PDA

View Full Version : Новото Робство



Cartman
08-19-2007, 20:19
http://video.google.com/videoplay?docid=3586314619293278564 [-X [-X [-X

_PuNk`PrInCeSs_
08-20-2007, 12:03
стига бе...СКАТ!

LizZz
08-20-2007, 12:45
Да,гледал съм го...Наистина е жалко :smt011 :smt011 :smt011

08-21-2007, 11:10
стига бе...СКАТ!

Ами да пък -СКАТ/май-българската телевизия!!!

demons_of_my_soul
08-23-2007, 16:28
филми показва много истини, но тъпите копеленца от тоя форум пак се правят на умници! :evil:

човече не се гневи на заспалия прост народ. Сладко спи раята.
Може да те вземат за антитихуманист, расист и т.н.

Disrespect
08-24-2007, 07:01
на мен ми писна да ги защитавам по форуми...просто прекалиха

Шишарка
08-24-2007, 14:59
Бе то много неща показва,но забележете ,че всички показани хора с промити мозъци са необразовани или много стари.Само 1-2 бяха по-нормални,но те или са истински турци илиги е страх да кажат нещо друго пред камерите.
Аз познавам помаци,които си знаят какви са и се надявам другите д ане се поддадат на пропагандата.
Но от части ние сме си виновни - Кой плюе помаците и тяхната вяра? Да не е един "виден националист" с прякор Болен?

bloodranger
08-24-2007, 22:52
Бе то много неща показва,но забележете ,че всички показани хора с промити мозъци са необразовани или много стари.Само 1-2 бяха по-нормални,но те или са истински турци илиги е страх да кажат нещо друго пред камерите.
Аз познавам помаци,които си знаят какви са и се надявам другите д ане се поддадат на пропагандата.
Но от части ние сме си виновни - Кой плюе помаците и тяхната вяра? Да не е един "виден националист" с прякор Болен?
razbira se volen e vinoven i za globalnoto zatoplqne---q sa skrii be

bubals
09-27-2009, 10:59
СМЪРТ ЗА ТУРЦИТЕ

kristo
09-29-2009, 21:17
Това са провокации от страна на поставени хора, не се хващайте толкова лесно. Малка част от турците и помаците са такива тъпи и промити мозъци и то най-вече в дивите забутани села в Родопите и Делиормана. Тези по градовете са нещо съвсем различно и изобщо не бълват подобни простотии. Всичко е да ни "плашат" и провокират, не е нужно толкова лесно да се хващаме на провокацията, а те точно това целят.

И какво като се правят на мъже- айде да тръгнат да ни "трепят" като толкова са отворени? Мислите ли, че имат смелостта да го направят? Имат друг път. Тези посерковци не стават за нищо, никой не смее да ги заплюе, в живота са кръгла нула, а и са бедни и окъсани както се вижда, та нямат пари за нищо, обаче са много "отворени" на думи. Общо взето са същите както някои наши "националисти", които все се канят да трепят точно тях и никога не са тръгнали да го правят, няма и да тръгнат. Така че спрете да се хващате толкова лесно на въдицата. Това какво говорят и какво могат да направят на практика са две коренно различни неща. На думи всеки е много велик, но на дела се скатава и гледа да го отмине бурята като стане напечено. Същите тези отворените ако дойдат в един град като Пловдив както казах никой няма да им обърне внимание, че ги има, камоли да "уплашат" някого и да се правят на мъже. Нито журналист ще дойде да ги интервюира, нито никой. Те са просто господин Никой, така че не се плашете от тия мишки.