на сайт, ако адреса е нещо от типа на C:\*****, значи не е там където ти трябва ;)