PDA

View Full Version : За колко време?



08-20-2007, 15:37
За колко време горе-долу ми трябва да се изчистя от коза?Значи аз пуша от горе-долу...4 месеца и не помня да съм спирал,смис през ден горе-долу.Та мисълта ми е...начините са ми ясни,но ще ми правят пълна кръвна картина и върпоса ми е..Там може ли да си проличи дали съм пушил?и ако да...за колко време ще се прочистя,ако спортувам,пия мляко,Витамин C???

08-20-2007, 15:40
opredelneo 6te se proli4i dori i da sportuva6 i da pie6 mlqko i t.n.

08-20-2007, 15:43
opredelneo 6te se proli4i dori i da sportuva6 i da pie6 mlqko i t.n.
Въпросът ми не е дали ще си проличи,не съм тъп ясно е,просто ме интересува,колко време ми трябва да се изчистя?

theEXPLOITED
08-20-2007, 20:46
а бе ,баце има 10000000 теми по въпроса !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!намери си ги!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TIMEX
08-20-2007, 21:14
За колко време горе-долу ми трябва да се изчистя от коза?Значи аз пуша от горе-долу...4 месеца и не помня да съм спирал,смис през ден горе-долу.Та мисълта ми е...начините са ми ясни,но ще ми правят пълна кръвна картина и върпоса ми е..Там може ли да си проличи дали съм пушил?и ако да...за колко време ще се прочистя,ако спортувам,пия мляко,Витамин C???
Тряя наблегнеш много яко на млякото прясно и кисело по 5-6 кисели млека на ден тряя пииш и така кат ти праят теста няма си личи

assd
08-20-2007, 21:26
За колко време горе-долу ми трябва да се изчистя от коза?Значи аз пуша от горе-долу...4 месеца и не помня да съм спирал,смис през ден горе-долу.Та мисълта ми е...начините са ми ясни,но ще ми правят пълна кръвна картина и върпоса ми е..Там може ли да си проличи дали съм пушил?и ако да...за колко време ще се прочистя,ако спортувам,пия мляко,Витамин C???
Тряя наблегнеш много яко на млякото прясно и кисело по 5-6 кисели млека на ден тряя пииш и така кат ти праят теста няма си личи
с толко мляко по цял ден в кенефа ще виси :lol:

DevilWish
08-20-2007, 23:16
Горе-долу месец трябва да си чист... :roll: трудно ,а? :roll:

IdiOtKa
08-21-2007, 08:06
орина- някъде към 1-2 седмици
кръв - 3-4 месеца може и повече нз
ДНК- 2-3 години може и никога ...
ааааа въпреки че не съм сигурна както винаги в това което написах ..просто до този извуд бях стигнала по биологиа и е по вероятно да не е така :) ....

IlLuSi0nS`
08-21-2007, 09:59
абе чакайте е, хора, на човека ще му правят пълна кръвна картина за некфо заболяване там, а не кръвен тест за наркотици.. в България пълната кръвна картина НЕ включва тест за наркотици.. трябва да се направят допълни изследвания специално за това.. така че няма как да се разбере дали пушиш.. преди и аз така си мислех, обаче преди 2-3 години трябваше да ми правят, че искаха да ме режат там ала бала, и аз мн мн се бях филмирала, обаче после разбрах, че не те изследват за наркотици при това.. та споко :wink:

meaning
08-23-2007, 07:50
абе чакайте е, хора, на човека ще му правят пълна кръвна картина за некфо заболяване там, а не кръвен тест за наркотици.. в България пълната кръвна картина НЕ включва тест за наркотици.. трябва да се направят допълни изследвания специално за това.. така че няма как да се разбере дали пушиш.. преди и аз така си мислех, обаче преди 2-3 години трябваше да ми правят, че искаха да ме режат там ала бала, и аз мн мн се бях филмирала, обаче после разбрах, че не те изследват за наркотици при това.. та споко :wink:
Един разбиращ човек...Подкрепям мнението.А за изледване за астма случайно да знаете как стоят нещата?