PDA

View Full Version : 7 клас



lips of an angel
08-19-2007, 19:25
здр хора тази година ще съм 7 клас и искам да ви помоля да дадете както на мен така и на мн др 7.ци идеи къде да кандидатсват инфо за самото у-ще къде се намира и какво мислят за него ако има такава тема сру ма търсачката ми се прецака ако има някви саитове с такава инфо кажете плс 6от съм мн объркана и нз къде да влизам и 6е ходя на уроци

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

08-19-2007, 19:40
ха,здравей! :) Аз тази година също ще съм 7клас...и аз междо другото имам тема във форума,може и на теб да ти помогне,ако не си я виждала,щото на мен много ми помогна :wink: Еми аз съм решила да се пробвам за НФСГ или Испанската...но нищо,все пак може някой да ни каже,щото и аз искам да се пробвам и с др... :-D

Irrepresible
08-19-2007, 19:55
аз сега ще съм 8 ми клас а за изпитите си ходих само на курс по математика и изкарах 5-по бг и 4.21 по мат на изпита смятам че тая година влизането ще е още по-лесно защото има повече места в аралелките отколкото деца :)

SuNsEt
08-19-2007, 20:02
аз сега ще съм 8 ми клас а за изпитите си ходих само на курс по математика и изкарах 5-по бг и 4.21 по мат на изпита смятам че тая година влизането ще е още по-лесно защото има повече места в аралелките отколкото деца :) радвам се да го 4уя тва :) ем то и аз тая год. ше съм 7клас...ама моми4ето пита за у4илищата :-D

SupremacyGirl
08-19-2007, 20:06
Хах.. еми.. аз тая година бях 7ми клас
за кои училища по-точно те интересува обаче? :-k
езикови, профилиращи, спортни и т.н. ..
За мен лично от езиковите са най добри Испанската, 1АЕГ, 9ФЕГ, Немската.. ( мен ме приеха във 2АЕГ и още не мога да изкажа мнение )
От профилиращите - НПМГ, НФСГ, Търговската, СМГ ..

И така нататък, важното е кво ти се учи, пък като разбереш - поразрови се, информации - бол ;)

Axel_f
08-19-2007, 20:11
Има доста възможности за кандидатсване след 7 клас, но главното е колко ще ти е БАЛ-ът и тогава вече трябва да се замислиш добре къде и какво ще учиш.Тъй че спокойно има още тооолкова време до изпитите, сега се наславдавай на ваканцията, защото учебната година ще е тежка. Е можеш разбира се да си помислиш дали искаш да се занимаваш с езици или с математика и точни науки, кое повече ти върви и евентуално да си набележеш училища, но хората са го казали "рибата още в морето", недей "да гласиш тигана" :wink:

woshata
08-19-2007, 20:12
NTBG e stra6no mn dobro daskalo...ma to zavisi i kvo te vle4e..ako si pove4e kum ezici 33TA ili 1va AE ima mn hubavi ispanski gimnazii...ako bie6 kum cifrite :smt017 NMPG ili nekvo takova..te 6e izlqzat spravo4nici i 6e vidi6 sama..uspeh ti pojelavam mila da vleze6 tam kudeto pojelae6 :wink: :D

Seducti0n
08-19-2007, 20:21
Миличка,хубаво е това,че се интересуваш,обаче сега с риск да се повторя ще ти кажа,че нещата са твърде субективни.Всеки,ще хвали собственото си училище и това е напълно нормално. :wink: Много трудно би успяла да придобиеш реална представа за което и да е учебно заведение,базирайки се на ученическо мнение.И все пак успех с кандидатстването. :wink:

lips of an angel
08-19-2007, 20:23
не харесвам дспортните или езиковите а заслужава ли си да изчака6 до 8 и да влезеш има ли ок техникуми в сф

Seducti0n
08-19-2007, 20:35
не харесвам дспортните или езиковите а заслужава ли си да изчака6 до 8 и да влезеш има ли ок техникуми в сфЩом предпочиташ техникум се сещам за строителния техникум,близо до стадиона Левски.Там приемът е след 7-ми клас. :wink:

sladku_bebzi
08-19-2007, 22:17
Ами то в техникум можеш да влезеш и след 7ми клас :roll:

brunetka_93
08-20-2007, 07:14
6tom te intersuvat tehnikumite idvai v sliven nqma da sgre6i6...tuk imame mehotehnikum...elektrotehnikum..sgradoto...golqm izbor ima tuk...ne se i iziskvat mnogo visoki ocenki i v tezi u4ili6ta e palno s gotini mom4eta :)slu6ai kvo ti kazvam...osven tova grada ni e gotin s kafetata si s diskotekite i suteniorite ..zapovqdaite v sliven :)nqma da sgre6ite

08-20-2007, 18:25
6tom te intersuvat tehnikumite idvai v sliven nqma da sgre6i6...tuk imame mehotehnikum...elektrotehnikum..sgradoto...golqm izbor ima tuk...ne se i iziskvat mnogo visoki ocenki i v tezi u4ili6ta e palno s gotini mom4eta :)slu6ai kvo ti kazvam...osven tova grada ni e gotin s kafetata si s diskotekite i suteniorite ..zapovqdaite v sliven :)nqma da sgre6ite

da en msili6 4e v sofiq nqme tehnikumi male ta tuk ima nai-mn u4ili6ta

bobka
08-20-2007, 18:41
aaa 6to kato stane na vupros vseki gleda da poxvali 1,2aeg frenskata i t.n. to ima mn ezikovi koito sa xubavi.napr 33ta.18to i dr.an 6tom iska6 texnikumi i si ot sf ima6 doooosta golqm izbor.napr stroitelniq e mai nai dobriq v sf.ama to ima i po moden dizain(blizo do tbg e ) ima edin sre6tu moll-a ama ne si spomnqm to4no koi be6e i taka.ama nai dobre 6e se orientira6 ako si zeme6 1 spravo4nik dori i da e za kandidadstva6tite minalata u4ebna godina i razgleda6 xubavo u4ili6tata.az taka napravix i o6te v 5 klas ve4e zn kude iskam da u4a a nai qkoto e 4e ot taq godina 6e u4a tam \:D/ a i u4ili6tata nqma da se smenqt taka 4e np ako gleda6 spravo4nika ot taq godina.e macka, mn kusmet i dano vleze6 kudeto iska6!!!

DanceGirl
08-20-2007, 20:01
Ако ти върви математика,биология или химия заповядай в ПМГ :-D
Аз сега ще съм за първа година там и мисля,че училището е мн добро.Успех! :)

VIP_SIMONA
08-21-2007, 19:25
aaa 6to kato stane na vupros vseki gleda da poxvali 1,2aeg frenskata i t.n. to ima mn ezikovi koito sa xubavi.napr 32ro, 33ta.18to i dr.A sled 8 klas nai-hubavite tehnikumi sa stroitelniqt,toha na slivnica i tozi v bankq.ima sladkarsi,za moden dizain,za kompiutri(Djon Atanasov)i dr,kogato izleznat spravo4nicite shte si reshish!Uspeh!

CoBRaSTyLе
08-21-2007, 20:22
гледай кво.. аз реших къде искам след 2-рия изпит. така че нема кво да се напрягаш за тва. са е време да учиш!!! препоръчвам ти да се целиш максимално високо :x

08-21-2007, 20:55
aaa 6to kato stane na vupros vseki gleda da poxvali 1,2aeg frenskata i t.n. to ima mn ezikovi koito sa xubavi.napr 32ro, 33ta.18to i dr.A sled 8 klas nai-hubavite tehnikumi sa stroitelniqt,toha na slivnica i tozi v bankq.ima sladkarsi,za moden dizain,za kompiutri(Djon Atanasov)i dr,kogato izleznat spravo4nicite shte si reshish!Uspeh! =D>

sladkata_presi
08-22-2007, 05:58
Аз тази година ще съм седми клас и наистиа се притеснявам,защото ще имаме и химия... :smt009 Страх ме е и може да не премина...Ами аз оставам в същото училище поне засега,това са ми намеренията.

mid_get
08-22-2007, 08:04
Аз тази година ще съм седми клас и наистиа се притеснявам,защото ще имаме и химия... :smt009 Страх ме е и може да не премина...Ами аз оставам в същото училище поне засега,това са ми намеренията.
Притесненията ти са неоснователни. Поне от това, което си спомням от химията в 7ми клас, не е чак толкова трудно. Особено химичните уравнения са много лесни, дори бих казала приятни. Успех! :D

Irrepresible
08-26-2007, 19:51
зависи...мен 3 пъти ме изпитваха за 6 даскалката искаше да ми пише 5 но аз се заинатих и исках перфектна диплома и я постигнах 8) просто гадната химия не ми варвеше особенно уравненията нз защо.. а как имам 6 и аз нз :lol:

Enchantress
08-26-2007, 20:54
учи си редовно и проблеми няма да имаш.Вземи си справочник и си избери училището.От тоя форум няма да добиеш ясна представа за нещата,защото всеки тук е пристрастен.Важното е на теб кво ти харесва(и бала ти разбира се).

BaiboCo
08-26-2007, 23:25
Влизай в СМГ а ако вече изпитите са минали - сори ма си загубила.

teenage_drama_queen
08-27-2007, 09:07
Влизай в СМГ а ако вече изпитите са минали - сори ма си загубила.


как ще са минали изпитите,тя сега ще е 7ми клас и ще кандидатства другото лято,а иначе смг е най доброто училище щом не искаш езикова,но влизането там не е мн лесно :wink:

Enchantress
08-27-2007, 15:48
Влизай в СМГ а ако вече изпитите са минали - сори ма си загубила.


как ще са минали изпитите,тя сега ще е 7ми клас и ще кандидатства другото лято,а иначе смг е най доброто училище щом не искаш езикова,но влизането там не е мн лесно :wink

Сигурно,ако не си от хората,които мразят математиката(кат мен). :D
А на авторката-успех,дано влезеш дето искаш.

valkata_vendetta
08-27-2007, 19:57
знаеш ли какво
азз тая година кандидатствах и ме приеха обаче съм разочарован от себе си така че си налягай прцалките и почвай да учиш щото аз така си викам ше влезна ше влезна ама с отвратителни оценки 5,104 по български и 3.893 по математика много съжалявах ама времето не може да се върне а аз искам да се върне така че опичай си акъла и учи здраво защото и на тебе ше ти се иска да върнеш времето ама нема......

08-29-2007, 17:02
vmseto da puska6 temi po forumite sqdai si na ******* i u4i

09-12-2007, 22:04
XaX spox be nema strashno...prosto ucheneto mu e maikata xax taka che si sqdai na 3bukvieto i zalqgai nad uchebnicite..vajnoto e da izkarash po-visok bal,puk ottam natatuk ti she si reshish kude she vlezesh...az ne uchih mn i vlqzoh v 33-to i to v ae i fe...no sega she sum za 1-vagodina tam i ne moga da ti preporucham daskalo..Sichko s vremeto si kato nachalo uchi,puk kude she vlezesh,ako imash visok bal ti e nai-malkiq problem! prosto uchi i sichko she e ok ;)