PDA

View Full Version : Кой според вас е доминиращият пол?



SuNsEt
08-20-2007, 10:29
Кой според вас е доминиращият пол? :lol: Мъжът или жената? В4ера разисквахме с едни приятели и не стигнахме до решение :lol: За тва не се стърпях и реших да я пусна. ПП:сори ако има подобна теми4ка или анкета ама аз поне не намерих :wink:

Shadow_Walker
08-20-2007, 10:36
няма такова нещо като доминиращ пол...

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 10:37
МЪЖЪТ!!!!!!!!!!!! :smt023 :smt028

quench
08-20-2007, 10:38
гадните и подли жени!

това е ядрото на световната конспирация!

няма монархизъм, комунизъм, нацизъм, капитализъм - има матриархат!

мамка му!

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 10:39
гадните и подли жени!

това е ядрото на световната конспирация!

няма монархизъм, комунизъм, нацизъм, капитализъм - има матриархат!

мамка му!
Това трябва да се спре преди да е станало твърде късно :smt013

quench
08-20-2007, 10:40
NO MA'AM!!! :twisted:

seksi_kote_f
08-20-2007, 10:41
И двете са доминиращи според мен :)

Impressive
08-20-2007, 10:42
Мъже обединявайте се срещу врага =D>

SuNsEt
08-20-2007, 10:42
хахах...Мъжът е рай, мъжът е сила, но знай жена го е родила. :wink: доста сте женомразците тука бе :smt005

Swinkenhoffer
08-20-2007, 10:44
от тази тема няма да излезе нищо друго освен "война" между половете.
жените ще казват - жени, мъжете ще си държат на себе си.

:roll:

едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.

kazablanka15
08-20-2007, 10:44
няма такова нещо като доминиращ пол...
Така е!!! =D> =D> =D>

08-20-2007, 10:44
Важни са и двамата-не може нито без жени,нито без мъже!

Impressive
08-20-2007, 10:45
Важни са и двамата-не може нито без жени,нито без мъже!
Не може да има компромиси за "жената" :smt011

hforce
08-20-2007, 10:46
от тази тема няма да излезе нищо друго освен "война" между половете.
жените ще казват - жени, мъжете ще си държат на себе си.

:roll:

едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.

stani pederas

btw, ne razbiram jenomrazcite, ako gi nqma6e jenite koi 6tqhte da e*ete we?

(Mom4e sum)

quench
08-20-2007, 10:46
от тази тема няма да излезе нищо друго освен "война" между половете.
жените ще казват - жени, мъжете ще си държат на себе си.

:roll:

едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.

stani gey

btw, ne razbiram jenomrazcite, ako gi nqma6e jenite koi 6tqhte da e*ete we?

(Mom4e sum)

поре, оправиха те! ;) :smt005

Rock & Roll Queen
08-20-2007, 10:46
няма такова нещо като доминиращ пол...
Но инъче мъжете са по-яки 8)

08-20-2007, 10:47
ima i tfa e JENATA.....prosto mujete xodqt po guza i a puk ot nejniq pol stavame prekaleno razglezeni i iskame da polu4avame vs i mujete ot lubov ni go davat :roll:

Swinkenhoffer
08-20-2007, 10:47
от тази тема няма да излезе нищо друго освен "война" между половете.
жените ще казват - жени, мъжете ще си държат на себе си.

:roll:

едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.

stani gey

btw, ne razbiram jenomrazcite, ako gi nqma6e jenite koi 6tqhte da e*ete we?

(Mom4e sum)

ъъ, момиче съм. :lol:

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 10:48
от тази тема няма да излезе нищо друго освен "война" между половете.
жените ще казват - жени, мъжете ще си държат на себе си.

:roll:

едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.

btw, ne razbiram jenomrazcite, ako gi nqma6e jenite koi 6tqhte da e*ete we?

(Mom4e sum)
НЕ, роб си #-o
Жените могат да се е*ат и без да влагаме никакви чувства и емоции в това. Трябва да се отглеждат като зеленчуци :twisted:

Valar
08-20-2007, 10:50
Феминискиат! :-D

08-20-2007, 11:00
hahaaa mujete sa svine!!! JENITE sa dominira6tiqt pol! Ako nqma6e jeni koi 6te6e da vi gotvi,da vi 4isti...koi 6tqhte da e*ete be?! Vie ne ocenqvate jenite i tova,koeto te pravqt za vas :smt011 :smt019

quench
08-20-2007, 11:44
hahaaa mujete sa svine!!! JENITE sa dominira6tiqt pol! Ako nqma6e jeni koi 6te6e da vi gotvi,da vi 4isti...koi 6tqhte da e*ete be?! Vie ne ocenqvate jenite i tova,koeto te pravqt za vas :smt011 :smt019

край на вашето господство! всички жени ще бъдете имплантирани с кортикални чипове и ще търкате по цял ден подове и няма да казвате, че ви боли главата повече!

