PDA

View Full Version : ПрОБлЕмъТ,НаРЕчеН ЗаеК



lilit_666
08-20-2007, 10:16
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink:

Phoenixheart
08-20-2007, 10:25
забий му 1 между очите

SuNsEt
08-20-2007, 10:25
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: :lol: аз на твое място не бих се притиснявала :wink: Забавлявай се и ги заеби.Кво като така може да ти викат,голяма работа нищо няма да ти направят спокойно :wink: Пък и без тва няма само на теб да ти викат''заек'' нали? :wink: на мен ако ми кажат''заек искаш ли морков'' бих им казала:Еми да,може :lol: :wink: Обърни го на шега.А и по късно,като си по-голяма и има зайци и на теб може да ти бъде забавно така да им говориш :smt005 За това се успокой :wink:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 10:28
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: :lol: аз на твое място не бих се притиснявала :wink: Забавлявай се и заеби.Кво като така може да ти викат,голяма работа нищо няма да ти направят спокойно :wink: Пък и без тва няма само на теб да ти викат''заек'' нали? :wink: на мен ако ми кажат''заек искаш ли морков'' бих им казала:Еми да,може :lol: :wink: Обърни го на шега.А и по късно,като си по-голяма и има зайци и на теб може да ти бъде забавно така да им говориш :smt005 За това се успокой :wink:

:-D
Споко бе!Кво си тръгнала да се притесняваш за това.. :D И аз сега ще съм зайче, ама не ми пука.. :-D Както каза SuNsEt, обърни го на шега.. :wink:

Seducti0n
08-20-2007, 10:31
Съдба,при мен нямаше такива работи и нито веднъж не съм била наричана-заек,камо ли някой морков да ми предлага.Да не ти пука,та нали и тези въпросни отворковци,сам минали по този път,да не си мислиш че така извежнъж са се озовали в 10-ти клас примерно. :-D Спокич и никво сдухване. :wink:

AFT
08-20-2007, 10:55
Да уе, в моето на 15 септ. целят с моркови и зеле! Добре, че ще съм с униформа и няма да си нацапам дрехите, но ще е ужасно. :( Аз дори не ям моркови и зеле! [-(

AFT
08-20-2007, 11:43
Но те не ни дават морковите - целят ни с тях. :smt009

ProstoAz
08-20-2007, 11:46
Заешката година е най-яката! Дори има някакво очарование в целенето с моркови, традиция... Не се спичай толкова. :wink:

AFT
08-20-2007, 11:56
:smt010

Seducti0n
08-20-2007, 12:02
:smt010Нидей плачка,ще бъде забавно :wink:

08-20-2007, 12:25
ьхаьхаххаьха преди 3 години кат влезох в мойто имаше некоф бастун 9 клас и ми вика чезни ве заек смотан и го пребих после ходи с гипс 2 месеца. РЕСПЕКТ [-(

LizZz
08-20-2007, 12:29
ьхаьхаххаьха преди 3 години кат влезох в мойто имаше некоф бастун 9 клас и ми вика чезни ве заек смотан и го пребих после ходи с гипс 2 месеца. РЕСПЕКТ [-(
О йес :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

w0sh
08-20-2007, 12:30
Хах те тез дет рпавят мизерии са комплексираните 9-то класници дет са най-големите балъци по-принцип онея с девствените мустаци.... таз година им напраих шоуто ... както съм 187 отивам в стаята на зайците и те естествено идват онея балъци да се гаврят и единия ми дава морков..... хаха колко ми се изивнява като се изправих хаха още ми е кеф кат си спомня...

LizZz
08-20-2007, 12:41
Хах те тез дет рпавят мизерии са комплексираните 9-то класници дет са най-големите балъци по-принцип онея с девствените мустаци.... таз година им напраих шоуто ... както съм 187 отивам в стаята на зайците и те естествено идват онея балъци да се гаврят и единия ми дава морков..... хаха колко ми се изивнява като се изправих хаха още ми е кеф кат си спомня...
Ше се извинява ми..Да,наистина 9-токластниците са доста мизерни(аз сега ше съм 9-ти :mrgreen: )Някъде на 5-тия ден от когато влязох в мойто даскало и искам да си вляза в кабинета и некав тапак-гъзе :mrgreen: се изправя пред мене и се опитва да ме стресне ама аз седя и го гледам тъпо и той поседя,поседя осети се,че е тъп и си отиде :smt018 дееба идиотите... :smt013

