PDA

View Full Version : Съвет.



08-19-2007, 14:05
Бих искал и аз да споделя моята мъка.Значи притеснено ми е че съм на 17 години и още не съм имал приятелка.Незнам защо но да се държиш добре с едно момиче е толкова лошо и в повечето случаи не ти обръшта внимание,нима е толкова лошо,защо да спечелиш едно момиче трябва да се държиш горе долу ''гадно'',просто аз немога да го направя,защото просто не съм такъв човек.Значи тренирам активно спорт имам добро телосложение и незнам,защо но много например се притенсявам да заговоря някое момиче и незнам точно как да го спечеля.Ако може да ме посъветвате нещо ще съм ви много благодарен.Мерси предварително.

KiFy
08-19-2007, 14:09
Значи си от "добрите" момчета? :-D . Няма страшно, все ще намериш момиче, което те харесва такъв, какъвто си.. няма нужда да се променяш само за да те харесат хората... Не всички момичета обичат "гадни" момчета (аз например съм от изключенията, които не понасят такива самонадеяни идиоти!), както ти се изрази.. има време, дръж се естествено и няма как да не си намериш момиче :wink:

iveto89
08-19-2007, 14:11
vij .....kato 4eta napisanato ot teb mi stava tolkova milo i hubavo,4e imam o6te takiva pritesnitelni i 4arovni mom4eta,istinski,nepodpraveni,koito ne igraqt teatur i ne se pravqt na nai-velikite.li4no az ocenqvam to4no takiva kato teb.....ne znam za6to iska6 da se promeni6,ta to4no v tazi tvoq nesigurnost i dobro otno6enie se krie 4arut ti i sus sigurnost 6te sre6tne6 momi4eto,koeto 6te gi zabeleji i nai-vajnoto oceni.prosto nedei burzai,budi turpeliv i ne6tata 6te se podredqt,kakto ti bi iskal da sa....no prosto si ostani su6tiqt,budi sebe si...mn kusmet i uspeh i iskam sled vreme vuv foruma da pro4eta ne6to ot teb....ve4e svurzano s priqtelkata ti . O:)

love_actually
08-19-2007, 14:11
Намери си "добро" момиче а и наистина не всички обичат лошите момчета :wink:

08-19-2007, 14:22
vij .....kato 4eta napisanato ot teb mi stava tolkova milo i hubavo,4e imam o6te takiva pritesnitelni i 4arovni mom4eta,istinski,nepodpraveni,koito ne igraqt teatur i ne se pravqt na nai-velikite.li4no az ocenqvam to4no takiva kato teb.....ne znam za6to iska6 da se promeni6,ta to4no v tazi tvoq nesigurnost i dobro otno6enie se krie 4arut ti i sus sigurnost 6te sre6tne6 momi4eto,koeto 6te gi zabeleji i nai-vajnoto oceni.prosto nedei burzai,budi turpeliv i ne6tata 6te se podredqt,kakto ti bi iskal da sa....no prosto si ostani su6tiqt,budi sebe si...mn kusmet i uspeh i iskam sled vreme vuv foruma da pro4eta ne6to ot teb....ve4e svurzano s priqtelkata ti . O:)

Благодаря ти за коментара.Като го прочетох и ми стана наистина добре.Малко не си ме разбрала,аз точно това казвам че немога да се променя и да се държа различно,попринцип човек адски трудно може да се промени.И аз ти пожелавам всичко най-хубаво и щастие да съпътства живота ти.

KiFy
08-19-2007, 14:28
А ние ти казваме, че не е нужно да се променяш! Както и ние тук (които изразихме мнение) те харесахме като момче, така и някоя друга мацка, която мисли нормално като нас, ще те хареса... Че то какво има да не ти се хареса изобщо? :wink: :smt016

kazablanka15
08-19-2007, 14:29
Бъди себе си и никога не се променяй и твоето момиче ще дойде бъди сигурен :)

iveto89
08-19-2007, 14:34
eee dali sum te razbrala ...ne e tolkova vajno,kolkoto 4e naistina tova,koeto sum napisala go mislq ..i az merci za pojelaniqta

Valar
08-19-2007, 15:02
Бих искал и аз да споделя моята мъка.Значи притеснено ми е че съм на 17 години и още не съм имал приятелка.Незнам защо но да се държиш добре с едно момиче е толкова лошо и в повечето случаи не ти обръшта внимание,нима е толкова лошо,защо да спечелиш едно момиче трябва да се държиш горе долу ''гадно'',просто аз немога да го направя,защото просто не съм такъв човек.Значи тренирам активно спорт имам добро телосложение и незнам,защо но много например се притенсявам да заговоря някое момиче и незнам точно как да го спечеля.Ако може да ме посъветвате нещо ще съм ви много благодарен.Мерси предварително.
Единственият начин да разбереш колко едно момиче се интересува от теб е да направиш ход (да и поискаш телефона, да я поканиш на среща, целувка и т.н.). Гледай реакцията й. Ако ходът е неуспешен първия път, опитай след известно време още един път. Ако и вторият път е неуспешен, зарежи я и продължи нататък... с други думи... СЛЕДВАЩАТА...

Как да кажеш на момичето какво чувстваш?

