PDA

View Full Version : Елитните или частните училища във Варна?



enda
08-20-2007, 12:46
zdraveite ami iskam da znam tai kato tazi god. 6te se mestq v dr. daskalo za tova koi sa hibavite u4ili6ta s u4ene na ezik,no moje i 4astni da sa,taka de...v1v varna. mersi za info-to

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 13:58
ем мойте 2 бест фр.. влязаха в езикови... и като ги гледам колко ги товарят.. лошо ми става... аз си влязах в икономическа гимназия.. и езика пак е на ниво.. просто в езиковите мн повече те мъчат.. и пришпорват.. там трябва страшно мн да учиш... и земате мн мн мн материал... :wink: ( тук говоря само за държавните училища :wink: )
не те съветвам.. да влизаш в частно.. имаше една тема тук за държавните и частните училища в този раздел е.. :wink: поразровичкай се и като я намериш разрови листите... ще видиш мн полезна информация :wink:

Eitelkeit
08-20-2007, 14:26
Препоръчвам ти езиковите гимназии.По-точно Първа,или Четвърта езикова(ако наистина ти се иска да научиш езика както трябва)Аз съм от Четвърта и ще започвам вече 11ти клас(с френски език,втори английски).Наистина ни товарят много,и то не само по езика ,ами по всичко.Постоянно имаме проекти(които са много готинки между другото).Пък и това е гимназията с най-стари традиции в града.Имаме си много фестивали и театрални трупи.Много е забавно,а пък атмосферата в училището е върховна,разбираме се много добре с учителите и помежду си.
Първа езикова е много известна също,но не знам как е там.Колкото до Пета,имам познати там и на тях им харесва,но аз съм на мнения,че на който му се учи френски,испански,английски и немски е по-добре да си влезе в традиционните гимназии.
Ако пък те влече математиката,давай в Математическата,там са най-добрите в тази област... :-D :-D :)
Аз препоръчвам Четвърта,на пък съм много пристрастна.... :-({|=

1nsub0rd1nA73
08-20-2007, 16:51
Както казах, ако не ти се учи, дори и да си в най-добрата гимназия при най-добрия учител, няма да научиш език, и обратно - дори да не си в езикова, ако имаш желание, пак ще го научиш.

08-20-2007, 22:33
Кой каквото ще да приказва :) МГ е най-престижното школко във Варна :)

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 07:54
Препоръчвам ти езиковите гимназии.По-точно Първа,или Четвърта езикова(ако наистина ти се иска да научиш езика както трябва)Аз съм от Четвърта и ще започвам вече 11ти клас(с френски език,втори английски).Наистина ни товарят много,и то не само по езика ,ами по всичко.Постоянно имаме проекти(които са много готинки между другото).Пък и това е гимназията с най-стари традиции в града.Имаме си много фестивали и театрални трупи.Много е забавно,а пък атмосферата в училището е върховна,разбираме се много добре с учителите и помежду си.
Първа езикова е много известна също,но не знам как е там.Колкото до Пета,имам познати там и на тях им харесва,но аз съм на мнения,че на който му се учи френски,испански,английски и немски е по-добре да си влезе в традиционните гимназии.
Ако пък те влече математиката,давай в Математическата,там са най-добрите в тази област... :-D :-D :)
Аз препоръчвам Четвърта,на пък съм много пристрастна.... :-({|=

И какво??? Значи като не си в езикова няма да научиш езика така ли???? :-s :-s :-s
Тва е супер тъпо.. за тва съм спорила супер мн с мои приятели. и познати.. както по горното мнение.. и аз съм съгласна.. в квото и даскало да си щом имаш желание ще научиш езика!!! :wink:

N0_feAR
08-22-2007, 09:41
еми за езиковите гимназии във Варна, лично аз съм за 5та и 4та. Първа уж я водят елитна, но на мен не ми харесва. Аз уча в икономическа гимназия и както казаха по-нагоре, обучението за езика е на ниво. Сам/а си решаваш.
пп:#Gravity Of Love# от кое даскало си? :)