PDA

View Full Version : Още една тъпа тема...



08-19-2007, 14:14
awe vie lapetata ste mnoy interesni o6te ne ste navlezli v istinskiq, realen jivot i ve4e ste nedovolni ot nego... narkomani trygnali da stavat... tolko li vi e sku4no i tupo ejednevieto?! priqteli nemate li? kompiutyr nemate li? televizor sigorno su6to nqmate... tolko mn raboti mogat da se pravat i pak da vi e qko.. na diskoteka hodete... si4ko vi idva ei taka nagotova sq ama kato porasnete 6e vi doide kato grum ot qsno nebe .. ta 6e se 4udite kvo da praite... naprao nemam dumi nekvi nevrusni lapenca nai spokoino si se drusate pu6ite ebete i t.n. mi vii kat porasnete kvo 6te pravite... ot koe nqma da ste opitali...? ot sporta, zabavleniqta,igrite,istinskite priqteli i t.n. ama togaa ve4e 6te e kusno!!! #-o

08-19-2007, 14:17
awe vie lapetata ste mnoy interesni o6te ne ste navlezli v istinskiq, realen jivot i ve4e ste nedovolni ot nego... narkomani trygnali da stavat... tolko li vi e sku4no i tupo ejednevieto?! priqteli nemate li? kompiutyr nemate li? televizor sigorno su6to nqmate... tolko mn raboti mogat da se pravat i pak da vi e qko.. na diskoteka hodete... si4ko vi idva ei taka nagotova sq ama kato porasnete 6e vi doide kato grum ot qsno nebe .. ta 6e se 4udite kvo da praite... naprao nemam dumi nekvi nevrusni lapenca nai spokoino si se drusate pu6ite ebete i t.n. mi vii kat porasnete kvo 6te pravite... ot koe nqma da ste opitali...? ot sporta, zabavleniqta,igrite,istinskite priqteli i t.n. ama togaa ve4e 6te e kusno!!! #-o
tva be6e naistina golqma gre6ka, po-dobre da ne se be6e obajdal ;p

nqma kvo da obqsnqva6, vseki "si znae nai-dobre" kakvoto i da zna4i tva ;p

08-19-2007, 14:20
mi mene pa kfo me boli 4e na tebe ne ti dreme :-s

08-19-2007, 14:20
em xuu de moje i taka da e ama jiveem v svobodna durjava i seki sam izbira jivota si i pravilno ili ne toi sam moje da re6i
ti nemoje6 da kaje6 4e na6iq na4in na jivot e po lo6 v vs otno6eniq :)

08-19-2007, 14:23
xqxq tvardoglavi lapeta kazva vi se ne6to za da go znaete ne za da promenite na4ina si na jivot 6toto "nikoi nemoje da vi kaje" kvo da pravite i "vie sami si re6avate" kak 6te si sasipvate jivota :wink:

08-19-2007, 14:27
em mislq 4e nie si osuznavame kakto predimstvata taka i nedostatucite na jivota koito vodim
no prosto nikoi ne obi4a nqkoi nepoznat go pou4ava i da mu naliva akul v glavata :wink:

naMy4Ho_KoTe
08-19-2007, 15:42
Ааааа към третия гост от долу нагоре О.о
тебе трябва да те боли че на никой не му дреме за тебе :lol:

Не се занимавай с глупости :D Ляляляяяяяяя...

SuNsEt
08-19-2007, 18:00
awe vie lapetata ste mnoy interesni o6te ne ste navlezli v istinskiq, realen jivot i ve4e ste nedovolni ot nego... narkomani trygnali da stavat... tolko li vi e sku4no i tupo ejednevieto?! priqteli nemate li? kompiutyr nemate li? televizor sigorno su6to nqmate... tolko mn raboti mogat da se pravat i pak da vi e qko.. na diskoteka hodete... si4ko vi idva ei taka nagotova sq ama kato porasnete 6e vi doide kato grum ot qsno nebe .. ta 6e se 4udite kvo da praite... naprao nemam dumi nekvi nevrusni lapenca nai spokoino si se drusate pu6ite ebete i t.n. mi vii kat porasnete kvo 6te pravite... ot koe nqma da ste opitali...? ot sporta, zabavleniqta,igrite,istinskite priqteli i t.n. ama togaa ve4e 6te e kusno!!! #-o Тоя па :-s кво се обаждаш бе ей?!като си толкова отговорен,що не си гледаш своя живота ?Кво се занимаваш с ''лапета'' а? :wink: Брей,брей...ама как се праиш :lol: ''Тъпи лапета'' сме били хахахах...не ме разсмивай :wink: Ми ДАА живота си е наш,нещо против да имаш?! Еми ДА който,квото иска ше си прави.Ако иска ще си съсипва живота,тва си е негова работа :wink: Ти да не мислиш,4е са като си написал тая тема и са вси4ки ше си мислят''Еее тоя от форума е мноо прав'' :smt005 Бе да бе....тва дето си го писал ти ше го забраат щом изгасят компа :wink: Така,4е не се опитвай да ни наливаш акъл в главиците :lol: НИЩОООО няя да стане :wink:

TIMEX
08-19-2007, 20:25
awe vie lapetata ste mnoy interesni o6te ne ste navlezli v istinskiq, realen jivot i ve4e ste nedovolni ot nego... narkomani trygnali da stavat... tolko li vi e sku4no i tupo ejednevieto?! priqteli nemate li? kompiutyr nemate li? televizor sigorno su6to nqmate... tolko mn raboti mogat da se pravat i pak da vi e qko.. na diskoteka hodete... si4ko vi idva ei taka nagotova sq ama kato porasnete 6e vi doide kato grum ot qsno nebe .. ta 6e se 4udite kvo da praite... naprao nemam dumi nekvi nevrusni lapenca nai spokoino si se drusate pu6ite ebete i t.n. mi vii kat porasnete kvo 6te pravite... ot koe nqma da ste opitali...? ot sporta, zabavleniqta,igrite,istinskite priqteli i t.n. ama togaa ve4e 6te e kusno!!! #-o
Имат бе ама ги кефи ко ги напраиш и аз съм против ама ...

Лингвист
08-19-2007, 21:02
... istinskiq, realen jivot...

Хаха! Ти явно си патриот и родолюбец. Ахаха! Ебах ти и тавтологията!

theEXPLOITED
08-20-2007, 20:59
Нещо не ми прозвуча добре сравнението с телевизията и компа?!? :| Няма място за сравнение май а? :-k :-k :-k Усещането което изпитвам докато гледам телевизия и това от едно надрусване?-Самото сравнение!-ами да не го разбирам? :-k :| :-k ама нали човека каза 'тъпи лапета' сигурно се дължи на това-и аз ли да спадам към тях? :-k Незнам вече много се обърках,а може би е от това че съм надрусана?НЕЗНАМ :-k нали съм била 'тъпо лапе' ама това ми харесва мноооо даже мноооо ми е яко така :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Rofl4e
08-20-2007, 21:10
Тъпа тема някои да я заключи че...а и м/у др както на теб не ти се месят в живота така и ти не се миси в на другите

DevilWish
08-20-2007, 23:19
Нещо не ми прозвуча добре сравнението с телевизията и компа?!? :| Няма място за сравнение май а? :-k :-k :-k Усещането което изпитвам докато гледам телевизия и това от едно надрусване?-Самото сравнение!-ами да не го разбирам? :-k :| :-k ама нали човека каза 'тъпи лапета' сигурно се дължи на това-и аз ли да спадам към тях? :-k Незнам вече много се обърках,а може би е от това че съм надрусана?НЕЗНАМ :-k нали съм била 'тъпо лапе' ама това ми харесва мноооо даже мноооо ми е яко така :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Пхахаха много правилно :smt006 А на тоя само- :smt019

IdiOtKa
08-21-2007, 08:02
всичко е въпрос на гледна точка !

qHu4Ka
08-24-2007, 11:41
awe vie lapetata ste mnoy interesni o6te ne ste navlezli v istinskiq, realen jivot i ve4e ste nedovolni ot nego... narkomani trygnali da stavat... tolko li vi e sku4no i tupo ejednevieto?! priqteli nemate li? kompiutyr nemate li? televizor sigorno su6to nqmate... tolko mn raboti mogat da se pravat i pak da vi e qko.. na diskoteka hodete... si4ko vi idva ei taka nagotova sq ama kato porasnete 6e vi doide kato grum ot qsno nebe .. ta 6e se 4udite kvo da praite... naprao nemam dumi nekvi nevrusni lapenca nai spokoino si se drusate pu6ite ebete i t.n. mi vii kat porasnete kvo 6te pravite... ot koe nqma da ste opitali...? ot sporta, zabavleniqta,igrite,istinskite priqteli i t.n. ama togaa ve4e 6te e kusno!!! #-o
0o0of nai6 li kfi lapeta 6ti dam fee... as ky iska6 6sa drysam 6sa napy6fam i k0ty si iskam 6i praq ma tebe k0 ta 4yka e?as sama 6si izbera k0 p0 t04ny da praq..iii ne si ti 4yeka k0ity 6i mi daa ak1li k0 a praq!!!!tei 4e p0 xyy q zaebete t1s tema..60ty t0s ne6ty mn banalen ze da staa...