PDA

View Full Version : Заякване без "Химия"



TIMEX
08-19-2007, 18:40
Абе хора чудно ми до каква степен може да се заякне без хапчета ???? По бавно ли става заякването или изобщо не може се достигне Ефектът на химията (без химия само да си дигам )???Ако може някои да ми прати снимка на около 3-5 години дигане без химия ще съм благодарен...

Disrespect
08-19-2007, 19:18
недей да взимаш химия

TIMEX
08-19-2007, 19:31
недей да взимаш химия
Аз не зимам ама немоа разбера до кфа степен мога да заякна без.... ако не може много ко да прая тренирам от година ефект почти няма имам фр-та зимат хапове вече са някви Гардероби аз нищо и се чудех дали ще заякна без химия или ще остана така ... Имам маса даже и съм дебел...

Disrespect
08-19-2007, 19:35
тренираш от година и още си дебел? :shock: аз също съм дебел, почнах да спортувам от 1 месец сериозно и вече има резултат...нито химия нито нищо

просто намали яденето...яж главно пиле с ориз

и недей да спираш да тренираш!



а бтв, само на фитнес ли ходиш?

TIMEX
08-19-2007, 19:39
ееее добре де не съм дебел вече имам мусколна маса, но аверите ми са с по 40 санта бицепс аз съм с 33 ее? Градна 140-аз 120

Disrespect
08-19-2007, 19:41
тук вече не знам...

различен организъм имаш :roll:

Boqn
08-19-2007, 20:15
Сигурно бъркаш някъде в тренировките или най вече в храната.А за химията тя се използва най вече от професионалистите да си изчистат мазнините без да статапят мускулна маса.А ако имаш предвит хранителните добавки то те са безвредни.

Need Of Experience
08-29-2007, 22:23
TIMEX
Razbirase 4e moje da se zaqkne i da se napravi xybavo tqlo bez xap4eta.Kolkoto do kakva stepen moje da stane tova si zavisi samo ot teb samiq do kolko is yporit i iska6 da postigne6 ne6to.Ot tiq xap4ita faida nqma pone ne i za obiknoven 4ovek pod obiknoven imam predvid 4ovek koito ne se zanimava profesionalno s sport .I na ximiqta minysite sa im mnogo pove4e ot kolkoto plysovete.Ne ti trqbva ximiq trqbva ti edin dobar trenior da se zanimava s teb izvesno vreme dokato navleze6 v ne6tata da ti kazva kak da trenira6 kak da se xrani6 i t.n.

types
10-02-2007, 21:26
значи може да се заякне що да не може.яж повечко ако и ако искаш рачичка 40 санта тренираи усилено.1год не е много.кажи си кг височина да ти кажа.аз тренирах без химия, но започнах да се занимавам вече и професионално и пия.но ако искаш хубаво тяло не пии нищо.ако исках да си гардероб назоби се ама имаи предвит че не е чисто и дроба ти е леш ако не внимаваш. :):) от 3-5год без химия и правилно ядене и може и протеинчета може да станеш уникален :)

dunapren
10-06-2007, 23:04
недей взима химия манджай повече тренирай по усърдно е няма да станеш като тоя от подписа си ама не ти и трябва....

Wrathchild
10-07-2007, 01:02
Аз само се чудя каква ви е тая мания на всички да правите някаква камара мускули?
Само аз ли харесвам нормално сложени мъже със естествени тела мамка му...

IKisseDAGirL
10-07-2007, 05:57
Аз само се чудя каква ви е тая мания на всички да правите някаква камара мускули?
Само аз ли харесвам нормално сложени мъже със естествени тела мамка му...
Не си само ти. Отвращават ме някакви дебеловрати 100-килограмови телета (извинявам се за сравнението :lol:) Нека да има малко мускули и стегнато тяло, но да изглежда като мутирал... не, мерси 8)

Christian
10-07-2007, 06:17
Виж пич, и на това съм ходил и тук мога да ти помогна. Живота е пред теб, няма за къде да бързаш, хапвай, ходи редовно, можеш и плуване да вкараш, нито ще си слаб нито теле. Има един израз "Ще станеш като мренка". И ако искаш да е по-ефективно ще ти трябва възвръщане на сила, а това се постига със много храна и пълноценен сън, също така и емоционална настройка. Ако всичко е наред давай и ще видиш след два месеца какво ще постигнеш, ще си доволен.

OnFire
10-07-2007, 10:10
Недей да взимаш химия. Имам 1 фр дето каза, че зимал метан и след като е спрял мускулът му увиснал... Така, че блъскай във фитнеса и се храни правилно..

Tom_Dolan
10-07-2007, 14:37
Щом имаш маса няма смисал да пиеш някви химии просто отиваш до един магазин за "химии" и си купуваш креатин (това не е химия) тои ще ти помогне да си направиш мускулите по релефни взимай и витамини предимно А Ц Е

Tom_Dolan
10-07-2007, 14:44
при мен е малко по различна работата защото аз съчетавам плуването с фитнес аз 180см висок имам хубаво тяло релефно но ми е нужна малко по голяма маса в момента сам 60 килограма трябва да стана поне 70...за това ся обращам хладилник надоло :))) пия витамини и така дигам килограмите, но трябва търпение и постоянство :)

AnTiBuLLsHiTs
10-07-2007, 14:55
Ей побъркахте се с тоя фитнес.Къде останаха старите методи?Ходи тичай,набирай се,клякай,кофички,коремни преси.. и т.н Кво се забутахте всички в тоя фитнес?Плуването също е мн.добро за оформяне на хубаво тяло.И до аватора на колко години си та искаш 40см ръка?

desert_eagle
10-12-2007, 23:05
човек, много е трудно да кажа само по това което си написал, прати ми снимка да видя какъв тип тяло имаш, кажи ми имаш ли проблеми с мазнините, или точно обратното -гориш много бързо. височина .. дали си тренирал нещо друго и тн.. но снимка задължително трябва да видя за да добия поне малко представа.. ОБАчА МОГА ДА ТИ КАЖА чЕ БЕЗ ХИМИЯ МОЖЕш ДА НАПРАВИш ТАКА чЕ ДА СИ МНООООГООО ДОВОЛЕН ОТ СЕБЕ СИ ;)

x-PeRiMenT
10-14-2007, 00:26
Тука може да се говори на дълго и на широко. Както чета за човек с 1 година стаж не можеш да се похвалиш с големи резултати. Първо искам да те попитам какво разбираш под 'химия' - добавки и стероиди или само стероиди. Питам те,защото много хора казват и на добавките химия. Друго което искам да те попитам - спазвал ли си някакъв хранителен режим или си ял нормално като всеки(вафли, чипсове, кроасани). Към твоя въпрос - познавам хора, които тренират вече 2-3 години и не са нищо особено. Аз за 5 месеца стаж с помоща на добавки,почти съм ги настигнал и съм на твойте размери и съм 187 висок. Искам да ти кажа, че всичко е много относително и си зависи до самия човек и до колко той е предразположен към такъв вид 'спорт'. Има си хора за фитнеса. Давам ти пример: във фитнеса има един инструктор културист е човека, ходи по състезания и мога спокойно да кажа, че не е нищо особено. Не мога да отрека, че има тяло на културист, постоянно е на диети, пие добавки, взима химии, но един мой познат, също занимаващ се професионално, 10 месеца е по баровете и по жени, влиза в залата за 2 месеца и от състезанието се връща с медал. Моят съвет е да започнеш един хубав режим, да накупиш едни хубави добавки и да просължиш с тренировките. Всичко ще си дойде на мястото.

Master_88
12-24-2007, 20:43
"Огромен" няма да станеш,но може да направиш много добро тяло,със завидни размери. А приятелите ти ги виж пак след 10 години какво ще представляват

KENZO
12-26-2007, 14:34
Vijdam 4e razbirate az sum na 15 god i sum 180cm 70 kg treniram ot 2 meseca bicepsa mi e 34.Vuprosa mi e triabva li d aka4vam o6te kila.Mersi predvaritelno i kolko kg triabva d astana za da moga da naprava dobro tialo \:D/

Master_88
12-28-2007, 13:09
Много бързаш..всичко с времето си

BrU7Al
12-29-2007, 12:47
Ами по темета за 1 година без абсолиутн никаква химия само с малко протеин4е, ето го резултата :)
http://www.album.bg/nike_92/images/1334694/

zlato
12-29-2007, 23:47
еми какво ще кажете за аминокиселините щото аз сам на 17 гидини 180 висок 79кг. ходя на фитнес от 3 месеца и имам мнооого малък резултат засега :-D дали до лятото ще успея да направя нещо без добавки (аминокиселини)

KENZO
12-30-2007, 09:03
BrU7Al pozdraviavam te mn dobro tialo si napravil \:D/ iskam da te pitam po kolko puti prez taia 1 god xode6e i kolko kg si bil kato zapo4na itriabva6e lid a ka4va6.Mersi predvaritelno. \:D/

Master_88
12-30-2007, 11:20
еми какво ще кажете за аминокиселините щото аз сам на 17 гидини 180 висок 79кг. ходя на фитнес от 3 месеца и имам мнооого малък резултат засега :-D дали до лятото ще успея да направя нещо без добавки (аминокиселини)

ще успееш с добър хранителен режим,без него резултатът от аминокиселините ще клони към 0

BrU7Al
12-31-2007, 11:40
Kenzo .ами ходех по 5 пъти седмицата без да прекасвам.Аз по принцип бях малко пълен и постепенно се из4истих.А ако иска6 да ка4и6 маса си земи геинар и мегамас :)

KENZO
01-01-2008, 13:04
BrU7Al 6e kaje6 li kolko kg si bil i kolko si svalil da imam predstava dali da ka4vam pove4e 6toto sega sum 70 kg . \:D/

BrU7Al
01-02-2008, 14:30
KENZO ami ve4e ne si spomnqm kolko sam bil kato po4nah :D no na snimkite sam okolo 67kg.Ti 6tom si 70 kg po4vai da 4isti6 masata po natatak 6te ka4va6 :) :grin: House music RULZzz :grin:

NSDAP
01-08-2008, 17:09
Като искаш да заякнеш без химия почвай да бъркаш бетон и да носиш цимент...........