PDA

View Full Version : Идиот



Times of despair...
08-19-2007, 16:32
Е то това е! Писна ми! Не знам къде да се бутна вече... Днес за пореден път изпуснах шанс... На работа съм (работя като спасител, ако това е от значение) и някакво момиче постоянно се врътка около мен, ясно е, че има химия, че се харесваме, усещаше се... И аз нищо не мога да направя, шибания срам, страх - както искате го наричайте - пак ми пречи... Мама му стара винаги така става... Е, като стана на 30-40 може и да се науча да говоря с момичета, сега като съм на 17(8) не... Просто трябваше да споделя.

koalka
08-19-2007, 16:37
Eми, трябва да го преодолееш, все пак не може с всяко момиче да не стават нещата.Опитай следващия път и дано стане работата.

cracken
08-19-2007, 16:37
И аз сам на 17 и аз имам същия проблем :smt010

Valar
08-19-2007, 16:50
Неееее, не си идиот.
Но да, смотан си :-$

Не си го слагай присърце защото има още няколко милиона още по-смотани от тебе мъже по света. Просто някой трябва да ти удари един елегантен шамар с добри чувства че да не се самосъжаляваш. Няма как да те шамаросам през интернет (щото само ще ударя монитора и ще счупя нокът), тъй че плс шибни си един сам от мене.

Всичко е поправимо, ама трябва много време, дисциплина и страст за да се научиш. Ето какво трябва да направиш

1. Чети pick-up литература. Не си промивай мозъка с нея, но разбери защо един мъж и една жена се събират и как действа привличането.

2. Трудната част - излизай редовно и разговаряй с момичета. Много момичета. Ама МНОГО.

- Първите няколко запознанства ще са ти адски трудни, но после ще се чувстваш като бог че си ги направил.
- После ще осъзнаеш всъщност колко си зле, защото след първите 5 секунди няма какво да кажеш и ще ти бият шута много много пъти.
- Оттук ще разбереш, че да те отрежат хич не е страшно и е смешно да ти пука за това.
- Ще започнеш да забелязваш повтарящи се детайли в общуването ти с момичетата, ще започнеш да предвиждаш отговорите им, държането им. Ще виждаш оня празен поглед когато тя просто те гледа, мълчи и пак гледа и си мисли "искам ли да го еба или не?". Ще разпознаваш тестове, ще си оформиш твой подход.
- После ще можеш да правиш по 5-10-15мин. разговори, обаче ще те е страх да искаш телефон, защото няма да ти се иска да прецакаш нещата дотук.
- След което с кръв пот и сълзи ще вземеш един телефон, после още един, после много телефони.
И ще си кажеш "Аз съм пич! Имам толкова много телефони!", и тогава ще разбереш че жените си дават телефоните по 1001 причини и няма да искат да излязат с тебе като им звъннеш.
- И ще имаш чувството че не си научил нищо и че никога никога няма да станеш онзи супер-пич който е винаги заобиколен от красавици.
- Няколко дни ще ти е кофти, после ще ти омръзне да ти е кофти и ще продължиш.
- Ще излезеш на няколко срещи, но ще ги преебеш много лошо, и бавно ще научаваш къде грешиш и къде не.

И т.н.
Много работа ти трябва пич
Аз съм минал през всичко това което ти написах, сега съм по-добър от преди, и знам че някой ден ще бъда невероятно успешен с жените .
А ти какво ще правиш през това време? Ще мрънкаш заради едно момиченце? :roll:

Conrad
08-19-2007, 17:39
Действайте бе хора какво толкова морето е пълно с рибки ако една ви избяга друга ще се появи.Важното е всеки път да пробваш да я хванеш.
Защо те е срам,ако те отреже не е краят на света просто продължаваш напред и това е

LaDy_DaQnA
08-19-2007, 19:11
tozi problem go ima pri dosta hora.Ve4e dosta takiva temi iz4etoh.Tozi problem go ima o6te ot detstvoto i ne e vyzniknal predi nqkolko dni i trqbva da se premahne postepenno.Kato za na4alo trqbva da izliza6 pove4e hora po otrakani da s vyrti6 okolo tqh i prosto postepenno 6te vidi6 kak i ti po4va6 da se dyrji6 po raz4upeno. Ot tam na takyka moje6 da dade6 volq na emociite si

Just_say_no
08-19-2007, 19:31
:shock: Пък аз мислех, че вс спасители са готини и отворени.... ](*,)

Times of despair...
08-19-2007, 19:41
:shock: Пък аз мислех, че вс спасители са готини и отворени.... ](*,)
Нали всяко стадо си има черни овце...

woshata
08-19-2007, 19:59
:shock: Пък аз мислех, че вс спасители са готини и отворени.... ](*,)
Нали всяко стадо си има черни овце... :smt005 :smt005 :smt005 pich spx 6e se oprai6..qvno ti trqbva prosto malko vreme...preodolei srama ne e stra6no da zagovori6 nqkoe momi4e...tva e savsem normalno :wink:

PankO
08-19-2007, 20:03
....

\:D/ [-o< =D> =D> =D> [-o< \:D/

Quasar
08-19-2007, 21:16
Ае ей шаран...момичетата видят ли сапсител-омекват...тъй че давай...на всичкото отгоре си на морето за някой и друг месец (ако не си оттам де) и кой ще те помни :) поне аз така правя...правя си квото ми дойде и повече на това място не ходя поне 3 години :D

LoveHim
08-19-2007, 23:53
Abe da ne ti puka nikoi nqma da te otreji se pak si spasitel ne sluchaino momche po ulicata a pak i da te otreje moje bi nqma da se sreshnete otnovo ;)

morenita
08-20-2007, 00:45
Smelo napred. V nai-loshiq sluchai tq nqma da izlezes teb, e nishto ne gubish zashtoto tq i sega ne izliza s teb ;)

flying_girl
08-20-2007, 01:20
В тоя живто срамежливите нямат място успяват само наглите и безскрупулните. ако не си ти някой отракан батко ще ти грабне гаджето под носа

bqsna_teenagerka
08-20-2007, 05:43
ами чове4е наистина вси4ко е в твои ръце и от теб зависи какво толкова заговори я флиртувай пък ако не стане голям праз!

~*SILVER*~
08-20-2007, 07:23
Това, че си срамежлив, не те прави черна оФца.
Просто се отпусни - няма да те изядат. Повечето спасители са с готини телца, тъй че предполагам, че и ти хващаш окото. Ако е така - давай и не се спирай заради глупости! ;)

MoHuTo
08-20-2007, 07:51
В тоя живто срамежливите нямат място успяват само наглите и безскрупулните. ако не си ти някой отракан батко ще ти грабне гаджето под носа

sladkish_14
08-20-2007, 08:23
Действайте бе хора какво толкова морето е пълно с рибки ако една ви избяга друга ще се появи.Важното е всеки път да пробваш да я хванеш.
Защо те е срам,ако те отреже не е краят на света просто продължаваш напред и това е


Дамм :roll: