PDA

View Full Version : Сама съм...прецакват ме ,а аз не знам какво да правя



08-19-2007, 14:40
В момента най-близките ми приятелки са едни 2 момичета дето се познават от 10 години ,а аз съм гъста с тях от 2 години.За това време много се сближихме.Аз супер много ги обичам и непрекъснато йм звъня вакацията да се чуем щото трите бяхме в 3 различни града и само по телефона говорехме.Въпроса е,че почти само аз се обаждах с изключение на 2 разговора и 10 смс-а за 1 месец.Сега и трите сме си вкъщи и с едната се видях веднъж миналата седмица ,а другата се прибра оня ден и от тогава сме говорили 10 секунди по скайп.Още преди да се прибере ,аз й се обадиха да видя какво прави и да я питам кога се прибира.Тя ми каза в кой ден ОБАЧЕ нищо не обещавала ,защото вече била обещала на 3та приятелка 3 дни с нея.Аз нищо не казах само една пряко "ок" и това беше.Стана ми криво ,но нищо не можах да измрънкам.Мислех си ,че йм липсвам.....Вчера те бяха на рд на момиче от стария йм клас и там явно са се уговорили да си прекарат днешния ден на вилата на едната.Еми не ми казаха.....ама аз разбрах де....Не се чувствам много добре в момента.Не знам какво да мисля.Дали изобщо са и помислили ,че може и аз да искам да прекарам поне 1 ден с тях вместо изобщо да не ми кажат и като се опитвам да ги накарам да ми кажат в очите да се опитват да избегнат темата.Там ли ми е мястото?Какво да правя?

CuRly_Doll
08-19-2007, 14:48
e te se poznavat po otrano,normalno e da se imat poi4e otkolkoto s teb i se pak 2 godini ne sa malko.....mi nz kvo da ti kaja....probvai da im se natrese6 nqkoi pat :lol: ......mi kaji im da otidete 3te nqkade :wink:

08-19-2007, 14:52
e te se poznavat po otrano,normalno e da se imat poi4e otkolkoto s teb i se pak 2 godini ne sa malko.....mi nz kvo da ti kaja....probvai da im se natrese6 nqkoi pat :lol: ......mi kaji im da otidete 3te nqkade :wink:

Еми аз на едната дето си имала 3 дена уж нищо не и казвам щото ме е предупредила въпреки ,че явно нещо ме менти.На другата ....Ооо БОЖЕ са се сетих ,че аз на другата вчера й казах да излезем ,а тя вика ,че не може....са разбирам що не може Brick wall Confused трябваше да я попитам какво ще прави за да видим дали ще ме излъже(съмнява ме ,но....)явно не е вярно ,че от опит глава не боли Neutral
_________________

kazablanka15
08-19-2007, 15:05
еми говори с тях!Може да се имат от 10 години но след като сте уж приятелки от 2 години би трябвало да се държат с теб така както се държат по между си.Годините оказват някакво влияние но ако са истински приятелки би трябвало да те слагат на една и съща линия както ти тях.Така че разяснете си отношенията!

08-19-2007, 15:20
Опитвала съм се повярвайте ми.Това не е първия гаф,който правят.Не ,че аз не правя и винаги съм права,но просто си връщам и се сърдя ,защото ме е яд.Пропилях 2 години мъчейки се да направя приятели ,а те се държат с мен се едно съм по-малко човек ,защото не ги познавам от толкова отдавна.Яд ме е бе да му се невиди.Защо не си хванах някоя "необвързана" дружка ,а се набутах толкова яко.Кажете ми нормално ли е това отношение или ме тресе пубертета и си внушавам ,защото вече мисля ,че откачам.Всеки път като повдигна въпроса обаче се оказва ,че се правя на жертва :? и ми го казват точно това.Скарах се с една овца дето всички я одумват зад гърба ,а те не ме подкрепиха даже напротив.Ставам жалка и това си е.Вместо да си живея до края на лятото аз се прибрах за да съм с тях,а съм тука вече повече от седмица и съм излязла веднъж.Не го заслужавам....

thefreak
08-19-2007, 15:40
Допускаш ли възможноста, че си лезбийка?

kazablanka15
08-19-2007, 15:49
Защо продължаваш да се бориш за тях? Това не са приятелки...
след като се държат така с теб ами одвръщай с същото!Намери си истински приятелки тези не те заслужават.Някой ден ще се сетят за теб и тогава ще разберат как се чувстваш ти!

banancho
08-19-2007, 15:52
ебаси отчаяните хора ми кат неискат те с тебе заеби ги сами ше дойдат ве pf pf .. :smt005 :smt005 :smt006 :smt012 :smt012 :smt012 :smt012

08-19-2007, 15:53
Допускаш ли възможноста, че си лезбийка?

OMG определено не съм!Имам си гадже и е момче.Защо трябва да съм?Как прецени ,че има такава възможност?Казах ли нещо?Щом ти го помисли може и те да са и за това да е така ](*,) :shock:

08-19-2007, 15:54
Защо продължаваш да се бориш за тях? Това не са приятелки...
след като се държат така с теб ами одвръщай с същото!Намери си истински приятелки тези не те заслужават.Някой ден ще се сетят за теб и тогава ще разберат как се чувстваш ти!

Какво предлагаш?Да не ги търся и да чакам те да ме потърсят?

kazablanka15
08-19-2007, 16:15
Ами да естествено какво ще се влечеш след тях ако не те потърсят ще имаш още едно докозотелство че те не са ти приятелки и няма смисъл да се занимаваш с тях

08-19-2007, 16:49
Ами да естествено какво ще се влечеш след тях ако не те потърсят ще имаш още едно докозотелство че те не са ти приятелки и няма смисъл да се занимаваш с тях

Страх ме е....да не остана сама :( те ми пасват най-много като характер,а аз съм 1 на милион такъв дебил няма никъде.Жалка съм.....

ArTanDra
08-19-2007, 16:58
Двете ти приятелки са по - близки и не разбирам защо трябва да им държиш сметка къде , как и с кого ходят?! Живота си е техен , ти си им писала смс-си , потърсила си ги и т.н. не можеш ли да имаш малко търпение и да изчакаш те да те потърсят ?! Ако не го правят прави си изводите , че си им проста позната за кафе и допълнение в компанията и живота не свършва с 2ма човека по простата причина , че да искаш да си в компанията на тези 2 момиче ти си изпуснала други които са си заслужавали повече и опознай хората и тогава казвай , че те "най - много ти пасват като характер" става ли?

08-19-2007, 17:04
Двете ти приятелки са по - близки и не разбирам защо трябва да им държиш сметка къде , как и с кого ходят?! Живота си е техен , ти си им писала смс-си , потърсила си ги и т.н. не можеш ли да имаш малко търпение и да изчакаш те да те потърсят ?! Ако не го правят прави си изводите , че си им проста позната за кафе и допълнение в компанията и живота не свършва с 2ма човека по простата причина , че да искаш да си в компанията на тези 2 момиче ти си изпуснала други които са си заслужавали повече и опознай хората и тогава казвай , че те "най - много ти пасват като характер" става ли?

Еми направила съм го.И не съм просто компания за кафе ,щото ако бях нямаше да сме по цял ден заедно...поне на даскало ,а и след това.Винаги ме викат като тръгнат някъде междучасието и в един момент като едната я няма ме викат ,а като и двета са вкъщи ме забрвят и са едната ми каза ,че не могла да излезе с мен ,щото вече си била запълнила седмицата и сме щели да излезем като се върне от морето.Аз викам ок и тя усети ,че ми стана кофти пък ми вика много важно ,че няма да ме видиш, има време даже ще ти омръзна :shock: и аз "да...сиг" и това беше.Ми криво ми е ......

ArTanDra
08-19-2007, 17:49
Двете ти приятелки са по - близки и не разбирам защо трябва да им държиш сметка къде , как и с кого ходят?! Живота си е техен , ти си им писала смс-си , потърсила си ги и т.н. не можеш ли да имаш малко търпение и да изчакаш те да те потърсят ?! Ако не го правят прави си изводите , че си им проста позната за кафе и допълнение в компанията и живота не свършва с 2ма човека по простата причина , че да искаш да си в компанията на тези 2 момиче ти си изпуснала други които са си заслужавали повече и опознай хората и тогава казвай , че те "най - много ти пасват като характер" става ли?

Еми направила съм го.И не съм просто компания за кафе ,щото ако бях нямаше да сме по цял ден заедно...поне на даскало ,а и след това.Винаги ме викат като тръгнат някъде междучасието и в един момент като едната я няма ме викат ,а като и двета са вкъщи ме забрвят и са едната ми каза ,че не могла да излезе с мен ,щото вече си била запълнила седмицата и сме щели да излезем като се върне от морето.Аз викам ок и тя усети ,че ми стана кофти пък ми вика много важно ,че няма да ме видиш, има време даже ще ти омръзна :shock: и аз "да...сиг" и това беше.Ми криво ми е ......

Ти в момента видя ли са ко написа? Това се нарича човек за компания !!! Когато са двете защо не та викат !? Защото , може би , са заедно и нямат нужда от още хора , а когато някоя от тях двете няма какво да прави те вика за да и правиш компания и за да си изгуби времето някъде! И това че си нон стоп с някого не те прави негов приятел.. и явно ти си просто приятелка в даскалото. Впрочем това , което ти го е казала иска да ти види реакцията и не е хубаво да показваш на някого че ти е кофти , защото ще те използват и ти винаги ще си навита на тяхните глупости. Най - добре временно не ги търси (до 15 септември) и виж дали ще се сетят за тебе.

08-19-2007, 17:56
Prestani da gi tursish!Shtom te otbqgvat nqma smisul da gi tursi6 6e po4ne6 da izglejda6 jalka...Po4akai te da te potursqt,ako nqma rezultat zna4i prosto ne sa priqtelkite za koito gi mislish.Spoz 100 % 6e nameri6 nqkoi svestni frendove koito ne si izmislqt 6ibani izvineniq :wink:

08-19-2007, 18:52
Вече почнах да изглежам жалка.И не мога да спра бе да му се невиди :( :(

NerazreshenSimvol
08-19-2007, 19:01
Момиче, не се тормози! Майната им! Вярно приятелите са важни, но само ако са истински, иначе по-добре без тях... просто добри познати и толкова. Можеш да си живееш и без постоянно да си заобиколена от приятели. Както се казва: "Човек се ражда и умира сам, а през останалото време разни хора само му пречат!" Научи се сама да си бъдеш най-добър приятел, защото иначе ще ти бъде много трудно в живота, ако си зависима от други хора и се тормозиш заради постъпките им.

08-19-2007, 20:36
pogovri s tqh bez da se pitesnqva6 ako ti se prismeqt ili ti se zaqdat ne im obra6tai vnimanie pak si ostanete pr kolkoto da si kazvate edno zdr i tva e ama ako te opreknat za ne6to po-dobre pomisli adli sa pravi i se zamisli dali gre6kata n ee v teb samata

thefreak
08-19-2007, 21:39
Допускаш ли възможноста, че си лезбийка?

OMG определено не съм!Имам си гадже и е момче.Защо трябва да съм?Как прецени ,че има такава възможност?Казах ли нещо?Щом ти го помисли може и те да са и за това да е така ](*,) :shock:
За нищо го нямаш това гадже тогава.

08-20-2007, 05:24
Допускаш ли възможноста, че си лезбийка?

OMG определено не съм!Имам си гадже и е момче.Защо трябва да съм?Как прецени ,че има такава възможност?Казах ли нещо?Щом ти го помисли може и те да са и за това да е така ](*,) :shock:
За нищо го нямаш това гадже тогава.

Добре обясними защо така мислиш?

kazablanka15
08-20-2007, 05:38
Ами да естествено какво ще се влечеш след тях ако не те потърсят ще имаш още едно докозотелство че те не са ти приятелки и няма смисъл да се занимаваш с тях

Страх ме е....да не остана сама :( те ми пасват най-много като характер,а аз съм 1 на милион такъв дебил няма никъде.Жалка съм.....

Ти сама го каза наистина изглеждаш жалка вече!От какво те е страх...
как ще останеш сама???Ти това гадже взимаш ли го за нещо или е просто за авторитет???Помисле малко.... може да си една на милион както се изрази ама знаеш ли колко хора си казват така и ако всички си мислят че ще останат сами...какво щеше да стане??Даже ако питаш мен ако продължаваш да се мъкнеш след тях наистина ще останеш сама!

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 10:37
Недей да ги търсиш..остави ги те първи да те потърсят!А как ще останеш сама, щом си имаш и гадже? :-s

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 14:08
Ооо това е мн кофти... :( горе долу ми е позната ситуацията...
Еми поговори с тях... ама сериозно кажете си всичко... тогава вече ще се разбере кой какво иска... и на кой къде му е мястото.. ако случайно.. не те искат в компанията си. .(дано не е този вариант..) продължавай да поддържаш връзка с тях.. като позната обаче.. иначе ще ти стане кофти, че те изолирват постоянно... пък и ще изглежда мн нахало при положение, че са ти казали.. че не искат да сте фр..
а ако отговора е положителен.. дано да е такъв :) тогава всичко е ок ;)

08-20-2007, 14:21
Ами то аз казах ,че си мълча и не им казвам ,че ми е кофти ,защото и друг път съм изпадала в такава ситуация (подобна) и винаги е излизало ,че аз съм виновна (защото те са 2, аз съм една).Премислих го доста и си мисля ,че едната всъщност няма общо ,защото тя просто е отишла там ,където са я поканили.Другата пък не само ,че не ме покани ,ами и ми разправя ,че не може да отдели 1 час да се видим докато не замине и не се върне от морето :smt011 .Само на мен ли ми звучи кофти?Бихте ли се разсърдили вие?Гледам ,че тука много ме нападат ,но си представете ,че сте с моя проблем.

Искам да подчертая дебело ,че излизаме често заедно и то не само като сме на училище!!Проблема според мен е точно това ,че са две и по една или друга причина се държат една за друга и не допускат външен човек (би трябвало вече да съм се имплантирала за 2 години,но явно е по-трудно),според тях пък проблема е в мен ,защото съм се преместила от друг град и нямам много приятели тука затова съм се вкопчила в тях....Нз честно казано.Как мислите?

kazablanka15
08-20-2007, 14:52
Ами то аз казах ,че си мълча и не им казвам ,че ми е кофти ,защото и друг път съм изпадала в такава ситуация (подобна) и винаги е излизало ,че аз съм виновна (защото те са 2, аз съм една).Премислих го доста и си мисля ,че едната всъщност няма общо ,защото тя просто е отишла там ,където са я поканили.Другата пък не само ,че не ме покани ,ами и ми разправя ,че не може да отдели 1 час да се видим докато не замине и не се върне от морето :smt011 .Само на мен ли ми звучи кофти?Бихте ли се разсърдили вие?Гледам ,че тука много ме нападат ,но си представете ,че сте с моя проблем.

Искам да подчертая дебело ,че излизаме често заедно и то не само като сме на училище!!Проблема според мен е точно това ,че са две и по една или друга причина се държат една за друга и не допускат външен човек (би трябвало вече да съм се имплантирала за 2 години,но явно е по-трудно),според тях пък проблема е в мен ,защото съм се преместила от друг град и нямам много приятели тука затова съм се вкопчила в тях....Нз честно казано.Как мислите?


Ами според мен и те и ти сте прави!И точно заради това трябва да се запознаваш с нови хора да завързваш нови приятелства иначе ще ти е още по кофти!

morsko_momi4e
08-20-2007, 17:42
Успокой се де,зарежи ги.Аз ако бях на твое място нямаше да ми пука!Била съм в подобна ситуация, но въобще не се занимаваx, просто продължих напред.] :wink:

08-20-2007, 18:23
Ама как да ги завържа тия нови приятелства.Пък и вече съм свикнала с тях това са вече 2 години нон-стоп заедно.Отчаяна съм адски много

08-20-2007, 18:42
pogovri s tqh bez da se pitesnqva6 ako ti se prismeqt ili ti se zaqdat ne im obra6tai vnimanie pak si ostanete pr kolkoto da si kazvate edno zdr i tva e ama ako te opreknat za ne6to po-dobre pomisli adli sa pravi i se zamisli dali gre6kata n ee v teb samata
=D> \:D/

08-20-2007, 19:09
Ами излизай с гаджето си!
Намери си прятели в нета!И когато едната я няма ти не се връзвай веднага на другата откажи й и излез с приятелите които се надявам че дотогава ще си намериш!

SinisterDoll
08-20-2007, 22:18
Хъх,момиче..при тия 2-те не ти е мястото,повярвайми.Била съм в абсолютно същата ситуация,винаги пренебрегната и забравена.Зарежи ги,не ги търси и се опитай да си намериш нови приятели.Те само те използват,защото когато едната я няма,другата остава сама и трябва да иде при някой-при кого?при теб.
Зарежи ги,няма смисъл.Аз го направих това и не съжалявам.Сега съм със супер приятели и приятели и съм доволна.Вярно е,че понякога те прецакват,но това е част от живота ни,споко.Успех занапред и да знаеш,че ти го казвам това от личен опит.

rewind
09-09-2007, 00:30
FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK

залях си клавиатурата с бира.... ЩЕ ГРЪМНЕ :oops:

monityY
09-09-2007, 07:35
си4ки са така,истински приятели няма!!! :mrgreen: