PDA

View Full Version : Да се влюбя в снимка



Sladinka_f
08-19-2007, 21:03
takam...predi vreme edno mom4e mi pisa v skaip razmenihme si snimki sled tova i nomerata na gsm-te i toi tvardi 4e e hlutnal mnogo po men...kaza 4e mu haresvam kak izglejdam na snimkata,iska da se vidim i da stane ne6to po-taka mejdu nas... :? az go pitah kak moje da se vlubiv 4ovek koito nikoga ne e vijdal no toi mi kaza 4e moje i 4e mn me obi4a.sega si pi6eme vseki den[po4ti]i toi postoqnno me svalq...kajete mi kakvo da pravq nz kakvo izpitvam kam nego za6toto ne moga da se vlubq v 4ovek ot nqkakva snimka...bladobarq predvaritelno [-X

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

OnFire
08-19-2007, 21:05
Вижте се, поговорете, и тогава ще разберете дали сте влюбени.

mid_get
08-19-2007, 21:08
Пф...това с любовта по скайп и с всичките "Обичам те!" и други такива сладникави фразички е пълна глупост. Такова нещо не съществува. А ти...какво да правиш...излез с него, какво толкова? Никой не е казал, че трябва да стане нещо между вас. Така сама ще прецениш искрен ли е или не. :roll:

MostHated
08-19-2007, 21:17
любов по Скайп...BUUUUUULSHIIIT :)

sladko_dete
08-19-2007, 21:18
Мда, излезте, обаче преди това разпитай някой за него, защото все пак незнаеш с какъв човек си имаш работа ...

Sladinka_f
08-19-2007, 21:19
az su6to taka mu kazah 4e e nevazmojno no toi prodaljava da tvardi 4e me obi4a haresva i tam o6te kakvo li ne ot mnogo vreme...za tova iskam mnenieto vi :}

OnFire
08-19-2007, 21:22
az su6to taka mu kazah 4e e nevazmojno no toi prodaljava da tvardi 4e me obi4a haresva i tam o6te kakvo li ne ot mnogo vreme...za tova iskam mnenieto vi :}

Тва ще се окаже некой лош чичко накрая [-X

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-19-2007, 21:23
Така не става.. трябва да се видите!Тея влюбвания по скайп са пълни глупости! =; Но все пак,ако ще се виждате, вземи някой със себе си щот незаеш кой наистина седи от другата страна.. :roll:

Sladinka_f
08-19-2007, 21:24
mi toi mi e pra6tal mn snimki i mi izglejda poznat no nz... ne se se6tam da sam go vijdala ... :-s

OnFire
08-19-2007, 21:25
mi toi mi e pra6tal mn snimki i mi izglejda poznat no nz... ne se se6tam da sam go vijdala ... :-s

Да не си го виждала по телевизията.

Sladinka_f
08-19-2007, 21:26
haha ne

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-19-2007, 21:27
И кфо като ти е пращал снимки? :-s Тва не е гаранция, че е същият човек..

Sladinka_f
08-19-2007, 21:28
da taka e...pls pi6ete mneniq

OnFire
08-19-2007, 21:32
Кво повече да пишем аре идвай в спам темата да спамиме 8)

MoHuTo
08-19-2007, 21:55
Ами излез с него и поговорете, за да се уточните...ако пък не искаш да излизаш с него и се чудиш как да се отървеш... - ...BLOCK!!!! :wink: :wink:

Quasar
08-19-2007, 21:59
обича те той...колкото аз обичам чалга :p
Излезте и го виж ама тия обичливите ги знам...не струват

LoveHim
08-19-2007, 23:33
Mi na mene kat im pratq snimka mi pishat taka i obiknoveno gi otrazvam ama ako ne se bazika s tebe izlezte no vnimavai ne go znaesh kakav e

nofi
08-20-2007, 00:57
Аз на твое място не бих рискувала да се срещам с него, но решението си е твое :wink:

bqsna_teenagerka
08-20-2007, 05:48
явно си много хубава и той не може да ти се нарадва...опознай го по характер и ако ти хареса излизайте!

monityY
08-20-2007, 06:23
Пф...това с любовта по скайп и с всичките "Обичам те!" и други такива сладникави фразички е пълна глупост. Такова нещо не съществува. А ти...какво да правиш...излез с него, какво толкова? Никой не е казал, че трябва да стане нещо между вас. Така сама ще прецениш искрен ли е или не. :roll:

=D> =D> =D>

sasha_90
08-20-2007, 07:00
Типично за такъв тип момче.Просто е увлечен или е забелязал хубаво момиче и иска да го има.Не му се връзвай.

cskamoni4ka
08-20-2007, 07:52
любов по Скайп...BUUUUUULSHIIIT :) :lol:

sladkish_14
08-20-2007, 07:58
явно си много хубава и той не може да ти се нарадва...опознай го по характер и ако ти хареса излизайте!

