PDA

View Full Version : Скоро тя има рожден ден



08-20-2007, 09:03
И не знам каква изненада да й направя.Решил съм да й подаря червени рози по необикновен начин,обмислих доста варианти,бих искал да чуя и няколко чужди предложения..иначе ще ходим цяла компания вечерта,ще й взимаме подарък,тя едва ли ще очаква да напрявя нещо такова и ми се иска да се получи яко,не просто да отида и да подаря розите.... ](*,)

AFT
08-20-2007, 09:12
Е, кажи ги тия варианти де. :|

KiSs_mY_LiPs
08-20-2007, 09:14
Ами незнам на колко е години и ти на колко си..за да ти предложа варианти.. :roll: ?? Букета от червени роза е добра идея..Моито гадже /бифшото/ми беше подарило едноо огромно мече което даржи едно Голямо сарчицеи на сарцето пише '' I LOVE YOU ''..Може и ти да измисли нещо такова../е ако гаджето ти обича плюшени играчки..аз ги обужавам.. :mrgreen: :mrgreen:

AFT
08-20-2007, 09:16
ОФф, стига с тея тъпи плюшени играчки. Не знам какво толкова ги харесвате. :smt011

sasha_90
08-20-2007, 10:03
Важен е жеста.
П.С Де да можеше и за мен да се сети някой :-s .....

08-20-2007, 10:10
Ами незнам на колко е години и ти на колко си..за да ти предложа варианти.. :roll: ?? Букета от червени роза е добра идея..Моито гадже /бифшото/ми беше подарило едноо огромно мече което даржи едно Голямо сарчицеи на сарцето пише '' I LOVE YOU ''..Може и ти да измисли нещо такова../е ако гаджето ти обича плюшени играчки..аз ги обужавам.. :mrgreen: :mrgreen:
16 и 13

sladkish_14
08-20-2007, 10:41
Ами незнам на колко е години и ти на колко си..за да ти предложа варианти.. :roll: ?? Букета от червени роза е добра идея..Моито гадже /бифшото/ми беше подарило едноо огромно мече което даржи едно Голямо сарчицеи на сарцето пише '' I LOVE YOU ''..Може и ти да измисли нещо такова../е ако гаджето ти обича плюшени играчки..аз ги обужавам.. :mrgreen: :mrgreen:
16 и 13

В този случаи 16/13 предложението на KiSs_mY_LiPs е най-правилно!!!Съгласна съм с нея напълно!И няма нищо лошо в плюшените играчки така всеки път когато го погледне или си гушне(мечето например)ще си мисли за теб!Ще остане вечен спомен,но и розите са страхотна идея,я дай и двете \:D/ и аз ще поканя на моя ден ден :-D (бъзик)Успех! :smt006

w0sh
08-20-2007, 12:27
и аз ще поканя на моя ден ден (бъзик)Успех!
Добре че каза,че се бъзикаш....
Аз лично си обичам плюшените играчки просто щотъ са мн могъщи преди година си зех един слон за 70 кинта дет беше по-голям от мене как да не му се радваш... бахти....