PDA

View Full Version : Кое е? Прятелство или Любов?



seksi_kote_f
08-20-2007, 07:22
Как разбирате дали чувствата ти са приятелски или има любов.С най-добрия ми приятел сме постояно заедно адцки мн си го обичам но нз дали чуствата са приятелски или нещо повече.Може би си го обичам като брат незнам :( Искам вие да ми кажете каква е разликата между приятелската любов и истинската Любов :(

cskamoni4ka
08-20-2007, 07:40
Ревнуваш ли го?Мислиш ли за него постоянно...преди да заспиш,като се събудиш...?Нямаш ли търпение да се видите час по-скоро?Не ти ли се е приисквало да го целунеш,когато сте били сами?

LaDy_DaQnA
08-20-2007, 07:44
Ревнуваш ли го?Мислиш ли за него постоянно...преди да заспиш,като се събудиш...?Нямаш ли търпение да се видите час по-скоро?Не ти ли се е приисквало да го целунеш,когато сте били сами?

dam i z tova 6tqh da kaja dali iska6 da go celune6 pregyrne6 ili ne6to takova kogato e blizo do teb...

seksi_kote_f
08-20-2007, 07:45
Ревнуваш ли го?Мислиш ли за него постоянно...преди да заспиш,като се събудиш...?Нямаш ли търпение да се видите час по-скоро?Не ти ли се е приисквало да го целунеш,когато сте били сами?

Искало ми се е но е било само моментно,защото знам че сме само приятели и нищо повече.Той знае всичко за мен както и аз за него с него може да си говорим часове наред без да спрем.

cskamoni4ka
08-20-2007, 07:46
А отговори ли си на другите въпроси?

seksi_kote_f
08-20-2007, 07:47
[quote={P}MoHuKa{P}]Ревнуваш ли го?Мислиш ли за него постоянно...преди да заспиш,като се събудиш...?Нямаш ли търпение да се видите час по-скоро?Не ти ли се е приисквало да го целунеш,когато сте били сами?

dam i z tova 6tqh da kaja dali iska6 da go celune6 pregyrne6 ili ne6to takova kogato e blizo do teb..

Ние с него постояно се прегръщаме целуваме по бузите,Ту като брат ту като нещо повече :)

HopeLesss
08-20-2007, 07:47
Ако го искаш до себе си, не само душевно, но и физически; ако изпитваш непреудолимо желание да си близо до него; ако не можеш да си представиш и ден без да го видиш; ако ти става гадно, когато той обръща внимание на други момичета, значи го обичаш повече от нормалното за едно приятелство ;)

sladkish_14
08-20-2007, 07:47
Амиии :roll: има разлика и то е точно в това което каза
{P}MoHuKa{P} ако на всички неини въпроси можеш да отговориш с ДА то тогава не е само приятелство :roll:

cskamoni4ka
08-20-2007, 07:48
"ту като нещо повече" :lol:

neverand
08-20-2007, 10:07
винмаги различно...

koalka
08-20-2007, 12:59
Чувстваш ли, че си влюбена?Ревнуваш ли го, трепериш ли като го видиш?Ако да-честито, влюбена си в най-добрия си приятел, в което не се учудвам(нищо лично).Ако просто си го обичаш като брат-не, спокойно.