Според мен трябва и малко време,опознай го по-добре и няма нищо лошо да излезнете!Немога да разбера какво толко имат всички против скайпа???

VerryBerry
08-20-2007, 09:56
nemoje nqkoi da se vlubi v drug samo kato go e vidql na snimka...a i ti sigurna li si 4e e dal svoq snimka a ne na saseda ot 7miq etaj?!

Sladinka_f
08-20-2007, 11:40
spored men mislq 4e 6te e malko gadno da go otreja 6toto vse pak...znam li moje pyk da me e vijdal nqkade i da e vluben naistina i ako go otreja 6te e mn gadno a az ne sam tolkoz lo6a..

sladkish_14
08-20-2007, 11:46
"Да се влюбя в снимка"---А защо не?Не го режи ще направиш грешка

Sladinka_f
08-20-2007, 12:13
molq vi za o6te saveti ako e vazmojno :roll:

Nice Angel
08-20-2007, 12:17
"da se vlubi6 v snimka"---->nevazmojno prosto uvli4ane haresvane i tn...ne go vazpriemai taka seriozno obzalagam se 4e ne e vluben v teb :roll:

_crazy_baby_
08-20-2007, 12:21
ami az sam izlizala s tolkova mn mom4eta ot 4atove skype i tem podobni 4e ve4e mi e stanalo vse edno po dobre moqt syvet e kakto nqkoi kazaha e da razpita6 negovi priqteli koito sa i tvoi priqteli prosto da razberesh dali e dobur 4ovek dali e tova za koeto se predstvaq ....ii da izlez s nego ako i ti si privle4ena ot nego razbira se uspeh :smt016

Sladinka_f
08-20-2007, 13:23
ммм просто незнам ко да правя...не искам да го отрейа както казах по-горе и... ](*,)

LoveHim
08-20-2007, 13:34
Mila ne moje da se vliubish samo vav vanshniq vid toest moje no ne e sashtoto opoznaite se po chata govorete si po skype da go chuesh kak ti govori shtoto dori i da ne go vijdash moje da razberesh pone malko po glasa dali toi e iskren ili ne e prosto izmisli nqkakvo opravdanie za momenta i sled 1 2 sedmici kato se opoznaete priemi no samo ako ti imash jelanie zashtoto "na sila hubost ne stava" Aide uspeh ot mene

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 13:38
оффф Боже... не му слушай глупостите такива колко ги има.... на всеки пазар... само ще те нарани.. такова понятие като виртуална любов просто не съществува... има увличане.... но то е мн далеч от любовта.. (казвам го от личен опит ;) ) не му се връзвай на нито една негова дума.. само ще те нарани... намери си някой от твоя град... мн по спокойна и по добре ще се чувстваш :wink:

08-20-2007, 13:43
Izlez s nego i shte vidish.moje pyk da go haresash i ti.a inache i az sym hlytvala po edno momche samo na snimka go bqh vijdala.i kogato go vidqh na jivo se zaradvah,che toi ne beshe hlytnal,zashtoto ne mi haresvashe najivo tolkova.obache togava toi hlytna po men.

Dead`Paladin
08-20-2007, 13:44
az su6to taka mu kazah 4e e nevazmojno no toi prodaljava da tvardi 4e me obi4a haresva i tam o6te kakvo li ne ot mnogo vreme...za tova iskam mnenieto vi :}

Тва ще се окаже некой лош чичко накрая [-X


:smt005

08-20-2007, 13:59
Tova, che vie nemojete da se vlubite v nqkoi po skype ..ne znachi che e nevuzmojno !!! AZ imam takuf priqtel s koito se poznavame ot skype i s techenie na vremeto kato si pishehme i govorihme po skype toi NASTINA se VLUBI V MEN i mi go e dokazval MN PUTI !!!!

08-20-2007, 13:59
Tova, che vie nemojete da se vlubite v nqkoi po skype ..ne znachi che e nevuzmojno !!! AZ imam takuf priqtel s koito se poznavame ot skype i s techenie na vremeto kato si pishehme i govorihme po skype toi NASTINA se VLUBI V MEN i mi go e dokazval MN PUTI !!!!

08-20-2007, 14:15
ibaah taz lubov po skype... NE MU SE VRYZVAI ! bila sym v podobna situaciq samo 4e toz muhlio det me "obi4a6e" tolkova mn me tormoze6e po4ti 1 godina ! nai dobre BLOCK ! mn glavoboliq 6e si spesti6...

