PDA

View Full Version : Съня



Nadelina
08-20-2007, 10:31
Ne znaeh v koi razdel da sloja temata... za tova q puskam tuk... i se izvinqvam zashtoto tq naistina ne e za tuk..

Ta iskam da razkaja kak snoshti sym hvanala za rykata sestra mi dokato spq.. i ne sym q puskala... i tq ne e uspqla da se izmykne.. stranno e zashtoto az v budno systoqnie ne moga da se preborq s neq.. mnogo po silna e.. i tq go razkaza sys uchudvane zashtoto ne e uspqla da se iztrygne.. Dali chovek dokato spi dobiva sila?!

Moderated by koalk
т.1 от Правилника!

sladkish_14
08-20-2007, 10:35
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ами да,добива,затова спим вечер на другия ден да сме по-силни :-D

neverand
08-20-2007, 10:40
заедно ли спите със сестра ти?

Nadelina
08-20-2007, 10:42
заедно ли спите със сестра ти?

Na razlichni legna.. Male inache ebasi temata pusnah :smt005

ArTanDra
08-20-2007, 10:47
Ne znaeh v koi razdel da sloja temata... za tova q puskam tuk... i se izvinqvam zashtoto tq naistina ne e za tuk..

Ta iskam da razkaja kak snoshti sym hvanala za rykata sestra mi dokato spq.. i ne sym q puskala... i tq ne e uspqla da se izmykne.. stranno e zashtoto az v budno systoqnie ne moga da se preborq s neq.. mnogo po silna e.. i tq go razkaza sys uchudvane zashtoto ne e uspqla da se iztrygne.. Dali chovek dokato spi dobiva sila?!

Да !!! Възможно е , сомнанбулите придобиват много по - голяма сила отколкото в будно състояние. И впрочем това е опасно и кажи на сестра ти да не са опитва да се измъкне , защото не се знае какво може да и направиш на сън.

cherinka
08-20-2007, 12:39
Ne znaeh v koi razdel da sloja temata... za tova q puskam tuk... i se izvinqvam zashtoto tq naistina ne e za tuk..

Ta iskam da razkaja kak snoshti sym hvanala za rykata sestra mi dokato spq.. i ne sym q puskala... i tq ne e uspqla da se izmykne.. stranno e zashtoto az v budno systoqnie ne moga da se preborq s neq.. mnogo po silna e.. i tq go razkaza sys uchudvane zashtoto ne e uspqla da se iztrygne.. Dali chovek dokato spi dobiva sila?!

Да !!! Възможно е , сомнанбулите придобиват много по - голяма сила отколкото в будно състояние. И впрочем това е опасно и кажи на сестра ти да не са опитва да се измъкне , защото не се знае какво може да и направиш на сън.
Боже, фана ме страх.

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 12:46
:smt005
Ами да, възможно е, но незнам със сигурност.. :roll:

rebel_kid
08-20-2007, 13:25
:shock:

music_pirate
08-20-2007, 14:16
eee .... mi moje bi si sunuvala ne6to koeto te e iznervilo i si hvanala rakata na sestra ti i ne si q pusnala dokato ne ti e svur6il sunq
puk i tq nemoje da ti odari edin i da se subudi6 ... da i pusne6 ruakta :-D

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 14:46
eee .... mi moje bi si sunuvala ne6to koeto te e iznervilo i si hvanala rakata na sestra ti i ne si q pusnala dokato ne ti e svur6il sunq
puk i tq nemoje da ti odari edin i da se subudi6 ... da i pusne6 ruakta :-D

хахах тва ми хареса.. :-D
иначе.. нз.. ама сигурно е така.. щом и др казват :wink:

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 14:55
на два пъти ми се случи нещо ужасно :shock: значи санувам аз квот сънувам и изведнъж се опитвам да се събудя обаче не мога.много се уплаших и двата пъти ама мисля че всичко беше само сън.просто нещо ме държи и все едно съм парализирана ](*,) супер е кофти.тъй че може би човек губи сила-както при мен :-k

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 15:14
на два пъти ми се случи нещо ужасно :shock: значи санувам аз квот сънувам и изведнъж се опитвам да се събудя обаче не мога.много се уплаших и двата пъти ама мисля че всичко беше само сън.просто нещо ме държи и все едно съм парализирана ](*,) супер е кофти.тъй че може би човек губи сила-както при мен :-k

И на мен ми се е случвало нещо подобно..Не е много приятно.. :roll:

Seducti0n
08-20-2007, 15:21
Прибирайте всички ножове и остри предмети.А сега сериозно,няма какво д му мислиш олкова,просто се случва.В дадени моменти можеш да се чувстваш по-силен и енергичен,а в други ситуации въобще да нямаш никакви сили,тъй че спокс. :wink:

radito
08-20-2007, 16:19
Човек недей да ме плашиш така бе! :shock:

Obitax
08-20-2007, 16:46
1. temeta e glupava
2. avtorkata I e 300 pati po glupava ot temata si

music_pirate
08-20-2007, 20:11
на два пъти ми се случи нещо ужасно :shock: значи санувам аз квот сънувам и изведнъж се опитвам да се събудя обаче не мога.много се уплаших и двата пъти ама мисля че всичко беше само сън.просто нещо ме държи и все едно съм парализирана ](*,) супер е кофти.тъй че може би човек губи сила-както при мен :-k
da be nqkoi hora mogat da umrat v sunq si da im stane ne6to i da ne se subudqt ( leli kak vi napla6ih sq nqma da spite :-D )
az puk sunuvam super nesvurzani suni6ta .... i do obqd sum gi zabravil


1. temeta e glupava
2. avtorkata I e 300 pati po glupava ot temata si
e stiga be momi4eto se e izpla6ilo .. tctct

Disrespect
08-20-2007, 20:12
колко пъти съм падал от балкона на сън... :roll:

Nadelina
08-21-2007, 10:22
1. temeta e glupava
2. avtorkata I e 300 pati po glupava ot temata si

ZAshto pyk da e glupava temata mi?! Ne vijdam zashto da e glupava... Stranna da.. ama glupava... aide bez obidi... I inache tfa synishtata sa stranno neshto.. naistina.. btw nqkoi znae li kak uchenite obqsnqvat synishtata ?

08-21-2007, 11:52
колко пъти съм падал от балкона на сън... :roll:
Смей се, но аз съм сомнанбул ме тинкс
Като играех УоУ , се случваше сутрин да имам голд в торбите, който не беше так като си лягах и бях в различна зона.
Един път пергел си бях донесъл в леглото :x Чудно как не съм се набол на него само :lol: