PDA

View Full Version : Защо живота е толкова суров към мен?



cryyyyyy
08-19-2007, 18:59
Нямам късмет в любовта,ама изобщо.Винаги когато си харесам някое момче започват да излизат причини,заради които немога да съм с него.Ето например сега преди няколко дни си харесах едно момче (или по-точно мъж,защото той е на 28!?!),а аз съм на 14,което означава че е точно 2 пъти по-голям от мен :smt010 а пък иначе си хвърляме по някой поглед,когато се видим,но аз не искам само това.Най-добрата ми приятелка ми каза да го оставя него,но можеш ли да заповядваш на сърцето :( :smt010 :smt089

monityY
08-19-2007, 19:03
e ti kakvo o4akva6? da imate seriozna vruzka li?ta toi moje da ti e po4ti ba6ta ](*,) ](*,) ](*,) ako 6e e s teeb 6e e samo za sexa.. izob6to nz dali 6te ima takav de.. to ako nqma sig nqma i vnimanie da ti oburne.. prosto si nameri nqkoi po malak ;)

ArTanDra
08-19-2007, 19:11
Нямам късмет в любовта,ама изобщо.Винаги когато си харесам някое момче започват да излизат причини,заради които немога да съм с него.Ето например сега преди няколко дни си харесах едно момче (или по-точно мъж,защото той е на 28!?!),а аз съм на 14,което означава че е точно 2 пъти по-голям от мен :smt010 а пък иначе си хвърляме по някой поглед,когато се видим,но аз не искам само това.Най-добрата ми приятелка ми каза да го оставя него,но можеш ли да заповядваш на сърцето :( :smt010 :smt089

Ъъъ .. живота не е лош към тебе. Просто си има друга дума и тя е пубертет.

JuS7^YourS
08-19-2007, 19:12
е ти си само на 14, не можеш отсега да твърдиш, че нямаш късмет в любовта. Ще видиш как след време ще срещнеш някого и той ще е всичко за теб, просто не си го поставяй за цел и не го превръщай във фикс идея.

08-19-2007, 19:44
не е хубаво да си търсиш поводи за драми... :roll:

AFT
08-19-2007, 19:45
Оле, ужас! По-добре сложи край на живота си! Нечовешко е да живееш при такива условия! :smt010

LedenaStrast
08-19-2007, 19:53
вместо да се тръшкаш от сега,че нямаш късмет в любовта... почакай още малко да порастнеш, че тогава мисли за батковци!
Защо бързаш толкова много? След години ще ти се иска да си върнеш детските години, но вече ще е късно!

Axel_f
08-19-2007, 20:03
Хахахаах ми то по твоята логика и аз нямам късмет в любовта, а съм на 16 :arrow: спокойно, животът на вскички е гаден, просто си намери други неща, за които да мислиш и с които да се занимаваш, т'ва лювовта е кофти нещо, особено в пубертета (както вече каза някой) :wink:

H8_mE
08-19-2007, 20:08
Koe mu e surovoto na jivota v tozi slu4ai? :smt017 Ako na tova mu vika6 surovo i ako na tova mu vika6,4e nqma6 kusmet v lubovta,to po-natatuk,kogato stane ne6to naistina seriozno ne znam kakvo 6te kazva6!Ni6to de ,kade e bude6teto na tazi vruzka ne razbiram?Pomisli malko,moje da go haresva6 ,no kogato nqma na4in -prosto nqma!Pogledni ot hubavata strana!Tova ne e istinsko i nikoga nqma da bude!

KocMoHaBTa
08-19-2007, 20:08
ми пусни и ти някво тъжно клипче във vbox-a :lol:

kAdrOkoSkA
08-19-2007, 20:14
Какво сърце оохххх !!!! Не можела да заповядва на сърцето... #-o Това не е любов! Ти си на 14 не си живяла толкова много и определено не знаеш нищо за любовта и болката, която носи...! Не драматизирай! 1 поглед , 1 забежка не значи нищо! Нищо! Осъзнай се! #-o [-o< ]

punkrock
08-19-2007, 20:17
Koe mu e surovoto na jivota v tozi slu4ai? :smt017 Ako na tova mu vika6 surovo i ako na tova mu vika6,4e nqma6 kusmet v lubovta,to po-natatuk,kogato stane ne6to naistina seriozno ne znam kakvo 6te kazva6!Ni6to de ,kade e bude6teto na tazi vruzka ne razbiram?Pomisli malko,moje da go haresva6 ,no kogato nqma na4in -prosto nqma!Pogledni ot hubavata strana!Tova ne e istinsko i nikoga nqma da bude!

Абсолютно съгласна съм с това. \:D/

Изобщо не възлагай надежди на такава връзка. Толкова голям мъж може да е с теб единствено заради секса. Иначе кой нормален мъж на такава възраст ще започне сериозна връзка с някоя хлапачка #-o

zubi
08-20-2007, 05:19
Проблемът е в твоя телевизор. Ти се влюбваш в някви големи а не те в теб .. На таая възраст около 28 в случая нна някой едва ли му се занимава с няква пикла (извинявам се но немнамирам по точна дума :) ), която така я удря хормона че нз кво иска вече ... целиш се мн високо и падаш мн болезнено ;)

bqsna_teenagerka
08-20-2007, 05:26
](*,) :-s миличка ти добре ли си? приятелката ти е мн по умна от теб да знаеш

MoHuTo
08-20-2007, 08:01
Оле, ужас! По-добре сложи край на живота си! Нечовешко е да живееш при такива условия! :smt010
:-D :-D :-D Наистина е нечовешко :smt009 :-D

sladkish_14
08-20-2007, 08:08
Какво сърце оохххх !!!! Не можела да заповядва на сърцето... #-o Това не е любов! Ти си на 14 не си живяла толкова много и определено не знаеш нищо за любовта и болката, която носи...! Не драматизирай! 1 поглед , 1 забежка не значи нищо! Нищо! Осъзнай се! #-o [-o< ]

\:D/ Та той е на 28 какво очакваш да се ожените ли :-D?Я наистина се осъзнаи и спри да говориш глупости!Харесаи си някои на 16-17 да видим тогава дали пак ще говориш тия работи!Даже по точно 15-16 :roll: Как можеш да си харесваш 28 годишен???Ти как си?