PDA

View Full Version : Преместих се в едно ново училище и малко се притеснявам...



helllo
08-19-2007, 10:51
Хора от пловдив съм и сега се преместих в едно ново училище и малко се притеснявам защото много мразя да сменям средата.Училище христо ботев или така наречено "Дървото".Не сам някав конфликтен,не обичам да се заяждам с хората,общо взето сам свестен :)
Мислите ли че може да имам някакви проблеми там?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

SunnyG
08-19-2007, 11:05
Важно е,когато сменяш средата да се държиш естествено,а не да се опитваш да си като останалите,за да направиш впечатление.Бъди дружелюбен,не се заяждай,гледай да не си създаваш проблеми и всичко ще е наред :wink: Казвам го от личен опит,защото съм сменила 3 детски градини,а в момента училището,в което уча ми е също третото :-D Така се налагаше,защото сменях жилищата си,после кандидатствах и така.Погледни го от добрата страна - създаваш нови връзки,приятелства и отваряш себе си за нови контакти,ставаш по-общителен:)

helllo
08-19-2007, 11:16
Мерси за съвета :) надявам се всичко мине добре.

PINK_FLoyD
08-19-2007, 21:16
гледай по-бързо да си намериш приятели както вече ти казаха обаче като се държиш естествено и няма да имаш проблеми :wink:

teenage_drama_queen
08-19-2007, 21:22
зависи си от средата .. аз съм 10ти клас и сегашното ми уч е 4то .. доста опит имам в смяната на класовете,най важното е както казаха да се държиш естествено,да не се сдухваш,да бъдеш малко по контактен от обикновено,гледаи да не се цепиш от този който ти предлага приятелство и ще станат нещата .. Айде успех :smt006

AFT
08-19-2007, 21:29
Ти пък къде си се набутал ...