Направи ход (да и поискаш телефона, да я поканиш на среща, целувка и т.н.). НЕ Й КАЗВАЙ с думи какво чувстваш и недей да се държиш като сдуханяк и да й купуваш подаръци, вечеря и др. подобни а първата среща, защото ще проличи, че си прекалено в нужда и мухльо. Трябва да си предизвикателство, за да може тя да разбере, че си струва да се бори за теб. Когато заговориш някое момиче и поговориш малко с нея, вземи скайпа или телефона й (или двете), за да й покажеш, че я харесваш достатъчно и искаш отново да говориш с нея. Ако сте на среща, хващането на ръката й, целувката ще й покаже, че я харесваш, защото хората не го правят с някого, когото не харесват.

Как да излезнеш от зоната на приятелството?

Това не винаги става, но е единственият начин да имаш шанс - СПРИ да я третираш като просто приятел, но НЕ СПИРАЙ да ГОВОРИШ с нея като с приятел. Започни да искаш повече време с нея насаме. Ако нямаш номера й, поискай го. Започни да я държиш за ръка, да я целуваш, започни да правиш нещата, които би правил с жена, с която не си просто приятел.

Как да заговориш момиче?

За повечето момчета е трудно заговарянето на момичета. Има нещо, от което се страхуват, което прави нещата трудни. Най-добрият начин да заговориш момиче е да се подготвиш за това. Да, наистина някой ден седни и ЗАПИШИ най-честите ситуации, в които срещаш жени и измисли по една добра начална фраза (или повече, ако искаш) за начало на разговора. Репетирай фразите много пъти. Не репетирай само това, което казваш, а и КАК го казваш, това е изключително важно. Когато си в ситуация и видиш момиче, което искаш да заговориш, ако се чувстваш удобно и комфортно за началната фраза, ще бъдеш с повече самочувствие при заговарянето. Погледни я в очите и кажи фразата точно по начина, по който си я репетирал - тон на гласа, език на тялото и всичко друго. Запомни, с практика ще го направиш перфектно.
Защо тя не иска да излезе с мен?

Няма значение и проблемите ще са повече, отколкото си заслужава, за да разбереш защо. Знаеш, че не иска. Така че... СЛЕДВАЩАТА!

Как да покаиш момиче на среща?

Никога не ПИТАЙ момичето, което харесваш, за КАКВОТО И ДА Е, свързано ПО КАКЪВТО И ДА Е начин с нейното време и внимание. Това, което трябва да направиш, е да отидеш при нея и да й кажеш, че би скал да прекараш известно време с нея (някъде) (по някое време) и че тя трябва да дойде с теб. Ако двамата прекарвате достатъчно време заедно насаме, ще е много по-лесно нещата да си дойдат по местата по естествен начин вместо да се опитваш да промениш връзката от днес за утре.

Как да впечатлиш момиче?
Ако целта ти е да впечатлиш момичето или да спечелиш нейното одобрение, никога няма да я впечатлиш.

Знам, звучи странно. Но най-добрият начин да впечатлиш момичето е да я третираш така, сякаш ти си този, който трябва да бъде впечатлен, а не тя. Така, секаш тя се опитва да получи ТВОЕТО одобрение, вместо да се опитваш да получиш НЕЙНОТО. Знам, че това изглежда точно обратното на това, което повечето начинаещи са учени от родителите си и от обществото, но ако искаш да "впечатлиш" момичето, трябва да спреш да се опитваш да я впечатлиш и да запонеш да е третираш така, като че ли ТЯ има нужда да впечатли ТЕБ.
Изпотих се! #-o
Дано поне съм ти от полза....
Изглеждаш ми интелигиентен! :idea:

KiFy
08-19-2007, 15:10
Valar голям си спец ти ве :lol: Чак пък с интерес четох тактиката на момчетата за сваляне на момичета (представена от тебе, явно е твоята такитика)..

Valar
08-19-2007, 15:17
Valar голям си спец ти ве :lol: Чак пък с интерес четох тактиката на момчетата за сваляне на момичета (представена от тебе, явно е твоята такитика)..
Радвам се! :smt004
Мойта тактика винаги действа!

KiFy
08-19-2007, 15:28
Valar голям си спец ти ве :lol: Чак пък с интерес четох тактиката на момчетата за сваляне на момичета (представена от тебе, явно е твоята такитика)..
Радвам се! :smt004
Мойта тактика винаги действа!



Я пък ти :lol: . Като гледам доста си се специализирал, така че със сигурност тактиката ти ще помогне и на нашто момче :wink:

monityY
08-19-2007, 16:04
Бих искал и аз да споделя моята мъка.Значи притеснено ми е че съм на 17 години и още не съм имал приятелка.Незнам защо но да се държиш добре с едно момиче е толкова лошо и в повечето случаи не ти обръшта внимание,нима е толкова лошо,защо да спечелиш едно момиче трябва да се държиш горе долу ''гадно'',просто аз немога да го направя,защото просто не съм такъв човек.Значи тренирам активно спорт имам добро телосложение и незнам,защо но много например се притенсявам да заговоря някое момиче и незнам точно как да го спечеля.Ако може да ме посъветвате нещо ще съм ви много благодарен.Мерси предварително.

prosto otiva6 i po4va6 da q svalq6...ima ve4e takiva temi i anketi potursi da vidi6 koi svalki se okazvat nai podhodq6ti :P i si izberi nqkoq i prosto q priloji :P