Sladinka_f
08-20-2007, 14:23
оффф Боже... не му слушай глупостите такива колко ги има.... на всеки пазар... само ще те нарани.. такова понятие като виртуална любов просто не съществува... има увличане.... но то е мн далеч от любовта.. (казвам го от личен опит ;) ) не му се връзвай на нито една негова дума.. само ще те нарани... намери си някой от твоя град... мн по спокойна и по добре ще се чувстваш :wink:


toi e ot moq grad...

LoveHim
08-20-2007, 14:24
ibaah taz lubov po skype... NE MU SE VRYZVAI ! bila sym v podobna situaciq samo 4e toz muhlio det me "obi4a6e" tolkova mn me tormoze6e po4ti 1 godina ! nai dobre BLOCK ! mn glavoboliq 6e si spesti6...
=D> podkrepqm te pochti opoznai go malko ako ne te kefi naistina BLOCK posle nqma otarvane

just_a_temptation
08-20-2007, 14:25
izlezte naebete se qko edin analen i 4uvstvata sami she dodat

LoveHim
08-20-2007, 14:36
izlezte naebete se qko edin analen i 4uvstvata sami she dodat
Abe samo sas sex li svarzvash sichko???

sLadkaTa_LoRi
08-20-2007, 14:36
Според мен трябва да се видите и да си поговорите.Но не мисля,че е възможно да те обича,тъй като вие изобщо не сте се виждали.Аз например преди една година се запознах с едно момче в нета и той твърдеше,че ме много харесва.Месец по късно се видяхме и вече една година той ми е най-добрият приятел.Така,че не се знае какво ще стане... :wink:

MayKyTy
08-20-2007, 14:40
Пф...това с любовта по скайп и с всичките "Обичам те!" и други такива сладникави фразички е пълна глупост. Такова нещо не съществува. А ти...какво да правиш...излез с него, какво толкова? Никой не е казал, че трябва да стане нещо между вас. Така сама ще прецениш искрен ли е или не. :roll:
ан така

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-20-2007, 16:14
тези са много ясни.. просто сиг е много грозен и не може да си хване гадже което да не е от чата... :roll: аз лично с такива не се занимавам защото са опасни.. не знаеш в какви далавери ще те забърка :smt017

sladkish_14
08-20-2007, 16:19
izlezte naebete se qko edin analen i 4uvstvata sami she dodat

Ти май най-много искаш анален!На всяка тема-анален...Ето че най-накрая си направих и един лош извод :roll: Ти си първата която отговара така ииии не е много впечатляващо...И си пъравата която ми прави отвратително мнение за някои момичета... :roll:

Obitax
08-20-2007, 16:30
:smt005 :smt005 :smt005 kak moje6 da se vlubi6 v ne6to deto e samo na hard disk-a ti ? dori ne znae6 v deistvitelnost dali izglejda taka ne6toto deto obi4a6 super naludni4evo mi zvu4i ... mnogo iztre6teli hora ima po toq svqt #-o

Deskata_90
08-20-2007, 16:42
Ами просто отложи малко нещата според мен, за да имаш време да го опознаеш повече дори и да шмекерува нещо накрая ще му омръзне и ще се издаде някак.А тва за любовра по skypa не е толкова невъзможно даже в много случай тва ти помага да опознаеш някой човек много по добре от колкото само като се виждате и карате на здрасти.При мен например имаше едно момче, което мога да кажа ми беше симпатично и се виждахме доста рядко после по доста странен начин се свързахме по skypa и там си говорехме много по свободно и се опознахме и определено яко хлътнах поне аз де за него не мога да съм сигурна въпреки че така казва, но на мястото където се виждахме отношенията ни остана същите на здрасти кво стааа и тва е.Сега мога да кажа, че найстина адски много го уважавам и може би не само :roll: Така, че не винаги любовта по skypa e голяма грешка (ако става въпрос за познати) в другия случаи с непознатитете както вече казах отлагаш максимално ако все пак ти се иска да се видите.В крайна сметка направи това което Ти самата чувстваш, че искаш или че е редно :smt023

just_a_temptation
08-20-2007, 16:45
izlezte naebete se qko edin analen i 4uvstvata sami she dodat

Ти май най-много искаш анален!На всяка тема-анален...Ето че най-накрая си направих и един лош извод :roll: Ти си първата която отговара така ииии не е много впечатляващо...И си пъравата която ми прави отвратително мнение за някои момичета... :roll:pfuu az dadoh syvet...kogato se 4uka6 s nqkoi analno prosto samoto 4uvstvo vi sblijava tfa 4e mom4eto ne go e gnus ot tebe i si go vkarva vqrva ti 4e nqma da se nasere6 ot kef...ama sig si na 13 i o6te si malka za tfa emi da malka si kato porasne6 malku na dr mnenie she si i po cel den she iska6 da ti byrkat s prysti i dr instrumenti ot sekshopa u dupkiteeee :smt005 :smt005

koalka
08-20-2007, 19:10
Вие сте много наивни, ако наистина смятате, че така от една снимка някой може да се обича.Боже, та ти не го познаваш, стига сте си въобразявали!
Осъзнаваш ли значението на думите "обичам те", май не...

sladkish_14
08-20-2007, 19:18
izlezte naebete se qko edin analen i 4uvstvata sami she dodat

Ти май най-много искаш анален!На всяка тема-анален...Ето че най-накрая си направих и един лош извод :roll: Ти си първата която отговара така ииии не е много впечатляващо...И си пъравата която ми прави отвратително мнение за някои момичета... :roll:pfuu az dadoh syvet...kogato se 4uka6 s nqkoi analno prosto samoto 4uvstvo vi sblijava tfa 4e mom4eto ne go e gnus ot tebe i si go vkarva vqrva ti 4e nqma da se nasere6 ot kef...ama sig si na 13 i o6te si malka za tfa emi da malka si kato porasne6 malku na dr mnenie she si i po cel den she iska6 da ti byrkat s prysti i dr instrumenti ot sekshopa u dupkiteeee :smt005 :smt005


Да НЕ дава Господ толко тъпи и малоумни същества,сега ме е яд че ме нямаше да дам гласа си за твоето блокване!В този форум видях само едни страхотни момичета и момчета(мъже и жени),със страхотно възпитание,който не се излагат като теб,а помагат с каквото могат на хората с ПО-голями проблеми от теб и не мислят само за анален секс!Ако си влезнала тука за да ни приказваш за анален секс..МАХАЙ СЕ,не ми пука как са те ебали и не ми говори кой е малък и кой не във всеки случай съм с по-голямо достойнство и култура за да се занимавам с рядки грешки на природата!Да не говорим за умствените ти възможности!Изобщо не разбирам какво правиш тук??Не стига,че си супер тъпо същество,а и на всичкото отгоре нямаш капка сексуална култура(да не говорим за другата)Престани да се правиш на много знаеща и се махай от тук,не влизам на ден по 10 пъти за да ти чета отвратителните коментари!!!Дано някой ни оттърве от това жалко изчание на майката природа(този път не си е свършила работата)Наистина е жалко да се правиш на долнопробна кучка...тоест ти си пълна курва... :roll:

Извинявам се на авторката на темата,не исках да пиша тук,в твойта тема,но ми стана някво гнусно от това изчание и трябваше да си напиша мнението тъй като са заключили темата за нея....Още веднъж.Извинявам се!

miloto_girl_4e
08-20-2007, 19:20
Е, той не е влюбен, но не му пречи наистина да е хлътнал по теб :wink:
Нищо няма да ти стане, ако излезнете някъде на кафе и се поопознаете малко :wink: Може пък това да е твоят принц :P

08-20-2007, 20:29
Az sum v absolutno su6toto polojenie kato tvoito. Ot 2-3 meseca si pi6em s edno momi4e , vijdali sme po kamerata , govorili sme po telefonite i po cql den si pi6em. No problema e 4e sme ot razli4ni gradovei vse o6te ne sme se videli na jivo. Suveta koito bih ti dal e da go opoznae6 po-dobre , da si pogovorite a ne samo da si pi6ete , za da 4ue6 glasa mu. I ako se opita6 po nqkakuv na4in ot negovi priqteli da razbere6 ne6tu pove4e za nego , da razbere6 dali ne e nqkoi izmamnik koito samo moje da ti navredi , Az ne vijdam ni6tu lo6o da se sre6tnete. No predi tova naistina opitai se da go opoznae6 malko po-dobre, a ne raz4itai samo na snimkite.

Pojelavam ti uspeh i za6to ne da se polu4i edna zdrava vruzka mejdu Vas !! O:) O:) O:) :smt016

tuzaro
08-20-2007, 20:33
и аз съм се влюбвал от снимка...на нея беше Анджелина Джоли...

Sladinka_f
08-20-2007, 20:41
:wink: bladogarq vi na vsi4ki koito napisahte mnenieto si tuk :) ako ima o6te nqkoi nqma da mi navredi s mnenieto si :wink:

LO6IQ
08-20-2007, 20:44
и аз ... и аз ... Елиша Кутберт направо като я видя на снимка и се влюбвам до уши :-D

08-21-2007, 14:48
sled kato si govorite po skypa s nego bi triabvalo da si go opoznala kato harakter ako ti haresva zapoznai se snego O:)

tuka6na
08-21-2007, 14:59
Социалното общуване над всичко!
абре хора.... :smt012