PDA

View Full Version : Относно метъла



08-20-2007, 08:47
сори ако темата ви се види тъпа и безмислена
слушам метъл от 2 години и от едно известно време забелязах 4е преди както ми пукаше за вси4ко за тва 4е примерно панталона не ми стои добре или пък ддз кво не 4е съм била гъзарка де :roll: то сега от едно извесно време съм абсолютен непокис за вс за тва как се обли4ам или за тва 4е хората кат ме видат могат се изплашат
просто нз тва от метъла ли е или от кво
все пак метъла промелил ли ви е мисленето

08-20-2007, 08:57
странна логика :lol:

zloto
08-20-2007, 09:01
Метъла разваля хората :twisted:

Disrespect
08-20-2007, 09:11
метъли..

:smt011

kazablanka15
08-20-2007, 09:12
хахаха найстина интересна логика но не мисля че е от метала просто се променяш пък и предполагам си в така възраст....нормално е!

Shadow_Walker
08-20-2007, 09:12
Метъла разваля хората :twisted:шшш...една позната я развали :|

Авторке,душко, приеми, че просто си пораснала, става ли? :)

DeePurple
08-20-2007, 12:22
Разваля, ако го вземеш прекалено насериозно ;) Имам познати, които откакто го прослушаха и станаха б***и депресиите сдухани, а някои от най-усмихнатите и позитивно настроени хора, които знам, са метъли също.

Boot
08-20-2007, 13:40
Тъпа ли си?
Метълът не е сдухващ.
Поне не всичкият.
Познатите ти не са станали сдухани, били са си сдухани винаги :)

Shadow_Walker
08-20-2007, 13:53
Тъпа ли си?
Метълът не е сдухващ.
Поне не всичкият.
Познатите ти не са станали сдухани, били са си сдухани винаги :)хмм...чуй нещо дуум :lol:
има си доста сдухващи стилове като цяло...сдухващи банди...сдухващи песни...от метъла говоря.
а и може тея и приятели да са станали някакви злобни бунтарчета и да са почнали да избиват комплекси и да се сдухват....

а пък тая мойта позната се наду като диня и стана "аз съм много яка"...
и ми се подигравеше, защото тогава слушах предимно поп...и се скарахме и оттогава почти не съм я чувал (беше писала във форума по едно време...)
всъщност тя първо започна да ме зарибява с метъл...пратила ми беше няколко песни на cof...и един ден просто реших да чуя метъл песните, които ми беше пратила и .... да :Р

Shadow_Walker
08-20-2007, 13:58
ама верно трябва да си си сдухан, за да обвиниш метъла...

аз като си пусна Пантера или Сепултура- последното нещо, което ми идва наум е сдухване...

или пък Пюър Фъкин' Армагедън 8)
Е, сега, то и аз като си пусна devildriver или gorgoroth и се надъхвам, ама има и сдухващи метъл работи =]

Boot
08-20-2007, 14:14
Тъпа ли си?
Метълът не е сдухващ.
Поне не всичкият.
Познатите ти не са станали сдухани, били са си сдухани винаги :)хмм...чуй нещо дуум :lol:
има си доста сдухващи стилове като цяло...сдухващи банди...сдухващи песни...от метъла говоря.
а и може тея и приятели да са станали някакви злобни бунтарчета и да са почнали да избиват комплекси и да се сдухват....

а пък тая мойта позната се наду като диня и стана "аз съм много яка"...
и ми се подигравеше, защото тогава слушах предимно поп...и се скарахме и оттогава почти не съм я чувал (беше писала във форума по едно време...)
всъщност тя първо започна да ме зарибява с метъл...пратила ми беше няколко песни на cof...и един ден просто реших да чуя метъл песните, които ми беше пратила и .... да :Р
Еми аз за това съм казала, че не всичкият е сдухващ. Каквото и да си говорим по-голямата част от метъла не сдухва. Да не си даваме примери, щото нали всички знаем групи :D
То е... ти ако си някъф веселяк по принцип няма да се случи така, че да почнеш да слушаш сдухващ метъл и да се депресираш само от това. Просто не се случва.

Shadow_Walker
08-20-2007, 14:16
Ем права си, да.Повечето метъл е надъхващ :twisted: :wink: И наистина, ако си веселяк ... да, така е :)
Ама предполагам, че теорията, която написах за тея сдуханите й приятели е вярна :lol: а метъла в цялата история е, че са го прослушали, защото са искала да са злобни бунтарчета :lol:

DeePurple
08-20-2007, 14:52
'бе я са успокойте :-D Има си сдухващо, има си и несдухващо, и в крайна сметка на кой как ще му повлияе си зависи от човека.Това беше смисъла на предния ми пост.


Тъпа ли си?

Айде ше те помоля, без такива изрази,а?

Shadow_Walker
08-20-2007, 15:13
сдухващ метъл търсят сдуханяците...

истинските, яки, тру метълисти не слушат сдуханящини :!: :twisted:аз не съм тру, затова слушам всякакъв :-D

Boot
08-20-2007, 15:14
Тъпа ли си?

Айде ше те помоля, без такива изрази,а?
Ми помоли ме, ама първо спри с глупавите си изказвания и аз ще спра.

И, бтв, има ебати прекрасния сдухващ метъл. И е тру. И изобщо... не чувстваш гротеската и нямаш думата :)