AFT
08-20-2007, 13:09
:smt010Нидей плачка,ще бъде забавно :wink:
и ще боли само първите две седмици :-D


Стига, де ... :smt012

mid_get
08-20-2007, 13:11
:smt010Нидей плачка,ще бъде забавно :wink:
и ще боли само първите две седмици :-D


Стига, де ... :smt012
Пф, глупости... :roll: Да не ти пука ;-)

Reed
08-20-2007, 13:20
един ми беше разказвал как са давали моркови на некъв заек,ама тоя бил алергичен..и баща му е идвал се кара с тех....не помна кво точно е станало :lol:

mid_get
08-20-2007, 13:24
един ми беше разказвал как са давали моркови на некъв заек,ама тоя бил алергичен..и баща му е идвал се кара с тех....не помна кво точно е станало :lol:
е, голяма работа - то си е било за традицията :lol:
а ти така и не отговори в кое даскало си приета :-)

w0sh
08-20-2007, 13:32
Чушка морков и зелка без това няма на къде много е забавно. Страноото е че зайците са много паникьосани катчели е болка за умиране... ко ви пук нали догодина ще правите съшото

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 13:49
бъди себе си.. кво ти пука кво мислят др за теб??? просто бъди себе си... се ще те хареса някой.. и аз съм била заек.. не е толкоз страшно... ще се справиш някак.. + това това е само една година.. в ново даскало с нови учители и съучници.. нямаш си и представа колко бързо ще мине.. :wink:
а за храненено със моркови.. ем просто казваш мерси.. усмихваш се и толкоз :-D
се ще се справиш някак :wink:

music_pirate
08-20-2007, 14:33
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink:

toi nqma da te pita .... napravo 6te ti go navre v ostata
SpoX i az 6te sum
( pomisli si sled 2-3 godini ti 6te hrani6 zaici )

simba007
08-20-2007, 14:39
hahaha spoko ne e tolkova stra6no da si zaek!e da purvata god dokato si zaek vs.te zqpat az kato bqh zaek edin samome presledva6e i mi vika6e zaika ei zaike i tem podobni qko ni celeha s morkovi na 15 nqma da se 6a6ka6 i da im obru6ta6 vnimanie

bobka
08-20-2007, 14:44
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: :lol: аз на твое място не бих се притиснявала :wink: Забавлявай се и заеби.Кво като така може да ти викат,голяма работа нищо няма да ти направят спокойно :wink: Пък и без тва няма само на теб да ти викат''заек'' нали? :wink: на мен ако ми кажат''заек искаш ли морков'' бих им казала:Еми да,може :lol: :wink: Обърни го на шега.А и по късно,като си по-голяма и има зайци и на теб може да ти бъде забавно така да им говориш :smt005 За това се успокой :wink:

:-D
Споко бе!Кво си тръгнала да се притесняваш за това.. :D И аз сега ще съм зайче, ама не ми пука.. :-D Както каза SuNsEt, обърни го на шега.. :wink:
abe spoko i az sum taka ama xi4 ne mi puka.po4va6 i ti da se bazika6 s tqx i gotovo! :-D

sasha_90
08-20-2007, 16:03
Прави се на отворена,но в рамките на нормалното де.Аз когато бях заек много ядосвах големита батковци :-D .Те ми казваха :"искаш ли морков",аз отговарях :"не".Те пак викат"ще ти се наложи да ядеш,аз:"няма".Те:"Щи го мушна в устата",аз:"пробвай,но няма да успееш".... :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-20-2007, 16:23
в моето даскало ситуацията е същатаа!мога да ти кажа 1... кефи се защото аз вече не съм заек и времето през което бях много ми липсва!вие там ще сте наи интересните... на 15 трябва да опиташ морков :) задължително!като доиде и си рупаи пък да ти не пука тоя ден е веднъж в живота.. :) а вече ако прекалят (както направиха с един саученик закъсня за час защотото някакви го карали да мери пода с клечка за зъби :shock: ) просто казваш нещо от сорта на "аее после сяя не ми се занимава" врътваш си дупето и изчезваш.. може и само 2рото ... :lol:

SweetTeEscaPe
08-20-2007, 16:25
Абе кво ти пука - някой беше писал преди мене,че тая година е най-яката - абсолютно вярно :D !Не е болка за умиране пък и ще свикнеш с тея бъзици. :wink:

teenage_drama_queen
08-20-2007, 16:35
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink:


зимаш моркова и се кефиш :wink: аз бих си го изяла пред тях :-D

mr0b1
08-20-2007, 17:41
и аз ще съм заек почвам 1ви клас -_-

mid_get
08-20-2007, 17:47
и аз ще съм заек почвам 1ви клас -_-
да, и на първия учебен ден гледаш някакъв батко-второкласник се засилил към теб с морков в ръка :lol: тцтц...нищо, и ти ще пораснеш, и ти ще станеш второкласник :smt006

love_enrique
08-20-2007, 19:15
Дааа...и аз ще съм заек 8-[ Не честно,мразя моркови :lol: :roll:

DanceGirl
08-20-2007, 19:52
И аз ще съм зайче :smt016 Тая година големите са се заканили да ни тормозят цяяяла година и да ни целят на първия учебен ден :lol:

CoBRaSTyLе
08-20-2007, 20:27
екстра. че ги изедем. 8)

sladku_bebzi
08-21-2007, 09:15
и аз ще съм заек почвам 1ви клас -_-
да, и на първия учебен ден гледаш някакъв батко-второкласник се засилил към теб с морков в ръка :lol: тцтц...нищо, и ти ще пораснеш, и ти ще станеш второкласник :smt006

Обра ми точките, с този коментар :smt005 :smt005 :smt005

mid_get
08-21-2007, 11:31
и аз ще съм заек почвам 1ви клас -_-
да, и на първия учебен ден гледаш някакъв батко-второкласник се засилил към теб с морков в ръка :lol: тцтц...нищо, и ти ще пораснеш, и ти ще станеш второкласник :smt006

Обра ми точките, с този коментар :smt005 :smt005 :smt005
mr0b1 е виновен, той ме предизвика :roll: :oops:

пП: И айде стига вече - т'ва да си заек не е проблем, а си е голям кеф, аз лично много добре си изкарах 8 клас (поне от това, което си спомням, защото беше отдавна)

Phoenixheart
08-21-2007, 11:48
дам миналата година пак бях заек, вече за трети път. ми нищо особено, мн нови приятели направих

.........................
08-21-2007, 14:34
olee mi to i az sega 6e sum zaek ama tolko se kefqqq tfa si e qko we kfo tolko kupon da staa,kato me celqt i az 6e celq i 6e e gotino ne misli6 li?

armani169
08-21-2007, 14:50
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink:

Споко .... И аз съм бил заек . Голям купон беше !!! :-D

N0_feAR
08-21-2007, 16:48
бе и аз беших по едно време аек, ама не са ме хранили нито са ме целили, само на базикаха :D
няма страшно, както казаха най-вече деветокласниците са "гъзарите" които хранят с моркови. АКо не ти отърва да си похапнеш...цапни му един, пък ако те целят - отвръщай на удъра.

пп:не знам за моркови и зеле, но тука в моя град има едно даскало дет зайците ги хранят с люти чушки...тъй че се радвай че ще са моркови :-D

Forest_girl
08-21-2007, 17:38
Ооо и аз ще съм заек, ама не ми пука! Даже ще е забавно :)

Reed
08-21-2007, 19:19
Не ходи на даскало #-o къв съвет искаш да ти дадеме?На мен не ми пука,въпреки че от сега ме плашат :lol:

love_enrique
08-21-2007, 19:42
Е аре бе едва ли е толкова страшно :-k Какво,не говорят с зайците???Тва ако е вярно е голяма тъпотия :roll:

woshata
08-21-2007, 20:28
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: :lol: аз на твое място не бих се притиснявала :wink: Забавлявай се и ги заеби.Кво като така може да ти викат,голяма работа нищо няма да ти направят спокойно :wink: Пък и без тва няма само на теб да ти викат''заек'' нали? :wink: на мен ако ми кажат''заек искаш ли морков'' бих им казала:Еми да,може :lol: :wink: Обърни го на шега.А и по късно,като си по-голяма и има зайци и на теб може да ти бъде забавно така да им говориш :smt005 За това се успокой :wink:podkrepqm napulno =D>

otka4ena
08-21-2007, 20:38
Боже,боже.Ако само това са ти проблемите,много си си добре.Тоя първи учебен ден наиш ли как ще фръкне,няма да го усетиш.И аз тей бях 8-ми клас.И на мене са ми викали заек.И изведнъж ХОП.Вече съм 12-ти клас.Изобщо не го усетих.Не се притеснявай.Всичко минава.

sladkata_presi
08-22-2007, 06:01
Най-важното е да не се сдухваш и да приемеш всичко от веселата му страна.

08-22-2007, 19:39
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: :lol: аз на твое място не бих се притиснявала :wink: Забавлявай се и ги заеби.Кво като така може да ти викат,голяма работа нищо няма да ти направят спокойно :wink: Пък и без тва няма само на теб да ти викат''заек'' нали? :wink: на мен ако ми кажат''заек искаш ли морков'' бих им казала:Еми да,може :lol: :wink: Обърни го на шега.А и по късно,като си по-голяма и има зайци и на теб може да ти бъде забавно така да им говориш :smt005 За това се успокой :wink:podkrepqm napulno =D>
не знам за вас но аз 83 кила прасе високо 180 да ме нахранят с моркови нв върви

Forest_girl
08-22-2007, 20:38
Е аре бе едва ли е толкова страшно :-k Какво,не говорят с зайците???Тва ако е вярно е голяма тъпотия :roll:
Е, нали зайците си говорят :lol: :lol: :lol:

FlippanT
08-22-2007, 21:20
Яко е да си заек... Само 2 поредни години да не ми се овидят множко :-k

NFW`
08-23-2007, 00:14
Хах те тез дет рпавят мизерии са комплексираните 9-то класници дет са най-големите балъци по-принцип онея с девствените мустаци.... таз година им напраих шоуто ... както съм 187 отивам в стаята на зайците и те естествено идват онея балъци да се гаврят и единия ми дава морков..... хаха колко ми се изивнява като се изправих хаха още ми е кеф кат си спомня...

Ъхъ. :mrgreen: Истината е, че на повечето от горните випуски не им се занимава.12 клас станах, още не съм хранил :) . Мен до магазина ме мързи да ида, че да разнасям зарзават, че да обикалям по стаите... Без мен. :D Пък и в нашето мило даскало :-& зайците са твърде наплашени, че да стане нещо интересно. :) По-скоро съм надъхан да храня десетите класове, те поне могат да държат на бъзици. :-D

На авторката-не е толкова страшно, колкото ти разправят. Чак се чувствам разочарован, 8 клас ме храниха само веднъж. Пък бях гладен и изядох половината морков, дето беше предназначен за хранене на класа. :D

w0sh, пък аз се заблуждавах, че си спрял да пишеш тука. :)

08-23-2007, 07:57
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: А кое е новото ти даскало?Относно проблемът ти-и аз ще съм заек тая година и хич не се притеснявам.Приеми го от веселата страна и се забавлявай-сега на теб ще викат заек и ще се гаврят,но това ще е сериозен мотив и ти догодина да правиш същото с новите зайци.И ако сега не ти е забавно,тогава със сигурност ще ти бъде.
Та защо иначе мислиш се е съхранила тая традиция толкоз време?Ами на теб са ти праили номера,защото си била заек,защо и ти да не правиш на следващите?Споко,ще мине :) !Може пък да е забавно(на мен със сигурност ще ми бъде,нищо,че ще ми викат заек).

THE_SWIM_IS_GOOD
08-23-2007, 08:05
ae spok ne se pritesnqvai tolkoz :wink: pri men ne be6e ni6to osobeno samo deto ni davaha edni golemi kartoneni morkovi i vatre ima6e sqkvi lakomstva vafli, bonboni i takiva kefi se i ne misli za gluposti :)

Enchantress
08-23-2007, 08:13
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: А кое е новото ти даскало?Относно проблемът ти-и аз ще съм заек тая година и хич не се притеснявам.Приеми го от веселата страна и се забавлявай-сега на теб ще викат заек и ще се гаврят,но това ще е сериозен мотив и ти догодина да правиш същото с новите зайци.И ако сега не ти е забавно,тогава със сигурност ще ти бъде.
Та защо иначе мислиш се е съхранила тая традиция толкоз време?Ами на теб са ти праили номера,защото си била заек,защо и ти да не правиш на следващите?Споко,ще мине :) !Може пък да е забавно(на мен със сигурност ще ми бъде,нищо,че ще ми викат заек).
Съгласна съм с госта =D>

me4ka
08-23-2007, 12:17
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink: А кое е новото ти даскало?Относно проблемът ти-и аз ще съм заек тая година и хич не се притеснявам.Приеми го от веселата страна и се забавлявай-сега на теб ще викат заек и ще се гаврят,но това ще е сериозен мотив и ти догодина да правиш същото с новите зайци.И ако сега не ти е забавно,тогава със сигурност ще ти бъде.
Та защо иначе мислиш се е съхранила тая традиция толкоз време?Ами на теб са ти праили номера,защото си била заек,защо и ти да не правиш на следващите?Споко,ще мине :) !Може пък да е забавно(на мен със сигурност ще ми бъде,нищо,че ще ми викат заек).
Съгласна съм с госта =D>
е и аз съм заек ма няма ям моркови толкова бой съм ял че предпочитам хубав бой пред морков ,а ма тва с морковите не е проблем в математическата в нашия град ги карата да ядат люти чушки
\:D/

lilit_666
08-25-2007, 08:10
ae spok ne se pritesnqvai tolkoz :wink: pri men ne be6e ni6to osobeno samo deto ni davaha edni golemi kartoneni morkovi i vatre ima6e sqkvi lakomstva vafli, bonboni i takiva kefi se i ne misli za gluposti :)
O,na takyw morkow mn. 6te se radwam,ama edwa li nqkoi 6te se nawie da finansira :wink:
W stroitelen tehnikum 6te sym

gabrielka@a
08-25-2007, 09:09
ьхаьхаххаьха преди 3 години кат влезох в мойто имаше некоф бастун 9 клас и ми вика чезни ве заек смотан и го пребих после ходи с гипс 2 месеца. РЕСПЕКТ [-(
Това е яко!

gabrielka@a
08-25-2007, 09:19
Що ли ми се струва,че поне две-три години ще ми викат "заек",щото съм 160 :-D :-D :-D Забавно.

Buunnyy
08-25-2007, 20:06
Ийт керътс!?Ду иу керътс
(\(\
(=':')
(,('')('')

nofi
08-25-2007, 22:02
Аз винаги съм била малко по-отракана, за тва ще ти разкажа колко хубави неща могат да произтекат от отва че си заек.
Значи аз като отидох в гомназията, нали 5ти клас и всички притеснени "Ау, големите колко ще ни ебават че сме зайци..." ама на мен не ми пука, щото знаех, че ще е само няклоко седмици и после всичко ще си е нормално.
Та един ден аз си стоя в коридора в даскало и чета някакво списание. И вървят 3-4 момчета от 9ти клас с торбичка моркови. Всички мои съученици там притеснени, чудят се как да се скрият, а на мен не ми пука. Та идва единия батко и ми подава много тънко и дълго морковче. И ми вика "Зайче вземи си морков!" ама много сладко се усмихва и много добронамерено ми го казва. Та аз нещо обърнах нещата на майтап и му викам "Добре, аз ще си го хапна това морковче, ама не обичам да ям сама... Ще ми направиш ли компания?" и той вика "Ми добре!" и разделихме моркова на две и той седна с мен и изяде неговата половинка, а аз моята. От тогава не сме говорили, а аз съвсем забравих за тази случка. Та като станах в 8ми клас, в същото даскало аз си го харесах този батко и се запознахме... Станахме гаджета :mrgreen:
А аз до ден днешен не се сещах за случката, сетих се сега като четох темата, жалко, че скъсахме та не мога да му го напомня :wink:

Princesata
08-26-2007, 06:30
Кажи че искасш морков и не се притеснявай толкова така ще е само в началото

namina
08-26-2007, 06:53
забий му 1 между очите
точно и ясно! =D> :twisted:

Verminaard 8) :twisted: 8) как си? :twisted: :twisted: добре ли се чустваш? :twisted: :twisted:

mon4eto
08-26-2007, 11:33
Spoh be dete i az minalata godina bqh taka ama kat mi podhvarlqha morkova az si go zimah s kef 6ot mnogo obi4am morkovi 8-[

DeviL_AsS
08-26-2007, 15:39
И аз съм заЯк тая година,неам търпение да дойде 15ти.Мноу ше е забавно.Надяам се на повечко моркови :Р бее яко ше е .Не спичай и се забавлявай :Р

devil4e_kiss4e
08-28-2007, 15:58
i az 6e sam zai4ence taq godina ma hi4 ne mi puka dali 6e na celqt s morkovi.edna fr ot novoto mi daskalo(po-golqma)mn me be6e napla6ila,ma na men ne mi puka vajnoto e kupon da stava :-D :-D :-D

Enchantress
08-28-2007, 16:01
И аз съм заЯк тая година,неам търпение да дойде 15ти.Мноу ше е забавно.Надяам се на повечко моркови :Р бее яко ше е .Не спичай и се забавлявай :Р
=D>

DjBaloon
08-28-2007, 16:07
Говори се,че в новото ми даскало мн се гаврят с новите(със зайците),
а аз 6те съм такава.Не можеш да влезеш спокойно в лафката,"няма" места по масите за закусване...На 1 уч.ден ще раздават моркови на новите и не знам какво да кажа като дойде няк'ф и ми каже"заек,искаш ли морков?!"
Не искам да изглеждам сдухана,а не оби4ат такива,дето мн им знаят устата.Някакви предловения :wink:
Pf kvi sa tiq pritesneniq.. vseki minava prez tova,sled vreme shte si spomnqsh i shte se smeesh mnogo :-D ,da ne mislish,che tiq deto shti predlagat morkovi ne sa gi qli i te :-D
Q se druj estestveno!

mimi_blonde
08-28-2007, 16:10
ХА най-добрата ми фр ще е в нфсг и тм е така мн гадно ама не го земай на вътре не навсякъде е така ама се пак не са малко училищата в които това е традиция!!!!ха поне при мен не е така! :-) Се пак си помисли че др година и ти ще целиш и ще си го връщаш
!!!1 :mrgreen:

DjBaloon
08-28-2007, 16:11
Az si spomnqm moq purvi ucheben den v novoto uchilishte.. tolkova bqhme naplasheni ot takia tupi istorii :-D
Na vtorata sedmica idvaha po-golemite i ni karaha da izlizame ot saite,che nemali da ni izqdat :-D

miminia
08-28-2007, 17:56
Еми честито на зайцитеее :lol: :lol: Приятно замерване ,аз лично не бих похабила морковите за замерване на някфи говедца :roll:

iNl0Ve_wItX_liFe
08-28-2007, 18:06
ХА най-добрата ми фр ще е в нфсг и тм е така мн гадно ама не го земай на вътре не навсякъде е така ама се пак не са малко училищата в които това е традиция!!!!ха поне при мен не е така! :-) Се пак си помисли че др година и ти ще целиш и ще си го връщаш
!!!1 :mrgreen:
Хахаха и аз съм там, ама не вярвам дае чак толкова гаадно ;)
Абе, ще стане весело, защото и ние с едни фр сме там иии.... :smt005

dream_girl_13
08-28-2007, 18:12
Уф, и аз бях зайче преди една година... Странно, не са ми давали морковчета (уви, мн обичам) нито пък каквото и да било друго... А ти, няма нужда да се сдухваш! Забавлявай се! А ако обичаш морковчета, още по-добре за теб! :lol: :wink:

08-28-2007, 18:58
ae spok ne se pritesnqvai tolkoz :wink: pri men ne be6e ni6to osobeno samo deto ni davaha edni golemi kartoneni morkovi i vatre ima6e sqkvi lakomstva vafli, bonboni i takiva kefi se i ne misli za gluposti :)
O,na takyw morkow mn. 6te se radwam,ama edwa li nqkoi 6te se nawie da finansira :wink:
W stroitelen tehnikum 6te sym


i az 6e sum v stroitelen tehnikum ot koi grad si i hristo botev li ti e tehnikuma?

08-28-2007, 19:28
pff i as taq gydina 6s1m zai4ee ma ne ma ebe t0lkys mn...f star0ty daskaly s16ty bqx zai4i...ama ne me xranixa s m0rk0vi...spx :lol:

tainstvenata
08-28-2007, 20:00
хаха няма какво да се претесняваш те всички така говорят и аз се притеснявах до някаде миналата година,но нямаше нищо страшно нито с моркови мериха /е поне нас/ нито после са идвали да ни тормозят няма страшно ;)