PDA

View Full Version : cradle of filth



08-19-2007, 18:26
zna4i strahuvam se staam satanistka
:shock: po4nah da si padam po cradle of filt osobeno po nymphetamine
kajete mi moje6 li da slu6a6 black i da ne si satanist ](*,) :-k

Shadow_Walker
08-19-2007, 18:32
zna4i strahuvam se staam satanistka
:shock: po4nah da si padam po cradle of filt osobeno po nymphetamine
kajete mi moje6 li da slu6a6 black i da ne si satanist ](*,) :-k :lol:
1.душко...почнала си да си падаш...да не би да си им супер фенка от една песен :-s
2.ъъ как така Ставаш сатанистка?! смисъл сатанистите си имат някаква идеология, което си е нещо като религия...няма как от слушане на музика да станеш сатанистка
3.крейдъл ги обожавам, ама не са блек...смисъл не са чистия вид на тоя стил...всъщност напоследък им викат extreme gothic metal ... което не е обособено точно като жанр ... ама симфоник блек/мелодик блек/готик метъл върши работа.
4.крейдъл не са сатанисти.това че дани изглежда откачено и пали кръстове и вика сатаната във born in a burial gown нищо не значи.
5.слушам доста блек (бъкан със сатанински текстове, за които изобщо не ми пука ;D ) и не съм сатанист-доволно? :)

Swinkenhoffer
08-19-2007, 18:55
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/laughing1.gif

авторката се гаври... не е възможно просто.

Disrespect
08-19-2007, 19:14
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/laughing1.gif

Malphax
02-09-2008, 14:22
Cradle of Filth са яка група ама доста комерсиални .... според мен :)

lsd43
02-09-2008, 15:01
И аз слушам Блек Метъл ,ма съм си вярващ човек музиката няма нищо общо с религията,поне при мен е така!

psychopath
02-09-2008, 17:46
Мен пък не ме кефят /е ок де могат да се слушат/...накараха ме уча една тяхна песен и чех да манем съ гръмнем 8-)

sabaku_no_gaara
02-10-2008, 17:08
в нащо даскало едни надуваха чалга миналия месец са само nymphetamine 8-) май и те са сатанисти
цоф не са от най яките,камоли пък сатанисти...
таа,да те питам ти ква музика слушаше преди тая песен :D

tvoqta__me4ta
02-11-2008, 07:29
zna4i strahuvam se staam satanistka
:shock: po4nah da si padam po cradle of filt osobeno po nymphetamine
kajete mi moje6 li da slu6a6 black i da ne si satanist ](*,) :-k

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lele izvinqvam se ama pi4kata me rascepi prosto :lol: boje ne :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ami mili4ka az predimno black slu6am ama ne sum sednala da palq curkvi a ne6tata deto slu6am cradle pred tqh sa pesnopioni pti4ki tui 4e spokoino nqma da hodi6 v ada kato otide6 2 metra pod zemqta :razz: a mymphetamine e moje bi nai tupata pesen na cradle :lol:

SINDEL
02-11-2008, 20:55
:lol:
Ох.. душицата ми тя..