PDA

View Full Version : По зрели ли са момичетата от момчетата



Гостче
08-20-2007, 13:29
Замислих се върху следното и немога да разбера кой е излъгал света, че момичетата съзряват по рано.
Всяко момиче между 7-10 клас, да не кажа и 11-ти незнае какво иска и е с мозъка на 5 годишно лапе, това че съзряват по ранно не значи нищо, защото дори по рано съзрели те мислят по малко от момчетата .

LunaTriCk
08-20-2007, 13:31
То никой мъж или жена не знае какво иска. :roll:

08-20-2007, 13:32
Говори се за физическото съзряване... не за психическо. До една възраст момичетата са по-високи от момчетата... за това се говори, а не за начина на мислене, разсъждаване и тем подобни.. :smt011

B.Davis
08-20-2007, 13:36
добре, че всичките момчета между 7-11 клас знаете какво искате, че от нас се оплаквате...

Seducti0n
08-20-2007, 13:37
Ти сега ни изкара момичетата,че сме някакви малоумни същества.Всеки човек има моменти в които се чувства объркан и не знае какво би било правилното решение.Всеки допуска грешки и ако е достатъчно мъдър,ще се поучи от тях.От лично мои наблюдения съм забелязала,че момчетата наистина съзрява по-бавно.Какво от това,няма лошо всеки е устроен различно... :wink:

Seducti0n
08-20-2007, 13:38
Говори се за физическото съзряване... не за психическо. До една възраст момичетата са по-високи от момчетата... за това се говори, а не за начина на мислене, разсъждаване и тем подобни.. :smt011 Обратното е. :wink:

08-20-2007, 13:39
Според мен донякаде автора е прав, като попиташ едно момиче защо ходи с 2-3 години по-голям от нея тя казва, че неможе да си говори на един език с нейните връсници.Казват,че момичетата мислили повече, ама и аз се замисля, те се вдетиняват все повече.

Shadow_Walker
08-20-2007, 13:44
Говори се за физическото съзряване... не за психическо. До една възраст момичетата са по-високи от момчетата... за това се говори, а не за начина на мислене, разсъждаване и тем подобни.. :smt011 Обратното е. :wink: ъъ, индиговата приятелка е права...в 6-7ми клас момичетата значително порастват във височина и наедряват на разни места ^^

thefreak
08-20-2007, 13:49
Ти сега ни изкара момичетата,че сме някакви малоумни същества.Всеки човек има моменти в които се чувства объркан и не знае какво би било правилното решение.Всеки допуска грешки и ако е достатъчно мъдър,ще се поучи от тях.От лично мои наблюдения съм забелязала,че момчетата наистина съзрява по-бавно.Какво от това,няма лошо всеки е устроен различно... :wink:
Никога не съм имал проблем с вземането на решения.
Никога не съм бил объркан, да не знам какво да направя.
Единственото нещо, което може да ме озъдачи и обърка(да не намирам смисъл в него), е тъпата, нелогична, безсмислена постъпка на дадено момиче.

LunaTriCk
08-20-2007, 13:50
Говори се за физическото съзряване... не за психическо. До една възраст момичетата са по-високи от момчетата... за това се говори, а не за начина на мислене, разсъждаване и тем подобни.. :smt011

в някой съседна тема, може. но тук, точно момическите прищявки мъчат автора :roll:

music_pirate
08-20-2007, 14:11
i dvata pola za po4nali da otka4at .. nemoga da precenq

ArTanDra
08-20-2007, 14:15
Момичетата съзряват по - бързо (физически) от момчетата. А колкото до умственото развитие пола няма значение вече си е до човек , но ако трябва да съм честна повечето момчета в днешно време са по - големи жени и от момичетата. Така че май половете се обръщат.

find_m3
08-20-2007, 14:27
Абе къде са тия момчета дет са позрели от момичетата?Като са толкова умни що тия батковци с по 3-4 години по-големи от гаджетата си се занимават с "пикли"?Е тука ми отговори подобаващо и ще се самоубия!

FelisDirus
08-20-2007, 14:47
това е твърде относително

зависи от човека, а не от пола


мога да опровергая думите ти като ти дам пример с тъпите п*тки.. искаш да ми кажеш, че са узрели?

но пък има мъже с много потенциал, които не са го осъзнали и язък, че го имат

примери - много

SuNsEt
08-20-2007, 15:57
То всеки знае,4е моми4етата съзряват по-бързо физи4ески :wink: и за това си търсят мом4ета,които да са по-големи от тях,щото връсниците им от мъжки пол не са достатъ4но съзрели(пак казвам ФИЗИ4ЕСКИ) Пък и тва,4е моми4етата между 7-11 клас имали мозък на 5 год. лапе вобще не е вярно.Тва си зависи от самия 4овек :wink: има отговорни моми4ета има и безотговорни.Това се отнася и за мом4етата,независимо в какъв смисъл :wink:

LunaTriCk
08-20-2007, 16:27
това е твърде относително

зависи от човека, а не от пола


мога да опровергая думите ти като ти дам пример с тъпите п*тки.. искаш да ми кажеш, че са узрели?

но пък има мъже с много потенциал, които не са го осъзнали и язък, че го имат

примери - много

10-те ти примера не могат да опровергаят мнозинството :wink:

08-20-2007, 16:33
Замислих се върху следното и немога да разбера кой е излъгал света, че момичетата съзряват по рано.
Всяко момиче между 7-10 клас, да не кажа и 11-ти незнае какво иска и е с мозъка на 5 годишно лапе, това че съзряват по ранно не значи нищо, защото дори по рано съзрели те мислят по малко от момчетата .

ще бъда десети клас. знам, че искам да кандидаствам в Columbia University или някой колеж от Ivy лигата, че искам да водя някакъв нормален начин на живот, да се забавлявам и все пак да поддържам високо GPA, с което да кандидаствам. искам да се пробвам след няколко месеца с тестовете н аМенса, хванали сме се на бас, че който от компанията изкара най-малко, черпи другите с пица. :lol: Искам да намеря мястото си в света, да следвам жизнената философия, която съм си избрала. преди всичко искам да съм Личност, а това не се определя от пола. Жалко е, че много хора мислят така.

имам принципи, цел в живота, знам какво искам игоре-долу как да го постигна. може би не изцяло, но това е едно по-скоро зряло поведение. и не съм само аз такава - познавам немалко хора, както момичета , така и момчета, които са над хлапащината, така присъща на тийнейджърските години. затова ми е някак обидно, когато се намира някой умник, който да генерализира ситуацията и да предложи на света мъдростта си.

Obitax
08-20-2007, 16:41
zavisi si glavno ot haraktera na 4oveka ne ot tva kaf pol e ;)

MimityYy
08-20-2007, 17:07
da :smt023

Like the wind`
08-21-2007, 17:50
Зрелостта на един човек не се определя от пола,а от поведението,начина му на мислене и от постъпките му.Изобщо това е нещо индивидуално и не зависи ни най-малко от това дали си мъж или жена. :?

#Gravity Of Love#
08-21-2007, 18:19
Преди бих казала.. че момичетата са по зрели, но сега не.. първо защото този форум.. ми доказа обратното.. и второ.. напълно съм съгласна с горното мнение :wink:

Владимир Илич Ленин
08-22-2007, 23:29
Аз съм 11-ти клас и съм доста висок и як, съученичките ми са доста маломерни.
Относно мисленето, се сматам за голяб мъдрец и филисоф.
А държанието на отвяни чалга фенки, не прави съученичките ми по-зрели.

Владимир Илич Ленин
08-22-2007, 23:58
това е просто оправдание, за да се ебат малки и да не ги наричат тъпи курви :)именно!!

Ахахахаха, споделям мнението.

08-23-2007, 00:13
ВсИчКи Сме ТъПАнаРи Уе! :-D

MajeStic
08-23-2007, 03:52
това е просто оправдание, за да се ебат малки и да не ги наричат тъпи курви :)

http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0148-yes.gif

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 07:36
Аз съм 11-ти клас и съм доста висок и як...Това не пречи да бъдеш окървавен!!!

Враца, ми не е далеко.

Болшевик
08-23-2007, 07:41
Аз съм 11-ти клас и съм доста висок и як...Това не пречи да бъдеш окървавен!!!
Внимавай кой кого :evil:

Octofunk
08-23-2007, 07:44
Оф, всичко е въпрос на характер на всеки един човек, няма значение пола. #-o

gabrielka@a
08-23-2007, 08:49
Ти сега ни изкара момичетата,че сме някакви малоумни същества.Всеки човек има моменти в които се чувства объркан и не знае какво би било правилното решение.Всеки допуска грешки и ако е достатъчно мъдър,ще се поучи от тях.От лично мои наблюдения съм забелязала,че момчетата наистина съзрява по-бавно.Какво от това,няма лошо всеки е устроен различно... :wink:
=D> =D> =D> Браво!Ето един човек с правилно мислене!

Psychoalgie
08-23-2007, 16:43

08-23-2007, 20:49
po princip momichetata syzrqvat po byrzo.Smisyl momchetata sa s 5(nqkyde tam) godini nedorasli :D ama ne fizicheski....abeee ima nqkoi izkliucheniq noobshto vzeto si e taka ;D (ne pomnq de bqh chela i koi beshe razpraql amaa donqkyde si e vqrno ;D )

VaNicHkaa
08-25-2007, 20:29
Бих казала да защото момчетата се развиват по бавно ..едно момче на 15 има акъла на 10 годишен само като ги гледам какви тъпотии вършат ми дотяга..за това и често ме питат защо съм харесвала по голями..те са на моя акъл и така ..пък и момичетата сме не само по зрели а и по умни ..можем да накараме всяко момче да направи абсолютно всичко

Princesata
08-26-2007, 06:57
Ето ти едно малоумно момиче-Аз...
Неможах да разбера какво искаш да кажеш с това???
"А държанието на отвяни чалга фенки, не прави съученичките ми по-зрели"

Presley
08-26-2007, 15:28
Не.
Не можем да сложим всички момчета или пък всички момичета под общ энаменател.А и е доста глупаво да се каже `момичетата са по-эрели от момчетата`.Не е така!Эависи от човека ,а и във всяко едно нещо има иэключения.

?love_haTe!
08-27-2007, 14:33
Зрели,зрелиии \:D/ Та...такоосс..ъъ ми ние.Тей сериозно :-) Зависи от човека,не мога да определя точно,защот ги има всякви..има и зрели момичета и не чак толкоэ узрели :-D ,има и зрели момчета и не узрели 8)

П.П.Малку тей лигаву гу написах,ма ми е едно..тагоэ..улигавинуу :lol:

:-)

PR0
08-27-2007, 15:25
Бих казала да защото момчетата се развиват по бавно ..едно момче на 15 има акъла на 10 годишен само като ги гледам какви тъпотии вършат ми дотяга..за това и често ме питат защо съм харесвала по голями..те са на моя акъл и така ..пък и момичетата сме не само по зрели а и по умни ..можем да накараме всяко момче да направи абсолютно всичко
Омръзна ми от тъпи курвентии честно. "Момичетата сме не само по зрели, а и по умни." "Можем да накараме всяко момче да направи абслолютно всичко". Такива като теб не са много умни, защото вместо да се учите и да влезете елитна специалност в някой университет, вие правите минети и се ебете с някой богаташ да ви прави подаръчета и да ви дава парички. Такива като теб не разбират за истински стойностноте неща в живота.

ПС Не се пише голями , а големи и преди "а" в изречението се слага ","

NightFairy
08-27-2007, 15:31
Не.
Не можем да сложим всички момчета или пък всички момичета под общ энаменател.А и е доста глупаво да се каже `момичетата са по-эрели от момчетата`.Не е така!Эависи от човека ,а и във всяко едно нещо има иэключения.

Напълно съм съгласна с теб!Пола няма значение, всичко си зависи от самия човек!