PDA

View Full Version : Копринени или памучни дамски превръзки?



08-20-2007, 11:25
Разкъсана съм между тези две неща.В началото бях на копринени, но получих възпаление и смених на памучни, от които съм доволна.Чух и различни гледни точки-личната ми лекарка казва да ползвам само копринени,защото памучните били вредни,а инфекцията не от превръзките .Из нета четох,че пък копринените били по-вредни.Четох за памучните , че и те не са мн качествени.Искам да разбера и вашата гледна точка и да ми обясните защо едните пред другите и т.н. :smt012

LedenaStrast
08-20-2007, 11:28
??? Няма кой знае какво значение... Всеки си има предпочитания!
Използвай тези, които повече ти допадат!
За мен лично, които и да използвам все си ми е еднакво гадно... ама няма как! [-(

08-20-2007, 11:31
??? Няма кой знае какво значение... Всеки си има предпочитания!
Използвай тези, които повече ти допадат!
За мен лично, които и да използвам все си ми е еднакво гадно... ама няма как! [-(
найнананана,мерси за отговора

HopeLesss
08-20-2007, 12:12
Аз използвам тампони, но през нощта превръзки. На мен памучните ми са по-мекички, но и копринените не са лоши... Може личната ти да е права и възпалението да не е от това. И все пак памучните май са по-добре ако другите те дразнят.

foreverr
08-20-2007, 16:17
ami i az neznam pamu4ni koprineni i ot dvata vida izpolzvam,no ako nameri6 prevrazki koito da sa pamu4ni i da sa po meki4ki opredeleno 6te sa ti po udobni \:D/ naprimer az mnogo haresvam damskite prevrazki always classic-sensitive super meki4ki sa(po meki ot drugite pamu4ni)a i sa evtini v billa sa 1.29 O:) -10 broq-probvai gi moje da ti haresat O:)

DIVINE_TIME
08-20-2007, 22:41
Памучните ми са по-удобни ... :wink:

foreverr
08-20-2007, 22:51
e tazi koqto poblikuva temata probva li prevrazkite?

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 10:50
e tazi koqto poblikuva temata probva li prevrazkite?

Пише се пУбликува! И що за безсмислен въпрос е това?!? #-o

LoveHim
08-21-2007, 13:29
Mi predpochitam koprinenite poo sigurno se chustvam s tqh. A pak kolkoto pati sam slagala pamuchni tolkova pati mi e propuskalo.

batkodoki
08-21-2007, 14:37
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

LedenaStrast
08-21-2007, 14:56
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

:lol: нашите баби са използвали парцали... перяли са си ги и пак са ги ползвали... УЖАС! :smt017
Може само да сме благодарни на този, който е измислил превръзките =D>

batkodoki
08-21-2007, 15:09
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

:lol: нашите баби са използвали парцали... перяли са си ги и пак са ги ползвали... УЖАС! :smt017
Може само да сме благодарни на този, който е измислил превръзките =D>

точно така! "парцали" но от ЕСТЕСТВЕНИ НЕживотински материи и то налични: ПАМУК, ЛЕН, КОНОП... вълната е животински продукт и макар и изобилна не е била ползвана. коприната - също животински продукт, е била супер скупа луксозна стока и на никой и през ум не му е минавало да я ползва за тези цели.

дали хилядолетният опит на родовата ви памет е по-силен или внушенията на меркантилната реклама - сами трябва да прецените. най-вече като резултанта от тоя опит, защото ако прапрабаба ви е имала по десет деца без проблем - днес в БГ имаме 200 000 стерилни двойки, хора лишени от великото достойнство да са Майки&Татковци заради някакви ей такива дреболии.....

slon4et0
08-21-2007, 16:37
Памучните ми са по удобни , но винаги когато съм с тях ми пропускат.

foreverr
08-21-2007, 17:15
da naistina az sam probvala i pamu4ni i koprineni i mi se e slu4valo s pamu4na da se izcapvam nqkolko pati dokato s koprinena nikoga ne sam se izcapvala,no ako haresva6 pove4e pamu4nite si kupuvai po golemi i nqma da se izcapa6 :roll: :wink:

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 17:32
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

Дебил...

MoHuTo
08-21-2007, 17:36
Ами лично на мен памучните са ми по удобни и само такива ползвам :wink:

batkodoki
08-21-2007, 17:48
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

Дебил...

"дебил" че и имбецил ще е детето, което изобщо някога ще можеш да заченеш и износиш самодоволна надута префърцунена - ако не се страхувах, че ще обидя патките бих те нарекъл патка, но ти и тези качества нямаш - маниачке! с поливинилхлоридни превръзки се увивай ако щеш, но не реви после по болничните коридори......снобарска мърла....

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 17:59
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

Дебил...

"дебил" че и имбецил ще е детето, което изобщо някога ще можеш да заченеш и износиш самодоволна надута префърцунена - ако не се страхувах, че ще обидя патките бих те нарекъл патка, но ти и тези качества нямаш - маниачке! с поливинилхлоридни превръзки се увивай ако щеш, но не реви после по болничните коридори......снобарска мърла....

Ама ти си много зле. Честно!
Аз лично рядко ползвам копринени, ама неща от рода на "жертви на рекламата" звучат глупаво и смешно. Да не говорим колко е абсурно да даваш за пример бабите ни... :smt005 Ти въобще момиче ли си, че да даваш мнение, не че нямаш право, но е по-добре да замълчиш, отколкото да говориш глупости.

batkodoki
08-21-2007, 18:11
копринени?!?

Божеее, до кога ще сте жертви на рекламата....
Защо не ползвате и найлонови.......

Замислете се прапрабаба ви дали копринени е ползвала или памучни, че да успее да роди и отгледа десетина здрави деца и сами си направете извода!

Дебил...

"дебил" че и имбецил ще е детето, което изобщо някога ще можеш да заченеш и износиш самодоволна надута префърцунена - ако не се страхувах, че ще обидя патките бих те нарекъл патка, но ти и тези качества нямаш - маниачке! с поливинилхлоридни превръзки се увивай ако щеш, но не реви после по болничните коридори......снобарска мърла....

Ама ти си много зле. Честно!
Аз лично рядко ползвам копринени, ама неща от рода на "жертви на рекламата" звучат глупаво и смешно. Да не говорим колко е абсурно да даваш за пример бабите ни... :smt005 Ти въобще момиче ли си, че да даваш мнение, не че нямаш право, но е по-добре да замълчиш, отколкото да говориш глупости.

не НЕ съм момиче а момче, което от 30 години си вади хляба като осигурява високоспециализирана медицинска помощ на деца и подрастващи с оглед тяхното репродуктивно здраве и паралелно с това обучава други на Медицинското изкуство.
ergo, дай да не коментираме кой е добре и кой зле и в какъв аспект - няма да си от печелившата страна в никакъв случай!

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 18:24
не НЕ съм момиче а момче, което от 30 години си вади хляба като осигурява високоспециализирана медицинска помощ на деца и подрастващи с оглед тяхното репродуктивно здраве и паралелно с това обучава други на Медицинското изкуство.
ergo, дай да не коментираме кой е добре и кой зле и в какъв аспект - няма да си от печелившата страна в никакъв случай!

Еми на човек, който "от 30 години си вади хляба като осигурява високоспециализирана медицинска помощ на деца и подрастващи с оглед тяхното репродуктивно здраве и паралелно с това обучава други на Медицинското изкуство", не му приляга да говори така:


"дебил" че и имбецил ще е детето, което изобщо някога ще можеш да заченеш и износиш самодоволна надута префърцунена - ако не се страхувах, че ще обидя патките бих те нарекъл патка, но ти и тези качества нямаш - маниачке! с поливинилхлоридни превръзки се увивай ако щеш, но не реви после по болничните коридори......снобарска мърла....

А пък и доколкото разбирам, отдавна не си вече тийнейджър, и се чудя за кво си тук... За да помагаш с безценните си съвети на младежта, може би... :roll: Или от тъга по пубертетските години...

batkodoki
08-21-2007, 18:38
поради наглото невежество, като демонстрираното от теб до тук станало девиационна норма на поведение!

но когато възникне РЕАЛЕН проблем, а с този манталитет и подход към важни иначе неща това е неизбежно - и ви довлекат родителите или съпрузите, тогава кой знае защо желанието ви да се държите като кверулантни персони се изпарява!

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 18:50
поради наглото невежество, като демонстрираното от теб до тук станало девиационна норма на поведение!

но когато възникне РЕАЛЕН проблем, а с този манталитет и подход към важни иначе неща това е неизбежно - и ви довлекат родителите или съпрузите, тогава кой знае защо желанието ви да се държите като кверулантни персони се изпарява!

Ако всички доктори са като теб, ако изобщо си доктор, batkodoki, по-добре да си мра. И така и не разбрах откъде правиш изводи за евентуалното ми бъдещо потомство... :smt017