муахахаха

08-20-2007, 11:46
hahaaa mujete sa svine!!! JENITE sa dominira6tiqt pol! Ako nqma6e jeni koi 6te6e da vi gotvi,da vi 4isti...koi 6tqhte da e*ete be?! Vie ne ocenqvate jenite i tova,koeto te pravqt za vas :smt011 :smt019

край на вашето господство! всички жени ще бъдете имплантирани с кортикални чипове и ще търкате по цял ден подове и няма да казвате, че ви боли главата повече!

муахахаха

:smt011 :smt011 :smt011

SuNsEt
08-20-2007, 11:53
hahaaa mujete sa svine!!! JENITE sa dominira6tiqt pol! Ako nqma6e jeni koi 6te6e da vi gotvi,da vi 4isti...koi 6tqhte da e*ete be?! Vie ne ocenqvate jenite i tova,koeto te pravqt za vas :smt011 :smt019

край на вашето господство! всички жени ще бъдете имплантирани с кортикални чипове и ще търкате по цял ден подове и няма да казвате, че ви боли главата повече!

муахахаха еее да да ти пък :-s айде моляти се само се правите на мъжкари и гледате коя да изе*ете :smt011 Доминиращ пол не озна4ава да затвориш жена си в стаята и само да я караш да 4исти и после да и се нахвърлиш!!!Тва са тъпи мъжки същества,които правят такива глупости :wink: Не казвам,4е вси4ки мъже са такива!Но не винаги мъжете са доминиращ пол!!!4есто и жените могат да доминират :wink: Дори по някога се справят по-добре :wink:

Boot
08-20-2007, 11:56
http://kolobok.us/smiles/he_and_she/feminist.gif

Иначе... мега тъпа тема. Няма доминиращ пол, просто жените са патки, а мъжете са женки. Мдамз.

quench
08-20-2007, 12:00
Знаеш ли каква грешка си допуснал, ако жена ти идва да те тормози от кухнята, докато си гледаш мача и пиеш бира?
Оначава, че си й оставил много дълга веригата!

:twisted:

я сега не ми се умилквайте, змии такива! всеки себеуважаващ се мъж трябва да държи жена си изкъсо и да не й дава да се лигави и умилква, камо ли да говори - защото така те се опитват да ни командват!

трябва като тропнеш по масата, лъжицата да подскча във въздуха и жена ти да търчи светкавично от кухнята, за да я хване във въздуха!

освен това, това не е лошо съществуване - от жените се иска само да слушат мъжете си, да раждат деца и да ги отглеждат и да се грижат за домакинството!

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 12:05
quench you're officially my idol man :wink:

missy56561
08-20-2007, 12:13
Stiga de :smt018 durjite se otvratitelno :shock: kvo sa vi napravili jenite?! Nikoq jena ne zaslujava da se durjite taka s neq :smt009 Grozno durjanie :smt011 Dominira6t pol mogat da budat i jenite i mujete!Aide stiga tolkova...a na taq tema...do utre moje i ve4e da q nqma :lol: kato gledam kak quench obijda :smt011 davam i...daje do dove4era :wink: :lol:

beyond_transience
08-20-2007, 12:14
Темата е БЕЗСМИСЛЕНА

Nightingale
08-20-2007, 12:20
Знаеш ли каква грешка си допуснал, ако жена ти идва да те тормози от кухнята, докато си гледаш мача и пиеш бира?
Оначава, че си й оставил много дълга веригата!

:twisted:

я сега не ми се умилквайте, змии такива! всеки себеуважаващ се мъж трябва да държи жена си изкъсо и да не й дава да се лигави и умилква, камо ли да говори - защото така те се опитват да ни командват!

трябва като тропнеш по масата, лъжицата да подскча във въздуха и жена ти да търчи светкавично от кухнята, за да я хване във въздуха!

освен това, това не е лошо съществуване - от жените се иска само да слушат мъжете си, да раждат деца и да ги отглеждат и да се грижат за домакинството!

