PDA

View Full Version : Какво иска от мен ?!....



MoHuTo
08-19-2007, 21:06
Здравейте..амии ситуацията е следната - значи от няколко дни си чатя с бившия ми и той започна да се държи странно, пише ми някакви мили неща, каза ми че имал някакъв подарък за мен :smt017 и някакви такива, зарибява ме, а знае че си имам приятел(сериозен)..та мисълта ми е според вас какво цели той.. :-k предположения ?! :-s

`Just_Love`U
08-19-2007, 21:09
Много неща може да иска ние как може да ти кажем точно.Може би има още чувства към тебе,може просто така да се зарибява........незнам,говори с него и го питай

MoHuTo
08-19-2007, 21:13
Много неща може да иска ние как може да ти кажем точно.Може би има още чувства към тебе,може просто така да се зарибява........незнам,говори с него и го питай
Проблема е че винаги когато дойдем на думата за нас...той почва да увърта...нз защо :?

azaliq
08-19-2007, 21:14
Аз пък мисля,че сега когато си с приятел му се струваш по-недостъпна,явно те ревнува или просто иска да ви раздели,защото ви завижда!(голямо въображение имам)Не знам,мила най-добре го питай

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-19-2007, 21:14
Може още да има некфи чувства към теб.. :roll:

08-19-2007, 21:15
pitai go direktno i gotovo ako uvyrta mu kaji da ne ovyrta :D i bez tova nqma kakvopove4e da gubish sys nego

`Just_Love`U
08-19-2007, 21:16
Кажи му да не овърта да ти каже директно и да си спокойна

VerryBerry
08-19-2007, 21:16
ne mu se vrazvai-biv6ite nikoga ne sa s dobri namereniq(v smisal-iskat pak da ti o4ernqt jivota)nai dobre si ostanete samo priqteli i pazi distanciq :wink:

MoHuTo
08-19-2007, 21:18
ne mu se vrazvai-biv6ite nikoga ne sa s dobri namereniq(v smisal-iskat pak da ti o4ernqt jivota)nai dobre si ostanete samo priqteli i pazi distanciq :wink:

Ами аз пазя дистанция в момента, но при положение че той ме заряза и не искаше да се съберем...сега нз какво му става - не мога да го позная..откакто сме скъсали не се е държал така :-k

thefreak
08-19-2007, 21:30
Здравейте..амии ситуацията е следната - значи от няколко дни си чатя с бившия ми и той започна да се държи странно, пише ми някакви мили неща, каза ми че имал някакъв подарък за мен :smt017 и някакви такива, зарибява ме, а знае че си имам приятел(сериозен)..та мисълта ми е според вас какво цели той.. :-k предположения ?! :-s
Има сатанински помисли и цели 100%.

Quasar
08-19-2007, 21:47
Дошъл му е акъла явно...бъди гадна щом те е зарязал го поизмъчи малко...ако те е зарязал заради някоя хубава причина..примерно си се държала като курва с всички...ако те е зарязал заради някоя друга...унищожи го
Иначе познавам едно момиче...преди харесваше един оня я убеждаваше че не му се занимава с момичета...после тя тръгна с мене и оня чак тогава се усети ама уй...без бой не си давам момичето...и се отказа де ще ходи...
Може тоя сега чак да е осъзнал кво е изгубил...питай го ама директно, така че да се изпули и да няма време да мисли как да увърта \:D/ \:D/ \:D/

LoveHim
08-19-2007, 23:38
Ami bqh v takava situaciq toi se opitvashe da me svali otnovo i mislq che i tvoq e taka prosto si e postavil za cel che shte te varne ama shtom edin pat ste prikliuchili ne se vrashtai pri nego :)