PDA

View Full Version : Ше закриват Скайп?



Murder Bunny
08-20-2007, 11:22
Абе пращат некви съобщения,че скайпа щял да бъде закрит на 27.Тва верно ли е?
Оведомяваме ви че на 23 август 2007 SKYPE ще бъде спрян поради технически грешки хората отговорни за това не носят последтвия със сигурност ще има нова версия ,но след 2009 г. може да използвате ICQ (главен спонсор на SKYPE ) изпратете това на всички свой абонати добре е да знаят че в най скоро време SKYPE ще бъде спрян от употреба в продължение на няколко години (докато се възтановят фаилове и липса на документи)
Тва е.. пф,добре де примерно ако го затворят скайпа с ква програма ше си комуникирам?Освен мирк ..icq-то ми е адски шебано затва,мноо го мразя. :smt012

Impressive
08-20-2007, 11:25
Много си наивна :roll:

Swinkenhoffer
08-20-2007, 11:27
де такъв късмет. :lol:

Shadow_Walker
08-20-2007, 11:28
де такъв късмет. :lol:ейш, скайп рулира :-D
Ще го закриват, ама друг път :lol:

08-20-2007, 11:29
Аз нямам скайп,много ми е смотано там,само в някакви чатове те вкарват,някакви 3t0 tAkIvA tSvEtNi4Ki bUkVi4Ki и предпочитам кю-то. :P

Swinkenhoffer
08-20-2007, 11:31
де такъв късмет. :lol:ейш, скайп рулира :-D
Ще го закриват, ама друг път :lol:
скайп е п-е-д-е-р-а-с-т (скапане цензура).

QIP > all!

:lol:

MusicIsTheKey
08-20-2007, 11:32
Как може да вярвате на подобни глупости? :shock:

Shadow_Walker
08-20-2007, 11:33
де такъв късмет. :lol:ейш, скайп рулира :-D
Ще го закриват, ама друг път :lol:
скайп е п-е-д-е-р-а-с-т (скапане цензура).

QIP > all!

:lol:QIP ? :lol:

скайп е плейбой ^^

HopeLesss
08-20-2007, 11:34
Как може да вярвате на подобни глупости? :shock:

Ами явно може... :roll: Вчера ме наводниха с тъпите съобщения: "Изпрати това на всички свои абонати, иначе до 2 дни регистрацията ти ще изчезне..." :x

Swinkenhoffer
08-20-2007, 11:35
де такъв късмет. :lol:ейш, скайп рулира :-D
Ще го закриват, ама друг път :lol:
скайп е п-е-д-е-р-а-с-т (скапане цензура).

QIP > all!

:lol:QIP ? :lol:

скайп е плейбой ^^

QIP е като ICQ, ама 8572057840534 пъти по-яка, с култови емотикони и супер много джаджи. лесна, бърза... чудна.
пак да кажа - скайп смърди на развалени яйца. няма толкова бъгава, грозна и противна прОграма.

SuNsEt
08-20-2007, 11:35
Аз пък си имам и skype и icq :smt016 не ми дреме особенно дали ше закриват skype,щото пък после вси4ки ше си напраат мирк или icq :lol: и пак ше си комуникираме :wink: Ама тва за съобщението и аз го полу4их :-s и не знам...тва ако го закрият...все пак ше е мнооу тъпо :smt011

ToySoldier
08-20-2007, 11:36
Bullshit :smt011

MusicIsTheKey
08-20-2007, 11:37
Как може да вярвате на подобни глупости? :shock:

Ами явно може... :roll: Вчера ме наводниха с тъпите съобщения: "Изпрати това на всички свои абонати, иначе до 2 дни регистрацията ти ще изчезне..." :x


Много наивини хора има,наистина. :)

Същата история като с любовните писма на 'късмета'.
Покажи го на триста човека и желанието ти ще се сбъдне.

Skype простотията и аз я получих,но се изисква малко акъл да се сетиш,че това са измислици. :)

Reed
08-20-2007, 11:39
Много си наивна :roll:
така си е...не си представям..2 дена нямаше скайп ии гледай кво става,пък,ако го закрият..

SuNsEt
08-20-2007, 11:39
де такъв късмет. :lol:ейш, скайп рулира :-D
Ще го закриват, ама друг път :lol:
скайп е п-е-д-е-р-а-с-т (скапане цензура).

QIP > all!

:lol:QIP ? :lol:

скайп е плейбой ^^

QIP е като ICQ, ама 8572057840534 пъти по-яка, с култови емотикони и супер много джаджи. лесна, бърза... чудна.
пак да кажа - скайп смърди на развалени яйца. няма толкова бъгава, грозна и противна прОграма. хаха...тва за skype 4е е бъгава и 4е няма по-лесна програма е мноо вярно :wink: мен колко пъти ми влизат в skype...малеее страшно мноо пъти,а в icq-to 100% се влиза по-трудно :wink: саммо дето половината народ са със skype :lol:

Boot
08-20-2007, 11:40
Скайп е ебаси лайното. Смисъл... смърди! Бъгнат, грозен, ужасен.
QIP > icq > skype

PollyPoi
08-20-2007, 11:41
и аз съм чувала че ще го закриват и ще стане платен,там някфи кредити тряя си купуваш за да го имаш,ебаси тъпото :smt013

08-20-2007, 11:41
Тоа, дет ги праща тия съобщения за закриване, първо да се научи да пише грамотно... Само по тва се разбира, че е глупост. Иначе QIP & ICQ по- ме радват :)

Shadow_Walker
08-20-2007, 11:46
скайп няма да го спират.това не го ли разбрахте =]
първо - няма как :lol: второ- защо? трето - е как така ще оправят две години някакви грешки, като прогарамата е работила...една и нещо :lol:
сега..не съм ползвал тей icq, qip и нз си какво...мързи ме :lol: а и всички имат скайп...ама мене програмката ме радва.

MostHated
08-20-2007, 11:47
няма са затваря скаипа еееееееееееее

Swinkenhoffer
08-20-2007, 11:48
скайп няма да го спират.това не го ли разбрахте =]
първо - няма как :lol: второ- защо? трето - е как така ще оправят две години някакви грешки, като прогарамата е работила...една и нещо :lol:
сега..не съм ползвал тей icq, qip и нз си какво...мързи ме :lol: а и всички имат скайп...ама мене програмката ме радва.

не си тру. скайп е комерс, a QIP е за отбраното общество... :lol:

HopeLesss
08-20-2007, 11:51
не си тру. скайп е комерс, a QIP е за отбраното общество... :lol:

Регистрацията ми в ICQ е на повече от 5 години. Преди година някъде един приятел ме зариби по QIP, но не мога да разбера защо по едно време ми се бъгна и не искаше да ми зарежда списъка с хората... Преинсталирах програмата, преинсталирах си компа... нищо. Не мога да разбера къде е проблема...

Ползвам скайп, защото повечето ми познати го имат, но ползвам и ICQ.

Cvetito_master
08-20-2007, 11:57
icq-то е тъпо мн ме нерви докат скайпа е по-добре.леле и аз как мразя тея тъпотий да ми пращат да съм пращала на сичките си абонати бля бля...нз на вас дали са ви го пращали ама имаше едно дет пишеше прати го на сичките си абонати ако не майка ти ще умре...ебати кретените

SuNsEt
08-20-2007, 11:58
еее ми браво на тези,които си имат icq :-D Аз в icq-to имам само 4 абоната :smt011 така,4е който има icq и си търси абонати да ми пише на ли4но да се запознаем :-D ...да станат пове4ко абонати бе :wink: :-D

HopeLesss
08-20-2007, 12:00
еее ми браво на тези,които си имат icq :-D Аз в icq-to имам само 4 абоната :smt011 така,4е който има icq и си търси абонати да ми пише на ли4но да се запознаем :-D ...да станат пове4ко абонати бе :wink: :-D

Моите са 36 \:D/

Cvetito_master, абе... даже няма смисъл да ги коментирам тия олигофрени. Дори една приятелка много добра ми го прати и я направих на 2 ст... Оная почна да се оправдава: "Ама аз такова... ама аз онакова..." :smt013

Swinkenhoffer
08-20-2007, 12:02
icq-то е тъпо мн ме нерви докат скайпа е по-добре.леле и аз как мразя тея тъпотий да ми пращат да съм пращала на сичките си абонати бля бля...нз на вас дали са ви го пращали ама имаше едно дет пишеше прати го на сичките си абонати ако не майка ти ще умре...ебати кретените
кое му е по-добре? освен тези глупости, дето ти пращат, ами и нон-стоп някви гадни, мазни турци/араби/не знам кви, ти пишат, че искат да правят любов с теб (казано по-културно :lol: ). да не говорим, че непрекъснато ми изписва, че съобщението не е доставено, а и аз получавам съобщенията с 10 дена закъснение.
има си и своите предимства, но определено недостатъците му са повече. :)

HopeLesss
08-20-2007, 12:06
освен тези глупости, дето ти пращат, ами и нон-стоп някви гадни, мазни турци/араби/не знам кви, ти пишат, че искат да правят любов с теб (казано по-културно :lol: ).

Мхм... това е едно от нещата, които дразнят и мен :roll:

rebel_kid
08-20-2007, 12:40
Абе пращат некви съобщения,че скайпа щял да бъде закрит на 27.Тва верно ли е?
Оведомяваме ви че на 23 август 2007 SKYPE ще бъде спрян поради технически грешки хората отговорни за това не носят последтвия със сигурност ще има нова версия ,но след 2009 г. може да използвате ICQ (главен спонсор на SKYPE ) изпратете това на всички свой абонати добре е да знаят че в най скоро време SKYPE ще бъде спрян от употреба в продължение на няколко години (докато се възтановят фаилове и липса на документи)
Тва е.. пф,добре де примерно ако го затворят скайпа с ква програма ше си комуникирам?Освен мирк ..icq-то ми е адски шебано затва,мноо го мразя. :smt012
Вярно е, само че ще закрият само твоя скайп.

btw, пор, съгласна съм за QIP :smt007

sherry
08-20-2007, 12:46
Дразня се, когато получа нещо подобно! И когато се скарам на човека, който ми го е пратил - "Ами аз от къде да знам". Ами то е близко до акъла, че няма да стане това.
А и не ми се вярва, ако щеше да става, да го обявят така некадърно, цитирам думи от "съобщението":

свой абонати добре е да знаят че в най скоро време

Баси неграмотните трябва да са, което не ми се вярва да е така!

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 13:25
Тва са глупости!От сорта на-Ако не го изпратиш на 30 абоната утре ще умреш.. :smt005

ProstoAz
08-20-2007, 13:35
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122328