Get a life, brother! :twisted:

SuNsEt
08-20-2007, 12:21
Темата е БЕЗСМИСЛЕНА ох,добре де може и да е безмислена...признавам си :lol: споко и аз не и давам много живот :wink: Разбра се ве4е,4е доминиращ пол НЯМА :D айде готово :lol: край на обидите към жените в тази тема...МИР! :lol:

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 12:23
Темата е БЕЗСМИСЛЕНА ох,добре де може и да е безмислена...признавам си :lol: споко и аз не и давам много живот :wink: Разбра се ве4е,4е доминиращ пол НЯМА :D айде готово :lol: край на обидите към жените в тази тема...МИР! :lol:
Да бе, много ви е удобно така: "няма доминиращ пол бла бла бла :smt015 "
Мъжът е силен, жената слаба. Точка. 8)

Impressive
08-20-2007, 12:32
Няма по-гадни, подли, заядливи, интригантстващи от жените.
Дължат всичко на свещенната вагина :smt011 :smt013

Disrespect
08-20-2007, 12:32
NO MA'AM!!!

PollyPoi
08-20-2007, 12:36
от тази тема няма да излезе нищо друго освен "война" между половете.
жените ще казват - жени, мъжете ще си държат на себе си.

:roll:

едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.
:shock: :shock: :shock: тоя пък мразел жени :smt005

Reed
08-20-2007, 12:38
Не разбрахте ли,че е тя?!

PollyPoi
08-20-2007, 12:43
Само се замислете какъв ще бъде светът ако няма жени :wink: тогава започвайте да оплювате нежния пол.

RAWRRR
08-20-2007, 12:47
Доминиращите жени обикновенно завършват живота си на 85,месец след като котката им умре,защото тя е била единственото щастие в живота им на стари моми..

Доминиращия мъж на 65 обикновено завършва живота си задавен от пържен картоф,понеже се е опитвал да се оригне от 2 литровата бирата и в същия момент любимият му футболист е вкарал автогол..и а да каже
"Майната ти,копеле ... и :smt010 "

Valar
08-20-2007, 12:48
Къде отиде червеното извратено старче без него ми е скучно! :-D

Disrespect
08-20-2007, 12:52
едно е ясно... смърт за нежния пол!! мразя жени.

:smt047

FelisDirus
08-20-2007, 12:55
Знаеш ли каква грешка си допуснал, ако жена ти идва да те тормози от кухнята, докато си гледаш мача и пиеш бира?
Оначава, че си й оставил много дълга веригата!

:twisted:



да, писо, говори ми, не спирай.. :twisted: :lol:

AsHaNtI_90
08-20-2007, 12:57
Ei NqMa KfO Da Se LuJeME JeNiTe Sa Po-DoMiNiRa6tIq PoL aMa NaLi ZnAeTe 4e iDvAta PolA NemOgaT EdIn BeZ DrUg ! :wink:

Disrespect
08-20-2007, 13:02
Ei NqMa KfO Da Se LuJeME JeNiTe Sa Po-DoMiNiRa6tIq PoL aMa NaLi ZnAeTe 4e iDvAta PolA NemOgaT EdIn BeZ DrUg ! :wink:

ние можем без жени...

вие не можете без нас щото ние имаме пишките и парите

8)

Shadow_Walker
08-20-2007, 13:04
...а те могат да оберат банка и да си купят вибратор...

mimi8
08-20-2007, 13:06
Ei NqMa KfO Da Se LuJeME JeNiTe Sa Po-DoMiNiRa6tIq PoL aMa NaLi ZnAeTe 4e iDvAta PolA NemOgaT EdIn BeZ DrUg ! :wink:

ние можем без жени...

вие не можете без нас щото ние имаме пишките и парите

8) Aide stiga si se prevuznasql :lol: :wink: jenite sa po izdrujlivi i dominira6tiq pol sme nie!A vie i da ni mrazite,pak ni6to nqma da promenite :lol: :wink: pak sme dominira6tiqt pol :smt016

quench
08-20-2007, 13:07
хм, сигурен съм 110%, че тея, дето твърдят, че темата е безсмислена, са или жени, или техните ларви - момичетата - или което е по-лошо, мъже, вече покорени от жените и с пречупено самоучвствие

проблемът на темата е, че аз се разприказвах и няколко МЪЖЕ ме подкрепиха

жените искат да ни затворят устата, за да нямаме правото на глас

NO MA'AM !!!

защо мислите на пазара няма нито една анти-женска книга, която разкрива как Те ни потискат? защото подлите жени убиват авторите, а книгите изграят - още преди печатането даже, защото нищо неподозиращият писател споделя на жена си на вечееря "Скъпа, утре ще се обадя на издателя..."

NO MA'AM !!!

защо според вас жени, законспирирани като гости, първо писаха в темата, че мъжете са свини, а после започнаха да ни обвиняват в това, че сме се държали зле,а?

защото това е техният начин да властват - чрез чувството ни за вина

да не мислите, че когато й извъртите шамар, нея я боли толкова? не, тя просто си казва "ето, сега ще имам още един лост, чрез който да го управлявам"

дори цялата идея с девствеността и родилните мъки е някакъв таен заговор
"ооо, скъпи, първият път толкова ме заболя"
а мъжът си мисли, че я е наранил

"ооо, толкова месеци износвах детето, а накрая това болезнено раждане..."
и мъжът се чувства виновен, че не той е поел болката и неудобствата

а те само това чакат

NO MA'AM !!!

защо смятате, че една жена постоянно говори за чувства, за любов, за щастие?

за да изглежда слаба и нпрактична

за да ви кара да поемате цялата отговорност вместо нея

за да се трудите заради нея

за да използва вашета загриженост - защото един истински мъж е винаги редом до другарите си, винаги подкрепя рода си

една жена е готова да предаде всяка друга, да предаде мъжа си, а накрая да намери извинение за практичното си и егоистично поведение - например, "направих го за наше добро" или "бях уплашена и наранена"

NO MA'AM !!!

животът на мъжа е чест, дълг и себеотдаване
животът на жената е подлост, егоизъм и предателство

NO MA'AM !!!

:evil:

AsHaNtI_90
08-20-2007, 13:08
Ei NqMa KfO Da Se LuJeME JeNiTe Sa Po-DoMiNiRa6tIq PoL aMa NaLi ZnAeTe 4e iDvAta PolA NemOgaT EdIn BeZ DrUg ! :wink:

ние можем без жени...

вие не можете без нас щото ние имаме пишките и парите

8)
Ti AkO MoJe6 BeZ JenI Ne Sum SiGurNa Za DrUgiTE Mom4eTa :wink:

Shadow_Walker
08-20-2007, 13:11
quench, душко, не се вземай насериозно.
И както казах - няма доминиращ пол...ей тва е истината.
не мисля, че жените могат да ни командват :lol: ама не мисля и че ния можем да ги командваме :lol: извод...всеки да си командва себе си :lol:
а пък _SL_ знаем, че не си пада по женско :lol:

RAWRRR
08-20-2007, 13:17
quench,фройдист такъв,ти ще си виновен за големия процент на гейове в България :lol: ,ако продължаваш в този дух да надъхваш МЪЖЕТЕ,които са те подкрепили след първият пост.

mimi8
08-20-2007, 13:22
хм, сигурен съм 110%, че тея, дето твърдят, че темата е безсмислена, са или жени, или техните ларви - момичетата - или което е по-лошо, мъже, вече покорени от жените и с пречупено самоучвствие

проблемът на темата е, че аз се разприказвах и няколко МЪЖЕ ме подкрепиха

жените искат да ни затворят устата, за да нямаме правото на глас

NO MA'AM !!!

защо мислите на пазара няма нито една анти-женска книга, която разкрива как Те ни потискат? защото подлите жени убиват авторите, а книгите изграят - още преди печатането даже, защото нищо неподозиращият писател споделя на жена си на вечееря "Скъпа, утре ще се обадя на издателя..."

NO MA'AM !!!

защо според вас жени, законспирирани като гости, първо писаха в темата, че мъжете са свини, а после започнаха да ни обвиняват в това, че сме се държали зле,а?

защото това е техният начин да властват - чрез чувството ни за вина

да не мислите, че когато й извъртите шамар, нея я боли толкова? не, тя просто си казва "ето, сега ще имам още един лост, чрез който да го управлявам"

дори цялата идея с девствеността и родилните мъки е някакъв таен заговор
"ооо, скъпи, първият път толкова ме заболя"
а мъжът си мисли, че я е наранил

"ооо, толкова месеци износвах детето, а накрая това болезнено раждане..."
и мъжът се чувства виновен, че не той е поел болката и неудобствата

а те само това чакат

NO MA'AM !!!

защо смятате, че една жена постоянно говори за чувства, за любов, за щастие?

за да изглежда слаба и нпрактична

за да ви кара да поемате цялата отговорност вместо нея

за да се трудите заради нея

за да използва вашета загриженост - защото един истински мъж е винаги редом до другарите си, винаги подкрепя рода си

една жена е готова да предаде всяка друга, да предаде мъжа си, а накрая да намери извинение за практичното си и егоистично поведение - например, "направих го за наше добро" или "бях уплашена и наранена"

NO MA'AM !!!

