PDA

View Full Version : 1 година и 2 месеца заедно, 9 месеца разделени, 1 седмица...



PankO
08-19-2007, 19:59
... 1 седмица заедно.
Ето така стоят нещата.
След 9 месеца раздяла си липсвахме само колкото да сме зарибени 1 по друг за 1 седмица. Как така се получава и как сме издържали 1 година и 2 месеца... НЕ ЗНАМ.

Преди 9 месеца, като се разделихме, не можех да спя.... Стоях през нощите до към 3 - 4, мислейки за нея, ядосвайки и вдигайки гиричката си :D(гиричката ми наистина ми е гиричката, някой да не си мисли, че говоря за пишката ми...) и опитвайки да се изморя физически УЖ да заспя, въпреки, че съзнанието ми не можеше да си поеме дъх...

Е, сега отново сме "заедно". Караме се повече от преди. Сега не ми е толкова кофти, защото някак си вече... 1 път го преживях, знам, че няма да умра, но... Де 'а знам - тъпо е. Да имаме такова минало и да нямаме какво да си кажем?
Да ми казва о, да ще отидем на плаж, нямам търпение, а да мине цял месец без да отидем и накрая снощи да ми изака, че вече се е находила на плаж за това лято - е това за мен не е.. не е лоялно.

Вече не ме обича? Защо? Защото аз и повторих 12418924127841 пъти, че аз я обичам? Защо за да си с някой трябва да не си показваш слабите места, винаги да се правиш на нещо повече от него за да иска да е с теб и да ходи подиире ти... Защо сме такива. Защо винаги искаме още и още... преди бях пак пуснал тема с такива въпроси, за това спирам до тук.

Яд ме е, че губя, ОТНОВО, Специалната за мен и че съм достатъчно глупав за да не знам какво трябва да направя въпреки, че чета книгата "Какво жените искат мъжете да знаят за тях".

Искам сериозна връзка, а това което тя ми "пее" е "Не искам грешки от време на време, а само още 1 път да съм с тебе..." - ЧАЛГАААА.........

kameliqbaby
08-19-2007, 20:04
Takiva sme momi4etata,obi4ame da sme nad 4oveka do sebe si.No i tova omrazva.

kofti_nick
08-19-2007, 20:46
Takiva sme momi4etata,obi4ame da sme nad 4oveka do sebe si.No i tova omrazva.

:-D

08-19-2007, 20:57
ne e vqrno 4e obi4ame da sme nad 4oveka.. 4esno kazano mi e mn po dobre kogato letvata mi e vdignata malko pove4e ot tova koeto trqbva da e i nz kak mi vryzva i trygvam s vyprosnoto mom4e i se opitvam da sym vse po syvyrshenna za da ne go razo4arovam... v tova e smisyla na vryzkite-da se nagodish kym drugiq ;) te ve4e sa iz4erpali edna vryzka.. tq e po pritenciozna ot vsqkoga, a na nego ve4e ne mu puka taka kato predi i ne se starae tolkova.. 4ovek izgubili ste magiqta po dobre se razdelete... a ako ne opitai se da raznoobrazish kato zapo4nete da izlizate na razli4ni mesta kydeto do sega ne ste hodili.. da pravite novi raboti i t.n.

sladko_dete
08-19-2007, 20:59
Кофти се е получило, но аз не разбирам защо си още с нея?! Не виждам основателна причина да се мъчите само ... по добре потърси любовта някъде другаде, където ще те разбират и обичат по вече ...

PankO
08-19-2007, 22:42
Не, не, това да си по-горе имах в предвид, че... Ако си кажеш и най-съкровенните тайни на любимия той започва да си мисли, че знае всичко за теб и се едно те "притежава" и започва да не му пука толкова много. Трябва винаги да запазваш по нещо за себе си, трябва да си и егоист за да показваш, че си отделно за да те искат... дано сте ме разбрали.

Опитах! Исках да правим нови неща, запознах я с хора, с които не бяхме излизали, исках всичко да е различно, а тя все се оплаква, че нещата не можели да бъдат както преди... Не мога да и втълпя в главата, че не искам да са както преди! Сега могат да са много по-добри, всичко зависи от нас!


Защо съм още с нея? Да потрся любовта някъде другаде? Ако любовта се олицетворява в свирката - ще си намеря много "приятелки", но не е това, което търся. Това, което е вродено в мен е "градеж". Искам всичко, което правя да оставя отпечатък върху бъдещето ми. Да знам, че не си "губя времето". Докато съм на разходка някъде малко или много се чувствам глупаво. Защо? Защото знам, че това е просто "губене на време" или може би просто не се разкарвам с подходящия човек....
Не мога да я заменя. Обичам я. За мен тя е Специална. Неуписуемо е чувството... различно е. Към никоя друга не съм изпитвал такова нещо, а докато бяхме разделени минах през бая момичета в опит да намеря по-добра и да я забравя.

LoveHim
08-19-2007, 23:07
Emi nz za kvo ste skasali parviq pat no moje bi neinite 4ustva ve4e sa po razli4ni osobeno ako e bila naranena predi i za neq moje bi ve4e e kasno i ima da si vra6ta tova 4e ti si q naranil pone taka si mislq po postapkite i a pak ako gre6a 4e ste skasali zaradi tebe ne moga da ti pomogna moje bi haraktera i e super stranen

shaka_kan
08-20-2007, 15:40
Razbrah te! Znae6 li, p0nqk0ga jenite p0dsaznateln0 ne iskat t0lk0va mn0g0 vnimanie,k0lk0t0 im se 0tdelq! Ima slu4ai, k0gat0 neobra6tanet0 na vnimanie v0di d0 zainteris0van0st u drugia 40vek,za6t0t0 jenite si kazvame " abe gledai g0 t0zi,az sum t0lk0va hubava i specialna jena a tozi ne mi obra6ta vnimanie"(draznim se) Smisal, skrivai 4uvstvata si, znam , gadn0 e , n0 p0nqk0ga se nalaga...6te ti dam edin mani4ak primer.. m0q priqtel se drazni, k0gat0 g0 tarsq p0st0iann0,k0gat0 mu pi6a smsmi,k0gat0 g0 karam da h0dim nqkade, k0gat0 mu 0bra6tam vnimanie... g0v0rih si nask0r0 s neg0 p0 t0zi pr0blem i t0i mi zagadna,4e prekaleno mn0g0 mislq za neg0! Da, az sum si takava i ne iskam da se pr0menqm, n0 0t kakt0 g0v0rihme se darja taka kakt0 t0i iska.. i verno ima g0lqm efekt! Obajda mi se, p0st0iann0 misli kade da h0dim i kakv0 da pravim zaedno.. otdelq makar i malk0t0 si sv0b0dn0 vreme za MEN..a t0va ozna4ava mn0g0!!!! Taka 4e prep0rakata mi e da se vazdarja6 i da q kara6 tq da p0jelae da pravi s teb ne6tata..Kasmet!!!!

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:49
Takiva sme momi4etata,obi4ame da sme nad 4oveka do sebe si.No i tova omrazva.


и кфо гордееш ли се с тва.....пфф.. :smt017