PDA

View Full Version : Искам само да ми кажете кой е по-виновният?!



peace...
08-19-2007, 15:49
Преди време харесвах едно мом4е с което бяхме учили заедно в у4или6те. Той е с по-малко от година по-голям от мен.
Та с една фр рез ваканцията написахме 4е харесваме това мом4е и приятеля му (така де, тя харесваше фр му.) и те разбраха, но тя мисле6е 4е ще ни набият ( :-D Божееее, звучало ми е смислено преди :smt005 ) и ние се криехме от тях.
После тени казаха 4е не ни харесват. Писахме накакви глупави писма и т.н.
След година ве4е дори не го харесвах и капчица, но щом минех покрай него и нз все се стрясках и бързах да отмина.
Та сега се замислих, защо го направихме на чак такъв въпрос, като аз дори не го познавам, а той се оказа с отвратителен характер (ще кажете,че така мисля, защото не ме харесва. Въпроса е 4е и аз него не го харесвам) Просто се сетих днес и се замислих.
И толкова ли е ...лошо... да харесваш някой,че той да те псува и да ти казва че те мрази :shock:
Тва е адски тъпо.
Аз ли съм виновна за това....икой според вас е постъпил по-лошо? :-s

monityY
08-19-2007, 15:55
Преди време харесвах едно мом4е с което бяхме учили заедно в у4или6те. Той е с по-малко от година по-голям от мен.
Та с една фр рез ваканцията написахме 4е харесваме това мом4е и приятеля му (така де, тя харесваше фр му.) и те разбраха, но тя мисле6е 4е ще ни набият ( :-D Божееее, звучало ми е смислено преди :smt005 ) и ние се криехме от тях.
После тени казаха 4е не ни харесват. Писахме накакви глупави писма и т.н.
След година ве4е дори не го харесвах и капчица, но щом минех покрай него и нз все се стрясках и бързах да отмина.
Та сега се замислих, защо го направихме на чак такъв въпрос, като аз дори не го познавам, а той се оказа с отвратителен характер (ще кажете,че така мисля, защото не ме харесва. Въпроса е 4е и аз него не го харесвам) Просто се сетих днес и се замислих.
И толкова ли е ...лошо... да харесваш някой,че той да те псува и да ти казва че те мрази :shock:
Тва е адски тъпо.
Аз ли съм виновна за това....икой според вас е постъпил по-лошо? :-s

mi vij tfa s pismata e tupo... i az sum go praila predi,nqma nikaf efect,da nai mnogo da te namrazi.. prosto nema se kriete i da se durjite kato deca a da ste oti6li da se zagovorite malko s nego da se zapoznaete.. tfa da pi6ete na belejki 4e go haresva6 i tfoqta fr suotvetno negoviq fr e adski tupo.. sqko mom4e posle po4va da psuva i da se durji ideotski..prosto ste v takava vuzrast... mani gi i se zahvani s nqkoi po golqm koito ima pove4e akul v glavata :wink:

kazablanka15
08-19-2007, 16:01
Малко не рабрах точно какво питаш....но от това което разбрах...
Мисля че това което сте направили е било досто детско както от ваша така и от тяхна страна.Не мисля че има по-виновен какво значе това при положение че между вас е нямало нищо освен онази игричка с писмата!!!

#Gravity Of Love#
08-19-2007, 16:17
те.. малко или много вие сте им казали.. че ги харесвате.. вярно по мн детински начин.. но едно нормално човешко същество.. не би отвърнало по този начин... :wink:

peace...
08-19-2007, 16:43
те.. малко или много вие сте им казали.. че ги харесвате.. вярно по мн детински начин.. но едно нормално човешко същество.. не би отвърнало по този начин... :wink:
Мерси :-D
Малееееее...тогава бях на 12! :smt005
(сега съм на 14) :mrgreen:

make_love_NOT_war`f
08-19-2007, 16:51
И вие и те, но съм съгласна с предишният пост...

MoHuTo
08-19-2007, 17:06
Абе лапешка му работа... :roll:

50cent
08-19-2007, 18:25
ebahti prostotiqta tva puk me razbi

gazarka
08-19-2007, 18:26
neka da poznaq na 12 si ](*,)

peace...
08-19-2007, 18:51
neka da poznaq na 12 si ](*,)
не,но тогава бях ;)
на 14 съм :smt019

iNl0Ve_wItX_liFe
08-19-2007, 19:47
Абе я не се мъчи... като не го харесваш какво го мислиш?

H8_mE
08-19-2007, 19:55
I kakuv problem ima da se razre6ava tuk? :smt017 :smt017 :smt017 :smt011 :-k #-o

VeSinCe
08-19-2007, 20:34
Тва вие на колко сте години бе :smt017 Писма писали Божее ](*,)
И ние кво да ти кажем ..изобщо не мога да ти разбера въпроса ....за кво някой да е виновен за нещо и да е постъпил лошо? Той ти е казал 4е не те харесва на тва кое му е лошото?!? Пък и от тва дето разбрах и те не са ви разбрали мн мн кво искате да кажете с тия писма ..тъй 4е няма никой виновен Кви са тия тъпи въпроси :smt011 иии детска му работа ще :mrgreen:

08-20-2007, 17:49
Glupavo e! Vsi4ki ste vinovni!

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:54
Преди време харесвах едно мом4е с което бяхме учили заедно в у4или6те. Той е с по-малко от година по-голям от мен.
Та с една фр рез ваканцията написахме 4е харесваме това мом4е и приятеля му (така де, тя харесваше фр му.) и те разбраха, но тя мисле6е 4е ще ни набият ( :-D Божееее, звучало ми е смислено преди :smt005 ) и ние се криехме от тях.
После тени казаха 4е не ни харесват. Писахме накакви глупави писма и т.н.
След година ве4е дори не го харесвах и капчица, но щом минех покрай него и нз все се стрясках и бързах да отмина.
Та сега се замислих, защо го направихме на чак такъв въпрос, като аз дори не го познавам, а той се оказа с отвратителен характер (ще кажете,че така мисля, защото не ме харесва. Въпроса е 4е и аз него не го харесвам) Просто се сетих днес и се замислих.
И толкова ли е ...лошо... да харесваш някой,че той да те псува и да ти казва че те мрази :shock:
Тва е адски тъпо.
Аз ли съм виновна за това....икой според вас е постъпил по-лошо? :-s


ти от коя детска градина си бе ??? :smt005

MayKyTy
08-20-2007, 17:58
Преди време харесвах едно мом4е с което бяхме учили заедно в у4или6те. Той е с по-малко от година по-голям от мен.
Та с една фр рез ваканцията написахме 4е харесваме това мом4е и приятеля му (така де, тя харесваше фр му.) и те разбраха, но тя мисле6е 4е ще ни набият ( :-D Божееее, звучало ми е смислено преди :smt005 ) и ние се криехме от тях.
После тени казаха 4е не ни харесват. Писахме накакви глупави писма и т.н.
След година ве4е дори не го харесвах и капчица, но щом минех покрай него и нз все се стрясках и бързах да отмина.
Та сега се замислих, защо го направихме на чак такъв въпрос, като аз дори не го познавам, а той се оказа с отвратителен характер (ще кажете,че така мисля, защото не ме харесва. Въпроса е 4е и аз него не го харесвам) Просто се сетих днес и се замислих.
И толкова ли е ...лошо... да харесваш някой,че той да те псува и да ти казва че те мрази :shock:
Тва е адски тъпо.
Аз ли съм виновна за това....икой според вас е постъпил по-лошо? :-s


ти от коя детска градина си бе ??? :smt005
:smt023

GaNgStAz
08-20-2007, 18:01
ebahti prostotiqta tva puk me razbi

И мен ! :smt005