животът на мъжа е чест, дълг и себеотдаване
животът на жената е подлост, егоизъм и предателство

NO MA'AM !!!

:evil: :smt005 :smt005 :smt005 ne me razsmivai :smt005 pravi6 se samo na interesen :evil: ne zabravqi,4e i ti ima6 maika i sega kato govori6 takiva prostotii se otnasqt i za neq!vsqka jena si ima dostoinstvo i ti nqma6 pravo da go oronva6 :evil: tva,4e nqkoq te e zarqzala ne ozna4ava 4e vsi4ki jeni sa takiva :arrow: ispolzva4ki!vajnostta ne ti pridava zna4enie :wink: Ti kvo iska6,a?6toto se pravi6 na golqmata rabota i vs tebe da slu6at i da podkrepqt bezmislenite ti komentari :smt011 :smt011 :smt011

08-20-2007, 13:26
Къв е тоя сексизъм е... тцтцтц


Мъжът ще доминира, когато мие чинии без да пие :-D
Ако това се случи ще настъпи преврат в женското господство... но е почти невъзможно!

quench
08-20-2007, 13:44
:smt005 :smt005 :smt005 ne me razsmivai :smt005 pravi6 se samo na interesen :evil: ne zabravqi,4e i ti ima6 maika i sega kato govori6 takiva prostotii se otnasqt i za neq!vsqka jena si ima dostoinstvo i ti nqma6 pravo da go oronva6 :evil: tva,4e nqkoq te e zarqzala ne ozna4ava 4e vsi4ki jeni sa takiva :arrow: ispolzva4ki!vajnostta ne ti pridava zna4enie :wink: Ti kvo iska6,a?6toto se pravi6 na golqmata rabota i vs tebe da slu6at i da podkrepqt bezmislenite ti komentari :smt011 :smt011 :smt011

това с "и майка ти ли влиза в сметката" е отново опит да се използва чувството за вина :)

много сте прозрачни!

разбира се, че и майка ми спада в тази категория - откакто съм се осъзнал полово, виждам постоянно как прилага номерата си върху мен и баща ми

и второ - достойнството на жените се свежда до това колко мъже е прецакала, за да се издигне високо ;)

и трето - не съм бил зарязван никога - но честичко съм им бил шута, щом веднъж започнат да си отварят устата често и без разрешение

и четвърто, но не последно - моите коментари съдържат само истина, която никоя от вас не може да отрече

ЗАТОВА СЕГА ЩЕ МЕ ОБИЖДАТЕ, СТРЕМЕЙКИ СЕ ДА ОТВЛЕЧЕТЕ ВНИМАНИЕТО НА ЧЕТЯЩИТЕ ТЕМАТА ОТ ИСТИНАТА

поздрави:

Контрол - Кучко, марш в ковчега!
:twisted:

mimi8
08-20-2007, 14:00
Контрол - Кучко, марш в ковчега!
:twisted:[/quote] q slu6ai kvo...NQMA da mi vika6 ku4ka 6toto ne me poznava6,razbra li?! Ne sam obijdala nikoi za da ne obijda6 ti :smt013 prestani da se zaqjda6 6toto si dosaden ve4e!Mar6 6e vika6 na nqkoi kato tebe!Ako az sum ku4ka to ti kvo si we?! A?I ot gore na vsi4ko 6e mi vika''mar6 v kof4ega'' Ot kude na kude be?!Az da ne sum ti stoka be?Nito edna jena ne e parcal za da i govori6 taka :smt013

koalka
08-20-2007, 14:02
Нормално е да не стигнете до разрешение на спора, нали сте били и момчета и момичета. :)
Не знам дали доминиращ, но за мен силния пол като цяло са мъжете, но в доста ситуации жените се справят по-добре.Пък и съм чувала, че по-издържат на болка.

armani169
08-20-2007, 14:02
няма такова нещо като доминиращ пол...

БРАВО!!! :smt023

SmurkamDoZori
08-20-2007, 14:22
Дължат всичко на свещенната вагина :smt011 :smt013

:mrgreen:

FelisDirus
08-20-2007, 14:34
окей, писо, да допуснем, че има някаква истина в думите ти.. макар че прекаляваш малко - все едно по цял ден си нямаме друга работа освен да кроим пъклени планове, които да са срещу ''горките мъжленца'' :lol:

аз се възползвам от всяка ситуация, когато мога
доста често съм манипулирала мъжете(което е толкова лесно, че чак ми доскучава)
а, ако не ми мине номерът - пак намирам начин да постигна своето
... но пък си живея добре така :mrgreen:

