PDA

View Full Version : Не се маха....



loshokote
08-19-2007, 18:34
Отново се наложи да пусна такава тема(подобна) ](*,)
Значи юни месец имах проблеми с бъбреците и ми предписаха да пия хапчета Роватинес. Добре, обаче от тях ми се появиха някакви бели неща по срамните устни. Понеже трябва да пия 20 дена тези хапчета, а 10 дена не, когато не ги пия, тези белите неща почти ги няма. Но сега птново почнах да пия хапчетата, и те пак се появиха. Казах на майка ми, а тя ми каза, че няма да ме заведе на гинеколог, и ми каза също да се мия с вода и сода. Но ефект няма :( Та искам да ви питам, някой знае ли какво може да е това, и най-важното как да ги махна? :| ](*,)
Благодаря предварително!

Spincho_LIVE
08-19-2007, 19:00
В упътването пише ли че е страничен ефект. Ако искаш иди до GP-то да му/и кажеш за проблема той вече ще те пренасочи

LedenaStrast
08-19-2007, 19:10
а защо майка ти не иска да те води на гинеколог????? Не е ли загрижена за здравето ти? :?

DIVINE_TIME
08-19-2007, 19:55
а защо майка ти не иска да те води на гинеколог????? Не е ли загрижена за здравето ти? :?

Точно това се питам и аз... :(

alkobalko
08-20-2007, 05:33
Как така няма да ходиш на гинеколог? Като тя не иска да те заведе отиди сама. Здравето на първо място.

exquisite
08-20-2007, 07:58
Mi spored men ima dva varanta:
Ako tezi,,beli neshtichka'' te surbqt i ako lekarstvoto ti e antibiotik., tova moje da sa gubichki koito se poqvqvat vuv vseki sluchai na razlichno mqsto pri vseki.
Drugiq variant e alergichna reakciq- moje da ne ponasqsh nqkoq sustavka,ti edva li shte znaesh tochno koq.
Taka che otidi pri lichniq i mu obqsni,shtom si zabelqzala che kato gi piesh se poqvqvat ,znachi problema e sus sigurnost ot lekarstvoto taka che ne se pritesnqvai

KiSs_mY_LiPs
08-20-2007, 09:44
Най -добре отиди на гинеколаог..и как майкати неще да те води ??? :shock: :shock: :shock:

loshokote
08-20-2007, 18:08
Ами най-добре кат ми свърши цикъла и да отида при личнич лекар :|
П.С. Тя не ми е точно майка, а както се казва мащеха, може б иза тва. Но предполагам, ако говоря с тати, той ще ме заведе :-k
Мерси, че обърнахте внимание на темата и дадохте съвети :P

DIVINE_TIME
08-20-2007, 21:30
Говори с баща си! Не позволявай заради нейната незаинтерисованост да ти се случи нещо ... Успех,дано не е сериозно!

kalpazanka
08-21-2007, 07:15
Като не ще да те заведе мащехата, отиваш самичка! Ако си под 18, няма да плащаш потребителска такса нито при личния, нито при гинеколога. Вземи си талон и иди при специалист. Трябват ти само парички за лекарствата. Никакви соди, никакви бабини деветини! Това са гениталии все пак!
Успех!