най-странното е, че досега никой не се е усещал.. хм

а колкото до това, че мъжете били свине.. еми, не, не са свине, те са просто мъже

П.С.
писане, противоречиш си малко сякаш - твърдиш, че ние сме ''жертвите'', че използваме чувството ви за вина, но сега не правиш ли и ти същото? :-s

quench
08-20-2007, 14:35
Контрол - Кучко, марш в ковчега!
:twisted: q slu6ai kvo...NQMA da mi vika6 ku4ka 6toto ne me poznava6,razbra li?! Ne sam obijdala nikoi za da ne obijda6 ti :smt013 prestani da se zaqjda6 6toto si dosaden ve4e!Mar6 6e vika6 na nqkoi kato tebe!Ako az sum ku4ka to ti kvo si we?! A?I ot gore na vsi4ko 6e mi vika''mar6 v kof4ega'' Ot kude na kude be?!Az da ne sum ti stoka be?Nito edna jena ne e parcal za da i govori6 taka :smt013[/quote]

хаха, ама аз не съм ти казал "кучка" - казвам го на всички жени, но вие така или иначе си го знаете

не ми играй игрички с изкуственият си гняв, защото ми е ясно, че докато играете плач или обида или гняв, в действиетлност през това време мозъкът ви работи на 110% обороти и съвсем изчистено съзнание - виждате слабостите на врага и го удряте там, където най-много го боли!

нека не се заблуждаваме

а колкото до стоката - мисля, че жените ни възприемат като такава

мъжката мода е измислена от жените, за да ни предлагат на пазара в скъпа и лъскава опаковка

на мъжът му е стигала една кожа и едни кожени ботуши, които и сам е можел да си направи с костения си нож

но жената е рекал "дай да сложим едно синьо камъче тука"
а после висчки други жени са казали "виж, Орг има синьо камъче - той е силен ловец, затова и ти трябва да имаш"

и понеже мъжете не са много по това да тичат из цветята и да се кичат с боклуци, жените са взели тази роля

а после са измислили и разните духове за това и онова - на тях са били принасяни дарове като мъниста и цветя, както сочат най-известните изследвания в тази област!
а знаете кой ги изработва, нали?
и това се е повтаряло, докато мъжете не са почнали да вярват, че без дар от мънист няма как да хванат елен или да строшат черепа на враг от другото племе
а когато "суеверният" метод не е действал, съмненията на мъжете във верността му са били заличавани с евтини сексуални трикове...

даже по-късно - една жена е твърдяла, че е родила Синът Божий - и до ден днешен носим тази измама в сърцата си

Дебел Идиот
08-20-2007, 14:54
предлагам quench да стане нашият вожд (на мъжкото племе)
УРААА!! ДА ЖИВЕЕ ЧОВЕКЪТ(мъжа)!
http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bow.gifhttp://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bow.gifhttp://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bow.gifhttp://www.tuning.bg/forum/images/smiles/bow.gif
ЖЕНИТЕ ВЪН ОТ ЖИВОТА НИ!!!! :x :x :x

Shadow_Walker
08-20-2007, 14:56
:smt005
някой пак е прекалил с червените хапчета...

mimi8
08-20-2007, 14:58
quench vob6te ne iskam da se karam s teb...pisna mi ve4e i bez tva :smt019 huuuvo are az 6e otstupq :wink: Dovolen? PP:ne prilagam nikakva ''tehnika'' za da stane moeto,da znae6 :wink: az kazvam MIR i tva e,koito iska da go priema kakto si re6i

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 14:59
:smt005
някой пак е прекалил с червените хапчета...
Предател на мъжката идея :smt011
Аз предлагам да изгорим вещиците :twisted:
http://www.islam-watch.org/Assets/pope/image004.jpg

Shadow_Walker
08-20-2007, 15:02
:smt005
някой пак е прекалил с червените хапчета...
[b]Предател на мъжката идея :smt011
[color=indigo]цялата тази работа с разделението на половете е тъпа :)

FelisDirus
08-20-2007, 15:07
абе вие да не сте се научили сами да си правите свирки, че сте толкова смели? :-s

:lol:

music_pirate
08-20-2007, 15:08
jenite 6toto sa pove4e ot mujete na na6ta planeta .....

FelisDirus
08-20-2007, 15:31
exploited, това беше просто шегичка

а теорията на куенч... не съм я отричала, но пък смятам, че не сте на 100% прави

виж ми горния пост

Black_JAG_Bundy
08-20-2007, 15:32
Момчета, карате ме да се гордея, че съм мъж :smt010
БИРА ЗА ВСИЧКИ
http://www.htmlforums.com/images/avatars/beer.gifhttp://forum.bg-mamma.com/Smileys/default/Beer.gif

quench
08-20-2007, 15:33
всъщност смятам, че съм 101% прав

дори да няма организация, то ви идва инстинктивно отвътре

Boot
08-20-2007, 15:35
Вие пък сте ебати параноичните.
Само филми
:lol:

FelisDirus
08-20-2007, 15:40
шегичка тук, шегичка там..

но една жена не се знае дали се шегува... или заплашва с усмивка...

la femme fatale.. 8)


чак пък.. наистина си беше просто невинно майтапче (хайде, куенч, бъди зъл.. кажи, че това е само поза с цел манипулация :twisted: )

на мен това все повече започва да ми харесва

бях зажадняла за истински мъже.. даже си мислех, че ги няма вече, а са останали само безгръбначните п*тьовци, които са адски скучни

вие сте едно истинско предизвикателство :twisted:

Метоман
08-20-2007, 15:53
филми или не...

защо има израз la femme fatale (повлиян съм от разказа за невидимия морков и минавам и аз на френски изрази)???


Защо навсякъде шибаните магазини са пълни с женски стоки??
Защото жените харчат, а мъжете произвеждат?
А когато не произвеждат достатъчно- жените ги карат да се чувстват виновни и да работят повече, за да може ТЯ да харчи повече...

ХА...

Преди години имаше някаква реклама на бира, където някакви жени опищяха света, че жената е била приравнена до колата и бирата, а рекламата беше проста: 3-те неща, които обича мъжа...
Не се почувстваха добре и горди, че са обичани... а обидени, че са "приравнени" до нещо...
обидени,,, :smt005


после имаше реклама на паста за зъби май, където ТЯ имаше мултифункционална кола, паста и мултифункционален мъж...
беше кратко и ясно- мъжа е роб, който да служи на жената... мултифункционален...

никой мъж не започна да завежда дела и да мрънка- защо??
Защото е зает да работи, за да може ТЯ да има и мултифункционално червило, телевизор с много канали, сешоар, вана с минерали, да ходи на солариум, спа процедури и прочие...


това е драги жени, с две масни образувания, една вагина и една река сълзи държите в плен мъжете...
Ницше батка не ме лъжи чел си го! :smt007 :smt007 :smt007

Boot
08-20-2007, 15:55
Докато сте достатъчно глупави, че да се подчинявате на две масни образувания, вагина и река от сълзи, ще си параноясвате, че някой иска да ви управлява. Сами се давате. :wink:

Impressive
08-20-2007, 16:00
Мразя вииии :smt019

RAWRRR
08-20-2007, 16:02
шегичка тук, шегичка там..

но една жена не се знае дали се шегува... или заплашва с усмивка...

la femme fatale.. 8)


чак пък.. наистина си беше просто невинно майтапче (хайде, куенч, бъди зъл.. кажи, че това е само поза с цел манипулация :twisted: )

на мен това все повече започва да ми харесва

бях зажадняла за истински мъже.. даже си мислех, че ги няма вече, а са останали само безгръбначните п*тьовци, които са адски скучни

вие сте едно истинско предизвикателство :twisted:
А ти си една Истинска Жена..
"О,куенч бъди лош
нашляпай ме по малкият бял задник
започва все повече да ми харесва
Зажадняла съм за истински мъж "



Ницше батка не ме лъжи чел си го! :smt007 :smt007 :smt007
Ницше е бил женомразец,така че той е бил субективен,а субективната философия не е стойностна.

FelisDirus
08-20-2007, 16:03
Докато сте достатъчно глупави, че да се подчинявате на две масни образувания, вагина и река от сълзи, ще си параноясвате, че някой иска да ви управлява. Сами се давате. :wink:


да, това е така

аз пък искам мъж, който да бъде груб с мен, първичен донякъде, да съм негово притежание...

е, как да ви кажа, че такива мъже все още не съм срещала

malchance (да почна и аз на френски)... :lol:

beyond_transience
08-20-2007, 16:04
A сякаш наместо мултифункционалното червило, сешоара, ваната с минерали и солариума мъжете си нямат други занимавки (за коли тук не ви ли хрумва ?)..... И защо неизменно свързвате телевизорите с жените? По-скоро е обратното.

Как е възможно хора, живеещи в 21 век все още да си мислят, че единият пол трябва И властва над другия?! И жените, и мъжете си имат свое място. Едните са силни в едни области, другите- в други. Такова понятие като "всички" няма и не трябва да има.

FelisDirus
08-20-2007, 16:07
шегичка тук, шегичка там..

но една жена не се знае дали се шегува... или заплашва с усмивка...

la femme fatale.. 8)


чак пък.. наистина си беше просто невинно майтапче (хайде, куенч, бъди зъл.. кажи, че това е само поза с цел манипулация :twisted: )

на мен това все повече започва да ми харесва

бях зажадняла за истински мъже.. даже си мислех, че ги няма вече, а са останали само безгръбначните п*тьовци, които са адски скучни

вие сте едно истинско предизвикателство :twisted:
А ти си една Истинска Жена..
"О,куенч бъди лош
нашляпай ме по малкият бял задник
започва все повече да ми харесва
Зажадняла съм за истински мъж "


не усети ли тънката ирония в думите ми
явно не си... :lol:

FelisDirus
08-20-2007, 16:10
^ сами сте си виновни, че не срещате такива мъже...

та вие създадохте цяло поколение педерасти... :)

с малки изключения, които сме ние.. последните Комити за Освобождение на Чепа (накратко КОЧ) и наричани с ужас в гласа- кочове...

последните партизани на мъжкото семе...


е, вие що се давате, бе? :D
нали сте мъже!

FelisDirus
08-20-2007, 16:15
хъх, не знам, exploited.. като не съм срещала такива индивиди, не мога да кажа нищо :roll:

Boot
08-20-2007, 16:19
НИЕ или ТЕ (неосъзнатите и осъзнати педерасти)..

ти сама каза, че не си срещала мъж от нашия тип => си се занимавала само с мекотели... 8)

те са лесни за манипулация...
попаднеш ли на КОЧ ще се озориш :) много.. и ще изгубиш..

Да, КОЧа го е страх от един сълзи и го гони бясната параноя, че нещо иска да го управлява. Като си мисли, че нещо може да го управлява, сам се дава. Ебати КОЧа.

Boot
08-20-2007, 16:23
Ама КОЧа се оплаква, че го мъчат. Следователно от едното просветление файда нулева.

FelisDirus
08-20-2007, 16:24
ехеее, кво стана тука

тоест, ако един истинско КОЧ ме види да плача или ще избяга, или ще ми набие един тупаник (за да знам за кво рева) и пак ще избяга, вместо да ме прегърне и успокои (примерно)? :lol:

Boot
08-20-2007, 16:27
Че вие тая война я водите от... винаги и пак на никой не служи просветлението. Тогава?

FelisDirus
08-20-2007, 16:28
хаха
вече е забавно :mrgreen:

интересно ми е обаче, ако това същество ти е много близка приятелка например или пък сестра
как реагира КОЧ тогава? :-s

FelisDirus
08-20-2007, 16:35
апф... айде, айде..

омайниче, бегония.. не е чак толкова остроумно, пък и е старо лафче, пък и лошо няма
винаги съм уважавала еднократните забежки :D

FelisDirus
08-20-2007, 16:41
хихи
окей, exploited, беше ми изключително приятно, почини си и ще те чакаме да се завърнеш с нови сили :lol:

Disrespect
08-20-2007, 16:56
жените удрят когато най-малко очакваш и удрят в НАЙ-СЛАБОТО място на човека...

FelisDirus
08-20-2007, 17:05
никой няма тука.. те на тебе разчитат - ти си им опората :lol:

не виждаш ли, че само двамата се обясняваме..ц, ц, ц

~*SILVER*~
08-20-2007, 17:07
За радост или не, женския пол е доминиращ, Жените се справят много по-добре с проблемите и могат да разсъждават трезво във всяка ситуация. Мъжете се вкарваме в злобни караници и юмруци, вместо да си имзислим хитра стратегия.
Естествено, не е казано, че сички са така. ;)

RAWRRR
08-20-2007, 17:10
За радост или не, женския пол е доминиращ, Жените се справят много по-добре с проблемите и могат да разсъждават трезво във всяка ситуация. Мъжете се вкарваме в злобни караници и юмруци, вместо да си имзислим хитра стратегия.
Естествено, не е казано, че сички са така. ;)
Всъщност,нищо че съм жена,ще възразя..
Мъжете са по интелигентни от жените-тоест могат да се справят в напечени моменти,да запазят самообладание и да мислят трезво как да излезнат от напрегнатата ситуация,това е защото мъжете разсъждават рационално,а жените емоционално ..

radito
08-20-2007, 17:14
Според мене не трябва да има доминиращ пол!

sh3_1s_7h3_0n3
08-20-2007, 18:04
По желание на авторката заклю4вам темата. :wink: